jemioła

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    jemioła - Page 3 Empty jemioła

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:41 pm

    First topic message reminder :

    jemioła - Page 3 Tumblr_oifqsw4Acz1rj2t5io3_r1_250
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by zoe williams Wto Gru 14, 2021 8:54 pm

    - ojej, kiedy ty śpisz biedaczynko - jak zwykle włączył się jej instynkt macierzyński wobec teda. ale on powinien się już do tego przyzwyczaić, większość swoich kolegów tak w pewnym momencie traktowała, oprócz nico, którego nie bardzo ostatnio lubiła - słyszałam, że twoja siostra już nie jedzie do japonii - pewnie faye do niej już wczoraj dzwoniła z rewelacjami.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by ted cavendish Wto Gru 14, 2021 9:03 pm

    - nie siedzę tu do późna, jarmark kończy się o dwudziestej pierwszej. poza tym to i tak tylko kropla w morzu dla tego co powinniśmy robić dla tych dzieci... - westchnął. jej instynkt macierzyński nie miał szans w starciu z jego poczuciem potrzeby niesienia dobra dla świata. tym bardziej ostatnio gdy czuł się jak najgorszy człowiek na świecie i uważał, że nawet poświęcając się dla wolontariatu tego nie poprawia. - no tak. szkoda, to była dobra szansa... - on tam uważał, że lepiej by jej było jakby wyjechała i przeżyła time of her life jak ted na tajwanie.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by zoe williams Wto Gru 14, 2021 9:06 pm

    spojrzała na zegarek - hmm, to już niedługo w sumie - zauważyła z uśmiechem na ustach i skończyła jeść precla. objęła go ramieniem w pasie - nie przejmuj się, faye jest jeszcze młoda, zdąży pojechać do japonii. ale nareszcie posłuchała tego co się do niej mówi i to się chwali - pokiwała głową, może jego siostra mu nie mówiła to co mówiła jej więc miał wiadomości najświeższe z drugiej ręki - oj ted ted, przynajmniej nie musisz się martwić już też o nico - pstryknęła go w nos - masz uroczo zaróżowione policzki - zachichotała.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by ted cavendish Wto Gru 14, 2021 9:13 pm

    - taak, czas szybko leci - uśmiechnął się lekko i zaraz się odwrócił i podziękował przechodniowi, który akurat wrzucił mu coś do puszki. - najwyraźniej mnie nigdy nie słucha - zażartował, ale jednak to był fakt skoro nie słuchała jak odradzał jej nico i doradzał japonię. - martwię się o wiele osób, na okrągło - oznajmił. między innymi o jej kuzynkę. ted juz dawno zapomniał o istnieniu nico, mniej więcej wtedy kiedy zeszły mu wszystkie ślady ich bójki. - jest zimno - zauważył i potarł się wolną ręką w rękawiczce po zimnym policzku. - tobie nie jest zimno jak tak stoisz? - on przynajmniej cały czas chodził po jarmarku i mniej odczuwał chłód.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by zoe williams Wto Gru 14, 2021 9:17 pm

    - na szczęście, bo jakby stał w miejscu albo nikt by ci niczego nie dawał do puszki, to by ci się okrutnie dłużyło. kiedy ty w ogóle jesz i pijesz cokolwiek, stary. jak wracasz do domu musisz być piekielnie zziębnięty - zmartwiła się tym, że jeszcze by się jej przeziębił a ona nie chciała żeby tak było. dbała o wszystkich, bez wyjątków - wiem wiem, mamy to samo - zgodziła się z nim kiedy przyznał się do tego, że dba o wiele osób - owszem, jest bardzo zimno. a nie, jakoś nie bardzo, mam gruby sweter od mamy - pochwaliła mu się.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by ted cavendish Wto Gru 14, 2021 9:23 pm

    - nie musisz się o mnie martwić, naprawdę. umiem zadbać o siebie i swoje posiłki - zapewnił ją. na pewno miał termosik z herbatą i również ciepły sweter. akurat o teda bym się nie martwiła, jest jednym z tego rzadkiego gatunku rozsądnych postaci. - poza tym czym jest moje drobne poświęcenie dla cierpienia tych dzieci. nawet jak zmarznę to nie wiem co one czują - filozofował jeszcze, bo naprawdę chciał oddać coś dla świata i naprawić swoje błędy. - sprytnie - zaśmiał się na ten sweter. - będziesz dalej uczyć się japońskiego? - wypalił, bo nie wiedział jakie inne tematy mają ze swoją eks.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by zoe williams Wto Gru 14, 2021 9:26 pm

    - ale ja nawet jeżeli mi powiesz, że nie powinnam się martwić, to ja będę się martwić. nic na to już nie poradzisz. tak już mam po ojcu - zaśmiała się. jej ojciec był w takiej samej relacji z leosiem co louis z andersonem kiedy był mniej więcej w ich wieku. dbał o niego i o wszystkich tak samo jak zoe teraz dba o każdego przyjaciela i znajomego - biedne dzieci, dobrze, że im pomagacie - pochwaliła jego pomoc biedniejszym - tak, a dlaczego pytasz? - zapytała zaciekawiona.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by ted cavendish Wto Gru 14, 2021 9:34 pm

    - nie chcę, żebyś się o mnie martwiła - powtórzył trochę ostrzej, bo po prostu czuł, że na to nie zasługuje, żeby ktokolwiek się o niego martwił, a tym bardziej dziewczyna, która go de facto nie chciała i rzuciła, ups. - tak po prostu zastanawiałem się czy twoje plany też sie nie zmieniły - wyjaśnił jej. musiał jeszcze zrobic jedną rundkę wokół jarmarku przed końcem, więc pożegnał się z zoe i poszedł.
    zoe williams

    zoe williams

    st albans
    cukiernictwo i psychologia
    who's that girl?
    23

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by zoe williams Wto Gru 14, 2021 9:38 pm

    - maruda - zaśmiała się z niego tylko, zrobiła rundkę wokół jarmarku jak on i poszła sobie do domu.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by patrick bowman Sob Gru 02, 2023 7:28 pm

    kręcił się tutaj w rodzinką, która kochała święta, ale wkręcili się jakieś aktywności świąteczne typu robienie pierników czy coś, a on nie był tym zbytnio zainteresowany więc postanowił pospacerować. zauważył archiego i chciał sie przywitać - znudziły ci się korepetycje u mnie? - zaśmiał się nawiązując do tego że przestał przychodzić, nie wiedział że był jakiś powód xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by archie holtzman Sob Gru 02, 2023 7:36 pm

    zlitowali sie nad nim I wypuscili go na swieta xd
    spacerowal I rozgladal sie na wszystkie strony, cieszac sie z widokow. nie musial dlugo szukac nikogo znajomego bo patrich go zaraz zagadal. - chwilowo mialem inne obowiazki, ale jestem gotowy wrocic - zasmial sie. nie chcial tlumaczyc sie. im mniej ludzi wiedzialo tym lepiej.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by patrick bowman Sob Gru 02, 2023 7:39 pm

    archie bardzo świąteczny xd
    mamusia dała mu dyspensę, bo miała łagodniejsze serduszko na święta xd
    lepiej że wpadł na patricka niż na kogoś bardziej kłopotliwego - i co? myślisz, że tak cię od razu przyjmę po tym jak złamałeś mi serce? - żartował w najlepsze czując luźny vibe.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by archie holtzman Sob Gru 02, 2023 7:53 pm

    jest czerwono xd
    swiateczny vibe ja chwycil xd archie byl wdzieczny I obiecal, ze nie bedzie broil.
    dobrze, ze nie wpadl na jakichs znajomych, z ktorymi spedzal czas zanim go zwineli na odwyk. - na pewno znajde jakis sposob zeby cie udobruchac - byl pewny.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by patrick bowman Sob Gru 02, 2023 7:56 pm

    czerwono i zielony login xd
    jakby coś zrobił to by go odtransportowała na odwyk helikopterem i nie była taka łaskawa xd
    mógł też wpaść na peggy, na pewno zadawałaby dużo niewygodnych pytań! - pierniczki nie dadzą rady, mama robi najlepsze - ostrzegał. wiadomo, że mama bowman to królowa wypieków.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by archie holtzman Sob Gru 02, 2023 8:00 pm

    czyli swiatecznie xd
    musial sie teraz pilnowac xd
    jak to peggy! chociaz ona go odwiedzala to moze juz wiedziala wszystko co chciala wiedziec. mialby dodatkowa osobe do pilnowania zeby nie przesadzac z zabawa. - ech, to byl moj pierwszy plan - udawal zawiedzionego. podniosl wzrok do gory I wtedy zobaczyl jemiole. - ale mam lepszy pomysl - spojrzal na niego z usmieszkiem I pocalowal go.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by patrick bowman Sob Gru 02, 2023 8:16 pm

    może chciała go obserwować w naturalnym środowisku i robić notatki sprawdzając czy jego stan się poprawił, a potem zdawać relacje cioci aggie.
    liczył, że zamiast pierniczków zaproponuje obiad, ale archie go zaskoczył, niestety negatywnie bo od razu pomyślał o nejcie i miał wyrzuty sumienia więc od razu się odsunął, nie ogarnął nawet że stoją pod jemiołą - nie - wyjaśnił stanowczo. rozejrzał się nerwowo wokół i zaraz go wyminął żeby wrócić do rodzinki, tam było bezpieczniej xd
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by archie holtzman Sob Gru 02, 2023 8:20 pm

    bardzo mozliwe, ze taki mogl byc plan.
    nie zdazyl sie wytlumaczyc, ale pokazal na jemiole zanim Patrick odszedl. jego wina, ze go pod nia zaczepil I archie zle odczytal sygnaly xd
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by jasmine mora Pią Gru 15, 2023 11:01 pm

    kręciły się tu z rosie i szukały przystojniaków do całowania. skuteczna metoda xd
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by vicky anderson Pią Gru 15, 2023 11:03 pm

    vicky szukała rosie, ale nie skumała że jest tu z jasmine, której nie lubiła przez przypały z archiem oczywiście - mama do ciebie wydzwaniała - oznajmiła niczym starsza siostra i robiła jej siare przy jas.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by rosie anderson Pią Gru 15, 2023 11:08 pm

    nie byla zadowolona kiedy vicky im przeszkodzila. - to moze zadzwonic pozniej - mruknela poirytowana, ze robi jej siare. - jestesmy zajete - poinformowala ja I pokazala jas kolejnego chlopaka, ktory jej sie podobal.
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by jasmine mora Pią Gru 15, 2023 11:16 pm

    niechęć była odwzajemniona, więc jasmine już mierzyła vicky wzrokiem.
    - teraz rosie jest moja - oplotła ją ramionami radośnie, ale już zerkała na chłopaka wskazanego przez przyjaciółkę. - mniam - skomentowała, wcale nie mając na myśli budek z jedzeniem.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by vicky anderson Pią Gru 15, 2023 11:17 pm

    już sobie fikały xd
    zignorowała jas choć zmierzyła ją wzrokiem - myslę, że mama jest ważniejsza od jakiś frajerów którzy tylko chcą się do ciebie dobrać - wiedziała do jakiś chlopaków ciągnie rosie. jasmine mogła się puszczać xd
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by rosie anderson Pią Gru 15, 2023 11:23 pm

    objela jasmine I tez sie jarala. - skoro nie napisala smsa, ze to wazne to moze poczekac - przewrocila oczami. vicky ja wkurzala ciaglym przypominaniem jej, ze jest puszczalska. nic za to nie mogla, ze miala pecha I leciala na dupkow xd
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by jasmine mora Pią Gru 15, 2023 11:27 pm

    jasmine musiała szukać chłopaków dla rosie, żeby powstrzymywać ją przed lataniem za drew xd
    - mama jest wiecznie, a te przystojniaki mogą być tylko przejazdem - wskazała na jakiś kolesi, których widziała pierwszy raz. a przecież razem z rosie miały obczajonych wszystkich miejscowych xd
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by vicky anderson Pią Gru 15, 2023 11:32 pm

    jaki podstęp xd
    a vicky przewróciła oczami na zachowanie jasmine i rosie - ale to żałosne - nie powiedziała wprost że to one są żałosne, ale można było to wyczuć z kontekstu. vicky w ogóle się teraz nie zajmowała przystojniakami, choć ivy chciała ją uporczywie swatać xd

    Sponsored content

    jemioła - Page 3 Empty Re: jemioła

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 3:05 am