św. mikołaj

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    św. mikołaj - Page 6 Empty św. mikołaj

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:46 pm

    First topic message reminder :

    św. mikołaj - Page 6 Giphy
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by vicky anderson Pon Gru 18, 2023 8:23 pm

    - grinch próbował - przypomniała mu znowu nawiązując do zielonego stworka! - nie bądź zazdrosny - szturchnęła go lekko boczkiem i chodziło jej tu oczywiście tylko o drużynę, a nie o jego problemy sercowe - nie mam czasu na bycie trenerem, studia i kopanie we własnej drużynie pochłania mi dużo więcej czasu niż myślałam - ale tak na prawdę cieszyła się, że wróciła na studia - więc może za dziesięć lat co? - zaproponowała.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by nate berube Pon Gru 18, 2023 8:28 pm

    zapomniałam w poprzednim poście napisać, że patrick musi się mocno postarać z prezentem, żeby nate mu wybaczył.
    jak vicky tak chciała gadać o grinchu, to powinna odnaleźć stefkę. ta pewnie zaczepiała wszystkich przychodzących na stoisko i opowiadała całą fabułę filmu, żeby udowodnić, że ją zna xd
    - ale pamiętaj, że będę miał wtedy dziesięć lat więcej doświadczenia - rzucił żartem zamiast snuć wizje, że za dziesięć lat już na pewno go nie będzie na tej ziemi. rozwój postaci xd inna sprawa, że to możliwe, że faktycznie się nie doczekają. zaraz nate musiał doprowadzić dziewczynki do porządku i vicky mogła iść dalej.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by tiffany bowman Pią Gru 22, 2023 8:34 pm

    dzieci już poszły i mikołaja nie było, więc siedziały na tronie i zajadały się świątecznymi przysmakami. pewnie anderson je wpuścił. musiały korzystać z jedzenia, póki trwał jarmark. to nic, że jeszcze najedzą się na święta xd
    - jo już ci mówiła, że całowałyśmy się z tym samym chłopakiem? - wypaliła między jednym kęsem a drugim. leila jest w szczęśliwym związku, więc teraz musi interweniować podczas dramek innych.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by leila fairbrother Pią Gru 22, 2023 8:37 pm

    mialy znajomosci. jedzenie z jarmarku bylo inne niz to jakie mialy w domu xd
    - nie - zdziwila sie. - z jakim chlopakiem? - miala nadzieje, ze nie mowila o blejku xd nie wiedziala co bylo bardziej zaskakujace. to ze podrywaly tego samego chlopaka czy to ze tiffy sie calowala z innymi kolesiami.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by tiffany bowman Pią Gru 22, 2023 8:42 pm

    musiały wszystkiego spróbować.
    - z lucą - oznajmiła z pełną buzią. - to nie fair, ja go wam przedstawiłam - stwierdziła. uważała, że ma pierwszeństwo, nawet jeśli przez ostatnie miesiące gadały o jej potencjalnym romansie z blejkiem xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by leila fairbrother Pią Gru 22, 2023 8:47 pm

    tak.
    - hmm - zamyslila sie. gdyby nie byla z tobiasem to mozliwe, ze doszlaby kolejna osoba do ich trojkatu xd nikt nie potrafi sie oprzec farmerowi. - a co z blakiem? jo jako jedyna nie ma chlopaka - byla po stronie jo i uwazala, ze tiffy powinna go oddac przyjaciolce xd
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by tiffany bowman Pią Gru 22, 2023 8:53 pm

    dobrze, że leila zajęta, bo nie zdziwiłoby mnie, gdyby luca jeszcze bardziej namieszał xd
    - ja też nie mam chłopaka i nie jestem z blake'm - zestresowała się tymi pytaniami. - z lucą miało być łatwo i naturalnie, kumplujemy się już od dawna - równie dobrze mogłaby mówić o blake'u.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by leila fairbrother Pią Gru 22, 2023 9:03 pm

    na wsi byl maly wybor to korzystal xd
    - czyli juz ci sie nie podoba blake i teraz chcesz byc z luca? - tak to zrozumiala. troche szkoda bo szipowala ja z nim, ale rozumiala czemu sie zainteresowala luca.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by tiffany bowman Pią Gru 22, 2023 9:13 pm

    przyjechał do miasta i się rozszalał xd
    - nigdy nie mówiłam, że mi się podoba blake! - jęknęła. - poza tym nie wiem, czy podoba mi się luca... po prostu... tak wyszło. i myślałam, że skoro tak, to może tak miało być, no ale wtedy okazało się, że jo też z nim kręci - wytłumaczyła leili wszystko i zapchała buzię jedzeniem.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by leila fairbrother Pią Gru 22, 2023 9:15 pm

    tak xd
    - nie musialas mowic, to widac - przed nimi nie udalo jej sie tego ukryc! - czyli nie wiesz czy ci sie luca podoba, ale i tak chcesz z nim byc i jestes zla na jo, ze jej sie podoba? - probowala ogarnac jej tok myslenia.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by tiffany bowman Pią Gru 22, 2023 9:24 pm

    - nieprawda, tylko sobie coś wkręciłyście i tak ciągle powtarzacie - stresowała się jeszcze bardziej. niepotrzebnie próbowała ogarnąć jej tok myślenia, tiffy bała się związku z blake'm, więc zafiksowała się na kimś innym, to nie miało sensu xd oczywiście jak leila tak to przedstawiała, to tiffany zorientowała się, jak niedorzecznie to brzmi, ale musiała brnąć w to dalej. - tak! - odpowiedziała więc z pełnym przekonaniem. niech leila coś poradzi xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by leila fairbrother Pią Gru 22, 2023 9:26 pm

    - nie rozumiem czemu nie chcesz zaakceptowac prawdy - wzruszyla ramionami. - okej.. - nie wiedziala co jej poradzic i pewnie skonczylo sie na tym, ze kazala jej porozmawiac z jo.

    Sponsored content

    św. mikołaj - Page 6 Empty Re: św. mikołaj

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 3:32 am