• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

supermarket

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

supermarket - Page 34 Empty supermarket

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:29 am

First topic message reminder :

supermarket - Page 34 CharmingEnviousEelelephant-size_restricted
augustus goodman

augustus goodman

st. albans
-
best babysitter in town
29

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by augustus goodman Sob Cze 03, 2023 6:33 pm

nie znała jeszcze za bardzo gusa więc oczekiwała od niego zdroworozsądkowego podejścia, którego limity osiągał w pracy xd
- i maczać w czekoladzie? - dodawał coś od siebie widząc ekscytację cody'ego - czy jestem też na to zaproszony? - już wyleciało mu z głowy że miał jakieś anchoisa kupić!
alina ciobanu

alina ciobanu

rumunia
au pair
i'd kill for you
25

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by alina ciobanu Sob Cze 03, 2023 6:42 pm

myślała, że do wszystkich dzieciaków ma takie samo podejście i że ma doświadczenie w wybijaniu im pomysłów z głowy.
spiorunowała go wzrokiem, kiedy namawiał cody'ego do złego. truskawki w czekoladzie brzmiały dwuznacznie, na szczęście mieli bufor w postaci chłopca.
- jeśli zamierzacie jeść czekoladę, to ja nie mogę nic o tym wiedzieć - jej pracodawczyni pilnowała, czy alina dobrze i zdrowo się zajmuje jej dzieciątkiem.
augustus goodman

augustus goodman

st. albans
-
best babysitter in town
29

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by augustus goodman Sob Cze 03, 2023 6:45 pm

gus sam był generatorem głupich pomysłów xd
przeszedł go dreszcz niepokoju kiedy piorunowała go wzrokie, wyczuł wiszące nad nią klątwy hehe - wezmę to na siebie, ciotka zawsze mi wybacza - a pewnie to nie pierwsza głupota jaką robił, jego rodzina była wyrozumiała xd ciekawe czy tony i cody to rodzina od strony ojca czy matki i w jakieś relacji, rozkminki hehe - może chcecie potem wpaść do nas na kolację? wes coś gotuje - proponował.
alina ciobanu

alina ciobanu

rumunia
au pair
i'd kill for you
25

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by alina ciobanu Sob Cze 03, 2023 7:26 pm

- na pewno na te wielkie oczy - zaśmiała się. dostrzegała jego puppy eyes. ja nadal nie wiem, czy robinson to nazwisko matki czy ojca tony'ego, chciałam napisać pani robinson, ale nie miałam pewności xd zaakceptowała zaproszenie na obiad do kuzynów cody'ego, bo wiedziała, że jej pracodawcy się na to zgodzą, a musiała korzystać z takich okazji, żeby realizować swoje dziecięce marzenie zbudowania życia z gusem... albo przynajmniej przyglądać się jego zachowaniu.
augustus goodman

augustus goodman

st. albans
-
best babysitter in town
29

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by augustus goodman Sob Cze 03, 2023 7:33 pm

- jestem po prostu jej ulubionym siostrzeńcem - już postanowiłam, że to rodzina od strony matki i trzyma jej stronę, a nie tego obślizgłego gada jakim był ojciec tony'ego. obstawiam, że robinson to jednak nazwisko ojca i tony oraz cody je nosili, a matka miała właśnie goodman jeśli ojciec wesa to był jej brat, albo inne jeśli to matka wesa była jej siostrą. skomplikowane xd
dokończył robić zakupy i finalnie wylądowali u nich na kolacji, a alina mogła dokładnie obserwować jak gus się zachowuje!
hudson may

hudson may

St Albans
-
diler
28

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by hudson may Wto Cze 06, 2023 8:05 pm

robil zakupy, ale w koszyku mial same najtansze zupki chinskie I parowki w sloiku.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by esther may Wto Cze 06, 2023 8:10 pm

esther nadchodziła z naprzeciwka ze swoim koszykiem z cheetosami i ruskim szampanem.
- wow, czeka nas uczta - skomentowała zawartość koszyka brata.
hudson may

hudson may

St Albans
-
diler
28

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by hudson may Wto Cze 06, 2023 8:12 pm

spojrzal na koszyk, a potem na jej szampana. - gdybys wydawala mniej na alkohol to by cie bylo stac na cos lepszego skoro jestes taka wymagajaca - mruknal I wewalil kolejna zupke do koszyka. powinna sie cieszyc, ze w ogole mieli co jest I nie musieli wybierac przeterminowanych rzeczy ze smietnika pod sklepem.
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by esther may Wto Cze 06, 2023 8:17 pm

- to najbardziej efektywna opcja alkoholowa, płacisz najmniej, a upijasz się najbardziej - zapewniła go, prezentując tego szampana za dwa funty czy ileś. w polsce kiedyś sprzedawali po pięć złotych, ale nie wiem, jak teraz po inflacji xd - przynajmniej jem jakieś ciepłe posiłki, a nie wrzucam w siebie tego gówna na okrągło - wskazała na jego zupki chińskie. hudson też powinien sie zakręcić koło khai, nakarmiłaby ich oboje.
hudson may

hudson may

St Albans
-
diler
28

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by hudson may Wto Cze 06, 2023 8:20 pm

- mam ci pogratulowac? - on potrafil sie zadowolic zupkami z proszku. - nie wiedzialem, ze tak bardzo przejmujesz sie czy zdrowo sie odzywiam - prychnal. byl za dumny zeby szukac laski, ktora by go karmila. wystarczyly mu paskudy, ktore jadl. powinien ukradkiem chodowac marchewki I inne warzywka zeby nie musiec tracic kasy xd
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by esther may Wto Cze 06, 2023 8:24 pm

- tak, że nie wydaję kasy na dragi - prychnęła. - a nie, sorry, wtedy przynajmniej ty byś zarobił - pacnęła trzymaną przez niego zupkę, która wpadła do jego koszyka. - stać cię na to, żeby kupić jajka i zrobić sobie jajecznicę - dawała mu nieproszone rady. nie mogła kontrolować matki i tego, co ta jadła, więc próbowała przynajmniej ogarnąć brata. hahaha widzę hudsona pracującego w ogródku warzywnym i zajadającego marchewki, a potem odpoczywającego przy świeczkach zapachowych. idealny vibe dla niego xd
hudson may

hudson may

St Albans
-
diler
28

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by hudson may Wto Cze 06, 2023 8:31 pm

- przynajmniej bys sie dolozyla do czynszu - teraz marudzil, ale nie chcial od niej brac za duzo kasy albo w ogole. wolal zeby wlozyla ja w siebie I robila cos pozytecznego. moze dlatego sie wkurzal jak sie upijala I zajmowala glupia praca. - nie lubie jajek - irytowalo go, ze sie wtraca.
haha inne roslinki juz hoduje to marchewkami tez by sie mogl zajac xd
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by esther may Wto Cze 06, 2023 8:38 pm

- chcesz, żebym się dołożyła do czynszu? proszę bardzo! - wyciągnęła obdarty portfel z kieszeni (chociaż nie, teraz sobie wyobraziłam woreczek foliowy z pieniędzmi jak nick z new girl xd) i wyciągnęła z niego wszystkie banknoty. był początek miesiąca, dostała wypłatę, ale i tak nie było tego dużo. - tylko kup też za to leki dla matki - esther się tym zajmowała, bo nie pozwalała hudsonowi dobierać się do recept, od razu by je wyprzedał xd - nie masz tego przywileju, żeby wybrzydzać - zauważyła.
hudson may

hudson may

St Albans
-
diler
28

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by hudson may Wto Cze 06, 2023 8:42 pm

haha new girl forever inspiracja xd patrzyl co robi z niezadowolona mina. - kup za te pieniadze nowy portfel - glupio by bylo gdyby zgubila kase. - to twoje zadanie - wyminal ja I poszedl do kasy. chyba nie byl az takim chujkiem zeby wyprzedac recepty matki ale bezpieczniejsze byly z nia xd
esther may

esther may

st. albans
-
desperados
25

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by esther may Wto Cze 06, 2023 8:48 pm

muszę znowu obejrzeć, jak będę miała czas xd
- będę robić, co chcę! - dokładnie tak samo jak on, więc się dogadali w sprawie wzajemnych porad na temat wydatków xd poszła wziąć jeszcze więcej chrupków i też poszła do kasy.
scotty brown

scotty brown

st. albans
wieczny licealista
scotty doesn't know
21

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by scotty brown Wto Cze 27, 2023 9:56 pm

zatruł się kebabem z jakiejś budy pod dworcem i teraz siedział zbyt w toalecie w supermarkecie xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by roxanne lore Wto Cze 27, 2023 10:00 pm

brawo xd musiala isc do toalety, ale czekala tak dlugo, ze zaczela miec watpliwosci czy ktos tam jest. - halo? - zaczela pukac.
scotty brown

scotty brown

st. albans
wieczny licealista
scotty doesn't know
21

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by scotty brown Wto Cze 27, 2023 10:02 pm

pewnie byli razem w sklepie, ale scotty nakłamał że poszedł czegoś szukać w innej alejce, a pobiegł tutaj - jeszcze momencik! - jęknął trzymając się za brzuch i próbując usunąć z organizmu resztki tej trucizny. jednak odgłosy z toalety wydały się niepokojące xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by roxanne lore Wto Cze 27, 2023 10:05 pm

dobrze, ze ona nie jadla. rzygaliby razem, romantycznie xd - wszystko w pozadku? - zmartwila sie kiedy uslyszala znajomy glos. pewnie mowila mu zeby odpucil sobie kebaba bo nie chciala zeby sytuacja z balu sie powtorzyla.
scotty brown

scotty brown

st. albans
wieczny licealista
scotty doesn't know
21

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by scotty brown Wto Cze 27, 2023 10:11 pm

nie sądzę żeby wymiotował tylko robił coś o wiele gorszego xd
scotty słuchał tylko własnego żołądka - tak! - zestresował się jeszcze bardziej i złapał go skurcz w żołądku kiedy skumał, że to roxy.... - nie wchodź tutaj - jakby miała w planie xd możliwe, że toaleta się przytkała xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by roxanne lore Wto Cze 27, 2023 10:13 pm

hahah ups xd
- nie brzmisz jakbys mowil prawde - nie uwierzyla mu. - pomoc ci w czyms? - gdyby wiedziala co sie dzieje w srodku to by nie byla taka chetna do pomocy xd
scotty brown

scotty brown

st. albans
wieczny licealista
scotty doesn't know
21

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by scotty brown Wto Cze 27, 2023 10:16 pm

ups? raczej UPS xd
- nikt mi nie może pomóc - jęknął i pewnie zaraz bardzo niepokojące dźwieki się pojawiły, które świadczyły o tym, że coś niedobrego wydobywa się z jego tyłka. biedna roxy słuchała tego - to musi ze mnie wyjść - niczym jakiś obcy haha.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by roxanne lore Wto Cze 27, 2023 10:20 pm

no coz xd
skrzywila sie i odsunela od drzwi po uslyszeniu dziwnych dzwiekow. dobrze, ze jeszcze zapachy do niej nie doszly xd wtedy juz totalnie by sie jej przestal podobac xd - znowu to robisz! - wkurzyla sie. - wes mial racje, nie pasujemy do siebie - wymsknelo jej sie. przypomnialo jej sie jak sie przez niego czula kiedy wolal sie obzerac zamiast isc z nia na bal. no i to jak wes uratowal sytuacje i jak o wiele lepiej sie z nim calowalo..
scotty brown

scotty brown

st. albans
wieczny licealista
scotty doesn't know
21

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by scotty brown Wto Cze 27, 2023 10:30 pm

jeszcze nie doszły do niej zapachy, ale zaraz scotty zagrożony sytuacją otworzył toaletę. wszystko spuścił, ale był zdecydowanie spocony i zmęczony xd - nie prawda! - powiedział zdesperowany. nie wiedział, że wes i tak już go zrobił w konia i ukradł roxy - to tylko mała awaria - tłumaczył się z toaletkowej awarii, ale zaraz na jego twarzy pojawił się grymas i znowu się zamknął w toalecie. kierownik sklepu coś zaczął podejrzewać, bo doszły do niego odgłosy dlatego wpadł do środka z ochroną, która jednak widząc scotty'ego w tym stanie (i toaletę też) postanowiła wezwać pogotowie więc roxy miała okazję pojechać z nim na płukanie żołądka i patrzeć jak aplikują mu stoperan xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by roxanne lore Wto Cze 27, 2023 10:33 pm

po tym wszystkim czula sie zdecydowanie zniechecona do niego xd

Sponsored content

supermarket - Page 34 Empty Re: supermarket

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 11:07 am