• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

wesołe miasteczko

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

wesołe miasteczko - Page 7 Empty wesołe miasteczko

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 11:07 pm

First topic message reminder :

wesołe miasteczko - Page 7 Eafc1610787087.560eb0483d84d
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 9:01 pm

kręcił się tedy z kolegami lekko podpity!
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 9:05 pm

miała dzisiaj zmianę na strzelnicy, więc stała i tylko zbierała hajs od kolejnych kolesi, którzy chcieli się popisać przed swoimi randkami/dziećmi. wszyscy odchodzili tak samo przegrani. zauważyła nico i z nudów nawet go obserwowała.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 9:13 pm

nie miał przed kim się popisywać niestety! raczej przyszli się tutaj kręcić bez sensu z kolegami albo wyrywać dziewczyny z karuzeli (tak myślę o cassie z euforii, teraz mogę nawiązywać xd).
zauważył jednak zaraz esther i jej brwi (albo odwrotnie) i podszedł. wyciągnął z kieszeni paczkę fajek i jej podał niczym prezent - żebyś następnym razem jednak mnie poczęstowała - zaśmiał się.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 9:23 pm

wow, akurat obejrzałam dzisiaj pierwszy odcinek nowego sezonu xd
widziała, że podchodzi, ale udała, że jest zajęta pracą i skupieniem na poprawianiu maskotek, żeby się ładnie prezentowały. zerknęła na paczkę fajek zamiast na jego twarz.
- dzieki - wzięla tę paczkę i odrzuciła za siebie, więc paczka trafiła w którąś z kaczek do strzelania i spadła na ziemię. esther nawet nie spojrzała w tamtym kierunku, ale za to zaszczyciła nico spojrzeniem. - jedna próba to dwa funty, a trzy próby to pięć. - poinformowała go. jak chciał z nią rozmawiać to musi płacić xd
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 9:30 pm

tak a propo cassie xd
myślał, że już załatwił wszystko skoro chwyciła papierosy, ale tylko otworzył buzię ze zdziwienia kiedy rzuciła je za siebie. tęsknym wzrokiem obserwował jak lądują pomiędzy maskotkami - ale.... - zerknął jeszcze stając na palcach i próbując sprawdzić czy je widzi - ale ja nie chcę strzelać - oznajmił. nie miał zamiaru płacić, ale nie wiedział że to jedyny sposób na rozmowę z nią. był za głupi xd
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 9:36 pm

mój mózg jest tak zlansowany, że długo mi zajęło zanim zrozumiałam co jest napisane na jego koszulce xd
nie patrzyła w stronę fajek, ale juz się cieszyła w duchu, że zdobyła całą paczkę bez żadnego wysiłku. dzieki nico! to niestety nie pomogło w ociepleniu jego wizerunku w jej oczach.
- to nie rób sztucznego tłumu - mruknęła. - przeszkadzasz ludziom, którzy chcą tu zostawić pieniądze - zerknęła za niego, ale niestety aktualnie nikt się nie ustawiał za nim w kolejce i nie miała wymówki, żeby go wyprosić.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 9:45 pm

hahaahahhaahah, brawo! dobrze, że już weekend!
czyli nico myślał, że te fajki przepadły, a tak na prawdę esther miała w planie zwinąć je pod koniec zmiany ech! - robię jakikolwiek tłum - rozejrzał się bo faktycznie nikogo nie było wokół - skoro nie będziesz korzystać z tamtych papierosów to chciałbym je odzyskać - poprosił, na razie ładnie. choć chyba to dalej nie ocieplało jego wizerunku.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 9:49 pm

tak, esther będzie nurkować i szukać tej paczki. nie mogła pozwolić, żeby głupia glinda jutro podczas swojej zmiany je znalazła.
- skoro nie mam klientów to idę na przerwę - oznajmiła i zgasiła wszystkie światełka w budce. - kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera - mruknęła na jego słowa. - poza tym muszę je mieć na potem, żeby móc się nimi z tobą podzielić, prawda? - zaszczebiotała niby słodko, ale posłała mu minę mówiącą "spadaj".
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 10:05 pm

wiadomo, darmowa paczka xd
- możesz tak po prostu zostawić tą budę? - zdziwił się. przecież klienci w każdej chwili mogli podejść - myślę, że i tak już mam tam miejsce - nie był świętoszkiem, raczej nie wierzył w boga. miejsce w piekle gwarantowane xd - znam ten wyraz twarzy - zamachał palcem wokół jej dłoni - to nie jest wyraz twarzy który podzieli się ze mną papierosami - chyba trafił xd
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 10:09 pm

- a co, myślisz, że cały wieczór mam pampersa i stąd nie wychodzę? - mruknęła. esther nie zdzierżyłaby tej pracy jeśli nie mogłaby sobie zrobić przerwy na fajkę. esther twierdziła, że już na ziemi żyje w piekle, więc zero różnicy. - wow, kto by pomyślał, że tak dobrze mnie znasz i moje wyrazy twarzy - nie była pod wrażeniem. za dawnych czasów dzielili się ze sobą ostatnią fajką na pół, więc lepiej znał taki wyraz twarzy.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 10:18 pm

słysząc to pytanie zerknął na jej spodnie i tyłek próbując ocenić czy faktycznie miała pampersa. uniósł brew i oceniał to w głowie - twój tyłek wygląda normalnie - przyznał, zapominając już o pytaniu i skupił się teraz wiadomo na czym. za dużo bodźców na raz xd - znam cię trochę - odparł - no przynajmniej znałem - poprawił się zaraz bo taka była prawda. teraz byli dla siebie trochę obcy.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 10:31 pm

- nie gap się - warknęła na niego i skarciła samą siebie w myślach, że sprowokowała go, żeby spojrzał w tamtą stronę. - właśnie, czas przeszły. już nie znasz, więc nie musimy ze sobą gadać - ucięła i dla dramatycznego efektu zaciągnęła zasłonę zamykając swoją budkę. no ale zaraz wyszła bokiem z budki, więc nie udało jej się zniknąć magicznie i nadal mógł ją zobaczyć. wyciągnęła papierosa, ale nie z tej paczki nico, tylko skręconego przez nią samą.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 10:35 pm

- za późno - przyznał głupio wyszczerzając się też. był wzrokowcem, nie mógł nic na to poradzić! - hej! - próbował ją zatrzymać, ale wtedy zamknęła stanowisko. stał tak chwilę zdezorientowany i zawiedziony przebiegiem sytuacji. kątem oka dostrzegł jednak jak wyszła bokiem i widział tą fajkę w jej dłoni. podbiegł i dotrzymał jej kroku - w ramach chrześcijańskiego wybaczenia powinnaś podzielić się papierosem - oznajmił wskazując wzrokiem na to co trzymała w dłoni.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 10:46 pm

przynajmniej od tyłu esther wyglądała lepiej niż z przodu xd
westchnęła ciężko, że ją dopadł. miała nadzieję, że sobie pójdzie wraz z zamknięciem budki, ale niestety był uparty. albo zbyt leniwy, żeby się ruszyć z miejsca xd
- wiesz, że nie wierzę w ten bullshit - odparła. ani w boga ani w wybaczenie. a już na pewno nie w dzielenie się fajkami z nico. czuję, że to będzie wieczny problem xd odpaliła papieroska i zaciągnęła się.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 10:53 pm

zależy dla kogo xd
chyba znała go na tyle, że wiedziała jak bardzo jest uparty! to ją akurat nie powinno zdziwić. szczególnie jeśli coś wkręcił sobie po alkoholu.
- chciałem sprawdzić jak bardzo się zmieniłaś - powiedział szczerze i kiedy odpaliła papierosa po prostu zabrał jej go. był pewnie większy więc nie miała szans niestety. to był jego popisowy numer kiedy się kumplowali! - dobry - przyznał zaciągając się.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 11:01 pm

dla kogo xd
może i był uparty, ale na pewno nie w kwestii utrzymywania znajomości z nią skoro olał ją już dawno temu! więc nie wierzyła w to, że będzie chciał z nią dalej gadać. teraz dla odmiany to ona nie chciała.
- i jaki werdykt? - spytała. jej zdaniem wcale się nie zmieniła i jej życie stało w miejscu. za to w jej oczach nico się zmienił i stał się skończonym dupkiem. zawsze nim był, ale póki co się trzymali razem to był po jej stronie, a potem ewoluował w gorszego. - jak zwykle robisz co chcesz bez pozwolenia - skrzyżowała ręce i spiorunowała go wzrokiem juz wkurzona za kradzież papierosa. - wiem, że dobry, sama je skręcam - zabrała fajkę jak już się zaciągnął. a to, że je skręcała też nie zmieniło się od czasów gdy się kumplowali.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 11:09 pm

może dla vicky, skoro były team brwi xd
a nico chciał z nią gadać, bo taki miał mood i dlatego ją dręczył dzisiejszego wieczoru!
- zmieniłaś się - odparł szczerze - ale humor ciągle masz dośc cięty - to się pewnie akurat nie zmieniło i to nico bardzo w niej lubił. zawsze był dupkiem, teraz był po prostu większym więc też jakoś bardzo się nie zmienił! - a ty jak zwykle myślisz, że tym spojrzeniem kogoś przestraszysz, jesteś taka malutka - bo dla niego była kurduplem i nawet poklepał ją po głowie żeby to udowodnić.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 11:17 pm

no tak, plus vicky lubiła się wsysać w jej twarz xd
chciał z nią gadać jak miał takie zachcianki zamiast utrzymywać tę znajomość. jej to nie pasowało! z blake'm miała taką relację, że czasem długo ze sobą nie gadali, a potem zachowywali się jak bff, ale nico faktycznie na pewnym etapie zaczął ją zauważalnie olewać, więc ta relacja się rozpadła zupełnie.
- to nie ja się zmieniłam, to ty się zmieniłeś - podsumowała, bo w jej oczach własnie tak było. - nie dotykaj mnie - odtrąciła jego rękę. - co ty tu jeszcze robisz? nie masz fajniejszych znajomych, z którymi mógłbyś spędzać czas? co w tej naszej interakcji sprawia, że myślisz, że chcę jeszcze z tobą gadać? - zamachała papierosem.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 11:33 pm

no właśnie!
nico się trochę zagubił i może kiedyś się odnajdzie i spojrzy na swoje czyny z pewnego dystansu. na razie się nie zapowiadało jednak! nico poczuł moc w byciu popularnym i zapomniał o swoich starych znajomych niestety!
- to może kompromis? - zaproponował - oboje się zmieniliśmy? - uśmiechnął się nawet uznając, że to rozwiązanie bedzie najlepsze i że nie bedzie brał winy na siebie halo! xd - nie wiem? - wzruszył ramionami - może to że tak na prawdę się stęskniłaś? - pochylił się żeby jej przyjrzeć.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 11:42 pm

z takiej perspektywy miała brwi bardzo blisko xd
zapomniał o niej i nie wkręcił jej na imprezy popularnych! nie pasowała do tych dziuń z lśniącymi włosami i krótkimi spódniczkami.
- ja na lepsze, ty na gorsze - podsumowała skoro chciał kompromisów. nie zamierzala mu odpuszczać ani trochę! irytowała ją jego gadka i to, że myślał, że jest uroczy. zastanawiała się jakim cudem kiedyś to na nią działało. prychnęła na jego kolejny tekst. - za tym jaki jesteś bezczelny? nie bardzo - stwierdziła.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by nico joyce Pią Lut 04, 2022 11:45 pm

on tez na początku nie pasował, ale potem się jednak wpasował!
totalnie uważał, że jest uroczy i że to na nią działa. w jakimże błędzie był! chciał kontynuować, ale dopadli go jego durnowaci koledzy, którzy chcieli iść dalej na imprezę - kiedyś lubiłaś moją bezczelność - zauważył na odchodne i posłał jej buziaczka w powietrzu, a potem poszedł z koleżkami na imprezę faktycznie. next!
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by esther may Pią Lut 04, 2022 11:51 pm

ona by się jednak nijak nie pasowała, nie miałaby o czym z nimi gadać! poza tym gardziła takimi laluniami.
- kiedyś - burknęła bardziej do siebie i wróciła do budki i pracy.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by valentino eyre Sob Lut 05, 2022 11:57 pm

zieloni zrobili sobie tu impreze. siedzial na jakims murku niedaleko I popijal smirnoffa ice. nie lubil piwa bo go wzdymalo xd
hanna haworth

hanna haworth

weston-super-mare
kosmonautyka
hanka skakanka
24

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by hanna haworth Nie Lut 06, 2022 12:00 am

mieli wspólnych znajomych, a dopiero jack ich ze sobą zapoznał xd dziwne rzeczy się dzieją w tym st. albans. 
hanna za to piła aperola i zauważyła, że valentino siedzi z boku. tak nie mogło być! skocznym krokiem dołączyła do niego.
- chcesz ze mną iść na diabelski młyn? - spytała od razu.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by valentino eyre Nie Lut 06, 2022 12:03 am

mieli tylu znajomych, ze pewnie wszystkich nawet nie znali xd
wyrwala go z zamyslenia, ale usmiechnal sie kiedy do niego podeszla. - nie wiem czy po tym to dobry pomysl - zamachal prawie pusta butelka. nie chcial sie porzygac. to bylby okropny przypal.

Sponsored content

wesołe miasteczko - Page 7 Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 1:05 pm