punkt ksero

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    punkt ksero - Page 2 Empty punkt ksero

    Pisanie by st. albans Czw Sie 05, 2021 6:37 pm

    First topic message reminder :

    punkt ksero - Page 2 Giphy
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ruby fletcher Czw Wrz 23, 2021 10:03 pm

    - jasne.. moze kiedys to zrozumiesz - zrezygnowana pozbierala swoje papiery i ruszyla w strone wyjscia. - pa - pozegnala sie krotko i poszla.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by anderson hurd Czw Wrz 23, 2021 10:05 pm

    - pa - mruknął na odchodnym i zabrał się za kserowanie papierkow, bo wbrew temu co dani i ruby myślały był odpowiedzialnym studentem.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by romy luddington Pon Paź 04, 2021 6:22 pm

    kserowała jakieś ważne informacje z wypożyczonej książki! patrzyła więc monotonnym wzrokiem na ksero myśląc co jeszcze ma do zrobienia!
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ted cavendish Pon Paź 04, 2021 6:33 pm

    punkt ksero nowym miejscem dramek. czuć, że po wakacjach xd ted nie musiał nic kserować, ale akurat przechodził obok i zauważył romy, która była przecież jego dobrą koleżanką, z którą nie miał żadnych niezręczności i spin! podszedł więc do niej bez zastanowienia.
    - cześć romy! chyba muszę zacząć się przyzwyczajać do widoku ciebie na uczelni, co? - uśmiechał się do niej ładnie.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by romy luddington Pon Paź 04, 2021 6:44 pm

    co chwilę nowe miejsce dramek he he!
    może i ted myślał, że nie mieli spin. ale jednak mieli. romy było przykro od kiedy zobaczyła jak całował jej siostrę. nie rozumiała dlaczego nie mógł całować jej! co takiego miała sophie czego nie miała ona? przecież były siostrami! plus wysyłała mu znaczące sygnały, a on kompletnie tego nie widział.
    - cześć - momentalnie odsunęła się i zesztywniała kiedy podszedł. zaczęła nerwowo przekładać strony w książce żeby kserować dalej - chyba tak - odparła szybko nie inicjując dalszej konwersacji.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ted cavendish Pon Paź 04, 2021 6:50 pm

    całe st. albans jest jednym wielkim miejscem dramek xd
    ted absolutnie nie widział sygnałów wysylanych przez romy, więc nie wiedział, że to, że całował się z jej siostrą (a swoją koleżanką!) było czymś złym. tym bardziej, że najwyraźniej ani on, ani sophie nie chcieli wracać do tego wieczoru.
    miał ochotę spytać jak jej się podoba uczelnia, ale wiedział, że to nie jest najważniejszy temat rozmowy.
    - słyszałem o waszym domu. przykro mi. też mieszkasz w hotelu?
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by romy luddington Pon Paź 04, 2021 7:03 pm

    w sumie xd
    dla teda i sophie to nie było nic wielkiego, a dla romy wręcz przeciwnie. bardzo to przeżywała. w końcu ted był pierwszym chłopakiem w którym się podkochiwała i który kompletnie jej nie widział. ile oddałaby żeby to on, a nie andy lub felix ją całowali! ech! nie doceniała tego co ma wokół xd
    - w akademiku - odparła znowu krótko nie ciągnąć dalej tematu. powinien zwrócić uwagę na to, że odpowiadała jedynie automatycznie na jego pytania. pewnie dlatego że próbowała powstrzymywać swoje rozgoryczenie.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ted cavendish Pon Paź 04, 2021 7:09 pm

    ted też wolałby, żeby to nie sophie go całowała tylko jakaś tam inna dziewczyna, na którą miał aktualnie crasha. tyle że to wciąż nie była romy, ups! tak czy inaczej ted nie był z tych, żeby całować się na imprezach z dziewczynami i następnego dnia olewać, więc to co robili z sophie też było dla niego trochę niewyjaśnione. no ale miał już postanowienie, że nie będzie więcej próbować randkować z koleżankami z paczki, więc sam nie poruszał tego tematu.
    zauważył, że romy zdawkowo odpowiada, ale nie znał prawdziwego powodu. właściwie podejrzewał, że powód był zupełnie inny.
    - rozumiem. widze, że mocno to przeżywasz. ale jakbyś chciała z kimś porozmawiać albo potrzebowałabyś pomocy to zawsze tu jestem. - zapewnił ją. - mówiłem już sophie, że jeśli tylko mogę coś zrobić... - zaofiarował się.
    romy luddington

    romy luddington

    tutejsza
    politologia
    strawberry lipstick state of mind
    21

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by romy luddington Pon Paź 04, 2021 7:18 pm

    romy nigdy nie będzie jego crushem i musi się z tym pogodzić, ale zanim to nastąpi cóż... musi to wydedukować, przespać się z tym, przemyśleć. nie rozumiała jeszcze takich zawiłych emocji, dopiero sie tego uczyła!
    - w takim razie idź do sophie, ja nie potrzebuje twojej pomocy! - odparła donośnie zamykając z impetem książkę, zabierając kserówki i wyminęła go pośpiesznie idąc do akademika. next!
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by ted cavendish Pon Paź 04, 2021 7:22 pm

    nadal uważał, że romy po prostu mocno przeżywała to, że przyczyniła się do demolki własnego domu. postanowił sobie, że pomoże romy i sophie jak tylko będzie mógł. poszedł również.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Pon Paź 11, 2021 7:27 pm

    kserował ulotki żeby potem rozłożyć je po uczelni.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by valentino eyre Pon Paź 11, 2021 7:34 pm

    zatrzymal sie w wejsciu I udawal, ze jest zajety telefonem gdy ogarnal, ze to jack. najchetniej by uciekl, ale niestety potrzebowal cos skopiowac asap.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Pon Paź 11, 2021 7:39 pm

    nie wiem w sumie dlaczego jack to kserował, a nie jakiś przydupas. może był dziś łaskawy i puścił ich wcześniej hehehehe.
    odwrócił się żeby zerknąć kto czeka za nim w kolejce - bardzo się śpieszysz? mogę cię puścić - zaproponował. wyjątkowo nie chciał żadnych konfliktów.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by valentino eyre Pon Paź 11, 2021 7:45 pm

    wow jack taki dobry dla swoich przydupasow.
    podniosl wzrok z telefonu I spojrzal na niego troche spod byka. - tak, byloby swietnie - usmiechnal sie sztucznie I powrocil do pisania smsow, nie zwracajac na niego wiekszej uwagi.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Pon Paź 11, 2021 7:53 pm

    może raz w miesiącu miał dzień łaskawości!
    - okej - westchnął i wyjął ulotkę ze skanera. chciał pozbierać to co skopiował, ale wszystko mu się rozsypała pod ksero - cholera - mruknął kucając i zbierając powoli wszystko. trochę dziwnie się czuł z tym, że valentino traktuje go jak powietrze. uważał, że nie zasługiwał na to xd
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by valentino eyre Pon Paź 11, 2021 8:03 pm

    wow!
    westchnal gdy ulotki jacka wyladowaly na ziemi. nie mial ochoty mu pomagac, ale nie byl wystarczajaco chamski by stac nad nim I czekac az bedzie jego kolej. schylil sie by pozbierac to co zostalo I wreczyl mu papiery bez slowa.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Pon Paź 11, 2021 8:11 pm

    nawet dla valentino xd
    pewnie pozbierali ulotki w tym samym czasie i w tym samym czasie wstali. pełna synchronizacja! chwycił te ulotki od chłopaka i patrzył na niego - długo jeszcze masz zamiar się na mnie wkurzać? - zapytał wprost. myślał, że już mu przeszło xd
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by valentino eyre Pon Paź 11, 2021 8:20 pm

    laskawy xd
    nawet w zbieraniu ulotek do siebie pasowali, uroczo. nie zaszczycil go spojrzeniem. nie byl pewien czy patrzenie na niego z blizszej odleglosci spowoduje, ze troche zmieknie czy jeszcze bardziej sie zacznie wkurzac. - nie wiem, nie zastanawialem sie nad tym jeszcze - polozyl swoje papiery na bok I zaczal je skanowac. - zreszta co to za roznica czy sie do ciebie odzywam czy nie - mruknal. uwazal ze zadna skoro jack byl zajety zajmowaniem sie swoja nowa dziewczyna a pomiedzy nimi bylo dziwnie.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Pon Paź 11, 2021 8:24 pm

    to jego najznamienitsza cecha!
    ogólnie pasowali do siebie. to znaczy hm właśnie totalnie nie pasowali, ale to sprawiało że jednak pasowali, sweet!
    hehehee, na pewno by zmiękł patrząc na jacka przystojniaka! - to może się zastanowisz? - zaproponował. był trochę zniecierpliwiony faktem ja go traktował - dla mnie to duża różnica... - powiedział jakby mu zależało - przecież pracujemy razem - dodał jednak zaraz stawiając na profesjonalizm.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by valentino eyre Pon Paź 11, 2021 8:44 pm

    jack ma same zalety.
    przeciwienstwa sie przyciagaja podobno I to sie sprawdzalo w ich przypadku. valentino byl bardziej kobiecy I meskosc jacka mu sie nawet podobala. co nie oznaczalo, ze z checia nie obsypalby go brokatem. - to ze razem pracujemy nie znaczy ze musimy sie lubic - polozyl kolejna kartke na ksero. skoro praca byla powodem dla ktorego mieli sie pogodzic to nie czul potrzeby by tak sie stalo.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Pon Paź 11, 2021 8:49 pm

    to prawda!
    w wielu przypadkach. peggy marty, anderon ruby.....
    a jack uwielbiał kolorowego valentino i to w jaki sposób nie bał się być sobą. zazdrościł mu odwagi! - och, czyli nie lubisz mnie? - zapytał nieco rozczarowanym, nieco smutnym głosem. wiedział, że trochę głupio zrobił, ale liczył na to że to nie wpłynie aż tak na ich relacje.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by valentino eyre Pon Paź 11, 2021 8:57 pm

    szkoda tylko, ze tak sie opieraja. mogloby byc tak milo!
    westchnal I na chwile przestal przewracac kartki. latwiej by bylo gdyby nie wyczul smutku w glosie jacka. to mu utrudnialo bycie oschlym. - lubie cie - odwrocil sie do niego I w koncu na niego spojrzal. - I dlatego zraniles mnie swoim zachowaniem - powiedzial powaznie. - myslalem, ze moze miedzy nami cos sie dzieje, ale najwyrazniej lubisz bawic sie uczuciami innych - wyrzucil mu.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Pon Paź 11, 2021 9:02 pm

    to ruby się opiera xd
    widząc, że jack łagodnieje i otwiera się na jego słowa pchnął drzwi do ksero i zamknął ich w pokoju he he - przepraszam - wymamrotał w końcu - nie chciałem cię zranić - przyznał - po prostu to wszystko jest dla mnie nowe, ja... - zająknął się - ja myślę, że mogę być biseksualny - przyznał cicho i wstydliwie. kompletnie nie potrafił sobie z tym poradzić i to, że powiedział to na głos było wielkim krokiem na przód - i też cię lubię - oznajmił na koniec niepewnie zerkając na niego. zdecydowanie bał się!
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by valentino eyre Pon Paź 11, 2021 9:14 pm

    wszystko wina dani xd
    lekko zdezorientowany spojrzal na zamykajace sie drzwi. nie przygotowal sie dzisiaj na glebokie rozmowy wiec troche sie zaczal stresowac tym co go moze teraz czekac. chcial juz sie wymigac I uciec, ale jack zainteresowal go swoimi slowami. - nie musisz sie tego wstydzic - powiedzial juz lagodniej. pominal to, ze domyslal sie bo czul, ze rozminy nad czyjas seksualnoscia nie byly na miejscu. - I dla tego jestes z Zoe? - westchnal I przejechal dlonia po jego klacie. nie mogl sie dalej na niego gniewac skoro przeprowadzali rozmowe od serca. on nie mial trudnosci z przyznaniem sie do swojej seksualnosci, ale rozumial, ze nie kazdemu przychodzi to tak latwo. nie chcial go zniechecic.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by jack carswell Pon Paź 11, 2021 9:27 pm

    dani jest biedna!
    jack też chyba nie był na to przygotowany. ale od jakiegoś czasu mu to ciążyło i w końcu się ulało. rozsypało niczym te ulotki hehehehehee - nie wstydzę się - przytaknął szybko - albo wstydzę - zaczął się wahać - nie wiem, to skomplikowane - zazdrościł teraz valentino że już dawno był na innym etapie życia. jack miał problemy niczym z sex ed, inspiracja. mam na awku netflixa adam groffa i chłopak mnie za każdym razem pyta co to za typ xd - jestem z zoe, bo chciałem sobie i wszystkim wmówić że nie lubię ciebie - przyznał szczerze skoro już byli szczerzy - ale nie lubię spędzać z nią czasu, nie lubię jej dotykać, udawać że mi się podoba - to nawet nie był jego typ dziewczyny.

    Sponsored content

    punkt ksero - Page 2 Empty Re: punkt ksero

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 6:15 pm