• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

ted i polly

faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty ted i polly

Pisanie by faye mayhew Wto Kwi 06, 2021 8:05 pm

First topic message reminder :

ted i polly - Page 12 98d7ec2c63e4aed2f94d127bb435e6f91e02163a
ted i polly - Page 12 Ca8259bbbc9c81a96db17b387872f956bcd74a39
ted i polly - Page 12 C151de5ae94c68425bd21594143b6e54f485a138
ted i polly - Page 12 F2e5ba0ae0c26b32475619b4c00bdc5feccbab8e
ted i polly - Page 12 97dc31e54687a5102796f98a83303ec049399d38
ted i polly - Page 12 Neutral-scandinavian-bedroom-decor


Ostatnio zmieniony przez faye mayhew dnia Sob Gru 11, 2021 9:18 pm, w całości zmieniany 3 razy
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Nie Lis 28, 2021 7:44 pm

dobrze, że chociaż on uważał, że jest ładna w tych rozciągniętych ciuchach, bo ona teraz uważała samą siebie za najbrzydszą na świecie i nie chciała nigdzie wychodzić. ani się nikomu pokazywać. znów się schowała za tym murem, który wcześniej on sam zburzył i udawała, że tam jej nie ma. wolała siedzieć cicho i nikomu nie przeszkadzać tak jak wcześniej bywało - nie, świat nie potrzebuje żadnej faye - spojrzała na niego - i nie potrzebuję żadnych lekcji, mnie jest tak dobrze - zapewniła go - tęsknię za tobą - powiedziała cicho i odwróciła wzrok.
nico joyce

nico joyce

st. albans
prawo
i'm the problem
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by nico joyce Nie Lis 28, 2021 7:52 pm

widział, ze schowała się za murem. i wiedział, ze to jego wina. dlatego z uwagi na swoje puszczalstwo postanowił że będzie trzymał się od niej z daleka żeby jej nie skrzywdzić. łatwiej byłoby ruchać co popadnie, aniżeli walczyć ze swoją naturą miażdżąc przy tym taką kruchą osóbkę jaką była faye - świat bardzo potrzebuje twojego blasku - przyznał gładząc jej włosy. zaraz jednak skarcił się, że zaczyna ją zaczepiać - ja za tobą też - powiedział bezgłośnie ruszając tylko niezauważalnie wargami. znowu się opieprzył w swoich myślach! zły nico! - muszę iść - odszedł od niej kilka kroków. spoglądał jeszcze chwile, a potem pośpiesznym krokiem opuścił mieszkanie.
zacznę next!
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Nie Lis 28, 2021 7:56 pm

zamknęła za nim drzwi i przytuliła się do bo, tak zasypiając sobie z pieskiem na kanapie.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Pią Sty 28, 2022 9:00 pm

siedziała w domu i robiła jakiś super mega giga hiper ważny projekt na prezentację na kółko mechatroniczne!
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Pią Sty 28, 2022 9:12 pm

ona nie na dziekance? ted za to wrócił z zajęć z francuskiego i zdejmował buty w korytarzu.
- czeeeść, kto jest w domu? - zawołał w przestrzeń. przeszedł do kuchni umyć ręce i od razu wstawić wodę na herbatę. priorytety.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Pią Sty 28, 2022 9:15 pm

to już od stu lat nie, zaginęłaś w czasie chyba xd
- ja jestem! - krzyknęła z pokoju a pewnie do niego podleciał bo, żeby się z nim przywitać - właśnie pracuję nad jednym z projektów, zrobisz mi też herbatkę? - nadal się darła z pokoju.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Pią Sty 28, 2022 9:21 pm

semestr nowy dopiero się zaczyna xd
- skąd wiesz, że robię herbatę? może wcale nie robię? - darł się też bez sensu i zaraz oboje zedrą sobie gardła i tyle będzie z rozmowy. otworzył lodówkę sprawdzając czy polly uszykowała coś dobrego do jedzenia.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Pią Sty 28, 2022 9:26 pm

ale ona już się szykowała na zaś!
- zawsze robisz herbatę jak przychodzisz do domu! - musiała w końcu się ruszyć zza biurka, skoro tamten nie raczył do niej wcale przyjść. pojawiła się w dresiku i w lekko rozczochranych włosach, miała za uchem ołówek i wyglądała jak patykowaty chuderlawy nerd. czyli tak jak wyobrażam sobie dianę xd - a wiedziałam, że robisz herbatę! - dźgnęła go w ramię.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Pią Sty 28, 2022 9:39 pm

no widzisz, to nie wiedziałam xd
wyciągnął jakąś sałatkę z lodówki i w międzyczasie zalewał herbatę, na czym to właśnie przyłapała go faye. na gorącym uczynku xd
- sugerujesz, że jestem przewidywalny? - spytał. - ciężko pracujesz? - wskazał na jej ołówek i zaczął nakładać sałatkę na dwa talerze, od razu też dla siostry, bez pytania. podsunął jej talerz.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Pią Sty 28, 2022 9:43 pm

widzisz jak gry uczą i bawią! xd
oj to był bardzo gorrący uczynek! prawie że wrzący! usiadła sobie przy stole na krześle i spojrzała na ten talerz - ale ja nie chciałam jeść, chciałam się napić herbatki - zauważyła biorąc widelec i jednak skusiła się na jedzonko - jesteś ciut przewidywalny. tak naprawdę każde z nas jest przewidywalne - zaśmiała się, bo każde miało z nich rytuały. ona pewnie jak wracała z pracy piła na rozgrzanie kakao, potem brała prysznic, a potem się uczyła - bardzo ciężko! no ale dość o mnie, mów. opowiadaj jak było. przywiozłeś nam coś? - już się jarała jego opowieściami a jeszcze nic nie mówił xd
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Pią Sty 28, 2022 10:02 pm

- nie powiedziałaś na głos, ze nie chcesz jeść, ale to nie znaczyło, że nie chcesz - stwierdził wesoło, uznając, że zna ją lepiej niż ona sama siebie. może czasem jak zatracała się w pracy to zapominała zjeść i tedzio pilnował, żeby się odpowiednio odżywiała i nie traciła energii. schował sałatkę do lodówki i usiadł, żeby też zacząć jeść, bo był głodny po całym dniu. - to raczej dobrze? nie ma miejsca na zaskoczenia - wolał spokojne życie bez wyskoków. - widzę, że nie wytrzymasz. musimy poczekać na polly, obiecałem jej, że usiądziemy wszyscy razem i wam opowiem. ale tak, mogę ci zdradzić, że obejmuje to małe pamiątki - zaśmiał się. uwielbiał robić zdjęcia, więc miał już przygotowany cały pokaz slajdów i chciał z tego zrobić wspólny wieczór z siostrami.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Pią Sty 28, 2022 10:05 pm

zapewne to była prawda, że podczas pracy niewiele jadła i musiał jej o tym przypominać! była w końcu chudym patykiem i jak nic nie jadła to było to jeszcze bardziej widać niż wcześniej - ale polly jeszcze będzie bardzo długo w pracy, no weeeź - jęczała jak małe dziecko niezadowolona - w ogóle, jak ciebie nie było to byłam na dwóch randkach - pochwaliła mu się, ale to było bardziej informacyjnie że w ogóle wyszła z domu i nie siedziała na tyłku sama jak palec. przypałętał się bo pod jej nogi więc zaczęła go miziać po głowie - a tak w ogóle to było spoko. przeżyliśmy jakoś - zapewniła go - ah no prócz tego, że byli tu w międzyczasie mama, mój ojciec i twój ojciec wszyscy razem... o to było coś - miała flashbacki z tego spotkania.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Pią Sty 28, 2022 10:25 pm

dobrze, że miała takie rodzeństwo jak polly i ted, którzy jej pilnowali i się o nią troszczyli.
- no dobra - uległ jej szybko. - dam ci pamiątkę, ale bez zdjęć i opowiadania, z tym czekamy na polly - zastrzegł i wstał, żeby zniknąć na chwilę w swoim pokoju i wrócić zaraz z zawiniątkiem. - proszę - wyciągnął w jej stronę kulę śnieżną z widokami z zermatt. - szkoda, że nie pojechałaś z nami, podobałoby ci się - dodał jeszcze. - o, i jak było? - zainteresował się oczywiście jej randkami, a przede wszystkim tym czy znalazła bardziej odpowiedniego kandydata od jej poprzedniego chłopaka. - spotkaliście się wszyscy razem beze mnie? - nie skumał, że to spotkanie na szczycie to dlatego, że ted zaginął w eterze.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Pią Sty 28, 2022 10:31 pm

ona już dawno by była w japonii o tej porze gdyby nie oni na pewno!
- niech ci będzie - zgodziła się na takie rozwiązanie skoro sam je zaproponował. wzięła w łapki kulę śnieżną i ją rozpakowała - ale super! - zaczęła ją obracać w górę i w dół, analizowała co tam jest w środku i stukała paznokciem. była jak małe dziecko ale no cóż, faye była dużym dzieciakiem jeszcze mentalnie. naiwnym dzieciakiem - też żałuję. jednak polly by tu sama beze mnie by sobie nie poradziła - zrobiła smutną minkę - a poza tym, nico też pojechał, nie chcę się z nim spotykać - wzruszyła ramionami - o było... średnio? no nie wiem. dziwnie - machnęła ręką. odstawiła kulę na stół - no raczej, jak zaginąłeś mama to tak płakała ze stresu, twój tata próbował ją pocieszyć ale mama mu przyłożyła po łapach, było całkiem zabawnie - zachichotała - zachowywali się jak małe dzieci - wcisnęła sobie porcję sałaty do ust.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Pią Sty 28, 2022 10:55 pm

nie wyszło jej by to na złe skoro przeżyłaby przygodę życia jak ted na tajwanie.
zacieszał widząc, że faye podoba się pamiątka. lubił podróżować i z każdej wyprawy przywoził siostrom jakieś pierdoły, pewnie musiały mieć osobne pudełka na podarunki od teda z jego wojaży. a to dopiero początek, planował jeszcze wieeele podróżować w życiu.
- nie martwiłbym się o polly - zaśmiał się, bo nikt nie był tak ogarnięty jak polly. nawet ted! - co za różnica czy jesteście oboje w tym samym mieście w anglii czy szwajcarii? było tam mnóstwo innych ludzi, ja go też w ogóle nie widywałem - zauważył. mignął mu nico parę razy w tłumie, ale nie mieli na szczęście żadnej konfrontacji, bo ted mógłby tego nie przeżyć. - czemu dziwnie? nie było chemii czy nie czujesz się jeszcze gotowa? - dopytywał z troską. wysłuchał jej historii o rodzicach i westchnął. - wcale nie zaginąłem, tylko byłem cały czas w jednym miejscu. bezpieczny. niepotrzebnie się martwiliście - stwierdził pocierając palcem po oku, bo czuł się źle z tym, że wprawił ich w taki stres!
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Pią Sty 28, 2022 11:01 pm

z japonii by nie wróciła już nigdy do albans i trafiła do nieaktywnych xd więc może lepiej niech zostanie.
faye cieszyłaby się z czegokolwiek, dosłownie, bo lubiła głupotki i różne bajerki dostawać. miała pełno tego w pokoju, porozstawiane po półkach i po szafkach na widoku, żeby brat widział że nadal niczego nie wywaliła - tak naprawdę to nie chciało mi się jechać. nie miałoby to sensu. mam psiaka do ogarniania, nie jestem sama - zauważyła wskazując na śpiącego pod stołem bo - poza tym mam pracę, naukę japońskiego, studia i w ogóle kółko. pamiętaj, że zbliża się też ta rocznica kariery zawodowej mamy - przypomniała mu - różnica jest taka, że tutaj nie widzę jak się gzi z jakimiś przypadkowymi laskami a tak to bylibyśmy w jednym hotelu. nie dziękuję za takie atrakcje - wzdrygnęła się - czuję się... dziwnie? okej? to nie jest takie proste. nie było między nami chemii - westchnęła cicho - niepotrzebnie? ej, jesteś naszym braciszkiem najmłodszym! a nie mogliśmy sie do ciebie dodzwonić i to nie było niepokojące? - dźgnęła go w ramię.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Pią Sty 28, 2022 11:15 pm

mogłaby wyjechać na miesiąc na wymianę xd
ted na pewno chodził i sprawdzał czy wszystko jest na miejscu xd westchnął na jej tłumaczenia. psa mogła zostawić z polly, a co do ilości zajęć to ted miał też dużo, studia, wolontariat, kursy językowe, staż w ambasadzie, ale jednak nie mógł sobie odmówić wyjazdu. ale nie chciał z nią dyskutować, bo nie lubił generalnie dyskutować i nie zgadzać się z kimś, więc mógł jej odpuścić. poza tym ważne, żeby ona czuła się ze swoją decyzją, a najwyraźniej tak było.
- to dobrze, że nie żałujesz, że nie pojechałaś - podsumował. - ja też nie widziałem, żeby się gził z innymi dziewczynami. jeśli cię to pociesza w jakiś sposób - podrapał się po nosie niepewnie. aż musiał się napić herbatki. - ważne, że wyszłaś na pierwsze randki. wiadomo, że będzie wiele nieudanych i trafisz na wielu chłopaków, którzy ci się nie będą podobać, ale trzeba próbować az w końcu trafi się na kogoś odpowiedniego - zachęcał ją. - przysięgam, że chodziłem po każdym zakątku hotelu w poszukiwaniu zasięgu. - bo naprawdę tak bylo! - mówili coś w telewizji albo internecie o śnieżycy? - zainteresował się czy to był większy news czy tylko lokalna anomalia.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Pią Sty 28, 2022 11:27 pm

nie sądzę, nie wróciłaby. jakby wyjechała, nie byłoby już dla niej powrotu jak dla mnie.
pewnie miał jakąś mapkę z tymi duperelami albo zdjęcia pokoju sobie porobił i od czasu do czasu robił remanent w jej pokoju xd - nie chcę o tym słuchać lalala - zatkała sobie uszy - wystarczy, że spotkałam go wczoraj i było tak dziwnie, że pytałam go o jakieś tak mało istotne bzdury, które nie miały sensu... nie umiem się z nim przyjaźnić, to nie w moim stylu - miała chyba zasadę all or nothing i teraz wybrała właśnie nothing, bo czuła, że tak powinno właśnie być - wiem wiem braciszku. poza tym, raz na weekend pojechałam do zoe, spędzałyśmy razem czas, plotkowałyśmy i piłyśmy sporo wina - zaśmiała się - mówili mówili, to był ogólnie rozpowszechniony news. wszyscy się o wszystkich martwiliśmy - napiła się herbatki.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Pią Sty 28, 2022 11:36 pm

moze wyjedzie za kilka lat xd
pewnie tak było xd
- to twój były chłopak, nie musisz się z nim przyjaźnić. a nawet to niewskazane. nic dobrego z tego nie wyniknie. był kimś toksycznym w twoim życiu i musisz się go pozbyć - stwierdził. - nie musisz brać przykładu ze mnie, że jestem miłym plackiem dla wszystkich dziewczyn, ktore mnie rzuciły - zaśmiał się z samego siebie i swojej beznadziei. - to brzmi nawet lepiej niż siedzenie w hotelu - przyznał. tedowi podobała się część ze zwiedzaniem szwajcarii, ale siedzenie w hotelu już nie bardzo. chociaż miał wtedy czas nadrobić książki przy kominku. - ważne, że wszystko się dobrze skończyło - podsumował, bo nie chciał myśleć o tym co jego rodzina przeżywała gdy w telewizji podawali ilość ofiar lawiny.
faye mayhew

faye mayhew

londyn
mechatronika
too good to be true
25

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by faye mayhew Pią Sty 28, 2022 11:41 pm

pewnie tak będzie! jak już skończy studia to wtedy może wyjedzie do pracy!
- z jakiegoś powodu jest były - skwitowała to co powiedział przed chwilą ted - i niech pozostanie byłym raz na zawsze i do końca świata - zarządziła zadowolona. zamierzała się od nico trzymać z daleka, najlepiej gdyby w ogóle nie spotykali się na mieście ale nie mogła go też unikać jak tylko go widziała. dziwne rozmowy najwyraźniej będą już przeprowadzać do końca ich życia - miły placuszek awww - rozczuliła się nad braciszkiem i pocałowała go w nos - ej, wyjątkiem jest zoe. zoe w ogóle jest miła i ją lubię jako jedną z niewielu twoich byłych i byłą mojego byłego - zaśmiała się z tej komplikacji - dobrze, że jesteś - złapała go za łapkę.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Pią Sty 28, 2022 11:47 pm

- popieram - powiedział z dużą pewnością, bo nigdy nie akceptował nico i to się nie zmieni. westchnął gdy faye nazywala go miłym placuszkiem, nie mógł niestety walczyć z tą reputacją, na którą w pełni zasłuzył. - wszystkie moje byłe są miłe, tylko nie zawsze dla mnie - zaśmiał się. dopili herbatkę, a potem przyszła polly i mogli obejrzeć zdjęcia. zacznę next!
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Nie Lut 13, 2022 5:04 pm

krzątał się po mieszkaniu i zaglądał w różne zakątki sprawdzając czy może coś posprzątać, ale wyglądało na to, że polly go ubiegła. co za pech!
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by polly cavendish Nie Lut 13, 2022 5:07 pm

czula sie dziwnie po tym jak ksiaze ja pocalowal wiec musiala cos ze soba zrobic. dla niego to nic nie znaczylo, ale ona znowu sie narazala, ech. wrocila ze spaceru z poem faye, ktorego wyprowadzala juz dzisiaj piec razy. - wrocilam - zawolala I zaczela wycierac psu mokre lapki.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by ted cavendish Nie Lut 13, 2022 5:19 pm

polly zawsze trafiają się nieodpowiedni kandydaci. to znów mi przypomina, że miałyśmy grać polly arnold. dla nich obojga byłoby bezpieczniej jakby się zeszli ze sobą xd
- już wstawiam wodę na herbatę! - zawołał kiedy wrócila i rzucił się pędem do kuchni. musiał czuć się potrzebny. wyobrażam sobie jak chcieli sobie nawzajem pomagać i dogadzać i zawsze się w tym prześcigali.
polly cavendish

polly cavendish

Londyn
asystentka
everyones pa
27

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by polly cavendish Nie Lut 13, 2022 5:33 pm

pewnie tak, obydwoje mieli pecha xd
tym razem on byl wygrany bo polly nie zdazyla sie nawet rozebrac a on juz parzyl herbate. mogla sie nie odzywac, a tak musiala spokojnie poczekac. - jadles juz? moge nam cos ugotowac - zajrzala do lodowki zeby zobaczyc co tam maja.

Sponsored content

ted i polly - Page 12 Empty Re: ted i polly

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» polly
» polly
» polly
» polly
» polly

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 5:42 pm