Scena

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Scena Empty Scena

    Pisanie by st. albans Nie Paź 29, 2023 7:52 pm

    Scena 200w
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by flynn caplan Sro Lis 01, 2023 8:12 pm

    przeplukali mu oczy I mogl wrocic na impreze. siedzial na scenie I rozgladal sie za znajomymi.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by ruth roosevelt Sro Lis 01, 2023 8:17 pm

    on mógł, marty i anderson niekoniecznie xd
    ruth już była po kilku drinkach więc ochoczo podeszła do niego w swoim stroju lisicy, ale takim słodkim z łapkami, uszkami i ogonkiem xd - co taki naburmuszony? - usiadła obok lekko szturchając go nogą. nie wiedziała, że już miał mały wypadek!
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by flynn caplan Sro Lis 01, 2023 8:20 pm

    ups xd
    usmiechnal sie lekko na widok ruth. - moglem sie przebrac za pirata - pokazal na swoje zaczerwienione oko. - pasuje ci ten stroj - zasmial sie I pomacal jej pluszowe echo.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by ruth roosevelt Sro Lis 01, 2023 8:25 pm

    dopiero dostrzegła jego zaczerwienione oczy jak wspomniał o piracie - mały wypadek? - zaśmiała się, nie wyglądał na umierającego! - jak chcesz być piratem to musisz mieć makijaż - już wyjmowała czarną kredkę z torebki, miała cały asortyment - szczególnie te pluszowej elementy co? - zauważyła, że za bardzo interesował się uchem!
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by flynn caplan Sro Lis 01, 2023 8:31 pm

    - nie taki maly - powiedzial z rozbawieniem. moze liczyl na to, ze wzbudzi w niej litosc I ruth sie nim zaopiekuje xd - musisz mnie pomalowac - odwrocil sie w jej strone. - powinnas sie tak przebierac czesciej - zazartowal. role play xd
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by ruth roosevelt Sro Lis 01, 2023 8:34 pm

    - nie wyglądasz na poszkodowanego - zaczęła go oglądać wzdłuż i wszerz. już się nim opiekowała jak połamał rękę, za każdym razem miał zamiar to wykorzystywać - chcesz teraz? - zaczęła robić mu smokey eyes tym co miała pod ręką - musisz skombinować jeszcze butelkę rumu żeby wyglądać przekonująco - to i tak był taki bieda pirat xd - nie sądzę, że w takich ciuchach ktokolwiek wziąłby mnie na poważnie - przebierała się tylko na halloween, ale kto wie... może flynn uruchomi w niej coś nowego!
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by flynn caplan Sro Lis 01, 2023 8:40 pm

    - jestem poszkodowany - zarobil udawana smutna minke. podobalo mu sie jak sie nim zajmowala, bedzie czesciej musial udawac kaleke xd zamknal oczy zeby mogla go pomalowac. - to akurat sie da zalatwic - juz w glowie obmyslal plan jak ukrasc butelke. teraz mial wymowke nie placic skoro byl piratem. - jest duzo sytuacji, w ktorych nie musisz byc powazna - chetnie jej pokaze.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by ruth roosevelt Sro Lis 01, 2023 8:51 pm

    będzie specjalnie robił sobie krzywdę - na pewno? gdzie? - droczyła się z nim. przybliżyła twarz i szukała na jego buźce oznak poszkodowania - wiem, na barze jest rum - pewnie piła juz. nie myslała o tym, że flynn bedzie chciał go ukraść, nie była na bakier z prawem skoro niedawno studiowała ten kierunek - wymień jedną oprócz tej - bo to z flynnem albo zielonymi najczęściej była niepoważna, w innych sytuacjach było ciężko.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by flynn caplan Sro Lis 01, 2023 8:58 pm

    ups.
    chwycil jej dlon I przylozyl do swojego policzka. - tu I tu - przekladal jej reke w inne miejsca. - I bedzie nasz! - podekscytowal sie, ze ruth idzie z nim na przygode bo tak to zrozumial. - przy damie sie nie mowi o takich rzeczach - zasmial sie glupkowato.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by ruth roosevelt Sro Lis 01, 2023 9:06 pm

    - to muszą być jakieś wewnętrzne i głębokie urazy bo nic nie widać - ale pogłaskała go po tym policzku bo jednak nie była bez serca xd - no jasne, możemy się na niego zrzucić - zasugerowała najrozsądniejsze rozwiązanie jej zdaniem - jak będziesz szeptał to się praktycznie nie liczy - zachęcała go bo nie skumała co może mieć na myśli xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by flynn caplan Sro Lis 01, 2023 9:12 pm

    - bardzo glebokie, potrzeba czasu zeby je wyleczyc - dalej udawal. dobrze, ze ruth nie studiowala psychologi. zaraz by sie okazalo, ze naprawde by cos odkryla. - mam lepszy pomysl - zeskoczyl ze sceny I stanal pod nia naprzeciwko ruth. - moge ci zademonstrowac.. ty bedziesz lisica, ktora uwiezilem na swoim statku - przesunal sie blizej I stanal pomiedzy jej nogami.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by ruth roosevelt Sro Lis 01, 2023 9:20 pm

    na pewno zieloni mieli mental issues, które tuszowali nadmiernym imprezowaniem, nie trzeba było psychologii studiować xd - masz jakieś sugestie co ci pomoże? - brnęła dalej choć wiedziała że to taka gra raczej! - okeeej - obserwowała co robił - to musi być jakaś głęboko skrywana fantazja skoro pirat porywa lisicę - jak z dwóch różnych bajek xd - domniemam że jako lisica musiałam coś zrobić skoro mnie uwięziłeś - dalej fantazjowała i nie przeszkadzało jej nawet za bardzo że był blisko, to przez ten rum który wypiła xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by flynn caplan Sro Lis 01, 2023 9:35 pm

    nie trzeba bylo studiowac psychologii zeby to odkryc, ale takie skillsy by sie przydaly zeby to wyciagnac xd - dzieki twojemu towarzystwie juz mi troche lepiej - wyszczerzyl sie. - w swiecie fantazji wszystko moze sie zdazyc - byl kreatywny xd - musialabys.. inaczej zostaniesz moim wiezniem na zawsze - polozyl dlonie na jej udach.
    ruth roosevelt

    ruth roosevelt

    londyn
    przedsiębiorcza roosveltówna
    you'll never find another like me
    26

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by ruth roosevelt Sro Lis 01, 2023 9:48 pm

    rude kiedyś zapiszą ich na terapię xd
    - jestem najlepszym lekarstwem - zażartowała, choć wiadomo że rude to najlepsze opiekunki xd na każdego zielonego przypadała jedna ruda! - zdaje sobie z tego sprawę - dalej z nim flirtowała - rozważę to - położyła dłonie na jego dłoniach. robiło się gorąco, ale wtedy znikąd zauważyła peggy więc się speszyła - idę po drinka - oznajmiła i zwiała. bała się reakcji siostry jednak xd
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by flynn caplan Sro Lis 01, 2023 9:53 pm

    zdrada xd
    - to prawda - przyznal jej racje. nie narzekal na jej serwis pielegniarki xd juz myslal, ze ida w dobrym kierunku, ale ruth niestety zwiala. byl zawiedziony, ale poszedl zwinac rum tak jak planowal.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by luca ackerman Pon Lis 06, 2023 8:55 pm

    byl przebrany za kowboja I wyglupial sie na scenie probujac rozbawic jakies dzieciaki.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by sally randolph Pon Lis 06, 2023 8:57 pm

    już nie pamiętam, za co była przebrana sally. rozdzielili się z treyem, bo poszedł do toi toika czy coś, a ona z kolejnym drinkiem podeszła do sceny, żeby zobaczyć, co tu się dzieje. nie mogła się powstrzymać przed obserwowaniem, jak luca bawi się z dzieciakami. faceci, którzy umieli się obchodzić z dziećmi, byli dla niej najseksowniejsi xd
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by luca ackerman Pon Lis 06, 2023 9:04 pm

    mogla nie podchodzic skoro nie chciala widziec luci w takiej seksi sytuacji xd
    zeskoczyl ze sceny I udawal, ze chce zlapac dzieciaki, ale nie pobiegl za nimi kiedy uciekly. podszedl za to do sally. - nie moglem odpuscic okazji zeby je zalozyc - zaprezentowal jej swoje kowbojskie buty. nie przejmowal sie, ze ostatnio nie chciala nawet z nim gadac.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by sally randolph Pon Lis 06, 2023 9:10 pm

    nie wiedziała, że to luca i że teraz będzie podobał jej się jeszcze bardziej. ups!
    kiedy podchodził, udawała, że patrzy w inną stronę, ale było już za późno, bo zdążył ją wyczaić wcześniej. parsknęła śmiechem na jego tekst i tym razem wcale nie zamierzała go olewać. po pierwsze, była po kilku drinkach. po drugie, dzisiejsze święto polegało właśnie na udawaniu kogoś innego, a to sprzyjało byciu tą wersją siebie, którą była przy nim.
    - przyznaj, że nosisz je na co dzień, ale przynajmniej dzisiaj nikt nie patrzy na ciebie dziwnie - stwierdziła.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by luca ackerman Pon Lis 06, 2023 9:25 pm

    ups!
    usmiechnal sie szeroko kiedy go nie zignorowala. byla na to szansa, ale zaryzykowal. nie wiedzial, ze tylko dzisiaj miala zamiar go nie olewac, ale chetnie wykorzysta to. - przylapalas mnie - zasmial sie. - inni po prostu nie sa tak modni jak ja I dlatego nie doceniaja ich. jestem trend setterem, za chwile kazdy bedzie je nosil - wyglupial sie I zrobil poze jak modelka.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by sally randolph Pon Lis 06, 2023 9:32 pm

    nadal miała wymówkę, że ostatnio musiała się uczyć przed zajęciami i dlatego go olała.
    śmiała się z tego, jak się wydurniał.
    - to prawda, to działa na mnie - pokiwała głową. oczywiście mówiła tylko o chęci noszenia butów, a nie całowania się z nim. zabrała mu kowbojski kapelusz i założyła sobie na głowę. - ale na razie kapelusz będzie musiał wystarczyć - podsumowała. nie chciała mu zabierać butów. ja to zdjęcie tylko tak zostawię xd dobrze, że przypadkiem nie ubrali matching outfits.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by luca ackerman Pon Lis 06, 2023 9:37 pm

    dzisiaj sama sie mu przygladala I nie miala wymowki.
    - a nie mowilem! - zasmial sie. mial nadzieje, ze nie tylko w sensie butow na nia dziala, ale nie mial w planach starac sie zeby sie z nim calowala. czul od niej dobry vibe I wystarczylo mu, ze rozmawiali. na razie. - I tak wygladasz w nim ladniej ode mnie - wyszczerzyl sie. haha przeznaczenie xd
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by sally randolph Pon Lis 06, 2023 9:44 pm

    dzisiaj drinki były wymówką.
    - na wsi już wszyscy je noszą? teraz przyjechałeś szerzyć trend tutaj? - ciągnęła żart. nie planowała się na niego rzucać i go całować, ale też czuła przy nim dobry vibe i podobało jej się to, jak się czuła w jego towarzystwie. dzisiejsze drinki przyzwalały jej na to, żeby się znowu czuła tak jak na wsi. - nie widzę siebie, ale skoro tak mówisz, to zapewne tak jest - zaśmiała się. pewnie wyglądała dość śmiesznie w połączeniu ze swoim przebraniem, too much xd chociaż pewnie miała jakiś sexy kostium. to było jej pierwsze szalone halloween po tym, jak obeszła całe sąsiedztwo z dziećmi i poszły spać przejedzone cukierkami.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by luca ackerman Pon Lis 06, 2023 9:51 pm

    mogla na nie zgonic zainteresowanie.
    - tak, moja misja na wsi zostala skonczona I teraz pracuje nad miastem - zartowal dalej. mogla nie udawac wolnej sary tylko sally to by nie musiala sie martwic, ze bedzie chcial ja poderwac. - musisz mi zaufac - usmiechnal sie. dla niego I tak wygladala seksi.

    Sponsored content

    Scena Empty Re: Scena

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 15, 2024 10:04 pm