punkt ksero

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    punkt ksero - Page 15 Empty punkt ksero

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:37 pm

    First topic message reminder :

    punkt ksero - Page 15 Giphy
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ashley whittemore Pią Sty 19, 2024 10:31 pm

    jego wina xd
    - dobrze wiedziec co o mnie myslisz - miala nadzieje, ze zaprzeczy ale tak niestety sie nie stalo. zabolalo ja to I zrobilo sie jej przykro. - czyli mam racje - nie zaprzeczyl wiec teraz miala jeszcze gorsze zdanie o fatin. I o nim. zasmiala sie bo nie patrzyla na benka jak na faceta xd - co to za roznica z Kim mieszkam? - ming I ben nadawali na podobnych falach wiec duzo sie nie zmienilo.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by alexander pearce Pią Sty 19, 2024 10:38 pm

    no wiadomo xd
    - nic o tobie nie myślę - zaprzeczył jakoby w ogóle o niej teraz myślał, co oczywiście było ściema xd - czyli powtórze, to nie twój interes - wyjął w końcu kartki i jego kserowanie się dokończyło - taka że są określone pewne zasady - chwycił swoje kartki i odwrócił się żeby w końcu na nią spojrzeć - i masz się do nich stosować - zabrzmiało to tak jakby przyjął profesjonalny ton.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ashley whittemore Pią Sty 19, 2024 10:42 pm

    - szybko ci przeszlo - nie wiedziala co bylo gorsze. gdyby myslal o niej zle to przynajmniej by wiedziala, ze odczuwa jakies uczucia. jesli nic o niej nie myslal to znaczylo dla niej, ze juz o niej zapomnial. prychnela, ale nie brnela dalej w temat. - nie mieszkam juz w akademiku wiec nic nie musze - spojrzala na niego kiedy sie odwrocil. wstrzymala na chwile oddech. latwiej bylo z nim rozmawiac kiedy stal tylem.
    alexander pearce

    alexander pearce

    korfu
    dziekan
    mr. moustache
    42

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by alexander pearce Pią Sty 19, 2024 10:55 pm

    - tobie również skoro już mieszkasz z jakimś facetem - dopisywał sobie historie żeby bardziej obarczyć ja wina xd oczywiście myślał o niej ale nie mógł się do tego przyznać! wolał wyjść na chujka! - to świetnie, powodzenia z nowym facetem i nowym mieszkaniem - zatrzymał na niej wzrok na chwilę ale nie dał rady zbyt długo wytrzymać! wyminął ja i wyszedł niczym rasowy profesjonalista! wkurzył się i chciał napić w gabinecie ale nie miał czego xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ashley whittemore Pią Sty 19, 2024 10:57 pm

    byla zbyt wkurzona zeby wyjasnic, ze jej 'nowy facet' to tylko benek xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jo wilson Wczoraj o 7:50 pm

    była obrażona, wkurzona i pełna wątpliwości przez słowa brata o thomasie więc wykpiła się ważnymi zaliczeniami i udawała zajętą, a teraz faktycznie kserowała jakieś rozdziały książki z biblioteki!
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by thomas conway Wczoraj o 8:06 pm

    Na poczatku myslal ze byla zajeta ale cos mu zaczelo nie pasowac. Nie mial nic do kserowanis ale przechodzil tedy i ja zauwazyl. - czesc - wszedl do srodka. - duzo pracy?- spojrzal na ksiazki
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jo wilson Wczoraj o 8:07 pm

    mógł tutaj piknik zrobić xd
    wiedziała, że prędzej czy później się spotkają i przerobiła dwadzieścia scenariuszy w głowie jak to ma wyglądać, ale zareagowała marnie - mhm - nawet się nie odwrociła tylko dalej zajmowała się kserowaniem, brawo xd
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by thomas conway Wczoraj o 8:23 pm

    Tak, zeby mysleli ze zupelnie oszalal xd
    Chwile milczal i tylko sie przygladal. Teraz juz nie mial watpliwosci ze cos ja gryzlo. - cos sie stalo? - domyslal sie tylko tego ze mogly jej sie nie podobac opowiadania emmy
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jo wilson Wczoraj o 8:30 pm

    może wtedy łatwiej byłoby mu sie wytłumaczyć xd
    gdyby to tylko były opowiadania emmy, ale to nie było tylko to!
    - nie, skądże - wcale nic jej nie gryzło, tego nie było widac. w swojej głowie chciała mu wszystko wygarnąć w jakiś błyskotliwy sposób, ale tym razem jak przyszło co do czego to wybrała obrazoną opcje. czuła się znowu oszukana przez niego - po prostu kseruję notatki, studenckie sprawy, jestem studentką - przypomniała mu.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by thomas conway Wczoraj o 8:34 pm

    Moze xd
    Mogl sie spodziewac ze nie pojdzie tak latwo. Chyba wolalby zeby mu wdzystko wygarnela od razu i nie obrazala sie. - przeciez widze ze cos jest nie tak - westchnal. - to przez emme? Tylko zaproponowalem ze przeczytam jej prace, nie wiedzialem ze az tak poniesie ja wyobraznia - probowal sie tlumaczyc
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jo wilson Wczoraj o 8:50 pm

    zaśmiała się na jego tlumaczenia, a jednocześnie karciła się w głowie że jak zawsze była taka głupia choć uważała się za inteligentną - jestes pewien, że to było tylko czytanie? czy może to kod na coś innego? - miała do niego umiarkowane zaufanie, zasłużył sobie na to innymi ekscesami!
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by thomas conway Wczoraj o 8:57 pm

    Wiedzial ze sobie zasluzyl i staral sie nie byc poirytowany cala sytuacja. Przetarl twarz dlonia. - nie ma nic innego. To tylko glupie opowiadania - zapewnial ja.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jo wilson Wczoraj o 9:12 pm

    - dlaczego mydlisz mi oczy? - odwróciła się w końcu i na niego spojrzała - robin cię widział jak od niej wychodzisz - oczywiście mówiła o emmie - mój brat nigdy by mnie nie oszukał - naiwnie w to wierzyła - jakbym wiedziała że wolisz cycate brunetki to podsunęłabym ci kylie z mojego roku - zażartowała, ale to był raczej gorzki żarcik - jestem taka głupia! - karciła siebie na głos i znowu skupiła się na kserowaniu.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by thomas conway Wczoraj o 9:19 pm

    - nie mydle ci oczu - upieral sie przy swoim. Cisnienie mu sie podnioslo kiedy wspomniala brata. Juz chcial mowic ze zmysla ale przypomniala mu sie wizyta u emmy. - sledzi mnie ze wie co z kim robie? - wkurzyl sie ale zaraz probowal sie uspokoic.- bylem u niej tylko po to zeby rozmawiac o meilach ktore wyslala - zalowal ze nie spotkal sie z nia na uczelni ale chcial uniknac sytuacji w ktorej sie znalazl. Nigdzie nie byl bezpieczny
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jo wilson Wczoraj o 9:35 pm

    - robin nie jest żadnym stalkerem! - broniła brata. wiadomo, rodzina najważniejsza xd do czasu aż się na niej przejdzie! - jesteś o wiele starszy ode mnie, jakim cudem możesz być tak nieodpowiedzialny i wplątywać się w takie głupoty?! - zaczeła go opieprzać, uważała że emma i jej osoba to jedna, wielka głupota i miała totalnie rację oczywiście. była rozczarowana i to było czuć na kilometr.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by thomas conway Wczoraj o 9:43 pm

    - wiec dlaczego byl akurat w tym samym miejscu co ja? - nie potrafil sie ugryzc w jezyk. - moze on cos ma do emmy i dlatego probuje mnie wrobic dlatego ze mnie nie lubi - zwalil wine na robina. To mialo dla niego sens xd nie chcial odpowiadac na jej pytanie, bylo mu wystarczajaco wstyd. Wolal zapomniec o jego involvementcie w opiwiadaniach emmy. - wiem ze masz prawo miec do mnie watpliwosci ale nie zdradzilbym cie! - moze nie byli oficjalnie razem ale byl zaangazowany emocjonalnie.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jo wilson Wczoraj o 9:51 pm

    - ma narzeczona i jest o wiele bardziej zaangażowany niż ty - tak wytknęła mu wszystkie błędy które popełniał, w tym fakt że zawsze się kryli, a nie było oficjalne jednak. to jej nie przeszkadzało bardzo ale nagle układało się w logiczną całość! - znowu wybrałam ciebie zamiast hani i znowu zostałam zrobiona w balona - zaśmiała się bo co innego jej zostało, zaczęła zbierać notatki i kserowki, miała plan zarwać nockę na nauke.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by thomas conway Wczoraj o 10:06 pm

    Wedlug niego ten argument nie mial sensu. Mnie traktowal malrzenstwa jak rzecz swieta - mam ci sie oswiadczyc zebys mi uwierzyla? - w tej chwili byl gotowy xd - do niczego nie doszlo! - polozyl reke na nonatkach zeby ja zatrzymac. - to zwykle nieporozumienie! - obiecal ze jej nie zrani i chcial dotrzymac obietnicy. Troche nie wyszlo ups
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jo wilson Wczoraj o 10:12 pm

    thomas taki wyzwolony xd
    - przecież wiesz że nie o to chodzi i nie tego oczekuje! - miala do tego wyluzowane podejście, to on teraz tworzyl presję mówiąc o oswiadczynach! - nie mam teraz na to ani czasu, ani siły - wskazała na stertę notatek co oznaczało że studia, skupienie na nauce i nie zawalenie egzaminu były dla niej ważniejsze w tym momencie - to zawsze jest nieporozumienie prawda? - znowu obróciła to w żart, a potem uciekła bo faktycznie musiała się uczyć. mógł teraz być zły na emme i robina xd

    Sponsored content

    punkt ksero - Page 15 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 9:52 am