punkt ksero

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    punkt ksero Empty punkt ksero

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:37 pm

    punkt ksero Giphy
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Nie Sie 22, 2021 8:46 pm

    miał jakieś tajne klucze do uczelni i właśnie zakradł się do pokoju samorządu skąd zwinął jakieś notatki i kserował je właśnie xd był ubrany cały na czarno niczym ninja!
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by zoe williams Nie Sie 22, 2021 8:48 pm

    ona dzisiaj pracowała do późna jako że była zastępczynią nejta i posłał ją tutaj po jakieś ważne rzeczy które oczywiście ogarniała. wpadła na jacka tutaj - cześć, nie powinno cię tutaj być o tej porze - zauważyła wciskając dłonie do kieszeni spodni.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Nie Sie 22, 2021 8:53 pm

    zrobił się blady jak ściana widząc zoe. schował pośpiesznie do plecaka wszystkie papiery, które wymiął niemiłosiernie - ciebie raczej też nie powinno tu być - burknął niemiło chwytając torbę i zbierając się do wyjścia.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by zoe williams Nie Sie 22, 2021 8:57 pm

    - ja jestem zastępczynią przewodniczącego, więc ja mogę tutaj być jak najbardziej. pracowałam do późna, teraz zamierzam wracać do domu. a swoją drogą, myślałam, że jesteś milszy - uśmiechnęła się do niego. ona pracowała nad tym, żeby wszyscy kojarzyli ją jak najbardziej pozytywnie. jack trzymał tylko władzę.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Nie Sie 22, 2021 9:08 pm

    zlustrował ją wzrokiem i uniósł brew - to słodkie - zaklaskał - jesteś jego dziewczyną i dzięki temu cię tutaj wkręcił? - zasmiał się. tak jack był bezwzględny jeśli chodzi o samorząd. nie zależało mu na tym żeby wszyscy go lubili. zależało mu na tym żeby wszyscy go słuchali.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by zoe williams Nie Sie 22, 2021 9:14 pm

    roześmiała się - nie jestem jego dziewczyną, nate i ja nie jesteśmy razem. jestem po prostu kimś, komu zaufał, a najwyraźniej tobie już nie ufa nikt, skoro cię wywalili - posłała mu ironiczny uśmieszek. jack w takim razie popełniał błąd, bo zoe uważała, że jednak trzeba być lubianym a ona go nie lubiła jakoś zbytnio i miała go za bufona - zapraszam do wyjścia - podeszła do drzwi. sama zamierzała stąd iść.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Nie Sie 22, 2021 9:22 pm

    spojrzał na nią udawanym słodkim spojrzeniem - awwww, pewnie chciałabyś być co? - próbował znaleźć jej czuły punkt. nie bez kozery był niebieski! lubił manipulacje i intrygi! do tej pory mu to wychodziło, łącznie z zarządzaniem ludźmi. już knuł jak wrócić na stołek, co nie powinno byc trudne bo nate ewidentnie nie chciał tego robić skoro wysyłał zoe do pracy xd - to ja zapraszam do wyjścia - wskazał na drzwi nie ruszając się z miejsca.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by zoe williams Nie Sie 22, 2021 9:24 pm

    pacnęła się w czoło i się roześmiała - naprawdę jesteś takim kretynem? naprawdę? myślałam, że masz więcej klasy w sobie carswell, ale jednak nie masz. twoja klasa już dawno upadła, zero moralności - poklepała go po ramieniu - to ciebie nie powinno tu być, nie mnie. do widzenia - skrzyżowała ręce na cyckach. jak tak dalej pójdzie zaczną się szarpać.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Nie Sie 22, 2021 9:31 pm

    - nie potrzebuję się wysilać i mieć klasę wobec osób które same jej nie posiadają - mruknął wymijając ją i machając od niechcenia na pożegnanie. dobrze, że zwinął notatki. nie miał zamiaru się z nią szarpać bo nie był aż tak popaprany! next!
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by zoe williams Nie Sie 22, 2021 9:32 pm

    uciekła do domu.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ruby fletcher Czw Wrz 23, 2021 8:56 pm

    kopiowala jakies papiery i troche znudzona gapila sie w sciane.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by anderson hurd Czw Wrz 23, 2021 9:01 pm

    przegapił już prawie wszystkie wykłady, więc musiał pokserować wymagania wykładowców i listy lektur itp.
    - hej ruby! co tam kserujesz? - podszedł do niej z uśmiechem na twarzy, licząc na to, że już jej się odmieniło i wcale nie zamierzała go olewać.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ruby fletcher Czw Wrz 23, 2021 9:04 pm

    miala ochote sie usmiechnac, ale zamiast tego wyprostowala sie i wyciagnela reke w jego strone jakby chciala go zatrzymac. - nie - powiedziala krotko i odwrocila sie do swoich papierow, poczym zaczela je przegladac. udawala, ze byla zajeta.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by anderson hurd Czw Wrz 23, 2021 9:08 pm

    uśmiech ugrzązł mu na twarzy kiedy go tak zatrzymała. chwilę patrzył na jej plecy i mina mu coraz bardziej rzedła.
    - to co, nie możesz już nawet się ze mną przywitać i normalnie porozmawiać? - skrzyżował ręce. nie powiem, poczuł się trochę dotknięty.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ruby fletcher Czw Wrz 23, 2021 9:13 pm

    westchnela. - nie moge - przestala wertowac kartki i chwile stali w ciszy. - nie moge z toba normalnie rozmawiac bo ta normalna rozmowa przerodzi w bardziej swobodna rozmowe i wtedy wrocimy do tego co bylo - probowala wymyslic jakies wytlumaczenie. - a nie mozemy wrocic do tego co bylo - odwrocila sie i spojrzala na niego zeby zobaczyc czy w ogole jakos na to zareaguje.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by anderson hurd Czw Wrz 23, 2021 9:18 pm

    teraz na jego twarzy znowu przebłysnął uśmieszek.
    - czyli sugerujesz, że nie jesteś w stanie się kontrolować przy mnie? - wyłapał to co chciał i był nawet zadowolony. zaraz jednak westchnął. - ruby, to głupota. dogadujemy się, lubisz mnie, ja lubię ciebie. chyba możemy być cywilizowani? przecież dani nie wyskoczy zza ksero i nie przyłapie nas na rozmawianiu o tym co kserujemy. - zamachał swoimi papierkami.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ruby fletcher Czw Wrz 23, 2021 9:24 pm

    westchnela gdy zobaczyla ten jego usmieszek. czego sie mogla spodziewac!
    - tego nie powiedzialam - nie byla teraz w humorze na takie zarciki. - wlasnie o to chodzi. nie mozemy sie lubic skoro dani to tak przeszkadza. nie pamietasz ja zareagowala kiedy nas razem zobaczyla w meksyku? wtedy tez tylko rozmawialismy - teraz musieli byc jeszcze bardziej ostrozni przy crazy dani! a nie byla pewna czy dalsze rozmowy z andersonem za jej plecami sa tego warte.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by anderson hurd Czw Wrz 23, 2021 9:34 pm

    - jaki dokładnie problem ma z nami dani, co? bo nie do końca rozumiem. jest zazdrosna, że spędzaliśmy razem czas za jej plecami? nie mogę zadawać się z jej znajomymi? czy może powiedziała ci, że prześpię się z tobą i cię oleję? - wyrzucił z siebie.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ruby fletcher Czw Wrz 23, 2021 9:38 pm

    zaczal jej zadawac tyle pytan od razu, ze na chwile ja zatkalo. oczekiwala kolejnych usmieszkow i zarcikow, ale wydawal sie wyraznie niezadowolony. - tak powiedziala - wymamrotala juz z mniejsza pewnoscia siebie. przynajmniej byl swiadomy tego co o nim mysli dani. to chyba dobrze?
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by anderson hurd Czw Wrz 23, 2021 9:42 pm

    - aha. świetnie. - wsadził ręce do bluzy i był wyraźnie niezadowolony. szybko mu przeszły śmieszki skoro wypalił to tak bez sensu, a teraz ruby upewniła go, że to była prawda. - czyli właśnie to o mnie myślicie. moja siostra... i ty. od razu jej uwierzyłaś. - prychnął.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ruby fletcher Czw Wrz 23, 2021 9:47 pm

    - nie od razu - przetarla dlonia twarz, probujac w glowie ulozyc sobie co ma powiedziec. - sam powiedziales, ze to dla ciebie zabawa - przypomniala mu. - nie moge stracic swojej przyjaciolki dla chwili zabawy - pogubila sie juz w ich relacji, ale skoro i dani i peggy myslaly, ze sie spotykali to moze faktycznie zaczelo sie miedzy nimi dziac cos wiecej.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by anderson hurd Czw Wrz 23, 2021 9:50 pm

    - właśnie - pstryknął palcami. - to zabawa. czyli oboje od samego początku wiemy co to jest. jedyną osobą, która nie rozumie naszej relacji i nie wiadomo czemu się wtrąca jest dani. - zauważył. ruby zaczynała dostrzegać, że jest między nimi coś więcej, ale anderson pozostawał całkowicie nieświadomy, nawet kiedy ruby i dani próbowały mu to zasugerować.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ruby fletcher Czw Wrz 23, 2021 9:54 pm

    - zabierasz mnie na kolacje, calujemy sie.. nie mozemy sie tak bawic, anderson. to nie lojalne w stosunku do dani. nie mozemy tego robic za jej plecami - powiedziala powaznie. - jakbys sie czul gdyby to ona tak sie bawila z twoimi kolegami? - westchnela.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by anderson hurd Czw Wrz 23, 2021 9:59 pm

    - nie spaliśmy ze sobą. - zauważył. był zmęczony tym, że ludzie się na niego obrażali przez to z kim sypiał lub nie. - wszyscy muszą przestać świrować na punkcie tego co robią siostry! - potrząsnął głową zrezygnowany, oczywiście przeżywając w głowie więcej spraw niż tylko ta jedna konkretna. poza tym musiał ukryć, że faktycznie nie byłby zadowolony gdyby dani zabawiała się z jego kolegami, co pokazała już jego reakcja na flirty dani i flynna.

    Sponsored content

    punkt ksero Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Kwi 29, 2024 12:39 pm