• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

schody

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

schody - Page 10 Empty schody

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:42 am

First topic message reminder :

schody - Page 10 Giphy
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by marcus hurd Pon Sie 30, 2021 8:43 pm

- i wyjezdzasz? - zainteresowal sie i nawet na nia spojrzal. nie wiedzial czy nu sie cieszyl z tego, ze juz nie musi przed nia uciekac czy jednak by sie z tym zle czul. jeszcze nie przetrawil swoich emocji. pewnie szybciej by mu poszlo gdyby to sobie w koncu przemyslal, a nie unikal tematu.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by martha holmes Pon Sie 30, 2021 8:47 pm

niestety dalej unikał tematu ich relacji i tego co się między nimi wydarzyło więc było między nimi jak było czyli nadal dziwnie. przestąpiła z nogi na nogę - jeszcze nie wiem, mam dokładnie tydzień na przemyślenie tej decyzji, ale wiesz, tak naprawdę nic mnie tu nie trzyma to czemu nie - specjalnie powiedziała, że nic jej tu nie trzyma, żeby sprawdzić jego reakcję - noo, więc mam nadzieję, że się jeszcze przed moim wyjazdem zobaczymy jak będę wyjeżdżać oczywiście - uśmiechnęła się do niego.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by marcus hurd Pon Sie 30, 2021 8:58 pm

odwrocil wzrok gdy powiedziala, ze nic jej tu nie trzyma. - skoro to dobra propozycja to powinnas jechac - mruknal. nawet gdyby byl pewien, ze chce by dla niego zostala to by sie czul troche niezrecznie z tym. - jak chcesz - wzruszyl ramionami, nadal na nia nie patrzac.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by martha holmes Pon Sie 30, 2021 9:03 pm

- ej spójrz na mnie - złapała go za podbródek - żałuję, że tak się między nami stało, jasne? nie chciałam cię wystraszyć. to było idiotyczne, że chciałam zmusić cię do czegoś czego nie czujesz ani tym bardziej nie chcesz - uśmiechnęła się do niego - wiem, że ci na mnie zależy ale marcus... przestań w końcu unikać swoich uczuć - poradziła mu i puściła jego podbródek. zgasiła papierosa butem.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by marcus hurd Pon Sie 30, 2021 9:10 pm

nie byl zadowolony gdy go zmusila by na nia spojrzal, ale jego wzrok troche zlagodnial gdy zaczela mowic. - nie wiem co czuje i co chce - powiedzial zgodnie z prawda. wolal sie nad tym nie zastanawiac bo to bylo dla niego zbyt skomplikowane. byl bardzo niedojrzaly pod kazdym wzgledem. - nie potrafie - mruknal i wbil wzrok w budynek obok nich.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by martha holmes Pon Sie 30, 2021 9:13 pm

- a ja myślę, że wiem czego chcesz, tylko boisz się do tego przyznać. wiesz co, wiem to po sobie. bo to że cię kocham powiedziałam ci w sumie przez przypadek i pod wpływem emocji, nie planowałam tego ani nawet nie wiedziałam że takie uczucia istnieją, a tu jednak - zaśmiała się, bo już chyba była pogodzona z tym wszystkim - potrafisz marcus, potrafisz. posłuchaj tylko swojego serca, o, tutaj - dźgnęła go w tors.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by marcus hurd Pon Sie 30, 2021 9:24 pm

przelknal sline gdy wypowiedziala slowo 'kocham'. to sprawilo, ze mial ochote znowu uciec, ale czul sie troche sparalizowany i przytloczony tym wszystkim. spojrzal na jej palec gdy go dzgnela w klate, a potem podniusl na nia wzrok. - nie jestem w stanie ci tego powiedziec - odpowiedzial. to slowo nie bylo w stanie przejsc mu przez gardlo. wtedy by sie przyznal do tego, ze rzeczywiscie cos czuje.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by martha holmes Pon Sie 30, 2021 9:28 pm

- wiem że nie jesteś w stanie mi tego powiedzieć marcus, to nic. nic się nie dzieje, okej? wszystko w porządku. tylko mam jedną jedyną prośbę. że jeżeli stąd wyjadę do nowego jorku, to zobaczmy się jeszcze ten jeden ostatni raz, hm? tak na ludzie, bez emocji, w jakimś neutralnym miejscu - zaproponowała takie rozwiązanie.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by marcus hurd Pon Sie 30, 2021 9:36 pm

- niech bedzie - zgodzil sie, a potem jednak uciekl.
martha holmes

martha holmes

londyn
public relations
little devil
25

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by martha holmes Pon Sie 30, 2021 9:37 pm

poszła sobie do domu podśpiewując jakieś fajne piosenki.
ming li-hurd

ming li-hurd

chongqing
programowanie
mała chinka czikulinka
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ming li-hurd Pią Wrz 10, 2021 11:40 pm

siedziała na schodkach i czekała na ratunek. poszła na imprezę gdzie wypiła parę drinków, a potem wracając do akademika się zgubiła i zaczęła wypisywać do ashley, ze nie wie gdzie jest i wysyłać jej filmiki z okolicy, żeby ją znalazła.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ashley whittemore Pią Wrz 10, 2021 11:45 pm

Ashley nie byla az tak poirytowana tym, ze ming prosily ja o pomoc jak tym, ze w koncu na to sie zgodzila. specjalnie dla niej wyszla z imprezy. bedzie sobie to tlumaczyc tym, ze I tak nie byla ciekawa. benek mial na nia za dobry wplyw! - jestem - burknela, stajac przed nia. objela sie ramionami bo zaczelo sie juz robic zimno, a ona miala na sobie tylko kusa sukienke I skorzana kurtke, ktora zdecydowanie nie wystarczala. nie zdazyla sie wystarczajaco napic by miec na sobie swoj beer jacket!
ming li-hurd

ming li-hurd

chongqing
programowanie
mała chinka czikulinka
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ming li-hurd Pią Wrz 10, 2021 11:49 pm

benek nigdy nie opuściłby imprezy hehehe.
- ash-liiii! - zawołała ze swoim chińskim akcentem, przez który trochę przekręcała jej imię, chociaż akurat sylaby w imieniu ashley były jeszcze w miarę do ogarnięcia w chińskiej wersji. wyciągnęła do niej ręce tak jakby chciała ją przytulić, ale nie wstawała ze schodków, bo miała bombkę i to wcale nie było łatwe.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ashley whittemore Pią Wrz 10, 2021 11:59 pm

hahaha o nie to znaczy ze byla bardziej slodka niz benek xd
- li ming - powiedziala skoro juz powtarzaly swoje imiona. wydawaloby sie, ze zapamietala jak to powiedziec prawidlowo dlatego, ze przejmowala sie jej kultura. ale tak naprawde to bylo tylko dlatego, ze z poczatku miala confusion. - to male miasto, jak moglas sie zgubic? - zignorowala jej wyciagniete rece I usiadla obok niej. wyciagnela z kieszeni kurtki piersiowke I upila duzego lyka.
ming li-hurd

ming li-hurd

chongqing
programowanie
mała chinka czikulinka
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ming li-hurd Sob Wrz 11, 2021 12:07 am

to jest właśnie wyznacznik xd
ming była dumna z ashley, że tak ładnie wypowiadała jej imię. była jedną z niewielu osób, które załapały.
- 我也不知道,我离开酒吧,然后前往市中心,但意外出现在这里,我以前从未来过这里,所以不知道回家怎么走... - zaczęła jej tłumaczyć i gestykulować, ale ponieważ była pijana pierwszy raz w tym kraju, to załączył jej się język narodowy i zupełnie nie zorientowala się, że się z nią komunikuje nieskutecznie.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ashley whittemore Sob Wrz 11, 2021 12:26 am

Ashley byla lojalna, nie to co on xd
hahah musialam sobie przetlumaczyc o co chodzi. Ashley niestety nie maia dostepnego translatora wiec nie miala zielonego pojecia o co chodzi. powinny miec ta urzadzenie do ktorego sie mowi w swoim jezyku I tlumaczy w innym. - wiesz, ze nie rozumiem mowic po chinsku? - przypomniala jej z rozbawieniem.
ming li-hurd

ming li-hurd

chongqing
programowanie
mała chinka czikulinka
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ming li-hurd Sob Wrz 11, 2021 12:37 am

najpierw zaczęłam pisać fonetycznie, żeby wprowadzić cię w ten sam poziom zdezorientowania co ashley, ale dziwnie to wyglądało, więc jednak uchyliłam rąbka tajemnicy co ming miała na myśli xd ashley za to przez spędzanie za dużej ilości czasu z ming też już zaczynała mówić nieskładnymi zdaniami xd
- 你听不懂我?! - zniecierpliwiła się, że ashley nie rozumie co ona do niej mówi, bo myslała, że cały czas posługiwała się angielskim.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ashley whittemore Sob Wrz 11, 2021 12:42 am

hahahah dzieki xd I tak mialam confusion jak zobaczylam te slupki xd Ashley nie musi wiedziec o co chodzi.
- nie wiem o co ci chodzi - rozlozyla rece bezradnie. skoro ming nie umiala mowic pelnymi zdaniami to moze Ashley myslala, ze sie lepiej z nia porozumie jesli tez bedzie tak z nia rozmawiac xd - ide sobie, jak chcesz to chodz, jak nie to nie - wstala.
ming li-hurd

ming li-hurd

chongqing
programowanie
mała chinka czikulinka
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ming li-hurd Sob Wrz 11, 2021 12:49 am

hehe przynajmniej poćwiczę chiński xd
- 我喝醉了 - odpowiedziała i roześmiała się jakby powiedziała coś szalenie zabawnego, szkoda, że ashley nie mogła z nią w tej radości uczestniczyć. przynajmniej ashley nie poprawiała jej wypowiedzi próbując ją nauczyć języka jak niektórzy xd jak tylko ashley wstała to też pospiesznie się wyprostowała, ale zrobiła to za szybko i zakręciło jej się w głowie, więc musiała się przytrzymać ashley. - 好,我们回家吧 - kiwnęła głową, ale oczy miała trochę pijane i rozbiegane.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ashley whittemore Sob Wrz 11, 2021 12:55 am

hehe same zalety grania xd
zmruzyla oczy gdy ming nadal nie ogarnela, ze mowi w niezrozumialym dla niej jezyku. - zabawne - mruknela. teraz zalowala, ze zostawila impreze dla niej! Ashley nie interesowalo to jak mowi, wazne ze mowi po angielsku xd spojrzala na nia gdy sie jej przytrzymala. - zamowie ci taksowke - zdecydowala wiedzac ze I tak pojedzie z nia bo mialaby wyrzuty sumienia jesli by sie jej cos stalo.
ming li-hurd

ming li-hurd

chongqing
programowanie
mała chinka czikulinka
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ming li-hurd Sob Wrz 11, 2021 1:02 am

tak, przyjemne z pożytecznym xd
ming pewnie miała etapy upicia jak amy santiago i po czterech drinkach nie mogla przestać mówić po chińsku xd jakby napiła się z tej piersiówki ashley to wkroczyłaby na inny etap zachowania i mogłyby iść razem na imprezę. słodko, ashley się nie czepiała i się jakoś dogadywały!
- 谢谢!我总是可以依靠你 - przytuliła się do niej, a własciwie to zawiesiła się na niej, bo ciężko jej było utrzymać pion. ashley nie mogla jej zostawić, bo ming miałaby problem jakby nie mogła się dogadać z taksówkarzem.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ashley whittemore Sob Wrz 11, 2021 1:18 am

hahah na imprezie beda wyznaczac kto sie nia zajmuje po jakim drinku xd
pomogla jej dojsc do taskowki skoro nie miala innego wyjscia I pojedzaly do domu, gdzie Ashley sie zjarala I obejrzaly razem sharknado. bonding!
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by peter lawford Wto Wrz 28, 2021 8:37 pm

siedział na schodach i palił fajke.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by ivy rallakis Wto Wrz 28, 2021 8:49 pm

ivy sie zjarala tak bardzo, ze sie zgubila. pomimo tego, ze prawie codziennie tedy chodzila. - czesc kolego - zachichotala I usiadla sie obok niego. polozyla glowe na jego ramieniu bo sie zmieczyla.
peter lawford

peter lawford

londyn
pielęgniarstwo
fuckboy
23

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by peter lawford Wto Wrz 28, 2021 8:51 pm

- cześć ivy - nie żebym napisała icy najpierw. też by do niej pasowała taka ksywa xd uśmiechnął się do niej kiedy usiadła obok niego - widzę, że ktoś się tutaj dobrze bawił - czuł od niej zioło.

Sponsored content

schody - Page 10 Empty Re: schody

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» schody
» schody
» schody
» schody
» schody

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 4:25 pm