• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

schody

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

schody - Page 17 Empty schody

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:42 am

First topic message reminder :

schody - Page 17 Giphy
liam hernandez

liam hernandez

usa
filologia angielska
cause shade never made anybody less gay
23

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by liam hernandez Pon Paź 02, 2023 7:43 pm

- rosie - powtórzył poprawnie. liam był nieogarnięty na imprezach, niech nie wymaga od niego że nagle będzie pamiętać jej imię. treya zapamiętał xd najwyraźniej rosie az takiego wrażenia nie zrobiła! - tak? a co? chciałabyś u mnie lekcję jazdy na desce? - wiadomo, że z automatu ją podrywał. musiał pokazać jakim jest męskim mężczyzną.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by rosie anderson Pon Paź 02, 2023 7:47 pm

ona uwazala odwrotnie xd moze gdyby byla facetem to ja tez by lepiej zapamietal. ups! - zawsze chcialam sie nauczyc jezdzic na desce - sklamala, ale w tej sytuacji mogla udawac, ze tak jest.
liam hernandez

liam hernandez

usa
filologia angielska
cause shade never made anybody less gay
23

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by liam hernandez Pon Paź 02, 2023 7:57 pm

- serio? - jasne, że jej nie wierzył. wyglądała na fancy lalę xd - i co cię powstrzymywało? - dopytywał bo jedna podświadomie chciał się najwyraźniej powstrzymać od dalszego podrywu. szło mu marnie!
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by rosie anderson Pon Paź 02, 2023 8:03 pm

- nie mial mnie kto nauczyc - wymyslila na szybko. mogl nie zaczynac flirtow bo rosie sie teraz calkowicie zaangazowala i nie dopuszczala do siebie, ze mogly jej odmowic. ale skoro specjalnie latal za laskami to moze dobrze dla niego.
liam hernandez

liam hernandez

usa
filologia angielska
cause shade never made anybody less gay
23

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by liam hernandez Pon Paź 02, 2023 8:09 pm

dobrze dla niego albo dobrze dla niej.
- nie masz starszego brata który mógłby to zrobić, albo eks chłopaka? - probował wyczaić czy kogoś ma i czy musi się kogoś bać jesli tylko ją przeleci. głowka pracuje xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by rosie anderson Pon Paź 02, 2023 8:17 pm

chyba lepiej dla niego skoro ona sie od razu bujala, a on tylko potrzebowal ja do przelecenia.
- nie mam brata ani kontaktu z eks chlopakami - zapewnila go. nie widziala zadnych przeszkod. glowka mu niby pracowala, ale nie pomyslal o tym, ze rosie jest crazy xd
liam hernandez

liam hernandez

usa
filologia angielska
cause shade never made anybody less gay
23

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by liam hernandez Pon Paź 02, 2023 8:28 pm

potrzebował po to żeby udowodnić sobie że jest męskim mężczyzną.
nie zobaczył crazy eyes bo bylo ciemno. przypominam tylko, że w teorii siostry anderson miały brata xd - namówiłaś mnie zatem - chwycił ją za rękę i poszli ćwiczyć do skate parku, a przy okazji może się calowac. jedno nie wyklucza drugiego xd
winter capaldi

winter capaldi

newquay

reality star
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by winter capaldi Wto Sty 02, 2024 9:15 pm

miala jakies sprawy do zalatwienia I laskawie zgodzila sie zeby nico odebral malego w polowie drogi. byla poklocona z Annie to musial sie czesciej nim zajmowac xd
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by nico joyce Wto Sty 02, 2024 9:17 pm

ups xd błędnie liczyła na nico, który się spóźnił i widząc wózek, który musi wtargać po schodach aż załamał ręce. nie miał tyle siły - na prawdę musiałaś wybrać tą drogę? - marudził.
winter capaldi

winter capaldi

newquay

reality star
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by winter capaldi Wto Sty 02, 2024 9:22 pm

niecierpliwila sie I juz sie nastawila, ze bedzie musiala brac dzieciaka ze soba, ale na szczescie nico sie pojawil. - trzeba bylo odebrac go ode mnie - nie obchodzilo ja czy sie bedzie musial meczyc ze schodami. jakos sobie poradzi.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by nico joyce Wto Sty 02, 2024 9:27 pm

pewnie chciała iść do fryzjera i na paznokcie, tam jaimie by nie przeszkadzał xd
- robiłem coś - jęknął. był pewnie na stażu gdzie i tak nic nie robił tylko ukrywał się i spał, a ruby robiła za niego. mógł się chociaż pracą wykpić - pomożesz mi? - wskazał na schody, łudził się xd
winter capaldi

winter capaldi

newquay

reality star
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by winter capaldi Wto Sty 02, 2024 9:36 pm

bardzo prawdopodobne xd
- to cos jest wazniejsze od twojego dziecka? - zmierzyla go wzrokiem. pewnie nie wierzyla mu, ze ma normalna prace. - nie mozesz tego zrobic sam? juz I tak jestem przez ciebie spozniona - dramatyzowala.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by nico joyce Wto Sty 02, 2024 9:39 pm

miała się dzieckiem zajmować, a nie stroić xd
- wydaje mi się, że praca jest dość ważna - on sam nie wierzył, że chodzi na jakiś staż. pewne dostawał psi pieniądz, ale w sumie nic nie robił to nie mógł narzekać - widzisz ten wózek? - wskazał na ich wypasiony wózek - jest ciężki - raz próbował go podnieść i było ciężko.
winter capaldi

winter capaldi

newquay

reality star
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by winter capaldi Wto Sty 02, 2024 9:42 pm

potrzebowala sie soba tez zajac zeby nie dostac depresji xd
- I co w tej pracy niby robisz? - prychnela. dobrze, ze chociaz cos dostawal. winter pewnie kazala mu kupowac pieluchy skoro zarabial. - to jedz naokolo - to nie byl juz jej problem. - uwazaj zeby nie wypadl! - przytrzymala wozek.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by nico joyce Wto Sty 02, 2024 9:52 pm

mogła z summer iść na imprezę xd
- pracuję - głupie pytanie, głupia odpowiedź xd zarabiał tyle co nic, ale zamiast przepijać na imprezach to mógł na syna wydawać xd - naokoło będzie pół godziny dłużej - marudził jak dziecko, liczył na jej elastyczność.
winter capaldi

winter capaldi

newquay

reality star
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by winter capaldi Wto Sty 02, 2024 9:55 pm

nie chciala imprezowac z summer, a ona tez nie chciala z nia przebywac xd
przewrocila oczami. nie uwierzy mu, ze naprawde pracuje jesli nie powie jej nad czym xd - a co, spieszy ci sie gdzies? jest ladna pogoda, mozesz sie przejsc - nie obchodzilo ja ktora droge wybierze.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by nico joyce Wto Sty 02, 2024 10:04 pm

nie nadawały na tych samych falach.
i tak by nie skumała co robi, on sam nie kumał xd - wcale nie jesteś pomocna! - zarzucil jej, tak jakby on był. nie podjął się wnoszenia tego wózka sam więc pojechał naokoło. potem żalił się na winter annie hehe.
vivien fontaine

vivien fontaine

leeds
lunch lady
freak
37

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by vivien fontaine Nie Kwi 14, 2024 6:44 pm

usiadla na schodach I wywalila z torebki wszystkie rzeczy bo nie mogla znalezc pomadki.
mikkel glücksburg

mikkel glücksburg

kopenhaga
książe-pilot
i'm selfish, i know
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by mikkel glücksburg Nie Kwi 14, 2024 6:47 pm

powodzenia skoro po swoich chorobowych ekscesach mikkel aktualnie chodził o lasce i unikał ludzi. postanowił jednak się przejść tędy niczym plebs. stanął na samej górze zastanawiając się jak zejśc z gracją i jednocześnie z góry obserwował viv!
vivien fontaine

vivien fontaine

leeds
lunch lady
freak
37

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by vivien fontaine Nie Kwi 14, 2024 6:57 pm

dobrze, ze nie byl popularnym windsorem I mniej ludzi go moze rozpoznac. znalazla pomadke I chwycila telefon zeby otworzyc aparat I poprawic makijaz. czula ze ktos sie na nia patrzy wiec zerknela w strone mikkela. wygladal jakby potrzebowal pomocy wiec schowala swoje rzeczy I podeszla do niego. - to miasto nie jest wystarczajaco przyjazne dla niepelnosprawnych - zaczela. brawo jesli miala w planach go poderwac xd myslala, ze to jej pomoze.
mikkel glücksburg

mikkel glücksburg

kopenhaga
książe-pilot
i'm selfish, i know
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by mikkel glücksburg Nie Kwi 14, 2024 7:00 pm

w uk mniej, u niego w kraju pewnie więcej!
mikkel był jeszcze na jakiś lekach więc nie oburzył sie jej słowami, ale jednak nie czuł się komfortowo z tym co słyszał - nie jestem niepełnosprawny, to tymczasowa przeszkoda - zamachał laską. już nie raz używał jej jako niezbędnego rekwizytu - ale chętnie skorzystam z pomocy - może pomaca ją trochę, przez chorobę ostatnio nikogo nie macał xd ochroniarze mieli przykaz żeby stać z tyłu i dać mu trochę swobody to dawali xd
vivien fontaine

vivien fontaine

leeds
lunch lady
freak
37

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by vivien fontaine Nie Kwi 14, 2024 7:07 pm

miala szczescie, ze byl na lekach I jeden komentarz nie zrujnowal potencjalnej znajomosci. - jasne - dala mu reke zeby sie przytrzymal. byl wystarczajaco przystojny zeby nie przeszkadzalo jej jesli chcialby ja pomacac xd - gdzie idziesz? - moze uda, ze szla w ta sama strone.
mikkel glücksburg

mikkel glücksburg

kopenhaga
książe-pilot
i'm selfish, i know
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by mikkel glücksburg Nie Kwi 14, 2024 7:10 pm

jak leciała na takich z laskami to jeszcze mateo się nadaje xd też młodszy xd
- dziekuje - chwycił ją i powoli schodzili, a za nim jego ochroniarze. ciekawe czy się zczaiła, że ktoś za nimi idzie! - właściwie to gdziekolwiek - przyznał że nie miał celu. wyszedł pierwszy raz od dłuższego czasu i w zasadzie po prostu chciał pochodzić - rekomendujesz coś? - pewnie byłby chętny skoro był niedysponowany przez jakiś czas xd
vivien fontaine

vivien fontaine

leeds
lunch lady
freak
37

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by vivien fontaine Nie Kwi 14, 2024 7:17 pm

nie dyskryminowala xd
musiala uwazac na otoczenie kiedy jarala wiec pewnie sie skapnie, ze ktos za nimi idzie. - to zalezy gdzie wolalbys isc. niedaleko jest ladny park jesli wolisz spacer albo mozemy isc na kawe - wolalaby to drugie, ale zostawila jemu wybor.
mikkel glücksburg

mikkel glücksburg

kopenhaga
książe-pilot
i'm selfish, i know
25

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by mikkel glücksburg Nie Kwi 14, 2024 7:20 pm

była otwarta xd
na szczęście ochrona mikkela nie reagowała na używki, tylko na to jak ktoś by go zaatakował więc viv jest bezpieczna jak coś!
- błagam tylko nie mów że jakiś przereklamowany starbucks - przewrócił oczami. wolał kawę od spaceru bo już mu coś tam doskwierało i czuł że będzie potrzebował gdzieś usiąść.

Sponsored content

schody - Page 17 Empty Re: schody

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» schody
» schody
» schody
» schody
» schody

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 10:03 pm