muszla koncertowa

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    muszla koncertowa - Page 7 Empty muszla koncertowa

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:23 pm

    First topic message reminder :

    muszla koncertowa - Page 7 Muszla%20koncertowa
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by sebastian echer Czw Sie 06, 2015 10:36 pm

    był dla niej szalonym kapelusznikiem ;x poklepał niewidzialne zwierzątko po niewidzialnej głowie - witaj gepardzie alfredzie - przywitał się śmiejąc. lubił takie nienormalne dziewczyny więc absolutnie wyobraźnie ellen mu nie przeszkadzała - jak to co? - wskazał na piwko - piję - zaśmiał się znów.
    ellen gordon

    ellen gordon

    sztokholm
    malarstwo
    crazy chick
    28

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by ellen gordon Czw Sie 06, 2015 10:43 pm

    przynajmniej miał się z czego pośmiać. a ona nie zwracała uwagi, że śmiał się z niej, a nie z nią, bo nie ogarniała. zresztą kto by się tym przejmował. - wszyscy piją ciągle - zauważyła i położyła się obok ściany, po czym przekręciła się tak, że mogła na niej oprzeć nogi. dobrze, że się nie bzykała, bo to podobno pomaga zajść w ciążę xd
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by sebastian echer Czw Sie 06, 2015 10:47 pm

    seba na pewno kiedyś ją ruchał. ale tak, też słyszałam że coś takiego pomaga na zajście w ciążę. ha ha, seba zawsze kumplował się z wariatkami wiec musiał się też nauczyć z nich śmiać ;x - a tobie aż tak to picie przeszkadza? - zapytał. bo nie ogarniał czego się czepia ;x sama była naćpana!
    ellen gordon

    ellen gordon

    sztokholm
    malarstwo
    crazy chick
    28

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by ellen gordon Czw Sie 06, 2015 11:04 pm

    nie czepiała się tylko stwierdzała fakt. posiedziala z nim trochę i stwierdziła, że musi odstawić geparda, bo lea będzie zła jak z nim wróci.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by ralphie davenport Wto Sie 25, 2015 1:50 pm

    siedział na ławeczkach ucząc się wiersza na pamieć bo chciał sie zakraść pod okno wendy i wyrecytować go tam ;x
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by lena davenport Wto Sie 25, 2015 1:53 pm

    siedziała obok niego i robiła na drutach na świeżym powietrzu. czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, czemu to własnie oni wygrali w plebiscycie?
    - chodźmy już, robię się głodna. - zaczęła marudzić.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by ralphie davenport Wto Sie 25, 2015 1:58 pm

    nie ma najmniejszych wątpliwości dlaczego oni umrą bez stracenia cnoty ;x chociaż z drugiej strony wendy już myslała, że ralfie stracił ta cnotę i ją wyruchał ;xxx
    - głodna? - jęknął wyciągając zwitek banknotów i podając go siostrze - masz i kup sobie coś w sklepie który mijaliśmy po drodze - mruknął nie odrywając wzroku od wiersza - ja musze dokończyć to wkuwać, a w domu nie będe mógł się skupić - wyjaśnił.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by lena davenport Wto Sie 25, 2015 2:02 pm

    wendy nie wiedziała, że ralphie jest (był) prawiczkiem. przez to tym bardziej by żałowała swoich poczynań!
    spojrzała na zwitek banknotów.
    - mam swoje pieniądze, a poza tym myślałam, że pójdziemy gdzieś razem. obiad będzie dopiero wieczorem! - marudziła dalej. zajrzała mu przez ramię do wiersza. - czego ty się właściwie uczysz? - zaczęła mamrotać pod nosem linijki wiersza, bo nie umiała czytać cicho.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by ralphie davenport Wto Sie 25, 2015 2:05 pm

    gdyby wiedziała, że jest (był) prawiczkiem to by go pewnie nie tknęła ;c ech będzie się musiał rozprawiczyć zanim spróbuje z nią to na prawdę zrobić ;x
    - możemy gdzieś iść jak tylko się tego nauczę, obiecuję - jęknął dalej gapiąc się w wiersz. niestety to że lena czytała na głos jeszcze bardziej go rozpraszało więc westchnął i zdjął na chwile okulary bo oczyska go bolały. od razu świat stał się bardziej rozmazany he he - wiersza - odparł normalnie zupełnie jakby codziennie sie uczył wierszy.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by lena davenport Wto Sie 25, 2015 2:12 pm

    i tak go nie tknęła xd
    - to ucz się szybciej. myślałam, że łatwo ci takie rzeczy przychodzą. - jęczała. myślała pewnie, że ralfi jest tak mądry, że wszystko mu przychodzi z łatwością. ralfi w dzisiejszym zachowaniu tak bardzo jak na awku i gifku. - po co? masz jakąś przemowę naa jakiejś konferencji? - podrapała się po podbródku. doczytała wiersz do końca. - to bardzo ładne. chciałabym, żeby ktoś mi go wyrecytował. - westchnęła rozmarzona.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by ralphie davenport Wto Sie 25, 2015 2:20 pm

    no nie, ale myślała że tak. ech. życie takie skomplikowane!
    - nie popędzaj mnie, to jest jeszcze bardziej stresujące - machnął ręką. dlaczego jej głód miał być ważniejszy od jego planu bycia romantycznym którego wendy na pewno nie doceni? xd - nie mam teraz żadnej konferencji - wyjaśnił. pewnie z danielem pracowali nad planem obalenia lei! - a czy jeśli ktoś by ci to wyrecytował to rzuciłabyś się w jego ramiona i pocałowała? - pytał, bo chciał przewidzieć zachowanie wendy. którego i tak przewidzieć się nie dało.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by lena davenport Wto Sie 25, 2015 2:23 pm

    moje postacie zawsze sobie wmawiają.
    - przepraszam, nie wiedziałam, że to takie ważne. - zrobiła smutną minkę, bo przestraszyła się, że brat się na nią obrazi, a to ostatnie, czego chciała. ułożyła główkę na jego ramieniu. wolał dogadzać wendy niż swojej siostrze, ech. pewnie z danielem oglądali house of cards i przez to nie pracowali nad niczym! - oczywiście, że tak! - odpowiedziała bez chwili namysłu. szkoda, że ralphie nie przemyślał tego, że lena i wendy bardzo się od siebie różnią. - najlepiej w deszczu. - dodała jeszcze.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by ralphie davenport Wto Sie 25, 2015 2:27 pm

    jude też sobie wmawiał, że już nie kocha morgan he he.
    - trochę to ważne, wytrzymaj jeszcze chwilę - próbował już wkuć ostatnie wersy, ale te zawierały jak dziwne archaizmy i to było najtrudniejsze ;c nie wiem czy house of cards miało tyle odcinków żeby aż tak długo to oglądać xd - w deszczu? - zerknął na nią - potrafisz przewidzieć kiedy będzie deszcz, albo go wywołać? - to byłoby dla niego bardzo przydatne.
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by lena davenport Wto Sie 25, 2015 2:33 pm

    przez chwilę miał rację.
    - jeżeli to ważne, to wytrzymam. - zapewniła go. może obejrzeli już amerykańską wersję i teraz zabrali się za oryginalną brytyjską... która miała jeszcze mniej odcinków. ale może oglądali już drugi raz, bo tak im się podobało! - nie wiem. tu prawie zawsze pada. - zauważyła.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by ralphie davenport Wto Sie 25, 2015 2:48 pm

    pewnie oglądali i analizowali wszystko teraz ;x - ale dzisiaj nie pada, a chciałbym żeby dzisiaj padało - westchnął zamykając książkę - skończyłem, chodźmy jeść - oznajmił i pewnie nawet postawił siostrze obiad bo był taki kochany!
    lena davenport

    lena davenport

    sydney
    architektura wnętrz
    friendzoned
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by lena davenport Wto Sie 25, 2015 2:52 pm

    - dobrze, że nie pada, bo nie moglibyśmy siedzieć na dworzu. - zauważyła i poszli.
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by gabe carpenter Sro Wrz 02, 2015 5:57 pm

    gabe siedział tutaj sobie i w spokoju słuchał muzyki ;x
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by rosalie berube Sro Wrz 02, 2015 6:02 pm

    rosalie postanowiła wyjść trochę do ludzi, a że usłyszała stąd jakąś muzykę to się w tym kierunku udała. ucieszyła się jak zobaczyła znajomą twarz. - cześć - pomachała do niego i usiadła sobie obok.
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by gabe carpenter Sro Wrz 02, 2015 6:05 pm

    dobrze, że mike nic nie wiedział o tym, że oni są w takiej dobrej komitywie xd wyjął słuchawki z uszu, aż się uśmiechnął jak ją zobaczył - o allie, cześć. dawno cię nie widziałem, co tam u ciebie słychać? wszystko dobrze? - zapytał zainteresowany. dla niej jedynej chyba w tym mieście był miły ;x nie liczyć jego licznych kochanek oczywiście.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by rosalie berube Sro Wrz 02, 2015 6:12 pm

    haha pozdro, że myślałam, że tu jest jakiś koncert czy coś, a on sobie na słuchawkach słuchał. allie nie znała znajomych majka, więc nie wiedziała, że się z gabem znają. - tak, świetnie - pokiwała wesoło i pokiwała głową. najwyraźniej seks jej służy, skoro teraz jest taka pełna życia. uroczo. allie jest za kochana, żeby ktoś jej nie lubił. nawet gigi ją akceptowała xd - a co u ciebie? co robisz? - zapytała zaciekawiona.
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by gabe carpenter Sro Wrz 02, 2015 6:15 pm

    mike przecież by go zabił, że znowu się kręci niedaleko jego dziewczyny. jedną sobie już ukradli, a gabe jak widać przyjaźnił sie z następną. i tylko przyjaźnił, nie chciał jej mieć za swoją następną zdobycz. schował telefon do kieszeni i poprawił się na ławce - widzę właśnie, cała promieniejesz! zakochałaś się, czy coś? - zapytał rozbawiony, dźgając ją w boczek - u mnie? jak to zwykle, siedzę, odpoczywam, dobrze się bawię. - machnął ręką.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by rosalie berube Sro Wrz 02, 2015 6:24 pm

    i dobrze, że nie chciał jej kraść, bo allie i tak by się nie dała. nie widziała świata teraz poza majkiem, więc tym bardziej nie myślała o innych kolesiach. zaśmiała się jak zapytał czy się zakochała. - aż tak bardzo to widać? - zapytała rozbawiona. trochę nawet się zarumieniła, więc spuściła głowę żeby nie zauważył i pomacała się w miejscu, które dźgnął. - to dobrze. trzeba wykorzystać koniec wakacji - uśmiechnęła się.
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by gabe carpenter Sro Wrz 02, 2015 6:33 pm

    - oooo moja mała allie się zakochała! musisz mi koniecznie wszystko powiedzieć - zachęcił ją. skąd miał do cholery wiedzieć, że zakochała się w tym palancie majku xd nienawidzili się jak pies z kotem. nie chciał też wiedzieć co się stanie jak się tylko zobaczą twarzą w twarz, eh. czekał na jej opowieść.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by rosalie berube Sro Wrz 02, 2015 6:45 pm

    - no dobra - poprawiła się na ławce. zamyśliła się chwilę, żeby opowiedzieć mu wszystko od początku. - poznaliśmy się kiedyś przez przypadek i rozmawialiśmy od czasu do czasu. potem się zaprzyjaźniliśmy i tak wyszło, że teraz jesteśmy razem - opowiedziała mu w skrócie. - ma na imię majk i jest super przystojny - zaśmiała się. zawsze jak komuś o nim opowiadała to pomijała fakt, że jest striptizerem ;x
    gabe carpenter

    gabe carpenter

    rpa, pretoria
    chemia
    hazardzista
    31

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by gabe carpenter Sro Wrz 02, 2015 6:48 pm

    - mike? znam takiego jednego majka, ale to pewnie nie ten sam. jak ma na nazwisko, o ile to nie jest żadną tajemnicą? - zapytał zaciekawiony. nie chciał być wścibski, ale trudno, może znają tego samego faceta. - cieszę się twoim szczęściem allie - przytulił ją do siebie. był dobrym przyjacielem, nie chciał żeby ktoś ją skrzywdził.

    Sponsored content

    muszla koncertowa - Page 7 Empty Re: muszla koncertowa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 7:53 am