• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

daily bar

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

daily bar Empty daily bar

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:37 am

daily bar Bccd6b0350e85ab04f0f533ad49a54aae01249a3
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by patrick bowman Pon Kwi 05, 2021 7:49 pm

pił ciemne piwko przy barze i gapił się w tv gdzie leciał mecz jakieś podrzędnej ligi w piłce nożnej.
william woodward

william woodward

nowy jork
psychiatria kliniczna
what's up, doc?
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by william woodward Pon Kwi 05, 2021 7:59 pm

billy przyszedł się wyluzować w barze. nie chciało mu się samemu pić do lustra, to przynajmniej mógł poobserwować nowe przypadki medyczne. ale zauważył Patricka przy barze, podszedł do niego. - siema stary, mogę? - zapytał wyrywając go pewnie ze skupienia.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by patrick bowman Pon Kwi 05, 2021 8:03 pm

myślałam, że zagramy martha-patrick ale ktoś mnie wyprzedził więc tu taka niespodzianka xd
nie skupiał się raczej na tym meczu, bo mało go to obchodziło. raczej beznamiętnie patrzył w telewizor.
faktycznie billy go zaskoczył. poklepał hoker obok siebie żeby usiadł i machnął do barmana żeby nalał jemu towarzyszowi piwo - co tam? - zapytał podając kufel z dużym ciemnym.
william woodward

william woodward

nowy jork
psychiatria kliniczna
what's up, doc?
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by william woodward Pon Kwi 05, 2021 8:09 pm

możemy się potem zamienić bo raczej Marta nie zagości tam długo - no chyba, że zaczną się bić xd
przeczytałam, że poklepał hokej. co jest ze mną nie tak? westchnął cicho, spojrzał na zegarek i odebrał od barmana pełną już szklankę z piwem. - nic ciekawego, praca, dom, praca dom, rauty praca dom, badania. norma. patrz jaką mam fajną bransoletę - pochwalił się koledze. bransoletka była damska, na dodatek Olivii.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by patrick bowman Pon Kwi 05, 2021 8:13 pm

peggy i martha? ;o
mógł klepać też hokej, chociaż hoker chyba łatwiej.
ha! czyli billy lubił damską biżuterię! - wspaniała rutyna - odparł ciągnąc kolejny łyk piwa. u niego było podobnie. chociaż ostatnio domalował sobie jakieś czaderskie rzeczy na motorze i szpanował na mieście, było fajnie xd spojrzał na bransoletkę - wygląda na drogą, nie boisz się nią tutaj tak machać? - jak jakieś dresiki z baru będą chciały go obrobić to patrick będzie musiał wyciągać go z tarapatów.
william woodward

william woodward

nowy jork
psychiatria kliniczna
what's up, doc?
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by william woodward Pon Kwi 05, 2021 8:21 pm

tak, będzie bójka Very Happy
każdy miał takie życie na jakie zasługiwał, najwyraźniej Billy miał rutynę mniej ciekawą od Patricka. wolałby chyba malować rzeczy na motorze niż łazić na rauty, siedzieć w domu albo w pracy. no może rauty były rekompensowane spotkaniami z Olivią, którą lubił i szanował no ale. spojrzał raz na bransoletkę, raz na tych dresików i od razu zasłonił ją rękawem marynarki. - z resztą, to nie moja, muszę ją oddać takiej jednej lasce. kazała mi ją nosić codziennie aż jej nie odzyska - wzruszył ramionami i spojrzał na ekran telewizora.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by patrick bowman Pon Kwi 05, 2021 8:26 pm

słodko, już uszkadzacie sobie postacie xd
patrick też wolał swoje życie, aniżeli billiego. nie chciałby się wbijać w garniak i sztucznie uśmiechać, to byłoby nudne. w zasadzie to podziwiał go, że wytrzymywał i bez przerwy wbijał się w ten garniak - kazała? - zaśmiał się - czyżby była twoją dominą? - jemu żadna dziewczyna nic nie kazała xd
william woodward

william woodward

nowy jork
psychiatria kliniczna
what's up, doc?
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by william woodward Pon Kwi 05, 2021 8:31 pm

a to chyba norma xdd
na słowo domina o mało co nie wypluł piwa. spojrzał się na niego. - dżizas, chcesz żebym się zabił przez ciebie? skąd u ciebie takie skłonności, mój drogi Patricku? - zaśmiał się, łapiąc za chusteczkę bo musiał się wytrzeć. - anyway, ona nie jest moją dominą, ani moją dziewczyną ani w ogóle kimkolwiek bliskim dla mnie. jest moją znajomą z rautów, którą spotykam od czasu do czasu. przyjęliśmy pewien zakład, no i to jest tego wynik - westchnął. ach ci książęta, tylko go wyzyskiwali.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by patrick bowman Pon Kwi 05, 2021 8:40 pm

zaśmiał się i poklepał go po plecach - mój drogi billy, nie chcę żebyś się zabił przeze mnie - wyjaśnił - no przynajmniej nie tutaj, to mógłby być problem i dla mnie i dla właściciela baru - a lubił ten bar, nie chciał właścicielowi robić problemu - nauczyłem się żeby nie zakładać się z dziewczynami, zawsze zrobią wszystko żeby wygrać - pewnie jego siostra nie raz go wykiwała i jakaś dziewczyna, z którą się spotykał też. miał uraz xd
william woodward

william woodward

nowy jork
psychiatria kliniczna
what's up, doc?
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by william woodward Pon Kwi 05, 2021 8:50 pm

pokiwał tylko głową na jego słowa. - stary, ja jej obiecałem, że następnym razem będzie mogła mnie przepytać z jej przemówienia z rautu. nakłamałem jej, że jej słuchałem, a wcale tego nie robiłem na wczorajszym, to teraz mam. ona miała przynajmniej łatwiej, bo miała wypić butelkę szampana. uciekła mi gdzieś, teraz jest zajęta a ja mam chodzić w bransolecie. oby mnie tylko nie oskarżyli o to, że jej tą bransoletkę zapieprzyłem - wywrócił oczami. to by wtedy miał przejebane. Olivia by mu chyba nie pomogła.
patrick bowman

patrick bowman

stąd
-
same white shirt, couple more tattoos
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by patrick bowman Pon Kwi 05, 2021 8:57 pm

jak olivia nie zgłosi braku, to nikt nie będzie go ścigał xd
- krótko mówiąc: wkopałeś się - on by się tak nie dał załatwić - jesteś zbyt łatwowierny i ustępliwy billy - podsunął mu kolejne piwo - współczuje, teraz będziesz musiał się z znowu z nią spotkać i nie wiadomo co wymyśli - to piwo na mój koszt - poklepał go po ramieniu - trzymaj się - poszedł sobie gdzieś i zacznij kimś innym!
william woodward

william woodward

nowy jork
psychiatria kliniczna
what's up, doc?
27

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by william woodward Pon Kwi 05, 2021 9:02 pm

poszedł również sobie. zaczynam!
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by jo wilson Nie Kwi 11, 2021 7:30 pm

dwa tygodnie temu wróciła z afryki i dopiero teraz na nowo przyzwyczajała się do studiów. przez czternaście dni wypełniała papiery, chodziła na wykłady, rozmawiała z doktorantami i profesorami, próbowała poznać innych studenciaków z roku. była tym zmęczona więc poszła na jedno małe piwko, nie skończyło się jednak tak że piła trzecie i próbowała wmawiać barmanowi że piwo przez słomkę smakuje lepiej niż bez. i słomkę teraz gryzła w ustach.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by leila fairbrother Nie Kwi 11, 2021 7:42 pm

zawsze leila gram w pubach i klubach, wiec skoro z niej taka imprezowiczka to tu tez na pewno byla xd
krecila z jakims kolesiem, ale jej sie znudzilo i jak tylko zobaczyla znajoma twarz to ruszyla w jej kierunku. - hejka - stanela obok niej, po czym zamowila sobie ojca chrzestnego. jutro poniedzialek i trzeba bylo wracac na uczelnie, wiec dzisiaj miala ochote na cos mocniejszego.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by jo wilson Nie Kwi 11, 2021 7:47 pm

hahaha, leila w każdym klubie, niezależnie kim grasz.
trzeba było wracać na uczelnię więc chciała się nawalić, cudownie ;x jo dalej gryzła słomkę - hejka - wyprostowała się widząc znajomą twarz - dziś niedziela - zauważyła - chcesz się upić? - zaproponowała. ale cwaniara nie miała jutro zajęć xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by leila fairbrother Nie Kwi 11, 2021 7:52 pm

hahah, tak wyszlo.
w sumie to nawet nie wiem czemu musiala sie upic skoro i tak nie uczyla sie niczego ambitnego. no ale wiadomo, po rodzicach raczej zbyt duzego intelektu nie odziedziczyla to nawet kosmetologia byla dla niej wyzwaniem. - brzmi swietnie - ucieszyla sie, ze znalazla sobie kolejna kolezanke do picia.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by jo wilson Nie Kwi 11, 2021 8:04 pm

imprezowiczka!
że niby jej rodzice, czyli kylie, neil i leo? (nie wiem kto jest ojcem, bo kto?) są mało ambitni? no way!
- ekstra - pacnęła w bar dłonią - pijmy! - i na tą komendę barman zrobił im zestaw szotów - za co pijemy? - zapytała jo.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by leila fairbrother Nie Kwi 11, 2021 8:18 pm

hahah zapomnialam o leo! neil raczej byl jej ojcem. chyba, bo teraz zwatpilam xd
zaswiecily jej sie oczy na widok tych szotow. - za udany wieczor - postanowila, po czym chwycila kieliszek i uniosla go do gory w ramach toastu.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by jo wilson Nie Kwi 11, 2021 8:21 pm

tak czy siak geny były głupie xd
- idealnie! - chwyciła szota i wypiła od razu. przetarła usta po alko żeby ją nie piekły i chwyciła zaraz dłoń leili - gdzie zrobiłaś takie ładne paznokcie? - zachwyciła się. jo nie miała czasu na takie rzeczy jak była w afryce. teraz miała po prostu zwykłe, czyste, zgrabne paznokcie, ale bez jakiś dodatków.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by leila fairbrother Nie Kwi 11, 2021 8:32 pm

to prawda xd
leila rowniez wypila swojego szota. spojrzala na swoje paznokcie kiedy jo chwycila jej dlon. - sama robilam - wzruszyla ramionami. czesto cwiczyla sama na sobie. pewnie wybrala wlasnie kosmetologie, zeby moc sie nauczyc robic rozne takie rzeczy na samej sobie. tyle zaoszczedzonej kasy!
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by jo wilson Nie Kwi 11, 2021 8:36 pm

leila to była jednak przedsiębiorcza z tymi paznokciami, jakie oszczędności! w sumie ja to nie wiem, bo nie robie sobie paznokci toteż nie ogarniam w ofertach....
- ojaaa, też chciałabym takie - zachwyciła się - zrobisz mi kiedyś? - nagle zapragnęła. pewnie nie był to jej priorytet, ale alkohol robił swoje.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by leila fairbrother Nie Kwi 11, 2021 8:51 pm

moze wcale jednak nie byla taka glupia! u nas tutaj nie sa az takie drogie, ale to zawsze dwie, trzy dyszki zaoszczedzone.
- jasne - powiedziala ochoczo. zawsze jej sie przyda ktos na kim moze potrenowac. upily sie, a leila pewnie jutro bedzie miala kaca, ups. zaczne kims innym hehe
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by thomas conway Pią Kwi 23, 2021 8:46 pm

skoro by piateczek to tradycyjnie sod razu po pracy poszedl do baru. znal barmana, wiec gadal z nim teraz o czyms I popijal whisky. jak zwykle!
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by martha holmes Pią Kwi 23, 2021 8:52 pm

miała nadzieję, że gabriel jej nie szpieguje. a, nie wróć, to nie gabriel ją szpieguje, tylko ten nieszczęsny fernando czy jak mu tam było. bo jak ją podkabluje do gabriela, to będzie miała przerąbane. cóż. przyszła do baru, napić się ze znajomymi. usiadła przy jednym ze stolików a jej koleżanka poszła im po drinki.

Sponsored content

daily bar Empty Re: daily bar

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 12:16 pm