grzane wino

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    grzane wino - Page 5 Empty grzane wino

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:25 pm

    First topic message reminder :

    grzane wino - Page 5 Giphy.gif?cid=790b761151aed0f58c74bef38a8ef5349c43b52f750c6838&rid=giphy
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    grzane wino - Page 5 Empty Re: grzane wino

    Pisanie by patrick bowman Sob Gru 16, 2023 6:42 pm

    stali przy grzanym winie, w zasadzie patrick miał głowę na stoliku położoną i opowiadał o sytuacji z nim i nejtem - jestem złym chłopakiem czy nie jestem? - jakby nari była wzorem dziewczyny i miała wiedzieć xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    grzane wino - Page 5 Empty Re: grzane wino

    Pisanie by nari yoon Sob Gru 16, 2023 6:46 pm

    nari nie byla dobra osoba do tej rozmowy biorac pod uwage to co robila kiedy jej chlopak lezal w szpitalu xd
    - nie jestes zlym chlopakiem, nie mogles przewidziec tego co sie stalo - poklepala go po dloni w ramach pocieszenia. ona tez by byla wsciegla gdyby byla na miejscu nejta, ale to patrick byl jej bff i byla po jego stronie.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    grzane wino - Page 5 Empty Re: grzane wino

    Pisanie by patrick bowman Sob Gru 16, 2023 6:53 pm

    mógł rozmawiać z nią lub oscarem, przecież tiffy się nie będzie zwierzać xd ani nari, ani oscar nie byli dobrymi osobami do tej rozmowy! wspaniałych znajomych sobie dobrał!
    - to samo mu powiedziałem! - marudził nad kubkiem winy - więc jeśli to zdarzyłoby się tony'emu to uznałabyś to za nieporozumienie? - to nic że już z nim nie była, ale chciał dywagować xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    grzane wino - Page 5 Empty Re: grzane wino

    Pisanie by nari yoon Sob Gru 16, 2023 7:00 pm

    moze musi sobie znalezc wiecej znajomych.
    - i to nie twoja wina, ze ci nie wierzy - upila lyka wina. nie chciala odpowiadac na jego pytanie bo musialaby sklamac. - tony juz nie jest moim chlopakiem, moze robic co chce - przypomniala mu.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    grzane wino - Page 5 Empty Re: grzane wino

    Pisanie by patrick bowman Sob Gru 16, 2023 7:06 pm

    nie był dusza towarzystwa, a patrząc na postacie w mieście.... cóż xd
    - też tak myślę, ale nate ma inne zdanie - westchnął. dawał mu teraz przestrzeń skoro tego chciał - och - zerknał na nią widząc reakcję na tony'ego - więc nadal jesteś na niego zła? - wyczuł, że coś jest nie tak xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    grzane wino - Page 5 Empty Re: grzane wino

    Pisanie by nari yoon Sob Gru 16, 2023 7:11 pm

    - przejdzie mu - nie mogla miec pewnosci, ale chciala go pocieszyc. ona miala problemy z blahostkami wiec gdyby gtos pocalowal tonyego to na pewno by od razu z nim zerwala. - nie, mam inne problemy - jak go widziala to byla zla, ale skupiala sie na wazniejszych rzeczach.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    grzane wino - Page 5 Empty Re: grzane wino

    Pisanie by patrick bowman Sob Gru 16, 2023 7:19 pm

    czyli nari tak na prawdę potajemnie była team nate!
    - inne? - zmartwił się na slowo 'problemy' - mogę ci jakoś pomóc? - pewnie chodziło o erica, patrick nie wiedział że ojciec yuri jest w mieście i że nari sie z nim konfrontuje. dobrze, że patrick z nim nie zaczal kręcic xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    grzane wino - Page 5 Empty Re: grzane wino

    Pisanie by nari yoon Sob Gru 16, 2023 7:34 pm

    ups!
    moglo byc niezrecznie gdyby zaczal krecic z ojcem yuri xd - to nic takiego - machnela reka. nie chciala sie skupiac na jej problemach kiedy patrick potrzebowal wsparcia. - moze powinienes zrobic nate'owi jakis prezent - ona by potrzebowala kwiatow i poswiecenia zeby sie odbrazic.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    grzane wino - Page 5 Empty Re: grzane wino

    Pisanie by patrick bowman Sob Gru 16, 2023 7:37 pm

    na szczęście tej niezręczności unikniemy!
    patrick chętnie skupiłby się na jej problemach zamiast swoich. lubił doradzać innymi, sam sobie średnio radził z ogarnianiem czasami! - może - zastanowił się nad tym - chodź, pomożesz mi coś wybrać - poszli szukać wśród pierdołek na stoiskach!

    Sponsored content

    grzane wino - Page 5 Empty Re: grzane wino

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:54 am