jemioła

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    jemioła - Page 4 Empty jemioła

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:41 pm

    First topic message reminder :

    jemioła - Page 4 Tumblr_oifqsw4Acz1rj2t5io3_r1_250
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by rosie anderson Pią Gru 15, 2023 11:41 pm

    rosie sie nie domyslala xd
    - zalosne bedzie to jesli nie bedziesz miala sie z Kim calowac pod jemiola - wkurzala sie na siostre. mialy zupelnie inne priorytety. rosie chciala miec slodkie love story na swieta nawet jesli to nie przetrwa dluzej.
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by jasmine mora Pią Gru 15, 2023 11:51 pm

    - jak zawsze jesteś zazdrosna, że chłopcy bardziej interesują się nami - zmierzyła vicky wzrokiem, przypominając jej, jak kręciła z archie'm pod jej nosem. dawno go nie widziała i nie wiedziała, co się z nim dzieje, ale to nieważne xd uwielbiała rosie, ale jej siostrę zdecydowanie nie.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by vicky anderson Pią Gru 15, 2023 11:54 pm

    - to są wasze priorytety? - spojrzała na rosie i jasmine. nie chciała ich wyśmiać wprost. vicky miała ważniejsze rzeczy takie jak piłka, studia na które wróciła czy chociażby picie piwka z koleżankami xd zaśmiała się - zadzwoń jutro do mamy - rozkazała rosie i poszła do swoich znajomych.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by jo wilson Sob Gru 16, 2023 9:03 pm

    kręciła sie upita winem po jarmarku i dostrzegła lucę - stoisz tu specjalnie? - zażartowała i wskazała na jemiołę. może podryw na farmera się skończył to teraz musiał na jemiołę podrywać xd
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by luca ackerman Sob Gru 16, 2023 9:12 pm

    calowal sie juz z jedna laska wiec urok farmera byl nadal silny xd
    - czekam na ladna dziewczyne, ktora by chciala tu postac ze mna - zazartowal. nie mialby nic przeciwko gdyby jo byla chetna xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by jo wilson Sob Gru 16, 2023 9:14 pm

    ale nie mógł stosować tej samej zagrywki zawsze xd
    - mogłeś od razu powiedzieć że czekasz na mnie, a nie się wymigiwać - zaśmiała się. wino uderzało jej idealnie do głowy i poczuła się bardziej frywolna xd
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by luca ackerman Sob Gru 16, 2023 9:19 pm

    moze na innych laskach by dzialalo xd
    - przylapalas mnie - rozlozyl rece. - wiec? - pokazal na jemiole z rozbawieniem. juz zapomnial o tiffy, ktora mu wyznawala, ze sie w nim zakochala xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by jo wilson Sob Gru 16, 2023 9:26 pm

    na dorotce xd
    tiffy zamiast z blejkiem pogadać to gada innym, że ich kocha xd - tak bezpośrednio? - udawała, że jej to przeszkadza, ale tak na prawdę to były żarciki - mógłbyś chociaż powiedziec cos miłego - przytuliła swój kubek z winkiem - bo wróce do tego - nie ma to jak alkohol xd
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by luca ackerman Sob Gru 16, 2023 9:35 pm

    na dorotke wszystko dziala xd
    wszystko zeby bardziej skomplikowac xd - myslalem, ze doceniasz bezposredniosc - powiedzial z rozbawieniem. - czekalem tu na ciebie, to nie wystarczy? jestes wymagajaca - zartowal.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by jo wilson Sob Gru 16, 2023 9:38 pm

    mało skomplikowana laska xd
    w stylu tiffy! - kobiety są skomplikowane, lubią bezpośredniość, ale i komplementy - dopiła winko do końca i wrzuciła kubeczek do kosza - zależy - zrobiła krok w przód - chcesz się całować i mnie olać czy pójdziemy na lodowisko? - szukała pary do robienia piruetów najwyraźniej.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by luca ackerman Sob Gru 16, 2023 9:44 pm

    - jestem dzentelmenem - stwierdzil chociaz odmawianie komplementow nie bylo zbyt dzentelmenskie. - potem pojdziemy na lodowisko - dodal i wyciagnal do niej dlon. nie wiedzial czy na serio chciala sie calowac czy to byly zarty, ale on byl za.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by jo wilson Sob Gru 16, 2023 9:52 pm

    miał szczęście bo upiła się winem i czuła sie frywolna i bezproblemowa... plus obiecał jej lodowisko! więc kiedy wyciągnął rękę to ją chwyciła i dala się przyciągać - obyś nie miał zimnego nosa! - zastrzegła i go pocałowała xd dobrze, że nie nazwał jej aniołem bo to by ją zniechęciło.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by luca ackerman Sob Gru 16, 2023 9:55 pm

    nazywanie lasek aniolami to bylo dla niego za duzo xd
    calowali sie pod jemiola, a potem zabral ja na lodowisko jak obiecal.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by danielle hurd Pon Gru 18, 2023 9:25 pm

    kręciła się po jarmarku, aż znalazła andy'ego i podeszła. chyba nie mieli spiny przez annie? - niebezpieczne miejsce - wskazała na jemiołę, na szczęście nie miała w planach ulegać tradycji i go całować xd
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by andy harris Pon Gru 18, 2023 9:29 pm

    raczej nie mieli. dani byla zbyt dojrzala zeby unikac go tylko dlatego, ze rozeszli sie z annie, a on tez nie mial problemu i nie mial zamiaru przed nia uciekac.
    - to prawda - spojrzal na jemiole i zasmial sie. wystarczylo, ze krecil z siostrami. nie potrzebna byla jeszcze kuzynka xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by danielle hurd Pon Gru 18, 2023 9:37 pm

    to prawda, dani była najdojrzalsza. poza tym tak jak annie leciała na królewiczów sorry xd - nie mart się, uratuję cię - podeszła i wzięła go pod rękę żeby udawać, że jest zajęty - wszystko dobrze? - zapytała z autentyczną troską wiedząc, że andy raczej łatwego zycia nie ma. może poznała dorotkę xd
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by andy harris Pon Gru 18, 2023 9:43 pm

    nie byl w kategorii kolesi, ktorymi sie interesowala xd
    - dobrze, ze na siebie wpadlismy - zasmial sie krotko. watpil, ze ktoras laska by sie nim zainteresowala pod ta jemiola, ale dobrze, ze go uratowala. - tak, wszystko w porzadku - zapewnil ja z usmiechem, ale nie potrafil ukryc smutku w oczach. byl troche zmeczony tymi wszystkimi sytuacjami jakie go spotykaly. - a u ciebie? - miala ciekawsze zycie i wolal sie na tym skupic.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by danielle hurd Pon Gru 18, 2023 9:49 pm

    nie xd
    - nie musisz dziękować, też tu stałam sama - nie robiła z siebie ofiary i nie kręciła dramy z powodu tego, że nie miała sie z kim całować, była zbyt dojrzała na to! - kłamiesz, ale zakładam że nie chcesz o tym rozmawiać i to dlatego - nie cisnęła go ale zauważyła, że jego słowa i mimika twarzy nie sklejają się w jedno - u mnie? beznadziejnie - zaśmiała się gorzko. nie przyznawała się często do tego na głos!
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by andy harris Pon Gru 18, 2023 9:53 pm

    pokiwal glowa. docenial, ze nie wypytywala go i nie musial niczego tlumaczyc! - dlaczego? - zmartwil sie. byl gotowy sluchac jesli ona potrzebowala sie komus wygadac. zawsze w tym byl najlepszy! moze bylby w stanie jej cos poradzic jesli byla na to otwarta.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by danielle hurd Pon Gru 18, 2023 10:02 pm

    - więc tak to działa? - zaśmiała się - ja się zwierzam, a ty nie - zafalowała brewkami trochę śmieszkując, ale zaraz westchnęła - okazało się, że moi nieogarnięci bracia potrafią zbudować zdrowo funkcjonujące relacje, w przeciwieństwie do mnie, ja potrafię stworzyć tylko relację z pracą - udawala, że ją to bawi. zazdrościła im!
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by andy harris Pon Gru 18, 2023 10:05 pm

    zasmial sie, ale nie powiedzial czy odwdzieczy jej sie tym samym. - czasami odnalezienie wlasciwej osoby zajmuje troche czasu - nie znal jej dramek z ksieciem i ze faktycznie miala przerabane bo jej wlasciwa osoba taka nie byla. zawsze mogla sie pocieszac tym, ze moze zwiazki jej braci nie przetrwaja xd
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by danielle hurd Pon Gru 18, 2023 10:14 pm

    - to bardziej skomplikowane, ale mam nadzieję że kierujesz się tym samym jeśli chodzi o ciebie - lubiła to że byli parą z annie, ale wiedziała że ani kuzynka, ani andy nie są tymi osobami, na które czekali! - jestem złą osobą bo zazdroszczę braciom? - oparła głowę o jego ramię rozkminiając nad moralnymi rzeczami!
    andy harris

    andy harris

    derby

    nie ksiadz
    28

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by andy harris Pon Gru 18, 2023 10:23 pm

    - rozumiem - pokiwal glowa. - wierze, ze dla kazdego przyjdzie odpowiedni czas - mial momenty kiedy chcial sie poddac, ale probowal nie tracic nadziei. - nie, to normalne uczucia. kazdy chce byc szczesliwy - westchnal. - tez czasem zazdroszcze siostrze - zasmial sie. dorotka nie miala stalego partnera, ale wydawala sie szczesliwa w zwiazkach. nie liczac tego co bylo po xd szybko jej przechodzilo, tez by tak chcial!
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by danielle hurd Pon Gru 18, 2023 10:26 pm

    - optymistyczne podejście, podoba mi się to - szturchnęła go lekko boczkiem - dzięki za usprawiedliwienie - doceniała jego pocieszenie - idziemy na herbatę, jest chłodno - wyciągnęła go na herbatę i mogli pogadać!

    Sponsored content

    jemioła - Page 4 Empty Re: jemioła

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 3:30 am