• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

daily bar

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

daily bar - Page 3 Empty daily bar

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:37 am

First topic message reminder :

daily bar - Page 3 Bccd6b0350e85ab04f0f533ad49a54aae01249a3
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by annie cruz Pią Kwi 30, 2021 8:50 pm

i tak mi się pomiesza. już ostatnio mi się pomieszało, a myślałam, że ogarniam. za dużo pokręconego rodzeństwa! annie doskonale wiedziała jak to jest, bo sama była od małego przerzucana z rąk do rąk. madeline może i nie uznawała dylana za dobrego ojca, ale sama nie była matką roku i trzeba przyznać dylanowi, że się starał. ostatecznie annie dogadywała się dobrze zarówno z mamą, jak i tatą.
- nie myślę o tym co będzie jutro - stwierdziła dramatycznie. - to nie ja się skompromitowałam, tylko on! - upierała się. - nie! - pociągnęła ją ku dołowi xd
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by sophie holtzman Pią Kwi 30, 2021 8:55 pm

za dużo tego rodzeństwa ma już annie. rodzice w młodości jak widać byli szaleni! sophie miała gorzej, bo ona musiała latać do berlina do macochy i ojca, spędzała z nimi jakiś czas no i wracała do carly. przez większość swojego dziecięcego życia była mocno skonsternowana, bo jej życie wyglądało chaotycznie. ale dało się przyzwyczaić. - ojezusmaria annie! - o mało co nie wylądowała na niej, prawie że nie rozwaliła sobie twarzyczki. była za ładna żeby ją rozbijać. - ja wiem, że to cię boli, że twój ojczym rozwalił waszą rodzinę, jednak nie warto się z tego powodu upijać! moją rodzinę rozbił mój ojciec i zobacz, wyszło nam to na dobre, zobaczysz, będzie dobrze! - próbowała ją podnieść na duchu.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by annie cruz Pią Kwi 30, 2021 8:59 pm

annie miała wystarczająco rodzeństwa już wcześniej, a teraz jeszcze pojawił się francois na dobicie! wiadomo, że to zachwiało całą wypracowaną wielkimi trudami równowagą.
- skąd wiesz co się stało - złapała ją za ramiona i spojrzała jej przerażona w oczy. annie co prawda po pijaku rozgadała, że blaise jest chujem, ale tak naprawdę nie chciała, żeby ktokolwiek o czymkolwiek wiedział. xd - twoi rodzice rozstali się jak nie odrastałaś od ziemi. moi też! to zupełnie inna sytuacja. to dwadzieścia lat kłamstw. - uświadomiła ją. ta cała sytuacja tylko dowodzi, że miłość nie istnieje i wszyscy zawsze ostatecznie się rozstają i ranią.
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by sophie holtzman Pią Kwi 30, 2021 9:06 pm

ale czy franek mówił prawdę oto jest pytanie! bo henriette również mogła kłamać xd - annie przestań, proszę! - złapała ją sama za ramiona, próbując powstrzymać to co za chwilę mogło się stać. - dwadzieścia lat kłamstw, czy nie dwadzieścia lat kłamstw, musicie usiąść i o tym porozmawiać. twój ojczym z twoją mamą, ty i nico i rodzice osobno. rozmowa jest podstawą. a potem uwierz mi, że wszystko może się jeszcze wyprostować i wyjść wam na dobre - ona sama wiedziała z doświadczenia, że życie się układa. że rodzice się mogą dogadać i jeszcze żyć razem w dobrych związkach.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by annie cruz Pią Kwi 30, 2021 9:13 pm

annie i nico już planują intrygi, żeby sprawdzić czy blaise naprawdę jest ojcem xd
- rozmowa rozmowa, ple ple ple... to będzie jutro czy za tydzień czy za miesiąc jak opadną emocje. ja chcę się klasycznie upić, cierpieć, zrozumieć swoje własne uczucia, napisać piosenkę, odwalić coś głupiego, napisać jeszcze jedną piosenkę... nie mogę tego zrobić jak będę siedzieć w taksówce, a ty będziesz mi robić herbatkę u siebie. - jej twarz wykrzywiła się w grymasie. wczoraj dokładnie tak samo zajmowała się mamą i bratem, ale dzisiaj był jej dzień, żeby wyrzucić z siebie emocje. nie chciała słuchać gadania sophie, która jej zdaniem nie miała pojęcia o czym mówi. w końcu dwa dni temu annie żyła w identycznym rodzinnym układzie jak sophie i też myślała, że wszystko jest ok.
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by sophie holtzman Pią Kwi 30, 2021 9:19 pm

hahahahahhaha ciekawe jak to zrobią!
- jedziemy stanowczo do mnie do domu, nie pozwolę ci się upijać na smutno. to bez sensu jest - powiedziała nieszczęśliwie, tym razem ciągnąc ją z sukcesem w górę. zarzuciła sobie jej ramię na swoje ramiona. - dasz w ogóle radę iść? - zapytała próbując się upewnić. - annie, błagam cię, musisz trochę ze mną współpracować, wiem że to cię boli i będzie bolało przez najbliższe dni a może tygodnie i miesiące, ale nie pozwolę się mojej przyszywanej siostrze stoczyć! co to to nie! - ciągnęła ją ku wyjściu.
annie cruz

annie cruz

st. albans
śpiewa
i kill relationships for art
29

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by annie cruz Pią Kwi 30, 2021 9:24 pm

poczytaj grę to się dowiesz xd zjarane pomysły nico wejdą w życie.
annie często upijała się na smutno, bo tak wychodziły jej najlepsze piosenki. teraz wyrywała się sophie, ale tamta trzymała ją mocno, a annie nie miała wystarczająco sił, żeby uciec. w końcu jednak powoli odzyskała trochę sił (dzięki sophie, która postawiła ją na nogi) i zawołała bojowo:
- nic nie kumasz! sama zobaczysz jak okaże się, że twój ojczym ma nieślubne dziecko! - to nic, że ojczym sophie miał już nieślubne dziecko i była to annie xd wyrwała się i uciekła gdzieś gdzie sophie jej nie znalazła.
sophie holtzman

sophie holtzman

st albans
architektura
my heart belongs to daddy
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by sophie holtzman Pią Kwi 30, 2021 9:28 pm

- ale... tak właśnie jest - wzruszyła ramionami i wróciła do koleżanek.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by marcus hurd Nie Maj 02, 2021 7:01 pm

Marcus postanowil zaczac dzisiaj wczesnie balowac, wiec zamawial juz ktores z kolei drinki dla swoich znajomych.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by martha holmes Nie Maj 02, 2021 7:05 pm

marta musiała mieć w takim razie wychodne, skoro gabriel nie trzymał jej tym razem na smyczy. przyszła tu ze znajomymi żeby się napić i już ją było słychać i widać od wejścia. szpilki, seksowna sukienka, zrobione włosy i krzykliwy głos. - stawiam wszystkim koleeeejkę! - zarządziła puszczając oczko do znajomego barmana.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by marcus hurd Nie Maj 02, 2021 7:11 pm

zapomnialam, ze Gabriel ja trzyma w niewoli haha. szok, ze ja poscil gdziekolwiek wow, dobry z niego czlowiek.
gdy uslyszal glos marty, odwrocil sie w jej strone. wyszczerzyl sie szeroko, bo rzeczywiscie bylo na co popatrzec. - ale dzisiaj jestes hojna - powiedzial do niej na przywitanie.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by martha holmes Nie Maj 02, 2021 7:19 pm

- ooooo marcus, mój ulubiony kolega z imprezek, cześć! - podleciała do niego i do na przywitanie wyściskała. możliwe, że mieli typową relację fuck friendów, czyli sypiali ze sobą od czasu do czasu ale od niego to ona kasy nie brała. wystarczyło, że brała od gabriela. a on i tak ją traktował jak szmatę do podłogi. - no co tam u ciebie marcus? - zafalowała brewkami wciskając się oczywiście między jego nogi, bo musiała stać blisko niego.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by marcus hurd Nie Maj 02, 2021 7:24 pm

zasmial sie widzac jej reakcje. tez sie cieszyl, ze ja widzi, zeby nie bylo. odwzajemnil jej uscisk. cale szczescie, ze nie brala kasy od marcusa, bo w takim razie nie mogli by sie widywac. jednak wolal seks za darmo. zreszta nie mial nawet tyle kasy na takie wydatki. - bez wiekszych zmian - wruszyl ramionami. - ciesze sie, ze cie widze - wyszczerzyl sie do niej, po czym objal ja gdy stanela pomiedzy jego nogami.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by martha holmes Nie Maj 02, 2021 7:29 pm

i tak by nie chciała, żeby jej płacił, za dobry był w łóżku na to. lubiła z nim się bzykać od czasu do czasu, pomacać na niektórych imprezach, ale nic więcej. ale nie mieli też problemu spędzenia razem poranków, kiedy to marta czasem przygotowywała dla nich śniadanie. teraz napiła się jednego szota od barmana i objęła w pasie marcusa - to co, dzisiaj skoro już trafiliśmy na siebie, to rozumiem, że jesteś mój do końca wieczoru? - zapytała miziając go po klacie.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by marcus hurd Nie Maj 02, 2021 7:34 pm

pamietam, ze napisalam mu w karcie jak to nie lubi gotowac, wiec sniadanko zrobione przez marte na pewno bylo duzym bonusem. - wlasnie na to licze - przyznal, szczerzac sie przy tym szeroko. mial dzisiaj szczescie. nie dosc, ze nie bedzie sie musial dzisiaj starac wyrwac jakiejs przypadkowej laski, to w dodatku bedzie mogl pobyc troche z Marta. lubil ja nawet. I nie tylko dlatego, ze sie bzykali.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by martha holmes Nie Maj 02, 2021 7:40 pm

ich awki mnie rozbawiają xD
- jakie to szczęście, że mnie masz, co byś beze mnie mój drogi marcusie zrobił - zachichotała, już się do niego klejąc i całując. nie krępowała się, jak dla niej mogli się bzykać na środku tego baru, nie miała żadnych oporów jeżeli chodzi o takie sprawy. miała również w nosie to jakby przylazł tu fernando i nakablował by na nią jeżeli chodzi o kontrakty. napiła się dwa kolejne szoty. - na co masz dzisiaj ochotę? - zapytała drocząc się z nim trochę.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by marcus hurd Nie Maj 02, 2021 8:00 pm

hahah patrza sie na siebie xd nawet nie zwrocilam na to uwagi dopoki nie powiedzialas xd
- nie mam pojecia, byloby ciezko - przyznal z rozbawieniem. on rowniez nie mialby nic przeciwko bzykaniu sie na barze. nie mial zbytnio wstydu, wiec takie przygody mu odpowiadaly. - na ciebie - puscil jej oczko, po czym przesunal dlonie na jej tylek.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by martha holmes Nie Maj 02, 2021 8:09 pm

dokładnie!
- na mnie? doskonała odpowiedź panie hurd - pocałowała go przeciągle, dając koleżankom do zrozumienia, że dzisiaj ten pan już jest zajęty. nie ma bata, nie odpuści kolejnej szansy na seks. ostatnio i tak rzadziej bywała u gabriela, bo ten wolał się lansować. ale jej to było w smak, nie musiała mu dawać dupy. i tak go nie lubiła. - mmmhmm, to co, napijemy się i standardowa procedura wieczoru? - zapewne mieli swoje przyzwyczajenia.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by marcus hurd Nie Maj 02, 2021 8:19 pm

odwzajemnil pocalunek. juz sie na nia napalil, wiec mial nadzieje, ze nikt mu jej dzisiaj nie ukradnie. to dopiero bylby dramat! musialby obejsc sie ze smakiem. - oczywiscie - wzial swojego drinka I napil sie duzego lyka. - troche tu sztywno. co powiesz bysmy przeniesli sie w bardziej rozrywkowe miejsce - zaproponowal, po czym przyblizyl sie do niej by ja pocalowac.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by martha holmes Nie Maj 02, 2021 8:29 pm

- mhmm, myślę, że się z tobą zgadzam. ale poprosimy butelkę whisky na wynos mój drogi panie barmanie - barman doskonale ją tu znał. wiedział kim jest i że jest luksusową prostytutką. pomiędzy zachłannymi pocałunkami, napiła się jeszcze szocika. - to idziemy do mnie czy do ciebie? na seks w kiblu dzisiaj nie masz co liczyć, wolę wygodniejsze miejsce. jak twoje łóżko na przykład - pstryknęła go w nos.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by marcus hurd Nie Maj 02, 2021 8:43 pm

- butelka whisky sie nam na pewno przyda - przyznal. nie byl jeszcze pijany, wiec to bylo trzeba zmienic. nie zeby nie lubil z nia przebywac na trzezwo, ale on ogolnie lubil byc pod wplywem procentow lub innych rzeczy. - seks u mnie chyba dzisiaj tez mi bardziej odpowiada - powiedzial z rozbawieniem. liczyl pewnie na sniadanie rano.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by martha holmes Nie Maj 02, 2021 8:46 pm

- u mnie prawdopodobnie jest moja ciotka... dobra, chodźmy, idziemy się nawalić! - pociągnęła go za sobą, butelkę wzięła pod pachę i wylądowali u niego, na dziki seks aż do rana. next!
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by nico joyce Wto Maj 11, 2021 8:31 pm

siedział przy barze i pił lagerka jakiegoś rozkminiając nagłówki gazet bo w końcu się nimi zainteresował.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by faye mayhew Wto Maj 11, 2021 8:35 pm

nie może być, że się nimi zainteresował. nie mam bladego pojęcia co ona tutaj robiła, bo przecież nie chodzi do klubów ani do barów, nie miała depresji, tylko średni humor. jednak tu przyszła za namową jednej z koleżanek, która stwierdziła, że jeden drink jej nie zaszkodzi. pierwszy raz nie wyglądała jak arystokratka, nie była odstrojona, założyła zwykłe ciuchy, ale takie, które były schludne i wygodne. była zestresowana, bo wiedziała, że wychodząc na zewnątrz, ktoś ją rozpozna, a wstyd jak cholera jej było. zauważyła nico przy barze i mu pomachała z daleka.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by nico joyce Wto Maj 11, 2021 8:44 pm

jak się ubrała zwyczajnie to pewnie miała dres na sobie xd w dresie też można wyglądać dobrze xd
nico w gąszczu lasek, z którymi przyszła najpierw jej nie dostrzegł, ale zaraz to się stało. trochę sie zestresował bo przypomniał sobie wczorajszą rozmowę z zoe. może był też trochę zestresowany bo nie zjarał się dzisiaj, a to zazwyczaj dodawało mu odwagi i luzu. odmachał jej, ale nie podchodził tylko sączył powoli to piwo. obserwował ją jednak widząc jej odbicie w lustrze nad barową ladą.

Sponsored content

daily bar - Page 3 Empty Re: daily bar

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 8:25 pm