centrum

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    centrum Empty centrum

    Pisanie by st. albans Czw Lip 07, 2022 11:37 am

    centrum Cttourism5
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by jo wilson Pią Lip 08, 2022 7:47 pm

    jo była wcześniej w innym kraju w afryce, ale powiedzmy że podczas wolontariatu była tu z raz więc wiedziała mniej więcej czego się spodziewać. dlatego z całą pewnością (która odzyskała dzięki seksualnym eskapadom z maxem) zabrała je tutaj i spacerowały tędy - podoba się wam? - zapytała podekscytowana. ona się jarała jak wtedy kiedy była tu pierwszy raz!
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by leila fairbrother Pią Lip 08, 2022 7:58 pm

    leila troche za bardzo skupila sie na tym zeby nie miec flashbackow z ostatniej wycieczki kiedy byly razem. gdyby wiedziala, ze jo uleczyl penis to moze tobias by juz poruchal. chyba ze tylko max mial taka magiczna moc! - jest ladnie - rozgladala sie troche niepewnie. trzymala sie caly czas blisko dziewczyn.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by tiffany bowman Pią Lip 08, 2022 8:00 pm

    jo jak zwykle była parę kroków do przodu przed dziewczynami. poza tym było łatwiej jej się odnaleźć dzięki temu, że już kiedyś była w afryce, a leila i tiffy nadal przetwarzały to, że w ogóle wyjechały dalej niż do londynu. max powinien je wszystkie po kolei uleczyć xd skoro z leilą też kiedyś kręcił xd
    - jest... inaczej - przyznała też rozglądając się jeszcze z niepewnością.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by jo wilson Pią Lip 08, 2022 8:07 pm

    max powinien je uleczyć, ale z drugiej strony jakby wyruchał leilę to tobias pulpecik by się wkurzył xd
    jo jeszcze nikomu się nie pochwaliła na temat jej dużego postępu. może wkrótce!
    - no jasne, że jest inaczej, to zupełnie inna kultura - stwierdziła oczywiste - chcecie iść na lody? - zasugerowała. jutro zasugeruje im piwo xd trochę traktowała je jak swoje dzieciaki xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by leila fairbrother Pią Lip 08, 2022 8:14 pm

    haha max powinien mu to zaproponowac jako jedna ze swoich zlotych rad xd
    moze gdyby im powiedziala to tez by sie bardziej otworzyly na seks skoro byl uzdrawiajacy! tiffy mogla skorzystac z tych samych uslug co jo.
    - mozemy isc jesli sa po drodze - chwycila tiffy pod ramie. szczerze mowiac troche juz chciala wracac do domkow.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by tiffany bowman Pią Lip 08, 2022 8:21 pm

    wspaniała rada, że jeśli tobias nie może to max się tym zajmie xd
    tiffy mogłaby skorzystać z usług maxa gdyby dowiedziała się, że pomógł jo przejść przez cały proces. inaczej u niej wyszło z freddie'm xd chociaż tiffy póki co musiała znaleźć nowego chłopaka do całowania skoro całowanie z samem nie wypaliło.
    - a tutejsze lody smakują jak nasze? - dopytywała. nie wiedziała na ile jest otwarta na poznawanie tej innej kultury. nie chciała doznać szoku kulturowego potęgowanego ich lękami. jo nie miała tu kury i kaczki to musiała na zastępstwo kimś innym opiekować xd
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by jo wilson Pią Lip 08, 2022 8:32 pm

    wtedy tobias by się wkurzył na jego rady xd
    haha tak, tiffy była kaczką, a leila kurą!
    powinny skorzystać z uzdrawiającego seksu..... ale może u jakiś bardziej zaufanych chłopaków, tak jak max był dla jo.
    - tutejsze lody mają bakalie w środku - ostrzegła. ona akurat to lubiła, ale wiedziała że są przeciwnicy rodzynek! spojrzała na ich niepewne miny - wyglądacie na zmartwione - stwierdziła zgodnie ze swoimi obserwacjami.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by leila fairbrother Pią Lip 08, 2022 8:44 pm

    moze w koncu by zrozumial, ze nie sa dobre xd
    freddie byl tylko odprowadzaczem.
    - sa tylko z bakaliami? - ten smak nie nalezal do jej ulubionych, ale lody to lody. - ty nie wygladasz na zmartwiona - to bylo bardziej dziwne niz to, ze dziewczyny czuly sie troche przytloczone przez taka duza wycieczke.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by tiffany bowman Pią Lip 08, 2022 8:52 pm

    starał się!
    leila miała kogoś zaufanego, ale wiemy jak to się skończyło.
    - spróbowałabym lodów z bakaliami... - mamrotała pod nosem myśląc o tych lodach. jedzenie jednak zawsze było nagrodą w trudach. a skoro odważyła się przylecieć do rpa to była gotowa na takie szaleństwa jak bakalie w lodach. - no właśnie... - stanęła po stronie leili i już sprzymierzyły się przeciw jo. przyglądała się jej teraz uwaznie. - nie boisz się? być tak daleko od domu? w obcym świecie? - było tu dużo bodźców.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by jo wilson Pią Lip 08, 2022 9:00 pm

    może xd albo zająłby się pączkami xd
    dla tiffy tylko odprowadzaczem, a dla stefki? xd trudne pytanie!
    - suszone owoce są tu wszędzie - zaśmiała się. musiały się z tym pogodzić xd zdziwiła się ich pytaniami i stanęła na przeciwko nich zatrzymując wycieczkę - wyglądam jakoś inaczej? - zapytała zdziwiona - byłam już tu kiedyś, to dlatego się nie boję - tłumaczyła koślawo. prawda była taka, że seks ją uzdrowił xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by leila fairbrother Pią Lip 08, 2022 9:10 pm

    ech tobias i te jego ukochane paczki xd
    ze stefka skomplikowana relacja xd
    ucieszyla sie, ze tiffy trzymala jej strone i nie wyszla na jedyna, ktora ma watpliwosci xd - ale to bylo kiedys - lapala ja za slowka. - wygladasz bardziej.. normalnie - stwierdzila przygladajac jej sie. jo poruszala sie za pewnie.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by tiffany bowman Pią Lip 08, 2022 9:35 pm

    pączki ważna sprawa.
    freddie na pewno dla żadnej z nich nie był seksualnym partnerem xd
    - byłyśmy też kiedyś w londynie, a to i tak była wyprawa - przypomniała im - to - zamachała ręką naokoło - najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłyśmy od wieków - nie wiedziała, że jo robiła bardziej szalone rzeczy. seks ją uzdrowił i odblokował dawną jo. magia!
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by jo wilson Pią Lip 08, 2022 9:38 pm

    też tak uważam, sama jutro idę na churros!
    zarezerwowany tylko dla stefki, jak dobrze pójdzie to za rok xd
    zaśmiała się na ich słowa. nie spodziewała się że to aż tak po niej widać, że w końcu odetchnęła pełną piersią - nic takiego się nie stało, w końcu udało mi się upiec tort z owocami, zapisałam się na wakacyjny kurs hiszpańskiego - wymieniała randomowo. zrobiła to wszystko po seksie oczywiście - no i uprawiałam seks - dodała jak gdyby nigdy nic.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by leila fairbrother Pią Lip 08, 2022 9:51 pm

    ech teraz mam ochote na churros i margarite.
    dobrze, ze mial inne laski, ktore mogl poruchac xd uschnalby.
    trudno bylo jej uwierzyc, ze te zajecia mogly jej pomoc zdobyc odwage. leila jadla duzo slodyczy i nawet czasem pomagala piec zoe, a nie uzdrowilo jej to. - uprawialas seks!? - powtorzyla o wiele za glosno. szybko zakryla usta. - z kim? - pochylila sie do niej.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by tiffany bowman Pią Lip 08, 2022 9:54 pm

    też zjadłabym churrosy, ech.
    niech korzysta chłopak póki może xd
    reakcję na rewelacje jo w wykonaniu leili i tiffy wyobrazam sobie tak:
    centrum 45c7cd5cebeb1c776e9d2128b73bb4a4
    - i jak było? - dorzuciła do pytania leili jak już doszła do siebie.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by jo wilson Pią Lip 08, 2022 10:01 pm

    jutro możemy kompatybilnie zjeść xd
    eve go ruchała i przesłuchiwała hehe.
    trochę owijała w bawełnę zanim to powiedziała, ale jak już to zrobiła to wiedziała jaka może być ich reakcja. zaśmiała się na nią, to nie było dla niej zaskoczeniem.
    mogły krzyczeć po angielsku, gubiło się to w innych językach tutaj! - na początku było dziwnie, ale robiłam to z kimś komu mogę ufać więc kiedy się przemogłam to wszystkie wątpliwości zniknęły i mam to za sobą - powiedziała dumnie. nie polecała im tego bo nie wiedziała na jakim są etapie.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by leila fairbrother Pią Lip 08, 2022 10:13 pm

    haha xd
    nie byl zadowolony z takiego ukladu, ale byla za dobra w lozku zeby ja odtracic xd
    sluchala jej zapatrzona. to nadal nie odpowiadalo na jej pytanie z kim to robila, ale na razie jej wystarczylo. - i od razu poczulas sie lepiej? - wypytywala.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by tiffany bowman Pią Lip 08, 2022 10:25 pm

    słuchała jo tak jakby opowiadała o czymś całkowicie nieosiągalnym. życie jo było dla niej jak życie celebrytki xd
    - zrobiłaś to, bo czułaś się lepiej czy czujesz się lepiej, bo to zrobiłaś? - obserwowała teraz każdy skrawek uśmiechu przyjaciółki, żeby wyłapać jej emocje i przemianę.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by jo wilson Pią Lip 08, 2022 10:29 pm

    hahaha, teraz jo zostanie ich guru jak klaus z umbrella academy i założą sektę xd
    - zrobiłam to i poczułam się lepiej - wyjaśniła wszystkie nieścisłości - miałam już kilka podejść do tego ale każdym razem nie byłam gotowa - wyjaśniła - w końcu jednak poczułam, że muszę to zrobić żeby wyrwać się z tego marazmu - tłumaczyła swoją decyzje.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by leila fairbrother Pią Lip 08, 2022 10:48 pm

    haha tiffy bedzie mogla porzucic ta sekte skoro bedzie miala swoja.
    - to byla dobra decyzja - skoro od razu zobaczyly zmiane i jo czula, ze seks jej pomogl. poszly na lody i leila pewnie myslala o tobiasie xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by philip lore Nie Lip 17, 2022 8:15 pm

    kupował breloczki dla sióstr. słodziak xd chciał je wkurzyć i wybierał najbardziej kiczowate co mieli na stoisku.
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by lizzie foster Nie Lip 17, 2022 8:28 pm

    szwedala sie tu bez celu. ucieszyla sie z widoku znajomej twarzy. - urocze! nie wiedzialam, ze taki z ciebie slodziak - chwycila jeden z breloczkow. - uroczy - skomentowala. myslala, ze wybieral to dla siebie xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by philip lore Nie Lip 17, 2022 8:32 pm

    - cofnij to co powiedziałaś - pogroził jej palcem. nie chciał mieć metki słodziaka, tak jak freddie odprowadzacza. - chcę wybrać najbrzydszy - zabrał jej breloczek z ręki i odczepił jakiś magnes z wystawy. - co bardziej mówi "jestem w afryce, a ty siedź dalej w domu, frajerko?" - zaprezentował jej opcje. brzmiało jakby żona czekała na niego w domu xd
    lizzie foster

    lizzie foster

    Londyn
    taniec
    rich mindset
    22

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by lizzie foster Nie Lip 17, 2022 8:46 pm

    - zmus mnie - powiedziala z rozbawieniem i popatrzyla na niego wyzywajaco. - jestes kochany, kto jest ta szczesciara? - zasmiala sie. chwycila magnes i przyjrzala mu sie. obydwie rzeczy byly rownie brzydkie. trudno bylo wybrac xd

    Sponsored content

    centrum Empty Re: centrum

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 4:03 am