• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

the rats castle

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

the rats castle - Page 22 Empty the rats castle

Pisanie by st. albans Pią Mar 26, 2021 11:16 pm

First topic message reminder :

the rats castle - Page 22 G485TH2
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by leila fairbrother Sob Lut 04, 2023 9:33 pm

- dziekuje za pozwolenie - prychnela. - dlaczego ty mnie nie zaprosiles na swoje? - odwdzieczyla sie mu tym samym pytaniem. - dlatego wtedy przyszedles? - w koncu sobie przypomniala, ze nie spodziewala sie go wtedy xd
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by tobias berube Sob Lut 04, 2023 9:36 pm

- bo nie wiedziałem, że chcesz być zaproszona - zrzucił winę na nią - nie gadałaś ze mną i miałaś mnie w dupie, a nagle się pojawiłaś pod moimi drzwiami z tym - zamachał wskazując na jej ciało. skusiła go cyckami i tyle - przyszedłem bo chciałem złożyć ci życzenia - co w wolnym tłumaczeniu mogło oznaczać, że chciał ją przelecieć. podobnie jak ona jego.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by leila fairbrother Sob Lut 04, 2023 9:44 pm

- nie mialam cie w dupie, to ty mnie zostawiles - nie wiedziala czego od niej oczekiwal. nie byla gotowa traktowac go tylko jak przyjaciela kiedy probowal z nia rozmawiac. - mogles zlozyc - znajomi by zrozumieli jesli chcialby dolaczyc pozniej. - ale wolales mnie oskarzac o cos co sie nigdy nie stalo - dodala.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by tobias berube Sob Lut 04, 2023 9:51 pm

- nie zostawiłem cię bo miałem taki kaprys, trochę powodów się nazbierało - nie chciał sie wybielać, ale też nie zostawił jej z powodu jakiejś błahostki. w jego mniemaniu! - chciałem ci złożyć życzenia i uprawiać seks okej? - przyznał się po co tam przyszedł - ale wtedy zobaczyłem huntera i sie wkurzyłem - wytłumaczył swoje zachowanie wow.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by leila fairbrother Sob Lut 04, 2023 10:02 pm

- to wszystko zmienia - miala mu za zle, ze ja zostawil. mogli porozmawiac o tych powodach i sprobowal rozwiazac problem, ale wolal uciec. - nie mozesz sie wkurzac dlatego, ze spedzam czas z hunterem - nie miala zamiaru zrywac znajomosci dlatego, ze byl zazdrosny.
tobias berube

tobias berube

la
filozofia
anti-hero
25

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by tobias berube Sob Lut 04, 2023 10:09 pm

- mogę się wkurzać, ale nie moge nim rzucać po ścianach bo ciotka mnie zabije - westchnął. może bał się cioci - nie ważne, nie zrobię tego więcej - wziął piwka i wrócił do kolegów. ale nie sprecyzował czego nie zrobi więcej. czy nie stłucze huntera? czy może nie będzie się na nią wkurzać? czy nie bedzie przychodzić do niej na seks? enigma xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by leila fairbrother Sob Lut 04, 2023 10:10 pm

odprowadzila go wzrokiem. miala nadzieje, ze nie mowil o seksie xd
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by marty singleton Pią Cze 16, 2023 9:25 pm

umówił się z kuzynem żeby opijac jego zdane egzaminy xd
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by valentino eyre Pią Cze 16, 2023 9:28 pm

nie przyszedl sam, dorotka sie przyczepila a on nie skapnal sie, ze za duzo czasu ostatnio spedzaja razem xd - hej! - przywital sie wesolo. nawet odsunal dorothy krzeslo zeby usiadla pierwsza. dzentelmen xd
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by dorothy harris Pią Cze 16, 2023 9:33 pm

dorothy była zachwycona, że traktuje ją jak dżentelmen i że przedstawia ją swojej rodzinie xd to był już ten etap w ich relacji.
- cześć! jak miło cię poznać, vali dużo mi o tobie opowiadał - tak, miała już zdrobnienie dla valentino xd i już patrzyła na marty'ego, wyobrażając sobie, jak będzie wyglądać w garniturze koło valentino przy ołtarzu xd
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by marty singleton Pią Cze 16, 2023 9:40 pm

dorothy już wyobrażała sobie dalsze życie, a vali (hehe) nie ogarniał że są w związku pewnie xd
- kto? - spojrzał zdezorientowany na kuzyna i to z głupim uśmieszkiem - i co opowiadał o mnie? - już dopytywał jakie plotki rozswiewa valentino. znowu zerknal na niego z lekka pretensja czemu nie przyszedł sam, jakieś sygnalny wzrokowe mu dawał.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by valentino eyre Pią Cze 16, 2023 9:48 pm

vali...... xd
to ze sie przespali nie znaczylo dla niego, ze od razu sa w zwiazku. nie skapnal sie po tym, ze dorotka chciala z nim spedzac czas bo byl social I lubil przebywac miedzy ludzmi. nie przedstawial jej celowo xd
zasmial sie na przezwisko, ale nie poprawil jej. myslal, ze to zart xd - nic zlego - powiedzial z rozbawieniem I usiadl do stolika. nie odczytywal sygnalow martyego xd
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by dorothy harris Pią Cze 16, 2023 9:52 pm

dorotka zachwyciła się klatą valentino i od tego momentu wszystko potoczyło się szybko. pozostawała jeszcze na etapie zauroczenia i nadmiernego zaangażowania w przyszłość, która nigdy nie nadejdzie, bo prędzej się znudzi, niż vali się skuma, że są w związku xd przynajmniej nie będzie niezręcznego rozstania xd
- że powinieneś się ogolić - odpowiedziała wesoło, ale nie wyobrazała sobie takiego zarośniętego drużby na własnym ślubie, więc musiała działać xd
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by marty singleton Pią Cze 16, 2023 9:58 pm

nikt inny się nie zachwycał tymczasowo to valentino musiał się cieszyć z tego co ma! dorotka przestanie się odzywać i będzie przeżywać rozstanie, a on nie ogarnie sytuacji xd
- a powinienem? - szturchnal go - mówiłeś że wyglądam stylowo, powtórz to przy swojej koleżance - nazwał ją 'kolezanka', ups xd a potem napił się piwa i trochę mu zostało pianki na brodzie, uroczo.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by valentino eyre Pią Cze 16, 2023 10:02 pm

prawda! pewnie dlatego nie przeszkadzalo mu, ze dorotka dziwnie sie zachowuje.
- nie chcialem panic twoich uczuc - zazartowal. nie poprawil martyego gdy nazwal dorotke kolezanka. podal kuzynowi serwetke bo troche siare robil xd
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by dorothy harris Pią Cze 16, 2023 10:06 pm

podobało mu się zainteresowanie ze strony dorotki, bo przynajmniej zawsze miał towarzystwo i miał co robić xd
- mam na imię dorothy - poprawiła marty'ego, skoro valentino tego nie zrobił. - i nie jestem taką zwykłą koleżanką - ułożyła głowę na ramieniu swojego chłopaka. była zachwycona, że zachowywał się tak ładnie i dawał kuzynowi serwetkę.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by marty singleton Pią Cze 16, 2023 10:14 pm

nie zauważył red flags dorotki xd
- części dorothy - nie przedstawił się nawet bo zaraz kuzyn podał mu serwetkę i na tym się skupił. za dużo rzeczy na raz xd - a czyli jesteś jego koleżanka która pomaga mu wybierać szaliki? - pomyli pewnie z hanka xd nie ogarniał znowu bo teraz dopiero zaczął się wycieac żeby nie robić siary. nie miał peggy do wycierania xd
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by valentino eyre Pią Cze 16, 2023 10:16 pm

wina jacka xd
valentino byl taki rozproszony, ze nawet nie zauwazyl, ze nie przedstawil ich sobie xd
- mozna tak to nazwac - pomagala mu wybierac stroje wiec marty trafil dobrze. nie odsunal sie kiedy dorotka sie przymilala. poklepal ja po kolanie, nie zdajac sobie sprawy, ze moze ja tylko nakrecac.
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by dorothy harris Pią Cze 16, 2023 10:21 pm

valentino najlepiej powinien rozpoznawać red flags dorotki, skoro znał ją lepiej niż inni nieświadomi przypadkowi chłopcy xd
dorothy i tak wiedziała, kim jest marty, bo już wypytała valentino po drodze, gdzie idą. ciekawe, czy planowała przedstawić nowego chłopaka andy'emu. będzie zachwycony xd
- lubię pomagać mu wybierać stroje - popatrzyła na valentino z niecnym uśmieszkiem, bo ostatnio skończyło się to bez żadnych ubrań i dobrze to wspominała xd
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by marty singleton Pią Cze 16, 2023 10:33 pm

złapał się na jej sztuczki xd
juz widzę jak andy reaguje na nową milosc dorotki xd
- fajnie, to mi też możesz pomóc, ostatnio zniszczyło mi się trochę koszulek - już wymyślał bo wcześniej peggy go ubierała trochę xd skoro dorotka dała radę u rac valentino to dałaby też radę jego kuzyna xd to brzmiało prawie jak zaproszenie na randke dla Dorotki haha.
valentino eyre

valentino eyre

Chicago
performing arts
theatre kid
24

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by valentino eyre Pią Cze 16, 2023 10:37 pm

nie sadzil, ze mogla go zlapac I nie pilnowal xd
a valentino by chetnie poszedl poznac jej brata bo lubil poznawac nowych znajomych xd zasmial sie na jej slowa. tez calkiem milo to wspominal xd - nie mowiles, moglismy isc na zakupy - zaczal byc zazdrosny, ze marty prosil dorotke, a nie jego.
dorothy harris

dorothy harris

derby
-
trzpiotka
21

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by dorothy harris Pią Cze 16, 2023 10:41 pm

uniosła brwi na pytanie marty'ego. była w szoku, że jest tak bezczelny xd spojrzała na valentino wzrokiem "pozwolisz mu tak do mnie mówić w twojej obecności?", ale oczywiście ani valentino, ani marty nie wiedzieli, co jej się roiło w głowie xd
- chcę iść do domu - zaczęła się kręcić na krzesełku. marty nie zrobił na niej dobrego wrażenia i już jej humor się popsuł.
marty singleton

marty singleton

londyn
inżynieria
puppy eyes
25

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by marty singleton Pią Cze 16, 2023 10:45 pm

nie ogarniali że jest nienormalna xd
- to dopiero pierwsza kolejka - zaznaczył i potem mogła marudzić ile chciała ale marty nie puścił tak łatwo kuzyna xd biedna dorotka xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by vicky anderson Sro Sty 24, 2024 8:52 pm

jej koleżanka z drużyny poczuła się gorzej i wymiotowała gdzieś za murkiem, a vicky jako dobra dusza ją wspierała, na tyle że poklepała ją ze dwa razy z empatią po plecach, a potem nie mogła patrzeć na to xd - nie podrywasz nikogo? - zażartowała podchodząc do oscara palącego papierosa zapewne na zewnątrz. nie zauważyła go wcześniej w środku więc możliwe, że dopiero przyszedł!
oscar romero

oscar romero

dublin
oceanografia
śpiący królewicz
26

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by oscar romero Sro Sty 24, 2024 8:54 pm

- dopiero teraz dostrzegłem kandydatkę do podrywu - błysnął zębami w bezczelnym uśmiechu, znowu ją drażniąc i udając, że ją podrywa. zaraz jednak skinął głową w stronę wymiotującej dziewczyny. - jak myślisz, za ile stanie na nogi? - dorzucił drugi żarcik.

Sponsored content

the rats castle - Page 22 Empty Re: the rats castle

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 5:46 pm