• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

wesołe miasteczko

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

wesołe miasteczko Empty wesołe miasteczko

Pisanie by st. albans Pon Sie 02, 2021 11:07 pm

wesołe miasteczko Eafc1610787087.560eb0483d84d
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by tobias berube Wto Sie 03, 2021 10:01 pm

próbował ustrzelić dla jakiejś głupiej dziuni pluszową kaczkę na strzelniczy bo w ten sposób chciał zaciągnąć ją do łóżka!
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by leila fairbrother Wto Sie 03, 2021 10:10 pm

bawila sie tu ze znajomymi, ktorym akurat zachcialo sie zagrac w ta sama gre co Tobias. niestety Leila zorientowala sie dopiero gdy juz przy nich stali. zawiesila wzrok na lasce troche za dlugo niz powinna. zaraz jednak przeniosla wzrok na tobiasa. - czesc - powiedziala szybko. zdecydowanie zabolalo ja to, ze widziala go z inna dziewczyna.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by tobias berube Wto Sie 03, 2021 10:14 pm

laska to była pewnie jakaś brytyjska karynka dlatego jak leila zaczęła się jej przyglądać to burknęła do niej coś w stylu: 'masz jakiś problem?' i dopiero wtedy tobias zauważył swoją eks - cześć - przywitał się próbując odciągnąć swoją zdobycz bo już pchała się z łapami do leili.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by leila fairbrother Wto Sie 03, 2021 10:21 pm

wywrocila oczami gdy glupia lasia tobiasa zaczela sie czepiac. to tylko sprawilo, ze Leila znowu zaczela sie na nia gapic. tym razem bardziej intensywnie niz za pierwszym razem. - myslalam ze stac cie na cos lepszego - mruknela do tobiasa, ale wygladalo jakby mowila do dziewczyny. ta zaczela ja wytykac palcem wiec tylko trzepnela jej reke by ja odgonic.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by tobias berube Wto Sie 03, 2021 10:24 pm

ostatnio sama agresja między nimi!
wkurzyła go trochę tymi słowami bo to nie była jej sprawa co i z kim robił! postanowił jednak jej nie obrażać już skoro ostatnio zareagowała płaczem. dlatego chwycił tylko swoją lasię w pasie i przestawił tak że stał pomiędzy nimi. lasia jednak nie odpuszczała i próbowała rzucić się na leilę, na szczęście na przeszkodzie stał tobias.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by leila fairbrother Wto Sie 03, 2021 10:40 pm

najwyraziej nie umieli sie ze soba kumplowac po tym wszystkim.
jej komentarz przynajmniej nie byl tak chamski jak jego. jego laska chyba bardziej wolala szukac klotni niz spedzac czas z tobiasem. - nie dotykaj mnie! - warknela na nia kiedy probowala sie do niej dostac. - chyba powinienes ja trzymac na smyczy - spojrzala niezadolona na tobiasa.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by tobias berube Wto Sie 03, 2021 10:44 pm

bo nie mogli być tylko kumplami, taki był ich los!
bo ona nie przyłapała go na ruchaniu to nie był taki chamski! tak, najwyraźniej była trochę patologiczna skoro wolała się kłócić z leilą aniżeli całować z nim.
trzymał tą laskę żeby się mu nie wyrwała, nie chciał żeby rzuciła się na leilę z pazurami - na prawdę, ten komentarz był potrzebny? - westchnął i wytknął to jej.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by leila fairbrother Wto Sie 03, 2021 10:56 pm

zalamalaby sie psychicznie chyba gdyby go przylapala ruchajaca jakas przypadkowa laske. wiedziala ze to robil ale wolala sobie tego nie wyobrazac. a tym bardziej widziec na wlasne oczy.
- nie - przyznala mu racje I skrzyzowala rece na cyckach. - ponioslo mnie, wybacz - mruknela, nie zwracajac juz uwagi na ta dziewczyne. byla teraz zla na siebie o swoja zazdrosc.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by tobias berube Wto Sie 03, 2021 11:01 pm

laska pewnie skakała i wyrywała się przez co tobias był jeszcze bardziej niecierpliwy. nie odpowiedział nic na jej słowa tylko krótko oznajmił - muszę iść, a raczej musimy - nie chciał dalej uczestniczyć w tym dziwnym spotkaniu. odeszli z tą dziunią na bezpieczną odległośc. a finalnie skończyło się tym że ją opierdzielił i zostawił na pastwę losu, a sam wrócił na chate.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by leila fairbrother Wto Sie 03, 2021 11:03 pm

pacnela sie w czolo gdy odszedl I namowila znajomych by poszli sie upic bo potrzebowala zapomniec o tej glupiej sytuacji!
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by flynn caplan Nie Sie 15, 2021 9:04 pm

byl na jakiejs crazy karuzeli, na ktorej o malo co sie nie porzygal wiec musial teraz troche odpoczac. przygladal sie jakiemus pluszakowi i probowal zdecydowac czy warto zagrac o niego.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by gabrielle lewis Nie Sie 15, 2021 9:06 pm

gabby była tutaj z jakimiś koleżankami, które zaciągnęły ją przymusowo do wesołego miasteczka. mimo wszystko świetnie się bawiła, ale że często się gubi, wpadła na flynna - nad czym się tak zastanawiasz? - spojrzała na niego zajadając się lizakiem.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by flynn caplan Nie Sie 15, 2021 9:14 pm

usmiechnal sie szeroko gdy zobaczyl gabby. - mysle nad tym czy wole zwyklego misia czy else - pokazal palcem na pluszowa wersje elsy. pewnie mu sie podobala i chcial sie do niej przytulac w nocy. - jak myslisz? - zasmial sie.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by gabrielle lewis Nie Sie 15, 2021 9:19 pm

- myślę, że powinieneś zawalczyć o tą elsę, fajna jest - zachęciła go, spoglądając na inne maskotki - zwykły pluszowy miś jest fajny, ale jest nudny, bo to samemu można sobie kupić - zauważyła rozbawiona - sam tu jesteś? - zapytała rozglądając się za jego znajomymi.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by flynn caplan Nie Sie 15, 2021 9:22 pm

- masz racje - z rozbawieniem poklepal ja po plecach. - nie, ze znajomymi - zaczal sie rozgladac w poszukiwaniu swojej grupy. - ktorzy najwyrazniej znudzili sie czekaniem na mnie - zasmial sie, nie bardzo sie tym przejmujac.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by gabrielle lewis Nie Sie 15, 2021 9:26 pm

- a ja się zgubiłam jak zwykle. moje znajome gdzieś poszły a ja nie ogarnęłam to jestem teraz tutaj razem z tobą - wzruszyła ramionami rozbawiona - widzisz, ja w większości przypadków będę miała rację. ze mną nie zginiesz flynn - poklepała go po ramieniu, chociaż pewnie miała do ramienia trochę daleko skoro ona ma dosłownie 150 coś xd - co teraz planujesz flynn? - zapytała liżąc sobie lizaka w najlepsze.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by flynn caplan Nie Sie 15, 2021 9:35 pm

gabby jaka malutka hehe
- to dobrze sie sklada, ze na siebie wpadlismy - powiedzial wesolo. teraz przynajmniej nie musial szukac nikogo nowego do towarzystwa. - teraz planuje wygrac else - oznajmil jej i wyciagnal drobniaki by zaplacic za gre.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by gabrielle lewis Nie Sie 15, 2021 9:39 pm

gabby jest malutka, owszem! można ją sobie w kieszeń wsadzić xd
- to ja w takim razie będę ci kibicowała i trzymała za ciebie kciuki, żebyś wygrał sobie elsę, będzie ci raźniej - zauważyła, kiwając głową. gabby miała to do siebie, że zawsze była radosna, bez względu na wszystko! - to do boju flynn! - poklepała go po plecach.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by flynn caplan Nie Sie 15, 2021 9:47 pm

uroczo!
- do boju! - zaczal zacieszac kiedy tak mu kibicowala. zaraz jednak sobie przypomnial, ze nieladnie tak bawic sie samemu. - chcesz sprobowac? - wreczyl mala wedke, ktora mieli zlowic zolte kaczuszki w basenie.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by gabrielle lewis Nie Sie 15, 2021 9:50 pm

wszyscy jej koledzy są od niej sporo wyżsi i to urocze xd
- okej, czemu nie! - ucieszyła się, że ją zaprosił do zabawy, więc zaczęła robić to co on. tak bardzo się skupiła na tym, co miała robić, że wystawiała co chwilę język - kurcze, ale to trudne! nie mogę trafić! o trafiłam! - klasnęła w obie dłonie podjarana.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by flynn caplan Nie Sie 15, 2021 9:52 pm

bedzie latwym celem by jej dokuczac xd
zasmial sie gdy wystawiala jezyk w skupieniu. wygladala calkiem uroczo! - dasz rade! - kibicowal jej i zaczal zacieszac gdy udalo sie je zlowic kaczke. - elsa bedzie nasza! - zawolal wesolo i az ja przytulil wrazenia.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by gabrielle lewis Nie Sie 15, 2021 9:58 pm

to na pewno xd gabby jest naiwna i słodziutka więc pewnie będzie się cieszyła zainteresowaniem kolegów xd
bo była urocza! przytuliła się do niego też - yaaay! ale super! - powiedzmy, że złowili tyle kaczek ile było potrzeba i dostali elsę, a właściwie to dostał ją flynn - i co z nią zamierzasz teraz zrobić? zabierzesz sobie do domciu? - zapytała zaciekawiona.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by flynn caplan Nie Sie 15, 2021 10:02 pm

ucieszyl sie gdy pan wreczyl mu pluszowa else. - bedzie stala na honorowym miejscu w moim pokoju - zasmial sie i pomachal zabawka przed nosem gabrielle. - skoro wygralismy ja razem to mozesz ja czasami pozyczac. bedziemy co-parents - zasmial sie.
gabrielle lewis

gabrielle lewis

luksemburg
archeologia
old soul trapped in young body
23

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by gabrielle lewis Nie Sie 15, 2021 10:04 pm

- awwww naprawdę?! cudownie! - wskoczyła na niego z radości, bo czasem zachowywała się jak mała dziewczynka najwyraźniej - ojej przepraszam! nie powinnam była tego robić! - zawstydziła się trochę zeskakując z flynna z powrotem i wygładziła mu koszulkę - dwa tygodnie u ciebie dwa u mnie? - zaproponowała.

Sponsored content

wesołe miasteczko Empty Re: wesołe miasteczko

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 4:49 pm