stoiska z rękodziełem

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty stoiska z rękodziełem

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:29 pm

    First topic message reminder :

    stoiska z rękodziełem - Page 5 E9515821dfbfa2de1af78597a848bb63
    gia rizzo

    gia rizzo

    palermo
    -
    all i do is try, try, try
    24

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by gia rizzo Sob Gru 16, 2023 8:24 pm

    - czasami gadasz od rzeczy - skwitowała. pewnie jak się kłócili i mateo wyskakiwał z argumentami, których nie rozumiała lub nie chciała zrozumieć to wyłaczała się i słyszała tylko jakieś 'pipipipipipipi'. tak samo bylo teraz xd - a ty nie jesteś moim narzeczonym zeby mówić mi czy mam coś kupowac czy nie - to tyle z jego niezależności. nic dziwnego, że eve myślała że ma kogoś xd to wyglądalo jakby miał xd
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by mateo catalano Sob Gru 16, 2023 8:28 pm

    - i wzajemnie - odparł, bo według niego to pomysły gii były od czapy. - ale mieszkasz w moim mieszkaniu i chcesz to tam sprowadzić. nie ma tam miejsca - mimo tego, że już się w miarę dogadywali, dużo przeżyli razem, no i gia mieszkała z nim już od dawna, to nadal nie nazywał tego ich wspolnym mieszkaniem, tylko próbował zachować resztki samodzielności i godności. mateo był taką zosią samosią, a wiecznie kręciły się koło niego laski, które próbowały rządzić jego życiem xd
    gia rizzo

    gia rizzo

    palermo
    -
    all i do is try, try, try
    24

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by gia rizzo Sob Gru 16, 2023 8:39 pm

    - lepsze to niż obcy faceci co? - groziła teraz męskimi schadzkami xd mogłaby przygruchać jakiegoś gacha z ulicy i nastraszyć mateo, ale w sumie to byłoby mało wiarygodne skoro ma narzeczonego - kupię co chce, a ty nie będziesz mnie ograniczać - wykupiła każdą pierdółke, którą chciała a potem podeszła do mateo i wrzuciła je do siatek które trzymał żeby było jeszcze ciężej xd
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by mateo catalano Sob Gru 16, 2023 8:43 pm

    - nie sprowadzasz facetów, jesteś zaręczona - przypomniał jej, bo nie był pewien, czy sama pamiętała. nawet jeśli zachowywała się grzecznie w tym aspekcie, przynajmniej w mieszkaniu. on był częściej widywany z przypadkowymi kobietami xd - nie mogę tyle dźwigać - wymyślił wymówkę i oddał jej reklamówki, bo jeśli chciała tyle rzeczy nakupować, to teraz musiała sama nosić.
    gia rizzo

    gia rizzo

    palermo
    -
    all i do is try, try, try
    24

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by gia rizzo Sob Gru 16, 2023 8:50 pm

    - wiem o tym - powiedziała z naciskiem bo przecież pamiętała o tym, choć w zasadzie niezbyt znała i lubiła swojego narzeczonego, ale czy to ważne? - ale z ciebie panicz - mruknęła biorąc niechętnie siaty - którym tak bardzo nie chcesz być - poszli zaraz do domu bo gia upijała się winem i dekorowała nudne mieszkanie mateo, ups. nie mógł mieć zdania xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by ruth roosevelt Nie Gru 17, 2023 7:09 pm

    stefka poprosiła o wcześniejsze wyjście więc ruth zamykała straganik, kupiła hani grzane wino i przekupiła ją tym żeby pomogła xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by hanna haworth Nie Gru 17, 2023 7:13 pm

    a hanna od razu napisała do flynna, żeby spotkali się przy straganiku. ruth przekupiła hanię, a hania w smskach przekupywała flynna. pomagała jej, ale zerkała, czy chłopak już nadchodzi.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by flynn caplan Nie Gru 17, 2023 7:28 pm

    hanka miala dar przekonywania I nie minelo duzo czasu zanim sie pojawil. - rozkrecamy biznes? - zasmial sie widzac czym sie zajmowaly. jak wiadomo nie byl chetny do roboty, ale moze im pomoze jesli hania go dobrze przekupila xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by ruth roosevelt Nie Gru 17, 2023 7:32 pm

    oczywiście ruth domyśliła się, że flynn nie pojawił się tu przypadkiem więc spojrzała wymownie na hanię w stylu ' co ty odwalasz' xd
    - właściwie to sprzątamy tutaj i zwijamy się do domu - wskazała na po części poskładanie pierdółki - rozumiem, że przyszedłeś bezinteresownie pomóc czy ktoś obiecał ci zapłatę? - znowu zerknęła na hanię. może myślała, że to cielesna zapłata xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by hanna haworth Nie Gru 17, 2023 7:34 pm

    ostentacyjnie zignorowała spojrzenie ruth i wyszczerzyła się na widok flynna, który nie zawiódł.
    - właściwie to dobrze, że przyszedłeś, bo ja się niezbyt dobrze czuję i muszę szybciej wrócić do domu się położyć, a ty możesz pomóc ruth poskładać całą resztę - odłożyła karton i już była gotowa się wycofywać.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by flynn caplan Nie Gru 17, 2023 7:42 pm

    nie zauwazyl tych spojrzec tylko tez sie szczerzyl.
    - jak mozesz watpic w moja bezinteresownosc - polozyl dlon w miejscu serca, udajac urazonego. - ale zaplata nie pogarde - zasmial sie glupkowato. - potrzebujesz zeby ktos cie odprowadzil? - zmartwil sie stanem hanki, ale nie proponowal, ze on to zrobi. nie mial nic przeciwko posiedzeniu z ruth xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by ruth roosevelt Nie Gru 17, 2023 7:50 pm

    jak to facet, zielony facet... nie ogarniał xd
    - nie mówiłaś, że źle się czujesz - też się zmartwiła bo nie wyczuła że to podstęp, od razu zabrała jej wino - w takim razie nie powinnaś tego pić - wręczyła je flynnowi, już miał swoją zapłatę, you're welcome! - skoro chcesz odprowadzić hanię to tak zrób - w ten sposób zasugerowała rozumiejąc inaczej intencje flynna. na razie plan hani nie wypalał xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by hanna haworth Nie Gru 17, 2023 7:56 pm

    szkoda jej było wina, ale rozgrywała to na swoją korzyść.
    - ruth płaci w grzanym winie za pomoc. obiecała mi więcej, więc też powinieneś pilnować otrzymania kolejnego kubka - już sugerowała. - nie! - zamachala rękami. - nie trzeba mnie odprowadzać, dam sobie radę, dajcie spokój - zaśmiała się, żeby rozluźnić atmosferę. nie pomyślała, że będą się przejmować jej stanem i przez to nie będą romansować xd liczyła, że magia świąt zadziała!
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by flynn caplan Nie Gru 17, 2023 8:03 pm

    chetnie przejal wino I od razu sie napil.
    - to zachecajaca propozycja - zasmial sie. nie zostalby tylko dla wina, ale wiadomo, ze to byl bonus I jeszcze bardziej go to motywowalo do pomocy. - na pewno? - przyjrzal sie hance. nie chcial jej zostawiac samej zeby zemdlala po drodze czy cos.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by ruth roosevelt Nie Gru 17, 2023 8:06 pm

    napije się w domu xd
    - więc wynajęłam cię do pracy po to żebyś ty za swoją płacę wynajęła kogoś do pracy? - wskazała na nich i zaśmiała się - w porządku, dostaniesz jeszcze jedno grzane wino, ale jak skończymy i jak ja będę się mogła napić, zgoda? - wyciągnęła dłoń do flynna żeby ją uścisnął i żeby przypieczętowali umowę - może powinnaś skontrolować to z lekarzem jeśli się źle czujesz? - nie sugerowała konkretnego lekarza, ale wiadomo o kim hania mogła pomysleć xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by hanna haworth Nie Gru 17, 2023 8:13 pm

    rozpromieniła się, widząc, że jej intryga działa, ale jak znowu na nią spojrzeli, to musiała udawać, że jest zbolała.
    - naprawdę chciałam ci pomóc, skąd mogłam wiedzieć, że gorzej się poczuję. dobrze, że flynn uratował sytuację - wymyślała i chwaliła go. - jak utrzyma się do jutra, to skonsultuję - zapewniła ruth i zaraz sobie poszła. oczywiście po powrocie ruth do domu magicznie ozdrowiała i wypytywała o spotkanie z flynnem.

    Sponsored content

    stoiska z rękodziełem - Page 5 Empty Re: stoiska z rękodziełem

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:39 pm