Stolik z przekąskami

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Stolik z przekąskami

    Pisanie by st. albans Pią Mar 17, 2023 12:33 am

    First topic message reminder :

    Stolik z przekąskami - Page 2 Lena-dunham-jemima-kirke
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by archie holtzman Pon Mar 20, 2023 8:07 pm

    archiemu ta wymiana nie przeszkadzala. na razie nie wiedzial, ze jack przebywa z ericiem z tego samego powodu co on.
    - czyli wszyscy sie znaja - podsumowal z rozbawieniem. szkoda, ze jemu jack tez nie przyniosl drinka bo dokonczyl swojego. nie spieszylo mu sie jednak zeby isc po kolejnego. moze wyczuwal juz, ze beda rywalizowac I nie chcial ich zostawiac. - opowiadalem ericowi gdzie serwuja najlepsze angielskie sniadanie - zdazyl sie pochwalic, ze jesli chce to moze go zabrac do palacu bo jego babka jadala najlepsze xd o ile Charles nie zwolnil kucharzy.
    eric heo

    eric heo

    mr worldwide
    kiedyś byłem sławny
    teraz: ?
    26

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by eric heo Pon Mar 20, 2023 8:11 pm

    ericowi podobało się zainteresowanie ich obojga i nie uważał, że leci na dwa fronty xd nie był pewien, czy z nim flirtują czy chcą się kumplować, bo sam wysyłał mieszane sygnały. potrzebował pozostawić sobie opcje otwarte i nie mógł się ograniczać do jednego kandydata xd
    plus nie zamierzał wykluczać jacka z tej konwersacji, skoro przyniósł mu drinka. to byłoby niemiłe xd
    - cały czas gadamy o jedzeniu. można powiedzieć, że to nas połączyło - spojrzał na archie'go, kiedy zaśmiał się z tego wewnętrznego żartu co do ich poznania się.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by jack carswell Pon Mar 20, 2023 8:19 pm

    eric ledwo się przeprowadził, a już kolesie za nim latali xd pewnie to przez jego bardziej egzotyczną urodę xd to mógł być typ jacka bo w sumie valentino też taki egzotyczny!
    - to proste - oczywście uważał że wie wszystko najlepiej - w duck and waffle - tak, sprawdzałam topki śniadań w londynie xd archie chyba zapominał, że docelowo jack znał londyn bo się tutaj urodził! i znał miejscówki, choć może nie był to pałac - możemy tam kiedyś wyskoczyć - zaproponował nie wiedząc, że archie wpadł na ten sam pomysł.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by archie holtzman Pon Mar 20, 2023 8:26 pm

    jack jeszcze sie nie pogodzil ze swoja orientacja, a juz mial swoj typ. gdyby archie wiedzial, ze to takie wazne dla niego to moze by odpuscil. Eric mu sie podobal, ale nie mial problemu z flirtowaniem z kazda osoba, ktora mu sie spodoba.
    - zgadza sie, juz o tym rozmawialismy - usmiechnal sie do jacka. Londyn to nie bylo jego miasto, ale zdazyl juz wystarczajaco zwiedzic. - moze po tym jak odwiedzimy buckingham - chcial wygrac skoro jack sam zaczal I juz zapraszal erica na sniadaniowa randke pomimo tego, ze archie to wymyslil.
    eric heo

    eric heo

    mr worldwide
    kiedyś byłem sławny
    teraz: ?
    26

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by eric heo Pon Mar 20, 2023 8:33 pm

    eric niby hetero, a żadne laski za nim nie latają xd
    - to musi być dobre miejsce, skoro oboje je polecacie - zainteresował się tym śniadaniem jeszcze bardziej. śniadaniem albo deserem, wink wink xd - najpierw zjemy śniadanie, żeby mieć siły na zwiedzanie - zaplanował grupowe wyrście. nie zauwazył ich rywalizacji. póki co z entuzjazmem przyjmował wszystkie opcje. eric się urodził w anglii, a potem tyle czasu spędził zagranicą, że mógł się bawić w turystę xd - często bywacie w londynie? chyba w tym waszym mieście nie ma za dużo do roboty, co? - jeszcze nie wiedział xddd
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by jack carswell Pon Mar 20, 2023 8:44 pm

    archie był teraz na etapie, że flirtował z każdym xd ale vicky nie pozwalał xd haha, laski nie latają bo wyczuwają jeszcze zapach nari wokół xd
    - nie słyszałem, byłem tam po drinki, dla siebie i erica - przypomniał mu, że przyniósł drinka hehe. archie tego nie zrobił xd eric po prostu chciał spędzać czas z kimkolwiek że aż nie zauwazył rywalizacji, na razie - urodziłem się w tym miescie więc dość często - podkreślił, ze jest brytyjczykiem, czasami faceci na to lecieli xd - jest co robić, wystarczy sobie zapewnić zajęcie, dlatego wciągnąłem archiego w samorząd - pochwalił się, że aktywizuje holtzmana.
    archie holtzman

    archie holtzman

    LA
    architektura wnetrz
    prawie ksiaze
    25

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by archie holtzman Pon Mar 20, 2023 8:53 pm

    haha nari zaznaczyla swoje terytorium. vicky zaczela xd
    - bedziesz musial sam ocenic - usmiechnal sie. - nie ograniczam sie tylko do londynu - pochwalil sie, ze zwiedza rozne miejsca I jesli Eric mialby ochote sie wyrwac to archie jest najlepsza osoba zeby go zabrac w jakis fajne miejsce. - jest tam wiecej atrakcji niz samorzad - zasmial sie. nie nudzilo mu sie w St Albans.
    eric heo

    eric heo

    mr worldwide
    kiedyś byłem sławny
    teraz: ?
    26

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by eric heo Pon Mar 20, 2023 9:05 pm

    eric nie ma jeszcze vibe'u daddy i dziewczyny nie wyczuwają xd
    - na razie skupmy się na londynie, już tu jest dużo do roboty - stwierdził. punkt dla jacka xd nie chciał rozwodzić się nad tym, że miał dość jeżdżenia po całym świecie i wolał osadzić się teraz chwilowo w jednym miejscu. - co jeszcze macie oprócz samorządu? - zaczął ich wypytywać o zajęcia na uczelni, bo szukał czegoś dla siebie, więc mogli go namawiać na to, czym oni się interesują xd eric jeszcze się przekona, że trzeba się przenieść do centrum dramek w st. albans.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by jack carswell Pon Mar 20, 2023 9:08 pm

    na vibe daddy trzeba zasłużyć xd
    niestety w kontekście uczelni jack miał więcej informacji niż archie który zaczął się pojawiać na zajęciach przed egzaminami (lub karola dopiero wtedy zaczęła nim tam grać xd) - mamy dużo ciekawych rzeczy - i zaczął recytować jak broszurki bo znał wszystko na pamięc. dlatego jack wygrał to starcie, ale coś czuje że bóg dramek zadba o to żeby przegrał następne xd
    jessica goodman

    jessica goodman

    St Albans
    master of none
    Mala syrenka
    25

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by jessica goodman Pią Maj 17, 2024 9:45 pm

    Ukladala na papierowym talerzyku rozne przekaski. Przygladala sie im z pasja i przekladala je co chwile w inne miejsce na talerzu.
    eric heo

    eric heo

    mr worldwide
    kiedyś byłem sławny
    teraz: ?
    26

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by eric heo Pią Maj 17, 2024 9:49 pm

    postanowili wejść z nari do środka "tylko na chwilę", żeby zobaczyć, co tu się dzieje i czy jest więcej znajomych. całkowicie niewinnie! przy okazji eric chciał podkraść jakieś przekąski, bo nie pomyślał, żeby je przygotować na spotkanie z nari.
    - cześć - przywitał się, gdy zobaczył znajomą twarz. - dawno cię nie widziałem na zajęciach z łucznictwa - czy na co tam oni mogli chodzić xd
    jessica goodman

    jessica goodman

    St Albans
    master of none
    Mala syrenka
    25

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by jessica goodman Pią Maj 17, 2024 9:53 pm

    - hejka! - przywitala sie z entuzjazmem. - a no tak, zamienilam je na zajecia z malarstwa - poinformowala go wesolo. - teraz robie charcuterie board, mysle zeby sie tym zajac na serio. Jest bardzo popularne - poinformowala go i pokazala selekcje na talerzu.
    eric heo

    eric heo

    mr worldwide
    kiedyś byłem sławny
    teraz: ?
    26

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by eric heo Pią Maj 17, 2024 9:58 pm

    zmarszczył czoło, nie do końca wiedząc, o czym ona mu opowiada. tym się jeszcze nie interesował, więc nie był w temacie.
    - myślałem, że mówiłaś, że chcesz się zajmować łucznictwem na serio - pomińmy fakt, że trudno byłoby się zajmować łucznictwem na serio xd no ale jess była wtedy przez chwilę zapalona do tego pomysłu i eric podłapał jej entuzjazm!
    jessica goodman

    jessica goodman

    St Albans
    master of none
    Mala syrenka
    25

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by jessica goodman Pią Maj 17, 2024 10:02 pm

    - tak bylo, ale jednak nie wiem co mialabym z tym robic. Lubie jelenie i nie chcialabym na nie polowac. Lubie zwierzeta - opowiadala. Lucznictwo jej sie znudzilo po jednej sesji. Tak bylo z wieloma rzeczami.
    eric heo

    eric heo

    mr worldwide
    kiedyś byłem sławny
    teraz: ?
    26

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by eric heo Pią Maj 17, 2024 10:04 pm

    - och... czyli w ogóle nie będziesz na to chodzić? wcześniej zrezygnowałaś też ze ścianki wspinaczkowej i dlatego przenieśliśmy się na łucznictwo - przypomniał jej. wtedy przynajmniej zrezygnowali razem, a teraz on utknął na łucznictwie, które też nie było pasją jego życia.
    jessica goodman

    jessica goodman

    St Albans
    master of none
    Mala syrenka
    25

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by jessica goodman Pią Maj 17, 2024 10:16 pm

    - mozesz dolaczyc do malarstwa - zachecila go. Nie oplacalo mu sie bo pewnie za tydzien znajdzie cos innego co ją zainteresuje. Dla niej to nie bylo nic wielkiego. Szkoda marnowac czas i kase, lepiej wydac na cos nowego.
    eric heo

    eric heo

    mr worldwide
    kiedyś byłem sławny
    teraz: ?
    26

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by eric heo Pią Maj 17, 2024 10:20 pm

    poprosił jess, żeby opowiedziała mu więcej o malarstwie, bo też szukał swojego nowego powołania i nie mógł odpuszczać żadnej okazji. chwilę o tym pogadali i eric zdecydował się zapisać, ale pewnie jak pójdzie na zajęcia, to jess już na nich nie będzie xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by arnold waddingham Sob Maj 18, 2024 9:23 pm

    nie integrował się za bardzo, ale udało mu się wyczaić bezpieczną osobę = ansela i gadali przy przekąskach.
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    30

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by augustus goodman Sob Maj 18, 2024 9:28 pm

    gus niefortunnie zajarał zioło z andersonem albo kimś tam i dopadła go gastrofaza. miał zaplecione warkoczyki i podszedł do stolika wpychając sobie garść czipsów do buzi i nie ogarniając kto stoi obok xd
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by ansel hurd Sob Maj 18, 2024 9:33 pm

    Przygladal sie z rozbawieniem gusowi. - spokojnie, nikt ci tego nie ukradnie - nie chcial zeby sie zadlawil tymi czipsami. Najpierw ming skakala z balkonu a teraz to xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by arnold waddingham Sob Maj 18, 2024 9:37 pm

    ansel próbował wszystkich trzymać w ryzach, a i tak nie da rady upilnować tego cyrku xd
    - ja na pewno nie - zażartował drętwo. może widział, że gus ma rozbiegany wzrok i nie będzie się na niego rzucać z pięściami.
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    30

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by augustus goodman Sob Maj 18, 2024 9:41 pm

    zaprosił zbyt niebezpieczną mieszankę ludzi jednak!
    słysząc komentarz arnolda parsknął opluwając ansela na w pół pogryzionymi czipsami - koleeeeeeeeś - wypalił już za dużo - dlaczego stalkujesz mnie i moją siostrę? - stalking się przewija dzisiaj. ale tak w głowie gusa został właśnie stalkerem jego i jess.
    ansel hurd

    ansel hurd

    Londyn
    -
    musician
    27

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by ansel hurd Sob Maj 18, 2024 9:46 pm

    Tak sie konczylo kiedy chcial sie zaprzyjazniac z wszystkimi. Chwycil serwetke i wytarl sie. - spokojnie , nikt nikogo nie stalkuje - zapewnil gusa. Nie wierzyl, ze arnie moglby to robic. Predzej by uwierzyl ze gus swiruje.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by arnold waddingham Sob Maj 18, 2024 9:51 pm

    ansel dostanie nauczkę xd
    trzymał stronę arnolda, czyli wiedział, że ten jest bardziej rozsądny.
    - nikogo nie stalkowałem, wręcz przeciwnie. spotykałem się z twoją siostrą, ale nastawiłeś ją przeciwko mnie, więc przestała się do mnie odzywać, a ja dałem jej tę przestrzeń - wyjaśnił dokładnie i spokojnie, tak jakby gus był w stanie przetworzyć jakiekolwiek informacje teraz xd
    augustus goodman

    augustus goodman

    st. albans
    -
    best babysitter in town
    30

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by augustus goodman Sob Maj 18, 2024 10:00 pm

    nauczka dzięki której wyląduje w st. albans.
    nie wiem jakim cudem arnie myślał, że może cokolwiek wytłumaczyć gusowi racjonalnie w tym wypadku - przestała się z tobą spotykać bo jesteś nudziarzem - sam zaczął wycierać ansela serwetką widząc że on to robi. to co powiedział mogło zabrzmieć tak jakby jess powiedziała coś o jego preferencjach seksualnych xd

    Sponsored content

    Stolik z przekąskami - Page 2 Empty Re: Stolik z przekąskami

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 12:31 am