• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

schody

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

schody - Page 16 Empty schody

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:42 am

First topic message reminder :

schody - Page 16 Giphy
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by ted cavendish Sob Lis 26, 2022 11:13 pm

mogła też zostać jego dziewczyną, dla niego to byłaby najlepsza sytuacja xd
wyglądała jakby coś chodziło jej po głowie, więc ted chwilowo zapomniał, że nigdy nic między nimi się nie wydarzy i że ma dziewczynę. zachowanie lizzie dawało mu nadzieję, że może jednak czuła do niego to samo, co on do niej.
- szkoda, że na trzeźwo tak nie uważasz - zaśmiał się niezręcznie.
lizzie foster

lizzie foster

Londyn
taniec
rich mindset
22

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by lizzie foster Sob Lis 26, 2022 11:21 pm

to nigdy nie przeszlo jej przez mysl xd
nie chciala mu robic nadziei. mialal do niego uczucia, ale nie byly romantyczne. byl w sytuacji, w ktorej nikt nie chcial byc I traktowala go jak brata. w ogole nie wyobrazala sobie, ze mogliby byc para.
- bo na trzezwo wolisz tamta inna dziewczyne - przypomnialo jej sie.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by ted cavendish Sob Lis 26, 2022 11:30 pm

po tych wszystkich latach chyba też nie wyobrażał sobie, że mogliby być parą i zaakceptował swoją rolę. nie pozwoliło mu to jednak wyleczyć z uczuć do przyjaciółki. 
słowa lizzie sprowadziły go na ziemię i przypomniały mu, że ma dziewczynę i że wcale nie była to jakaś tam byle jaka dziewczyna, którą wolał od lizzie. ale czy faktycznie ją wolał? to już inna sprawa. 
- a gdyby jej nie było, to co? - ciągnął ją za język. miał nadzieję, że lizzie po pijaku może przyznać się do czegoś, co ukrywała w sobie równie skutecznie co on.
lizzie foster

lizzie foster

Londyn
taniec
rich mindset
22

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by lizzie foster Sob Lis 26, 2022 11:35 pm

- jakby jej nie bylo to moglbys miec inna, lepsza dziewczyne, z ktora moglibysmy chodzic na imprezy - wymyslila. chyba nie bylo to co chcial slyszec, ale nawet pijana lizzie nie patrzyla na niego w inny sposob. - chodzilibysmy na podwotne imprezowe randki. ja bym zabrala nico - zazartowala. byla poklocona z philipem I zastanawiala sie czy moze jednak powinna wrocic do pomyslu przespania sie z nico xd zeby zrobic na zlosc philipowi. problem w tym, ze wtedy nie zrobilaby na zlosc nico.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by ted cavendish Sob Lis 26, 2022 11:40 pm

- mhm, no tak - od razu zmarkotniał, bo przypomniał sobie, że lizzie wcale nie myśli o nim w takich kategoriach, jakich chciał. ta chwilowa nadzieja szybko rozsypała się na kawałki. - jeżeli w tym scenariuszu miałbym inną dziewczynę, bo nie lubisz romy, to na pewno nie imprezowałabyś z nico, bo ja go nie lubię - uznał, że to powinno w dwie strony działać xd - a poza tym romy nigdzie się nie wybiera - dodał poważniej, chyba musiał sam sobie przypomnieć.
lizzie foster

lizzie foster

Londyn
taniec
rich mindset
22

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by lizzie foster Sob Lis 26, 2022 11:50 pm

- ale nico nie jest moim chlopakiem I nie jest dla ciebie niemily - to byla wedlug niej inna sytuacja I ted nie mial wystarczajaco dobrego powodu zeby go nie lubic. - nico tez sie nigdzie nie wybiera - powiedziala obrazona tym ze nie chcial rzucic romy xd I tym ze wymagal od niej zeby byla fair I nie spotykala sie z nico. nie podobalo jej sie to jak to przedstawil I nie uwazala zeby to powinno dzialac w dwie strony xd
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by ted cavendish Nie Lis 27, 2022 12:05 am

prawie jej się roześmiał w twarz, kiedy stwierdziła, że nico wcale nie jest dla niego niemiły. miałby na to sporo innych argumentów. najważniejsze było to, że to i tak ted odprowadzał lizzie, więc on był najważniejszym chłopakiem w jej życiu, nawet jeśli miał tytuł brata xd nie chciał gadać o nico, ona nie chciała gadać o romy, więc zmienił temat i zaprowadził ją do siebie albo do akademika, zależy co było bliżej xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by roxanne lore Wto Lut 21, 2023 9:17 pm

jezdzila na wrotkach. zatrzymala sie przed schodami I zdecydowala, ze bylo ich za duzo I nalezy jej sie przerwa. usiadla I zaczela przegladac spotify w poszukiwaniu odpowiedniej piosenki, ktora ja zmotywuje by jechac dalej.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by wesley goodman Wto Lut 21, 2023 9:22 pm

on tymczasem załapał się do nowej pracy, w której niestety w przebraniu hot doga rozdawał ulotki. przechodził tędy i wyciągał rękę z ulotką do każdego, kogo spotkał, więc do roxy też ją wyciągnął, bo nie rozpoznał jej, kiedy siedziała z opuszczoną głową. poza tym starał się nie patrzeć ludziom w oczy, bo wstydził się tej roboty.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by roxanne lore Wto Lut 21, 2023 9:24 pm

miala sluchawki w uszach wiec nie slyszala kiedy ktos nadchodzil. zaslonil slonce I dlatego skapnela sie, ze ktos nad nia stoi. podniosla wzrok I spojrzala na ulotke. - nie dzieki - nie byla chetna do pomocy.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by wesley goodman Wto Lut 21, 2023 9:27 pm

zawstydził się, kiedy roxy podniosła głowę i ją rozpoznał.
- nie chcesz ulotki z rabatem na hot dogi rozdawanej przez wielkiego hot doga? wszyscy inni wyrywają mi je z rąk - próbował zażartować, bo poczuł się niekomfortowo i to była jedyna opcja.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by roxanne lore Wto Lut 21, 2023 9:30 pm

zmierzyla go wzrokiem, oceniajac jego stroj hotdoga. kiedys by sie jej podobal I by mu chetnie pomogla rozniesc ulotki, ale teraz bylo inaczej. mimo wszystko wygladal uroczo, ale nie przyznalaby sie, ze sie jej podoba. - wole burgery - odpowiedziala, ale nie wlozyla z powrotem sluchawki do ucha wiec byla otwarta na rozmowe.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by wesley goodman Wto Lut 21, 2023 9:33 pm

niedobrze, że nadal wyglądał uroczo. byłoby łatwiej, gdyby wyglądał tak obciachowo, że od razu by jej się odwidział xd
- w takim razie muszę spytać w burgerowni, czy nie szukają pracownika - zażartował. - wyglądałbym lepiej w okrągłym przebraniu? - zakreślił rękami wokół siebie, żeby pokazać, jak mógłby wyglądać strój burgera. na pewno lepiej niż wielka parówa xd
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by roxanne lore Wto Lut 21, 2023 9:45 pm

wolalaby zeby wygladal obciachowo, ale nie byla taka wredna jak rodzenstwo xd
- okej - nie reagowala na jego zarty. zastanawiala sie czy musial rozdac wszystkie ulotki I dlatego z nia dalej gadal xd - moze nie lepiej, ale rownie obciachowo - mruknela. nie uwazala tak, ale on tez byl dla niej niemily zanim mu sie nie odwidzialo.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by wesley goodman Wto Lut 21, 2023 9:50 pm

dobrze, że nie spotkał will albo philipa, bo już by go wyśmiali.
nie był dla niej niemiły świadomie. teraz chciał odkupić swoje winy albo przynajmniej próbował z nią porozmawiać jakoś normalnie. nie uciekała przed nim, więc myślał, że mu wybaczyła. też czuł się niekomfortowo, dlatego tak bardzo próbował żartować.
popatrzył na swój strój. wiedział, że wygląda obciachowo, ale potrzebował pieniędzy po tym, jak roztrwonił je na koncert, na który ostatecznie nikt nie poszedł.
- więc? żadnych żartów i odzywek? to ten moment, kiedy możesz się na mnie wyżyć, wiesz - zasugerował jej. - powiedzieć, że jestem głupią parówą - podpowiadał.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by roxanne lore Wto Lut 21, 2023 9:57 pm

poznal najmilsza siostre I pogardzil.
- mam sie na tobie wyzyc zebys ty poczul sie lepiej po tym jak mnie potraktowales? - zbila w niego wzrok. nie miala zamiaru mu tego dac. emocje juz jej opadly I nie czerpalaby radosci z wyzywaniu sie na nim. wolala patrzec jak sie stara zeby teraz ona mogla go odrzucic.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by wesley goodman Wto Lut 21, 2023 10:00 pm

nie pogardził, tylko był zaślepiony rosie xd to inna kategoria xd
- myślę, że ty też poczułabyś się lepiej - wzruszył ramionami, więc cały jego strój się poruszył. znowu zrobiło mu się głupio i mina mu zrzedła, bo skonczyły się żarciki, kiedy mówiła wprost o tym, że był dla niej chamkiem. nie chciał, żeby tak go postrzegała. - możesz nawet mnie uderzyć, ten strój wcale nie jest taki wypchany jak wygląda - zaczął się uderzać pięścią w brzuch dla demonstracji.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by roxanne lore Wto Lut 21, 2023 10:13 pm

niewiadomo co gorsze xd
- mowisz to z doswiadczenia bo ty poczules sie lepiej kiedy mowiles mi te niemile rzeczy? - nie odpuszczala. spojrzala na miejsce, po ktorym sie udezal. - okej - zgodzila sie na to. wstala I zmierzyla go wzrokiem, zastanawiajac sie gdzie powinna go walnac. kreowala napiecie xd patrzyla na jego cialo zabezpieczone kostiumem, ale to bylo dla zmylki xd przywalila mu z piesci z nos. - masz racje, poczulam sie lepiej - zamachala dlonia bo tez ja zabolalo.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by wesley goodman Wto Lut 21, 2023 10:21 pm

haha, sama przyznajesz.
- czułem i nadal czuję się z tym paskudnie - zapewniał ją, ale nie podziałało, skoro zaraz dostał z pięści w nos. sam ją sprowokował, ale i tak był zaskoczony jej siłą. nauczyła się walczyć ze starszym agresywnym rodzeństwem xd złapał się za nos, przykładając sobie te ulotki do twarzy, bo nadal je trzymał. - zasłużyłem na to - przyznał. - mam nadzieję, że kiedyś mi wybaczysz to, że byłem dupkiem - dodał, patrząc na nią z nadzieją.
roxanne lore

roxanne lore

manchester
liceum
cute but will bite
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by roxanne lore Wto Lut 21, 2023 10:24 pm

haha xd
musiala sie nauczyc bronic jak will ja napierdzielala xd
sam ja zachecil do uderzenia go wiec to ja zainspirowalo. - moze kiedys - zalozyla sluchawki I odjechala.
wesley goodman

wesley goodman

st. albans
będzie kucharzem
biszkoptowe serce
19

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by wesley goodman Wto Lut 21, 2023 10:28 pm

skoro stracił nadzieje co do rosie, to jego optymizm teraz przekładał się na to, że roxy mu wybaczy xd musiał skończyć pracę szybciej, bo cała twarz go bolała i gus musiał mu zrobić okład.
liam hernandez

liam hernandez

usa
filologia angielska
cause shade never made anybody less gay
23

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by liam hernandez Pon Paź 02, 2023 7:25 pm

zjeżdżał po schodach na desce, ale na ostatnich mu nie wyszło i sie wywalił. oczywiście podniósł się jak prawdziwy mężczyzna i poprawił włosy.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by rosie anderson Pon Paź 02, 2023 7:27 pm

wjechal rosie prosto pod nogi i tez prawie sie wywalila. - moglbys uwazac - mruknela na niego, ale zaraz okazalo sie, ze to przystojny kolega rafe. - nic ci nie jest? - od razu zmienila ton.
liam hernandez

liam hernandez

usa
filologia angielska
cause shade never made anybody less gay
23

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by liam hernandez Pon Paź 02, 2023 7:32 pm

jak był przystojny to mógl się wywalać xd
- o, cześć posie - nie zapamiętał jej imienia tylko twarz bo jak się poznawali to byl trochę pijany xd - nie umieram - zapewnił otrzepując bluzę - chcesz sprawdzić? - wyglądała na chętną xd
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by rosie anderson Pon Paź 02, 2023 7:35 pm

tak xd
- rosie - poprawila go. stracil troche punktow za to, ze jej nie zapamietal dobrze. uwazala, ze robila wystarczajace wrazenie zeby kolesie pamietali jej imie. albo sobie wmowi, ze go oniesmielila xd - szkoda by bylo gdyby cos ci sie stalo - strzepnela mu cos z ramienia tylko po to zeby go dotknac.

Sponsored content

schody - Page 16 Empty Re: schody

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» schody
» schody
» schody
» schody
» schody

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 2:09 am