• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

shisha club

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

shisha club - Page 2 Empty shisha club

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:32 am

First topic message reminder :

shisha club - Page 2 GorgeousSeparateErin-size_restricted
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by ben wonder Czw Maj 06, 2021 8:59 pm

- nie ma potrzeby, ustawię się z namiotem pod wejściem i sam zaklepię sobie pierwsze miejsce w kolejce. - zapewnił go. ben był gotowy na takie poświęcenia, głównie dlatego, że koczowanie pod księgarnią na premierę było kolejną fajną przygodą, którą benek chętnie przeżyje w ramach swojego szalonego studenckiego życia. czuję, że tiffy jeszcze namiesza jake'owi w życiu, ups. - to wszystko jest ekscytujące! mój przyjaciel opublikowanym autorem. - on tam się jarał tak jakby jake już był nowym stanem lee. w oczach bena właśnie nim był! awww jednak taki przyjaciel jak ben to skarb! - trzeba się mocno zaciągnąć? - dopytywał, ale nie czekał na instrukcje, tylko zaciągnął się sziszą i truskawkowym smakiem. - ale to fajne! papierosy też tak smakują? może powinienem zacząć palić? - zbyt szybko jarał się nowymi rzeczami, to niebezpieczne.
jake griffith

jake griffith

st. albans
historia sztuki
artistic soul
26

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by jake griffith Czw Maj 06, 2021 9:04 pm

jezu ale ben jest kripi xd ale moje postacie go o dziwo lubią... onieee, niech mu nie miesza! ;x
- nie, normalne papierosy tak nie smakują, błagam ben, nie zaczynaj palić. okropny nałóg. ja sam palę od czasu do czasu. nie dość że fajki są drogie to jeszcze okropnie śmierdzą - wykrzywiło mu twarz na samo wspomnienie papierosów. doskonale znał ten smak, ale palił dla przyjemności i w towarzystwie, kiedy się upijał. - dobra, możemy się umówić tak, że jeżeli cokolwiek się pojawi w moim portfolio nowego, to od razu będziesz o tym wiedział jako pierwszy. daj mi miesiąc, oki? - poklepał go po ramieni i sam wrócił do palenia sziszy.
ben wonder

ben wonder

cheltenham
paleontologia
protect him, he's awkward
23

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by ben wonder Czw Maj 06, 2021 9:18 pm

dlaczego kripi :c jest słodki i kochany.
- no dobra, to będę palić sziszę. - podsumował, bo jake szybko go przekonał, żeby odpuścić sobie papierosy. tak czy inaczej benek chciał być cool i palić cokolwiek. trawki też jeszcze nie miał okazji palić, a czuję, że to może się wkrótce wydarzyć. - świetnie! to ja rozumiem! - wystawił rękę do piąteczki, nie wiem czy jake ją przybił czy jednak zostawił go z taką ręką w górze. posiedzieli, popalili sziszę, benek integrował się ze znajomymi jake'a (=gadał do nich) i było fajnie.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by jo wilson Sro Maj 19, 2021 7:37 pm

jo po wczorajszym dziwnym spotkaniu z gigi i mary oglądała się za ramię co dziesięć minut mając w sobie jakiś wewnętrzny niepokój. teraz siedziała na jednej z kanap paląc shishę i obserwując jak koleżanka z roku, z którą przyszła wywija na parkiecie z jakimś nieznajomym typem.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by theo anderson Sro Maj 19, 2021 7:40 pm

theo miał najwyraźniej wolne w pracy, albo był to dzień diany w robocie i się wymienili, bo przyszedł tutaj na sziszę z kumplami. było całkiem sympatycznie, zapewne tym nieznajomym typem z którym tańczyła jej koleżanka był jego kumpel, któremu kibicował bo wiedział że dzisiaj zaliczy. za to on zainteresował się jo! podszedł do niej z szerokim uśmiechem na ustach - a któż to dzisiaj przyszedł tutaj? - zapytał przysiadając się do niej.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by jo wilson Sro Maj 19, 2021 7:51 pm

nowy awek xd
jo niedowierzała, że jej kumpela była tak łatwowierna i dała się wyrwać jakiemuś typowi. nie wszyscy byli tak genialni i uparci jak ona. siedziała z zarzuconymi nogami na stole i paliła. w głowie porównywała tą szalejącą na parkiecie parkę do pantofelków czy tam innych mikroorganizmów, które oglądała pod mikroskopem. theo wyrwał ją z tego jakże fascynującego zamyślenia. wypuściła dym w górę i uśmiechnęla się do niego - cześć theo - odstawiła palenie i przyssała się do swojego drinka - eeem, ja? - rozejrzała się wokół - rozumiem, ze jesteś stałym bywalcem i wcześniej mnie tu nie spotkałeś? - nie zdziwiłaby się, theo był przecież imprezowiczem.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by theo anderson Sro Maj 19, 2021 7:55 pm

zauważyłaś?!!!!!??!! miał pozostać niezauważony!11!! och nieee. nudziło mi się to parę rzeczy pozmieniałam xd
- owszem, to prawda, dość często tu wpadam ze swoimi kumplami na piwo. szczególnie kiedy mam w pracy wolne, a to jest ten wieczór kiedy pracuje diana - uśmiechnął się do niej i napił się ze swojej szklanki, którą wziął do jej stolika ze sobą - co u ciebie jo, dawno się nie widzieliśmy, opowiadaj. pocałowałaś jeszcze kogoś w ramach swoich eksperymentów? - zażartował z niej, bo ostatnio na nim wymusiła całowanie. nie żeby pocałunek nie był przyjemny! ale potraktował to raczej jako żart.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by jo wilson Sro Maj 19, 2021 8:04 pm

brawo ja, wow. ja też troche awków dziś pozmieniałam! też mi sie nudziło xd a potem zasnęłam....
- niemożliwe - zaśmiała się - więc miewasz wolne i nie siedzisz tylko w fighting cocks - ostatnio się tam spotkali parę razy więc mogła mieć takie przeświadczenie - może - odpowiedziała tajemniczo usmiechając się nad szklanką z drinkiem - a co? chciałbyś sprawdzić czy się podszkoliłam? - zażartowała też z ostatnich pocałunków z theo.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by theo anderson Sro Maj 19, 2021 8:10 pm

hahaha tak zmęczyłaś się tym zmienianiem, że zasnęłaś! dobrze, że ryjków nie zmieniałaś xd
- o czyli jednak prowadziłaś swój tajemniczy eksperyment! i co, mam nadzieję, że jestem w pierwszej dziesiątce całujących, co? - wypiął dumnie pierś. był pewny siebie, nie myślał o sobie inaczej niż o zajebistym kolesiu, który miał dziewczyny na pęczki. - miewam wolne. ale tylko dzisiaj, diana potrzebowała dodatkowej zmiany - wzruszył ramionami.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by jo wilson Sro Maj 19, 2021 8:23 pm

ryjków nie mam potrzeby zmieniać tak jak ty xd
zamrugała szybko oczyskami - to słodkie - napiła się drinka i zaraz biegła z dalszymi wyjaśnieniami - myślisz, że od tamtego czasu całowałam się z dziesięcioma kolesiami - chyba miał ją za puszczalską xd to, że on zadawał sie z puszczalskimi nie znaczy, że ona była puszczalska - i w dni wolne zamiast spędzać czas w cichym, relaksującym miejscu przychodzisz tutaj? - uniosła brew - doprawdy jesteś masochistką - zaciągnęła się shishą - tak jak ona - wskazała na swoją kumpele.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by theo anderson Sro Maj 19, 2021 8:27 pm

ja uwielbiam zmieniać ryjki! zawsze znajduję nowe lepsze ;x
- ona wydaje się świetnie bawić, w przeciwieństwie do ciebie jo - zaśmiał się i oparł wygodnie o kanapę - jestem może i masochistą, ale moje życie to jedna wielka impreza. jak nie jestem w pracy, to przychodzę na imprezę do baru, jak nie jestem na imprezie, to pilnuję siostry. która swoją drogą ostatnio się chyba rozbestwiła - napił się znów ze szklaneczki. - nie wiem z iloma, a z iloma się całowałaś po mnie? - zapytał poważnie.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by jo wilson Sro Maj 19, 2021 8:36 pm

zawsze jest taka szansa, ale nie można się poddawać presji xd
oparła się równie wygodnie kierując głowę tak żeby widzieć theo - czy dobra zabawa musi równać się wyrwaniu jakiegoś gościa w klubie? - zapytała trochę jego, trochę sama siebie. a czy bawiła się dobrze? średnio w sumie, od jakiegoś czasu miała średni humor. a wszystko przez louisa i tiffy!
- mogę ci to wyryć na nagrobku: ' theo anderson. jego życie było jedną wielką imprezą' - zaśmiała się krótko. w odpowiedzi na jego pytanie o całowanie nic nie powiedziała, pokazała tylko na palcu liczbę facetów, z którymi calowała się od tamtego czasu, a była to liczba jeden. dlatego zapewne pokazała palec wskazujący. smutna sprawa xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by theo anderson Sro Maj 19, 2021 8:41 pm

teraz na szczęście jestem w miarę zadowolona z tych ryjków co mam ;x sami ładni są xd
przeczytałam, że pokazała palec środkowy, moja wyobraźnia sobie za dużo wyobraża. - jak chcesz, zapraszam, możesz mi to wyryć na nagrobku. tylko błagam, płacz na moim pogrzebie, niech chociaż ktoś na nim zapłacze - zaśmiał się. - jeden? tylko jeden? uuu słabo. ja już całowałem się z co najmniej trzema dziewczynami. to rekord jak na mnie. ale z żadną nie poszedłem do łóżka - nie wiem czy się chwalił czy się żalił, ale może było to dlatego, że były zbyt pijane dla niego. - swoją drogą, co jest, że masz taki słaby humor dzisiaj? stało się coś? - zapytał.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by jo wilson Sro Maj 19, 2021 8:48 pm

na szczęście, uff xd
tak, za dużo sobie wyobrażasz. specjalnie podkreśliłam który palec żebyś sobie nie wyobrażała, a i tak nie udało się!
- musze cie rozczarować, ale nie należę do dziewcząt które płaczą na zawołanie - zrobiła teatralną smutną minkę i wypiła drineczka do końca. pokazała mu język słysząc że całował się z trzema dziewczynami - chwalisz się czy żalisz? - zapytała rozbawiona. pewnie nie szedł z nimi do łożka bo było mu głupio przez jo, a nie że były pijane he he he. postanowił jednak jej przypomnieć o tym, że ostatnio wkurzała się na wszystkich dookoła - brat mnie wkurzył - odparła lakonicznie - ale chyba coś wiesz o wkurzającym rodzeństwie? - przypomniała mu o vicky.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by theo anderson Sro Maj 19, 2021 8:52 pm

ufff, xd tyle wygrać xd na razie się przyzwyczaiłam ;x
pfff, ja po prostu nie umiem czytać xd
- brat? no proszę, ale on jest przecież od ciebie starszy, czym by cię wkurzył starszy brat? był zbyt opiekuńczy i zrobił ci szlaban na picie z ekipą czy na całowanie się z chłopcami? - zażartował z niej. - wiem, moja siostra ostatnio przyszła pijana w sztok, ledwo trzymała się na nogach. na szczęście następnego dnia miała wielkiego kaca, a ja miałem satysfakcję z tego, że ją pokarało - wzruszył ramionami. - zatańczysz ze mną? - wyciągnął do niej dłoń.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by jo wilson Sro Maj 19, 2021 8:59 pm

NIEMOŻLIWE.
to sie skup mocniej xd
- nie ma takiej władzy żeby zrobić mi szlaban - sorry, ale nie była głupiutką vicky żeby się bać brata - poza tym mamy wspólnych znajomych więc często wychodzimy wspólnie - wyjaśniła, jeśli jeszcze się tego nie domyślił po opowiadaniach siostry - on i moja przyjaciółka są razem - mruknęła szybko mając nadzieje, że nie dosłyszy i nie będzie ciągnąć jej za język bo wcale nie chciała o tym rozmawiać - och pamiętam - zaśmiała sie bo pewnie piły wspólnie - marcus ją chyba odprowadzał, a potem się zgubił - tak, najwyraźniej chciała pogrążyć też brata andersona. zdziwiła się kiedy zaprosił ją do tańca, ale podała mu dłoń - tylko nie opowiadaj potem kolegom, że mnie poderwałeś bo to się nie liczy - zastrzegła wstając.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by theo anderson Sro Maj 19, 2021 9:04 pm

prawda? szok!
pffffpfpfpf. nie chce mi sie xd
- no tak, nie mieszkacie razem więc nie ma aż takiej władzy. ale zapewne gdyby było inaczej, to gwarantuję ci to, że byś teraz siedziała na chacie a nie tutaj ze mną na imprezie - zauważył. odstawił szklankę na bok - no i co z tego, że twoja przyjaciółka jest z twoim bratem, bo nie widzę żadnego problemu? ale ja nie widzę generalnie problemu w takich związkach bo mi wszystko jedno, więc jo, kochana, musisz wyluzować - dobrze jej poradził - mhm, z marcusem powiadasz, no dobra, pomyślimy pomyślimy - odpowiedział - no błagam cię, kumpeli nie wyrywam - puścił do niej oczko i poszli tańczyć.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by jo wilson Sro Maj 19, 2021 9:14 pm

skandal, że ci sie nie chce.
- wątpie - louis był pierdołą i nie mógł jej niczego zabronić! sam twierdził, że była wyzwoloną kobietą he he, tak czytałam xd - faceci nigdy nie widzą problemu jeśli chodzi o ładne dziewczyny - dźgnęła go palcem w ramię kończąc definitywnie temat którego ciągnąć nie chciała, a z którym prędzej czy później i tak będzie musiała się skonfrontować. dodam tylko: biedny marcus ;x - zobaczymy - roześmiała się i ruszyła z nim na parkiet. pewnie całkiem dobrze się bawili tańcząc jakieś szalone układy z teledysków, ale nie minęło zbyt dużo czasu aż jo poczuła się niekomfortowo osaczana przez dziewczyny, które próbowały dostać się do theo i z nim tańczyć, ups xd
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by theo anderson Sro Maj 19, 2021 9:20 pm

no ale sie postaram no xd
theo nie chciał wcale tańczyć z innymi dziewczynami, bo tańczył teraz z jo, na której skupiał swoją uwagę. świetnie się z nią bawił, mimo wszystko ją przecież polubił! w końcu się wkurzył, bo jedna dziewczyna próbowała go naprawdę odciągnąć od jo, więc przeciągnął swoją koleżankę na drugi koniec sali. nachylił się nad nią jak tylko znalazł sposobność - wybacz, nie dają mi żyć - zażartował. wiedział, że jest przystojny, ale bez przesady! i nie biedny marcus, nie biedny! zobaczymy co się wydarzy! potańczyli jeszcze, napili się parę drinków i ją kulturalnie odprowadził do domu. next jak chcesz!
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by ted cavendish Sob Cze 19, 2021 4:55 pm

z okazji jego powrotu zwołał znajomych na piwko. normalnie był większym fanem herbaty, ale jednak ta okazja wymagała odpowiedniego świętowania!
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 19, 2021 5:01 pm

nie mogla sie doczekac spotkania i badzo cieszyla sie z powrotu teda. przyszla z dziewczynami i od razu rozlozyla rece, kierujac sie w jego strone. - witaj w domu! - usciskala go.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by ted cavendish Sob Cze 19, 2021 5:16 pm

on też nie mógł się doczekać spotkania ze wszystkimi znajomymi! no może z leilą trochę bardziej... ale cieszył się na widok wszystkich tych wariatów, za którymi się stęsknił.
- czeeeść, dobrze być w domu - uściskał ją. - co tam? opowiadajcie póki nie przejmę imprezy i nie zacznę wam pokazywać wszystkich sześciu tysięcy zdjęć. - pewnie przyniosł laptopa i projektor, żeby cały bar oglądał z nimi.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 19, 2021 5:24 pm

przytulala go jeszcze przez chwile. musiala nadrobic ten stracony czas hehe. - lepiej ty opowiadaj - okleila sie w koncu od niego i szturnela go w bok. - tutaj sie nic ciekawego nie dzieje, jak zwykle - zasmiala sie. w sumie miala mu dosyc sporo do opowiedzenia, ale wolala z tym raczej poczekac.
ted cavendish

ted cavendish

londyn
dyplomacja
mr soppy feelings
22

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by ted cavendish Sob Cze 19, 2021 5:34 pm

- niemożliwe! tu zawsze się dużo dzieje. - zaśmiał się. no szczególnie, że jak był na drugim końcu świata to okazało się, że jego siostra ma innego ojca, zmieniła nazwisko, rodzice się rozwiedli i mama planowała ślub z nowym facetem xd także świat stanął na głowie. liczył na to, że chociaż jego znajomi byli stałą rzeczą w jego życiu. - o, na przykład tiffany i louis. kiedy to się stało. - wskazał na obejmującą się parką. dobrze, że widział fotki na instagramie i był przygotowany xd był na tajwanie, a nie w chinach gdzie facebooki i instagramy są poblokowane heheh.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by leila fairbrother Sob Cze 19, 2021 5:40 pm

mogl tam juz zostac to by sie nie musial przejmowac problemami st albans xd
spojrzala w kierunku parki, ktora pokazywal. - kilka tygodni temu. bylo troche turbulencji, ale teraz wszyscy sa szczesliwi - usmiechnela sie i pomachala do nich.

Sponsored content

shisha club - Page 2 Empty Re: shisha club

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 2:04 am