św. mikołaj

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    św. mikołaj Empty św. mikołaj

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:46 pm

    św. mikołaj Giphy
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 8:36 pm

    dorabiał jako święty mikołaj i flirtował własnie z jakąś elfką ignorując kolejkę dzieci.
    św. mikołaj Cb6a721a9ae81153d3aa33075378b54798ff40a9
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by louis wilson Pią Gru 03, 2021 8:38 pm

    xddddd nie ma co dobry anderson! louis przyszedł sobie sprawdzić jak idzie andersonowi, ale mu nie szło, więc ściągnął z niego brodę - oddawaj hurd, moja kolej - puścił oczko do pani elfki.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 8:45 pm

    widzę, że louis już w dobrym humorze xd
    - spaaadaj - powiedział przeciągle, bo wyglądało na to, że louis uważał, że to jego kolej na flirt z elfką. chciał ją dla siebie, urabiał ją cały dzień! jak ściągnął mu brodę to jakieś dziecko się rozryczało, że swięty mikołaj nie istnieje - straszysz dzieci, wilson - klepnął go po tyłku mikołajową czapką, którą trzymał w ręce.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by louis wilson Pią Gru 03, 2021 8:48 pm

    louis bawi się wybornie! znaczy już teraz się bawi wybornie, w przeciwieństwie do tego co było wcześniej. pokazał mu język, zabierając mu czapkę mikołaja i zakładając na siebie brodę - święty mikołaj istnieje, zapraszam serdecznie bo kolega to ma teraz inne zajęcia - usiadł na miejscu mikołaja i zaczął zapraszać dzieciaki do zdjęcia.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 8:58 pm

    anderson sobie samemu dopisywał zasługi za to, że louis wrócił do żywych. uparcie próbował go rozkręcać i podnosić na duchu.
    - ej ej ej, myślisz, że masz brodę i już jesteś świętym mikołajem? - złapał się pod boczki i stanął przodem do tronu mikołaja, a tyłem do dzieciaków. louis nie miał na sobie czerwonego mikołajowego wdzianka i to dyskwalifikowało! anderson był jedynym słusznym mikołajem. przynajmniej na tej zmianie, bo tę samą rolę w innych godzinach odgrywało kilka innych osób.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by louis wilson Pią Gru 03, 2021 9:08 pm

    no pewnie, że musiał sobie dopisać wszystkie zasługi. ale dzięki niemu naprawdę odżył. niech sie anderson cieszy póki może xd
    - nie nie, moja kolej. teraz ja jestem mikołajem! nie ma mowy, nie puszczam cię tutaj, idź sobie do elfki - zaśmiał się i go wygonił go ze swojego stanowiska.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 9:18 pm

    anderson zawsze się cieszy xd
    - no okej - zgodził się, bo nie mógł odmówić spędzania czasu z elfką jeśli louis dawał mu taką szansę. ściągnął z siebie kubraczek mikołaja i spodnie, pod którymi miał koszulkę z kaczorem donaldem i gatki w bałwany (klimatycznie xd). podał ciuchy louisowi - ale nie myśl, że dostaniesz moją wypłatę - ostrzegł. louis mógł za niego pracować jak tak chciał, ale anderson chciał kasę xd dzieci znowu krzyczały i matki zasłaniały im oczy, bo nie dość, że mikołaj nie istnieje to jeszcze stał na gaciach.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by louis wilson Pią Gru 03, 2021 9:20 pm

    bez względu na wszystko zawsze zaciesz xd
    - anderson, weź się ubierz do cholery - machnął na niego, żeby się nie wygłupiał i oddał mu brodę i czapkę świętego mikołaja - tu są małe dzieci! - jedno się właśnie rozpłakało, więc louis próbował je rozweselić, robiąc do dzieciaka głupie miny - zobacz co zrobiłeś - walnął go w głowę.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 9:31 pm

    tak trzeba żyć!
    - to ty chciałeś być mikołajem! - przypomniał mu. - daj mi swoje spodnie. - wyciągnął rękę licząc na to, że louis zacznie się przebierać w strój mikołaja i wymienią się ciuchami. czy wspominałam, że anderson był zjarany? chyba nie muszę skoro to był jego wieczny stan. wyrzucą go po pierwszym dniu pracy. peszek!
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by louis wilson Pią Gru 03, 2021 9:34 pm

    wiadomo! w sumie teraz tak sobie pomyślałam jak się nazywał ich szip, bo nie pamiętam xd
    - nic ci nie dam, ubieraj się! - rozkazał mu i zaczął mu zakładać te spodnie z powrotem, żeby nie stał na zimnie taki ogołocony z ubrań. nie dziwił się, że pan anderson był najarany, on sam też pewnie wypalił trochę wcześniej żeby mieć lepszy humor i dzięki temu przeszło mu wieczne zamartwianie się o siostrę i tiffy, które średnio chciały go widzieć. no cóż, bywa! życie idzie dalej - huuuuuuuuuuuurd ogarnij sie - walnął mu lekko w twarz.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 9:41 pm

    myślisz, że ja pamiętam takie rzeczy xd lounderson? xd
    matki z dziećmi zaczęły się wykruszać z kolejki widząc jak inny facet ubiera mikołaja w spodnie. elfka śmiała się z boku, bo też była rebelką w duszy, ale jednak odsunęła się, bo nie chciała stracić pracy.
    - bijesz mikołaja? no, no, ktoś był niegrzeczny w tym roku - zaśmiechiwał się z całej akcji, ale ubrał się posłusznie.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by louis wilson Pią Gru 03, 2021 9:44 pm

    coś w tym stylu chyba xd
    biedne dzieci. musiały na to wszystko patrzeć, a tamci się cieszyli jak dwa głupki. pokazał mu język - sam jesteś niegrzeczny, ubieraj się i na tron! ale już! i żadnego flirtowania z elfkami, dzieciaki na ciebie czekają - podniósł go do góry, przerzucił przez ramię i usadził go na miejscu mikołaja - siedź tu grzecznie - pocałował go w czoło.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 10:00 pm

    musiało być coś w tym stylu skoro to wychodzi z połączenia ich imion xd
    - już, już - wykonał rozkazy i usadowił się na mikołajowym tronie. - no to zapraszam, pierwsze dziecko w kolejce. - poklepał swoje kolana, ale patrzył na louisa, którego miał na myśli. - chodź opowiedzieć mikołajowi co byś chciał dostać w tym roku - zachęcał go. matki w kolejce już dawno się poddały xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by louis wilson Pią Gru 03, 2021 10:04 pm

    wszystko już jasne xd
    zaśmiał się na jego słowa i usiadł mu na kolanach - dobra. więc panie drogi mikołaju, mogę już mówić? - próbował być całkiem poważny ale się nie dało, bo to było tak komiczne. zarzucił mu ręce na szyję i się na niego gapił chwilę - panie mikołajuuuuuuu bo ja bym chciał dostać nową konsolę, trochę zioła no i jakieś dobre ciasteczka, może być? - zamrugał oczyskami parę razy.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 10:12 pm

    - tak, mów, najpierw opowiedz jak masz na imię i z jakiego kraju pochodzisz. bo widzisz, ja pochodzę z laponii, ale mówię we wszystkich językach i dlatego ty rozumiesz co ja do ciebie mówię mimo że mówię po lapońsku - tłumaczył mu zawile, bo wczuwał się w rolę. - a byłeś grzeczny? - spytał poważnie i wyciągnął telefon z gatek, na którym coś sprawdzał i pokazał mu jakieś przypałowe zdjęcie louisa z z imprezy - nie! ja mam cię na liście niegrzecznych chłopców! a to oznacza, że dostaniesz rózgę! - zapowiedział. - ale spoko, trochę zioła mikołaj ci załatwi - poklepał go po plecach.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by louis wilson Pią Gru 03, 2021 10:17 pm

    - nazywam się louis james wilson, mam 24 lata, młodszą siostrę i pochodzę z aberdeen. a czy mikołaj wie gdzie jest aberdeen? pewnie wie, bo mikołaj jest bardzo mądry! to pewnie dlatego, że ma taką długą brodę i w ogóle jesteś siwy panie mikołaj - wczuł się dalej w rolę małego dzieciaka, które chciało jakieś drobnostki od mikołaja - aberdeen to jest w szkocji wiesz panie mikołaju? - uśmiechnął się do andersona a potem spojrzał na zdjęcie - fotomontaż! tak nie było! nie całowałem się z nią - zaprzeczył od razu - sam dostaniesz rózgę anderson. ale zioło chętnie przyjmę - pokazał mu język.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 10:30 pm

    - ja znam wszystkie miasta i wszystkie dzieci! wchodziłem przez komin do was! nie pamiętasz jak miałeś sześć lat i zostawiłeś mi ciasteczka czekoladowe i usłyszałeś w nocy szelest i prawie nie zdążyłem uciec? wiem, że widziałeś moje sanie przez okno, zawsze byłeś mądrym i obserwującym chłopcem - chwalił go odlatując totalnie. chyba tuż przed przyjściem louisa jarał z elfką za tronem i teraz mu to wchodziło xd - całowałeś się nie ze swoją dziewczyną! - zahuczał spoglądając na zdjęcie, które było sprzed ery tiffy, ale jednak louis był w tym roku niegrzeczny i faktycznie całował się z inną dziewczyną za plecami swojej, więc ups! anderson przypadkiem trafił w samo sedno. zioło prawdę ci powie. - ja jestem mikołaj i ja nie dostaję prezentów, tylko przydzielam je dzieciom. kimże jest ten anderson, o którym tak opowiadasz? brzmi jak wyjątkowy chłopiec - dobrze, że mowił o sobie, bo zabrzmiał jak pedofil xd
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by louis wilson Pią Gru 03, 2021 10:34 pm

    - mądry mikołaj - poklepał go po czubku głowy, jakby był małym dzieckiem, ale nie był, bo był zaledwie od niego rok młodszy i tylko zachowywał się jak dzieciak. totalnie musieli razem coś z elfką jarać, ale lousi się nie zraził, bo podobało mu się to jak teraz odgrywali role xd chociaż to było poniekąd dziwne - zawsze byłem mądry, to prawda! ale smakowały ci chociaż te ciastka? - zapytał rozbawiony - eeee, no, całowałem się, skąd o tym wiesz? znaczy! chciałem wyjaśnić, że to ona mnie zaczęła całować pierwsza, ja się opierałem! no i teraz jestem sam - westchnął cicho - anderson to taki jeden mały łobuziak, nie zna pan mikołaj. ciągle jara zioło i gania za moją siostrą - wyszczerzył sie.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 10:42 pm

    jaka para taki role play xd
    louis był starszy od niego, więc to on powinien być tu starym mędrcem... i zazwyczaj tak było, ale nie w tej sytuacji najwyraźniej. andersonowi broda dodawała do mądrości i szyku.
    - bardzo mi smakowały. w tym roku też możesz je wystawić. i wiesz co, możesz je wystawić też tu w mieszkaniu w st. albans, też będę je odwiedzać po drodze - juz wkręcał louisa, żeby mu ogarnął jakieś żarcie. sprytny! pokręcił głową na tłumaczenia louisa. - już dobrze, chłopczyku. mikołaj przyniesie ci świerszczyki pod choinkę, żebyś nie czuł się samotny - poklepał po po głowie. - mikołaj zna wszystkie dzieci! wiem doskonale o kogo chodzi, anderson jest na szczycie listy grzecznych dzieci. - zapewniał go.
    louis wilson

    louis wilson

    aberdeen
    politologia
    i date my sister's friends
    27

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by louis wilson Pią Gru 03, 2021 10:46 pm

    a ja nie zauważyłam, że nie umiem pisać imienia własnej postaci, brawo ja xd przynajmniej dobrze się bawią, chociaż zabawa w mikołaja i dziecko jest po prostu dziwna xd
    - oczywiście panie mikołaju, zrobię dla pana wszystko. no prawie wszystko, ciasteczka mogę na pewno zrobić z dodatkami - wiedział już jakie dodatki da do ciasteczek, bo przecież byli obaj dorośli i nie musieli się niczym krępować - też mogą być. tylko poproszę jakieś ciekawe, bo ostatnio jak przyniosłeś, to były same nudne, bez jakiejś ciekawej akcji - szturchnął go lekko w ramię - anderson jest niegrzeczny pse pana! i ciągle żebra żarcia! - pokazał mu język.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by anderson hurd Pią Gru 03, 2021 11:07 pm

    - takie mikołaj lubi najbardziej - przyznał i już się rozmarzył o ciastkach z haszem tak jakby wcale w tym momencie nie był na haju. niczego więcej nie potrzebował. - ja nie wiem jakie masz fetysze skoro seks między kobietą a mężczyzną cię nudzi. nie wnikam i nie chcę mieć z tym nic wspolnego - uniósł rece w geście umywam rączki. - widzisz? i właśnie dlatego ty dostaniesz rózgę. bo obgadujesz inne dzieci - odwzajemnił mu pokazanie języka. a zaraz przyszedł menadżer jarmarku, do którego już zgłosiły się oburzone matki i wyrzucił andersona z roboty, więc mogli pójść z louisem hasać po jarmaku i jarać się światełkami na haju xd next!
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by eden hollywood Nie Gru 05, 2021 12:17 am

    patrzył na seksowne elfki! pewnie jedną już wczoraj przeleciał xd
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by beau miller Nie Gru 05, 2021 12:21 am

    a ona za to patrzyla na mikolaja. nie dlatego, ze chciala go przeleciec, ale przez to ze jednak zrobilo sie jej troche teskno za domem. a mikolaj jej przypominal to jak najmlodsze dzieciaki robily sobie z nim zdjecia.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by eden hollywood Nie Gru 05, 2021 12:24 am

    pewnie anderson się jej spodobał w stroju mikołaja to dlatego tak się patrzyła xd
    biedna beau! już kiwał do tej elfki i posyłał jej znaczące spojrzenia wskazując że powinni się spotkać za sceną na której mikołaj siedział. ruszył pewnie w tym kierunku, ale wtedy wpadł na beau i się rozproszył - cześć - przywitał się.

    Sponsored content

    św. mikołaj Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 2:17 am