• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

supermarket

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

supermarket - Page 18 Empty supermarket

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:29 am

First topic message reminder :

supermarket - Page 18 CharmingEnviousEelelephant-size_restricted
felix bowman

felix bowman

st albans
aktorstwo
mad hatter
25

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by felix bowman Wto Sty 18, 2022 8:30 pm

hehe nie! nie wymieniałam jeszcze othello, katii, sophie, zoe, louisa, celeste, felixa, nowych, isaaca, gabby xdddd trochę ich jeszcze zostało! ale szczerze powiedziawszy, nowych czy felixa, isaaca, zoe i louisa nie ruszę, ale nad othello, katią i sophie już się zastanawiam i nawet mam ryjki xd
ah ten nico! felix też się starał, dlatego mieszkał końcu sam i poszedł do roboty, a nie ciągnął od rodziców kasę bez końca. a skąd wiesz, nie znasz ich osobiście! skąd wiesz czy by felixa nie oddali... chociaż nazwali go "szczęśliwy" to może nie! ta, nie zjebał by... mhm.
- ale nate oczekuje od innych, żeby zostali tutaj razem z nim - westchnął cicho, bo podejrzewał, że patrick będzie tamował się przy swoim chłopaku i nie pójdzie dalej tak jakby chciał! już zoe miała przez niego wyrzuty sumienia że mieszka w londynie - wiem - objął go ramieniem i zmierzwił mu włosy - dlatego poszedłem do stałej pracy i mieszkam sam. biorę leki i chodzę do lekarza regularnie, okej? - zapewnił go, że sobie radzi.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by patrick bowman Wto Sty 18, 2022 8:39 pm

ale wymieniłaś xd
a jakie masz ryjki?
nico wolał ciągnąć kasę od rodziców jednak hehehehehe. ja zrobiłam pierwszego bowmana więc ja kreuje jego rodziców hehe! ale totalnie byli mili i uroczy!
- nate niczego nie oczekuje - bronił go. najwyraźniej felix miał z nim problem xd choć faktem było, że nate nie oczekiwał niczego, ale jednak wstrzymywał innych przez współczucie wobec jego osoby. patrick jeszcze nie doszedł do tego - okej - uśmiechnął sie nie próbując wciskać mu jakiś swoich zasad czy cos - ale wiesz, że mama i tak będzie ci przynosić co tydzień wałówkę i tego nie zmienisz - to akurat nie było takie najgorsze xd
felix bowman

felix bowman

st albans
aktorstwo
mad hatter
25

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by felix bowman Wto Sty 18, 2022 8:46 pm

oj tam oj tam! lubię wymieniać!
gierszała, madelyn cline, veronicę st clair.
nico wiecznie na garnuszku rodziców, blaise na pewno był z syna dumny. niech ci będzie, że to totalnie uroczy ludzie!
- no niech ci będzie, że niczego od nikogo nie oczekuje - zgodził się z nim, bo nie chciał z nim się kłócić na temat jego chłopaka. w sumie co go obchodził chłopak jego brata, nie on z nim był. najważniejsze, że to patrick był z nim szczęśliwy i że w końcu wróciło wszystko do normalności po tak długim czasie. patrick jeszcze tego nie odczuwał aż tak bardzo a zoe owszem! każda ich rozmowa była jak terapia dla ich samych, ale patrick tego nie wiedział też. jeszcze przynajmniej - wiem, że jesteś moim starszym bratem i że się o mnie martwisz ale nie musisz aż tak. jestem dużym chłopcem. dopóki nie zrobiłem sobie sam krzywdy, jest spoko - zapewnił go znów - wiem wiem o tym. tobie z resztą też - zaśmiał się.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by patrick bowman Wto Sty 18, 2022 8:59 pm

gierszał xd
byli uroczy i już nie dyskutuj! xd
to prawda, patrick jeszcze nie wiedział że nate może być jego blokerem. ciekawe czy zoe go kiedyś przypadkiem uświadomi xd
- to wpadniesz dziś na kolację co? - zaśmiał się na jego słowa próbując rozładować napięcie, a potem faktycznie poszli do bowmanów hehehe. zacznij kimś.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by leila fairbrother Sob Sty 29, 2022 9:25 pm

poprosila Zoe zeby poszla z nia na zakupy. nawet takie proste obowiazki byly czasem trudne, ale chciala postarac sie byc bardziej niezalezna.
zoe williams

zoe williams

st albans
cukiernictwo i psychologia
who's that girl?
23

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by zoe williams Sob Sty 29, 2022 9:27 pm

zoe chętnie się zgodziła przyjechać do niej na weekend do albans z londynu i pomóc jej w drobnostkach. pewnie nocowała sobie u leili wyjątkowo, żeby spędzić z nią czas - potrzebujemy jeszcze mleka i jajek - uśmiechnęła się do niej - to chyba tam? - wskazała na jakąś alejkę z nabiałem - chcę zrobić dla ciebie twoje ulubione ciasteczka - kochała w końcu piec.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by leila fairbrother Sob Sty 29, 2022 9:34 pm

- wybacz, ze nie spedzamy czasu na robienie ciekawszych rzeczy - usmiechnela sie. najbardziej ekscytujaca rzecza jaka mogly robic to gra w gdy wiec dobrze, ze chociaz wyszly z domu. - skonczyly mi sie juz zapasy - zasmiala sie. cieszyla sie, ze Zoe dla niej piekla. wybrala sobie dobre hobby xd
zoe williams

zoe williams

st albans
cukiernictwo i psychologia
who's that girl?
23

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by zoe williams Sob Sty 29, 2022 9:37 pm

- ależ to nie jest ważne - machnęła ręka, nie przejmowała się tym, że poszły razem do supermarketu. najważniejsze było to, że odważyła się tu przyjść i robić zakupy! - dlatego dzisiaj zrobię ci totalnie nowe ciasteczka. nawet upiekę na zaś, żebyś miała - zaśmiała się. zoe miała to do siebie, że uwielbiała karmić rodzinę i znajomych więc leila totalnie trafiła idealnie w punkt xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by leila fairbrother Sob Sty 29, 2022 9:41 pm

- jestes najlepsza - usmiechnela sie szerzej. mowila to szczerze! byla na etapie doceniania tego co wszyscy dla niej robia, a to bylo najlepsza motywacja zeby wychodzic ze strefy komfortu! Kylie pewnie nie byla zadowolona, ze Leila objada sie samymy ciasteczkami, ale przynajmniej znowu cos jadla xd
zoe williams

zoe williams

st albans
cukiernictwo i psychologia
who's that girl?
23

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by zoe williams Sob Sty 29, 2022 9:45 pm

nie było to może pożywne jedzenie ale może zoe robiła też takie zdrowe smakołyki zbożowe, żeby nie było aż tak prze super słodko dla niej xd była jednak bardzo dobrą kuzynką i dbała o swoją siostrzyczkę - dzięki dzięki - ukłoniła się przed nią słysząc komplementy - ale też zrobię ci makaron z serem. mam na niego ochotę od wczoraj - już jej ślinka ciekła.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by leila fairbrother Sob Sty 29, 2022 9:53 pm

sprytnie! przechytrzyla ja zeby chociaz cos zdrowszego zjadla xd - ale chyba nie bedziesz probowala w nim przemycic warzyw? - zapytala z rozbawieniem. lubila makaron z serem, ale by zdecydowanie o wiele lepszy jesli nie bylo w nim niczego kolorowego.
zoe williams

zoe williams

st albans
cukiernictwo i psychologia
who's that girl?
23

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by zoe williams Sob Sty 29, 2022 9:57 pm

zdrowe jedzenie w formie łakoci, to leila najbardziej chyba lubiła xd z resztą, jakby zabrano jej jedzenie, to by była bardzo nieszczęśliwa, zoe też! kochała jeść. gotować, jeść, piec. mogłaby zamieszkać w kuchni, dla niej nie byłby to żaden problem - nie będę, obiecuję. zrobię ci taki co lubisz, z dużą ilością zera, sosu pomidorowego... palce lizać - przygryzła wargę, bo zachciało się jej jeść. zgarnęła makaron i sery różne do koszyka, jajka i mleko również.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by leila fairbrother Sob Sty 29, 2022 10:07 pm

po co jesc zdrowe rzeczy jesli ma sie slodycze xd Zoe przynajmniej umiala sobie cos ugotowac, a Leila sepila od innych hehe. tak jej lepiej smakowalo! moze powinna sprobowac gotowania skoro jak lubila jesc, ale jakos ja do tego nigdy nie ciagnelo. - przez ciebie zaczelo mi burczec w brzuchu - rozbawiona polozyla dlon na brzuchu I pomasowala go.
zoe williams

zoe williams

st albans
cukiernictwo i psychologia
who's that girl?
23

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by zoe williams Sob Sty 29, 2022 10:10 pm

- no już niedługo. obiecałam ciasteczka i makaron z serem to będą. chodźmy dalej, bo jeszcze mam dwie rzeczy co znalezienia... o wolisz sok pomarańczowy czy może na przykład jabłkowy? - zapytała wskazując na dwie butelki napojów - możemy wziąć to i to - pewnie z wcześniejszą leilą wzięły by parę butelek alkoholu ale teraz nie bardzo mogło się tak stać.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by leila fairbrother Sob Sty 29, 2022 10:23 pm

- pomaranczowy - chwycila sok I wlozyla go do koszyka. Leila czula wstret do alkoholu wiec Zoe niestety za szybko nie bedzie pewnie miala okazji sie z nia napic. jak tylko pomyslala o tym, ze moze sie upic to przypominaly jej sie wrazenia z porwania. - mialabys co przeciwko jesli na kolacje dolaczylby do nas Tobias? - miala nadzieje, ze nie! nie widziala go tyle czasu I najchetniej spedzalaby z nim cale dnie.
zoe williams

zoe williams

st albans
cukiernictwo i psychologia
who's that girl?
23

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by zoe williams Sob Sty 29, 2022 10:26 pm

zoe świetnie radziła sobie sama z piciem, miała od tego na przykład innych kolegów na studiach xd więc leila była na razie bezpieczna - nie, spoko, zrobimy więcej w takim razie makaronu i ciasteczek - zaśmiała się - a co, stęskniłaś się za nim jak był na wycieczce? - zapytała pchając wózek w kierunku już kasy bo miały wszystko.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by leila fairbrother Sob Sty 29, 2022 10:32 pm

ucieszyla sie, ze Zoe sie zgodzila. - bardzo. zdecydowalam, ze nastepnym razem tez pojade - pochwalila sie tym, ze w ogole o tym myslala. wycieczka wydawala sie przerazajaca, ale miala nadzieje, ze do tego czasu poczuje sie lepiej I bedzie w stanie pojechac. miala jeszcze czas zeby sie oswoic z tym pomyslem.
zoe williams

zoe williams

st albans
cukiernictwo i psychologia
who's that girl?
23

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by zoe williams Sob Sty 29, 2022 10:34 pm

- oooo, to bardzo fajnie, że o tym myślisz. ale na razie myślę, że prędzej zorganizujecie wycieczkę sam na sam prywatnie niż gdziekolwiek was uczelnia zabierze - zaśmiała się. zaczęła wykładać towar na taśmę, a miały tego sporo - dobrze, że masz tobiasa przy sobie. bardzo o ciebie dba - była zadowolona, że kuzynka miała takiego cudownego chłopca.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by leila fairbrother Sob Sty 29, 2022 10:41 pm

- lepiej dla mnie - zasmiala sie. moze wlasnie powinni zaczac od takiej malej wycieczki. szkoda, ze zadna z zielonych dziewczyn nie miala chlopaka zeby mogli razem pojechac. - wiem, lepiej trafic nie moglam - usmiechnela sie. dokonczyly zakupy I poszly piec!
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by marty singleton Sob Lut 19, 2022 8:14 pm

mieli totalnie pustą lodówkę z quinn więc musiał zrobić zakupy i teraz lawirował między półkami.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by peggy roosevelt Sob Lut 19, 2022 8:18 pm

też była tu na zakupach i próbowała dosięgnąć opakowanie płatków zbożowych, które było na najwyższej półce. niestety była za mala, żeby dosięgnąć. czy oni nie mieli już kiedyś identycznej sytuacji? tak mi się kojarzy. życie zatacza koło! a peggy skakała próbując złapać to czego potrzebuje. przecież nie weźmie płatków innej firmy.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by marty singleton Sob Lut 19, 2022 8:22 pm

możliwe, że mieli. nie pamiętam xd
kręcił się wokół różnych półek, aż w końcu trafił na alejkę gdzie od razu rozpoznał rudą. przyglądał się chwilę jej męczarniom i czerpał z tego satysfakcje. na pewno wiedział jak ważne są akurat TE płatki dla niej. nie był jednak aż tak wredny żeby nie pomóc, dlatego podszedł i bez problemu chwycił płatki które wcisnął jej bez słowa w ręce.
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by peggy roosevelt Sob Lut 19, 2022 8:29 pm

nie wiem, coś mi sie kojarzy xd
uparcie skakała aż w końcu pojawił się jej wysoki bohater. kiedy jednak dostrzegła, że to marty, podejrzewała, że mógł wziąć te płatki dla siebie i sobie pójść. ale to nie rafe i sam walczący o batoniki zbożowe xd 
- dziękuję - spojrzała na niego, bo była już w takim miejscu w swoim życiu, że była w stanie na niego patrzeć bez tracenia gruntu pod nogami.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by marty singleton Sob Lut 19, 2022 8:34 pm

masz lepszą pamięć niż ja, jesteś młodsza xd
marty pewnie nawet nie jadał płatków na śniadanie więc po co mu? pewnie jego stałym składnikiem śniadania była 'pizza z wczoraj' xd dlatego oddał jej te płatki. faktycznie nie będą się o nie bić, co innego o batoniki zbożowe xd
- nie ma za co - może ona nie traciła gruntu pod nogami, ale on na pewno nie czuł się komfortowo w jej towarzystwie, biedak! - powinnaś to zastąpić czymś z niższej półki - wskazał na dwie półki niżej - albo napisać zażalenie, że nie dosięgasz - to byłoby w stylu peggy. nie zawsze będzie obok marty żeby zdjąć jej płatki z górnej półki xd
peggy roosevelt

peggy roosevelt

londyn
edytorstwo
i'm not bossy, i'm the boss
22

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by peggy roosevelt Sob Lut 19, 2022 8:40 pm

ale już mi się miesza wszystko co dzieje się u moich postaci xd słodki gifek of kors!
peggy miała nadzieję, że nauczyła go zdrowszych nawyków żywieniowych. poza tym mógł po prostu zrobić jej to na złość. 
- albo zacznę chodzić do innego sklepu - wymyśliła alternatywę, bo nie mogła się zgodzić z jego pomysłami. chodzenie do innego sklepu było dobrym pomysłem, bo przynajmniej nie będzie na niego wpadać. tak jakby nie mogli na siebie wpaść gdziekolwiek indziej na mieście czy kampusie xd lepiej się łudzić. ona też nie czuła się komfortowo w tej sytuacji!

Sponsored content

supermarket - Page 18 Empty Re: supermarket

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 3:21 am