mini golf

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    mini golf  Empty mini golf

    Pisanie by st. albans Wto Sie 03, 2021 12:52 am

    mini golf  CKwIUs9
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by katia ivanovna Sro Paź 20, 2021 8:35 pm

    świętowała tu swoje urodziny i zaprosiła samych najfajniejszych ludzi. było sporo alkoholu, sporo jedzenia i sporo się działo a katia świetnie się bawiła.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by george windsor Sro Paź 20, 2021 8:44 pm

    i na pewno wśród tych ludzi był george. nawet jeśli ją wkurzał to musiała go zaprosić bo był przyszłym królem anglii! świętował triumfy w grze oczywiście, bo wszyscy dawali mu fory. może nawet był niezły, ale to utwierdzało go w przekonaniu że jest jeszcze lepszy. w końcu jednak podszedł do katii ze szklaneczką pełną whisky i lodu oraz drobnym pudełkiem zawierającym naszyjnik z białego złota - wszystkiego najlepszego - szepnął jej do ucha. pewnie dostała jakiś oficjalny prezent od dworu królewskiego, ale ten był od georga. dobrze się ruchała i lubiła skandale to niech ma!
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by katia ivanovna Sro Paź 20, 2021 8:49 pm

    niestety nie miała wyboru, musiał się tutaj również zjawić george. jej to po którymś kieliszku było wszystko jedno kto tu jest, a kogo nie ma, na pewno nie było gabriela xd a ona bawiła się wyśmienicie. kiedy do niej podszedł, akurat chciała wbić kolejną piłeczkę, ale nie zdążyła. wyprostowała się i z uśmiechem na ustach, odebrała od niego prezent - dziękuję ci george - spojrzała co jest w środku - nie musiałeś - zauważyła - przepiękny. możesz pomóc mi go założyć? - zapytała.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by george windsor Sro Paź 20, 2021 9:07 pm

    mąż nie zaproszony na urodziny żony xd pewnie znalazłby jakąś wymówkę i tak!
    pijana katia to obojętna katia, nie wykopie chociaż georga. szczególnie że przeszkodził jej w grze i nawet niezbyt go to obchodziło - nie musiałem - pokiwał głową - chciałem - przyznał szczerze. lubił dawać dziewczynom błyskotki, arystokratki śliniły sie na takie rzeczy - oczywiście - oplótł naszyjnikiem jej smukłą szyję i zapiął go - doskonale się prezentujesz - wymamrotał jej do ucha - liczę na to, że pochwalisz się gabrielowi skąd taki prezent - dodał zaraz. zawsze szukał okazji żeby utrzeć mu nosa.
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by katia ivanovna Sro Paź 20, 2021 9:10 pm

    taki z niego mąż był jak ze mnie jest tłumaczka języka szwedzkiego - tylko na papierze xd
    nie zamierzała go nigdzie wykopywać. im więcej ludzi, tym lepiej! alkohol i jedzenie się zgadzało no i była ciekawa rozrywka. dotknęła swojej szyi, kiedy już na niej zaprezentował się naszyjnik - jest naprawdę przepiękny - pochwaliła go jeszcze raz - owszem, nie omieszkam się pochwalić gabrielowi jak mnie rozpieszczasz george - położyła dłoń na jego ramieniu.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by george windsor Sro Paź 20, 2021 9:31 pm

    no cóż xd
    george był zawsze ulubieńcem tłumów więc na pewno żywo ich zabawiał swoimi opowiastkami z których musieli się śmiać - wiedziałem co wybrać żeby ci się podobało - pochwalił sam siebie i ukradkiem cmoknął jej szyję kiedy nikt nie patrzył. wiadomo, teraz musiał być jeszcze bardziej ostrożny skoro katia jest mężatką - wspaniale, własnie tego oczekuje - pokiwał głową - zazdrości w jego oczach - nawet tego nie ukrywał xd
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by katia ivanovna Sro Paź 20, 2021 9:35 pm

    uśmiechnęła się do niego szeroko, kiedy odważył się cmoknąć ją w szyję ukradkiem. oficjalnie była mężatką, jednak nic a nic ją z gabrielem nie łączyło. nie spędzali razem dni, rano nie jadali razem śniadań, ignorowali się w domu każde osobno idąc do swoich sypialni. ustalali tylko szczegóły wyjść publicznych, ewentualnie szczegóły rozwodu i warunków ugody o rozwiązaniu małżeństwa za zgodą obu stron i polubownie - rozpieszczasz mnie - wyszeptała do jego ucha - wiem o tym. dlatego nie zawaham się pokazywać w naszyjniku podczas oficjalnych spotkań z gabrielem - przygryzła wargę.
    george windsor

    george windsor

    londyn
    brak
    prince of people's hearts
    28

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by george windsor Sro Paź 20, 2021 10:05 pm

    już nawet nie sypiali ze sobą? chociaż to im powinno zostać xd - i właśnie tego oczekuję - pochwalił ją i nawet posmyrał po policzku. nie mogli jednak nic więcej zrobić bo było tu za dużo osób, a jak wiadomo dopóki oboje byli w publicznym związkach to takie skandale na oficjalnych imprezach odpadały. george i tka był dumny z tego, że nawet dzięki katii będzie mógł dopiec gabrielowi! no i pewnie impreza była przednia do białego rana!
    katia ivanovna

    katia ivanovna

    moskwa
    romanistyka
    trophy wife
    24

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by katia ivanovna Sro Paź 20, 2021 10:07 pm

    nope, nie sypiali ze sobą. nie było tak dobrze xd tak, potwierdzam, katia i george bawili się świetnie i do białego rana.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rafe hollywood Wto Lip 26, 2022 6:44 pm

    przyjechali tu na wycieczkę na mini golfa. rafe uwielbia mini golfa, fakty z karty!
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rosie anderson Wto Lip 26, 2022 6:46 pm

    rosie nie miala takich faktow w karcie, ale tez lubila minigolfa. o ile nie przegrywala co sie dzialo teraz. - te pileczki sa oszukane - powiedziala naburmuszona kiedy stracila ostatnia szanse by trafic.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rafe hollywood Wto Lip 26, 2022 6:52 pm

    musisz edytować kartę.
    - jeśli są oszukane to dlaczego mi tak dobrze idzie? - puszył się. wychodziło na to, że on oszukiwał i dawał jej specjalnie złe piłeczki. musiał chociaż trochę radości w życiu mieć.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rosie anderson Wto Lip 26, 2022 6:59 pm

    ups.
    - dlatego, ze twoje sa oszukane tak zebys wygral - przeciez nie przegrywala dlatego, ze nie byla dobra w ta gre! - pokaz - chwycila jego pileczke i poszla po swoja zeby porownac ich wage. moze jej byla za lekka i dlatego tak odlatywala odbijajac sie od wszystkiego od czego odbijac sie nie miala.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rafe hollywood Wto Lip 26, 2022 7:04 pm

    - sugerujesz, że oszukuję? - zapowietrzył się. - jestem sportowcem, wiem co to są zasady fair play! - wykrzyknął donośnie. nie szpikował się żadnymi dopalaczami xd - oddawaj! - doskoczył do niej, objął od tyłu i zaczął się z nią siłować, żeby zabrać jej piłeczkę, podniósł rosie przy tym do góry. wyglądali trochę jak para na słodkiej randce. ciekawe ile osób ich o to podejrzewało jak ich widywali razem.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rosie anderson Wto Lip 26, 2022 7:17 pm

    - sugeruje, ze cos jest nie tak skoro moje pilki nie wlatuja do dziury - upierala sie. powinien to potraktowac jako komplement xd nie zauwazyla ze sie zbilzal wiec od razu dala sie zlapac. - sam sobie zabierz - zaczela sie wiercic i przycisnela pilki do siebie zeby nie mogl ich ukrasc.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rafe hollywood Wto Lip 26, 2022 7:22 pm

    - może dziury nie są twoją specjalnością - zaczął śmieszkować - moją też nie, ale jakoś sobie daję radę - sorry musiałam xd był silniejszy i sprawniejszy, więc oczywiscie udało mu się zabrać piłki. - co robimy jutro? - zaczął dopytywać, bo w domu była chora atmosfera i potrzebował codziennych atrakcji. nie mógł zamęczać samuela to teraz padło na rosie.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rosie anderson Wto Lip 26, 2022 7:28 pm

    przewrocila oczami niezadowolona z zartu rafe. - dla twojej informacji mam doswiadczenie z dziurami i wtedy mi szlo dobrze - poinformowala go. summer nie narzekala xd obrazona skrzyzowala rece na cyckach kiedy nie udalo jej sie zachowac pilek. - nie wiem, moze poszlabym do kina - zaczela sie zastanawiac.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rafe hollywood Wto Lip 26, 2022 7:32 pm

    oczy mu się zaświeciły na te ploteczki.
    - czemu nic nie wiem o twoich eksperymentach?! - wycelował w nią palcem domagając się szczegółów. jak mogła się nie pochwalić! zawsze gadali tylko o penisach, to był ich wspolny obszar zainteresowania xd - nie chce mi się do kina - nie lubił filmów, kolejne fakty z karty xd nie umiał wysiedzieć - może pojedziemy do brighton? - potrzebował mieć cały dzień zajęty i jechać jak najdalej od tatuśka.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rosie anderson Wto Lip 26, 2022 7:43 pm

    - nie wiem, to bylo spontaniczne i juz dawno temu - wzruszyla ramionami. - w brighton nie mozna sie polozyc wygodnie na plazy zeby sie opalac - marudzila. on nie lubil siedziec w  miejscu, a ona lubila leniuchowac. nie przeszkadzaly jej dni wypelnione atrakcjami, ale jesli miala jechac nad morze to nie mogla sie nie opalic!
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rafe hollywood Wto Lip 26, 2022 7:49 pm

    - dawno temu?! tym bardziej oczekuję pełnej relacji! - oburzył się. - z kim? kiedy? gdzie? jak? - zaczął zasypywać ją istotnymi pytaniami. - dobra, to pojedźmy gdzieś gdzie można się położyć na plaży. możesz wybrać - zgodził się. jemu było obojętnie gdzie pojadą, byle tylko gdzieś ruszyli. ona będzie się opalać, a on pływać cały dzień. idealny plan.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rosie anderson Wto Lip 26, 2022 7:55 pm

    - na imprezie z summer, nie wiem czy kojarzysz. kolezanka vicky - tlumaczyla mu tak jakby znal znajomych jej siostry xd - bournemouth? - zaproponowala. slyszala, ze kreca sie tam slawni pilkarze i miala nadzieje, ze jakiegos uda im sie spotkac xd
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rafe hollywood Wto Lip 26, 2022 7:59 pm

    - to ta, z którą vicky przyjechała do kanady? - już sobie układał telenowelę w głowie i myślał, że siostry kręciły z tą samą laską. najlepiej znał archie'go ze znajomych jej siostry xd - to dalej, więc wyjeżdżamy z samego rana. o szóstej po moim porannym treningu. bez narzekania - zarządził. rosie będzie potem odsypiać na plaży i spali się na raczka.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rosie anderson Wto Lip 26, 2022 8:05 pm

    - nie, to ta blondynka w crocsach - najlepszy znak rozpoznawczy summer. od razu kazdy powinien wiedziec o kogo chodzi. haha z archiem nie miala okazji sie poznac od tej strony, ale za to ich trojke laczyla summer xd - o szostej? nawet do szkoly nie wstaje o szostej - zignorowala czesc o braku narzekania.
    rafe hollywood

    rafe hollywood

    st. albans
    fizjoterapia
    work hard, play hard
    25

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by rafe hollywood Wto Lip 26, 2022 8:11 pm

    - ta, która włamała się z vicky do gabinetu mojego ojca - przypomniał sobie. może summer podczas ucieczki zgubiła crocsa jak kopciuszek xd rafe wiedział wszystko o włamaniu. że też archie lub vicky nie poprosili go po prostu o załatwienie klucza. summer znała wszystkich z bliska xd - jeśli wstaniesz o szóstej to czeka cię dzień wypakowany atrakcjami - przekonywał ją. zaraz rosie zrozumie czemu samuel miał go dość xd

    Sponsored content

    mini golf  Empty Re: mini golf

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 1:04 am