• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

eden

eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty eden

Pisanie by eden hollywood Pon Sie 30, 2021 10:04 am

eden Mens-studio-apartment-design-ideas
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Sro Paź 20, 2021 6:09 pm

ha! mieli tu rodzinny obiadek, który oczywiście przygotował eden (miał w karcie nawet że lubi gotować), także zrobił coś w miarę fancy i teraz zajadali się popijając czerwone wino. jak zawsze atmosfera u hollywoodów przy takich obiadkach była spięta i napięta.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Sro Paź 20, 2021 6:15 pm

najbardziej spięty był rafe, bo rodzice i eden mieli dużo tematów do intelektualnych dyskusji, a on czuł się pominięty. dlatego nawet się nie odzywał cały wieczór i tylko grzebał widelcem w swoim talerzu zerkając niecierpliwie na zegar i czekając na koniec spotkania.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Sro Paź 20, 2021 6:24 pm

a pewnie nie zapowiadało się na rychły koniec, bo eden właśnie opowiadał o artykule naukowym który pisał specjalnie do jakiegoś brytyjskiego czasopisma naukowego. taki synek to skarb! i pewnie wszystko byłoby dobrze, ale w momencie w którym dolewał wszystkim wina zerknął na brata - jak tam twoja koleżanka rosie? - zapytał z nieukrywanym cwanym uśmieszkiem.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Sro Paź 20, 2021 6:30 pm

rafe wyłączył się i nawet nie słuchał tego co opowiadał braciszek, bo i tak nie rozumiał trudnych słów, których używał. ocknął się dopiero słysząc imię rosie. spojrzał na edena i poprawił się na krześle.
- świetnie, szczególnie, że trzyma się od ciebie z daleka - odpowiedział od razu. był dość pewny co do tego, bo rosie opowiadała mu o wszystkich swoich zauroczeniach i edena wśród nich nie było.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Sro Paź 20, 2021 6:34 pm

imię 'rosie' dopiero sprawiło, że się włączył! pewnie rodzice edena poszli oglądać jego nową kolekcję roślinek, którą się pochwalił (to pewnie były same sukulenty i kaktusy bo nie wyobrażam sobie, że podlewał storczyki xd) i właśnie to był ten moment, w którym zagaił do brata - jesteś pewien? - uniósł brew spoglądając na niego tajemniczo - bo widzisz, próbowałem trzymać się od niej z daleka, ale - w tej chwili wyjął telefon i podstawił pod nosa rafe'go - ale ona mnie tak kusi, chyba ulegnę - zaprezentował zbereźnego smsa od rosie xd
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Sro Paź 20, 2021 6:43 pm

eden znalazł sposób, żeby zaangażować go w konwersację. odprowadził wzrokiem rodziców i napił się wina, które mu nie smakowało, ale lepszy taki alkohol niż żaden.
- co? - złapał jego telefon i przeczytał smsa kilka razy, żeby go dobrze przeanalizować. - to nie jest od niej - zaprzeczył szybko i wyciągnął własny telefon, żeby sprawdzić numer rosie i porównać czy to ten sam. wtedy też zauważył, że wysłała to wczoraj wieczorem, czyli po ich rozmowie. ups! wtedy zaczął się śmiać. - nabrałeś się na to? wysłaliśmy to dla beki - zaczął wymyślać.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Sro Paź 20, 2021 6:51 pm

a to pewnie było lepsze wino niż te wszystkie sikacze piwne które pił!
obserwował jak się miotał i to go bardzo bawiło wewnętrznie. pewnie karmił się jego nieszczęściem i dezorientacją, prawie jak wampir energetyczny tylko przystojniejszy niż colin robinson - a to dalej też wysłaliście? - odparł z nieukrywaną satysfakcją pokazując dalszą część rozmowy która na pewno była pikantna i nieodpowiednia - bo rosie była gotowa wpaść do mnie jeszcze wczoraj, ale ostudziłem jej entuzjazm, lubię się przygotować na takie specjalne okazje - pewnie musiał kajdanki w odpowiednim rozmiarze kupić xd
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Sro Paź 20, 2021 7:09 pm

jego kubki smakowe nie były przyzwyczajone do takich fancy smaków.
eden całe życie karmił się nieszczęściem i dezorientacją rafe'a, to był jeden z powodów, dla których rafe miał kompleksy oraz taką potrzebę popisywania się. nie chciał patrzeć na pikantne wiadomości od rosie, ale to bylo jak wypadek, było obrzydliwe, ale nie mógł oderwać wzroku.
- nie dotykaj jej. zabiję cię jeśli ją zranisz - wycedził przez zęby. za dobrze znał braciszka i jego niedobre intencje.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Sro Paź 20, 2021 7:21 pm

eden z drugiej strony nie przełknąłby taniego piwa jakby brat go poczęstował!
może eden też miał jakieś kompleksy względem ojca (jako pierworodny syn) i dlatego dostawało się bratu? medal ma zawsze dwie strony!
- przecież to nie ja coś robię - wskazał na swoje dłonie, ktore nie skalały się niczym w geście niewinności - to rosie mnie ciągle kusi - wstał od stołu i zaszedł go od tyłu pochylając się w jego kierunku - całuje i dotyka, nie mogę się oprzeć - zaśmiał się i zaczął zbierać naczynia ze stołu, niestety miał obsesję na punkcie czystości.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Sro Paź 20, 2021 7:31 pm

rafe nie zamierzał go niczym częstować he he he.
młodszy brat zawsze czuł, że nie pasuje do rodzinki, która była nazbyt intelektualna jak na potomków kenny'ego, no ale odzywały się w ich ojcu geny roya. rafe lepiej dogadywał się z dziadkiem kenny'm, chociaż chyba też nie mieli o czym rozmawiać skoro rafe'a nie interesowały panienki. rafe taki wyrzutek rodzinny!
- ej! - walnął go po łapach jak pojawiły się przy nim nad stołem. - ona nie jest jak każda inna twoja zabaweczka. - podkreślił. będzie musiał jednak poważnie rozmówić się z rosie, która najwyraźniej była na tyle głupia, żeby ulec urokowi starszego hollywooda.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Sro Paź 20, 2021 7:41 pm

sam sie poczęstuje jak będzie trzeba, a potem jeszcze to skrytykuje xd
kenny miał kolegów gejów to może i z rafe by się dogadał! pewnie na starość wylądował z ophelią w jednym domu seniora hahahahaha.
- awww - zaśmiał się i ruszył do kuchni żeby wyjąc deser z lodówki. pewnie jakiś fancy tort bezowy (teraz mam na niego ochotę) - czy każda nie jest choć trochę zabawką? - podkreślił swoje zamiary i zapędy wobec nie tylko rosie, ale i innych dziewczyn - deser! - krzyknął do rodziców, którzy podeszli więc pewnie i oni zakończyli temat. eden kroił tort gapiąc się cwaniacko na brata, a potem żeby znowu do odciąć od rozmowy znowu podjął naukowy bełkot. urocza kolacja jak zawsze!
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Sro Paź 20, 2021 7:50 pm

pamiętam, że kenny był bardzo zniesmaczony relacją theo i florka xd co do ophelii to na pewno tak hehehe.
eden miał szczęście, że zawołał rodziców, bo rafe już zaciskał pięści i miał ochotę szturchnąć naczynie, żeby cały deser wylądował na ziemi. powstrzymał się jednak, bo nie chciał mieć przerąbane u ojca i znowu wyjść na tego najgorszego syna bez ogłady (jak zawsze). odmówił deseru wymigując się zbliżającymi się zawodami i ścisłą dietą, przecierpiał kolację pisząc do rosie pod stołem smsy z wieloma wykrzyknikami i jak tylko rodzice zaczęli się żegnać ze starszym synem to rafe już był za drzwiami.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Pią Lis 19, 2021 9:39 pm

pofatygował się do mieszkania edena po swoim treningu i teraz nabuzowany dzwonił do drzwi.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Pią Lis 19, 2021 9:43 pm

eden akurat sprawdzał wiedzę jednej ze studentek w mieszkaniu.... no i rafe miał szczęście, że akurat kończyli xd otworzył drzwi jednocześnie wypuszczając zawstydzona i rozczochraną, pełną wstydu dziewczynę. założył ze trzy gumki żeby mieć pewność! plus musiał dać upust swoim ciążowym lękom - tak? - spojrzał na niego dopiero po chwili bo odprowadzał jeszcze wzrokiem tyłek laski.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Pią Lis 19, 2021 9:52 pm

prychnął widząc dziewczynę uciekającą w popłochu z mieszkania edena.
- kup tabletkę po i przetestuj się na choroby weneryczne! - zawołał za nią, bo jednak był słodziakiem i dbał o naiwniaczki zbezczeszczone przez brata. - no hej - przeniósł na niego wzrok i na powitanie przywalił mu w nos.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Pią Lis 19, 2021 10:00 pm

- na prawdę? - zaśmiał się z pogardą słysząc słowa brata. teraz wszystkie dziewczyny były tak świadome, że nie musiał się martwić o takie rzeczy. zresztą sam się badał halo! nie był jakimś oblechem! miał się już go zapytać czego chce, ale wtedy dostał prosto w nos, za który się złapał i czuł jak leci mu krew. rafe miał dobrze uderzenie, a eden zdecydowanie nie był mięśniakiem - oskarżę cię o napaść! - warknął wskazując na niego. znał swoje prawa xd
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Pią Lis 19, 2021 10:08 pm

chociaż raz w życiu rafe'owi przydało się to, że to on był w rodzinie mięśniakiem, a nie mózgowcem. eden może i zawsze go rozwalał w scrabble, ale przynajmniej rafe mógł mu rozkwasić nos jak naszła go na to ochota.
- a ja cię oskarżę o seks z uczennicami i rozsiewanie swoich plemników! - wyskoczył z jakże mądrą ripostą.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Pią Lis 19, 2021 10:17 pm

raz w życiu rafe mógł być dumny ze swoich mięśni xd samuel pewnie pisał peany na cześć jego ciała he he.
przetarł nos zostawiając ślad krwi na dłoni - nie zrobiłem nic czego druga strona by nie chciała - wyjaśnił zaśmiewając się. zawsze pytal o zgodzę, choć może w nieoczywisty sposób xd - poza tym pracujemy nad tym z rosie, nie musisz się przejmować - wiedział doskonale do czego nawiązywał i uważał, że ma wszystko pod kontrolą.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Pią Lis 19, 2021 10:26 pm

nic dziwnego, że rafe czuł się uprzedmiotawiany w jego wierszach xd
- widziałem się z nią i wiem, że mam czym się przejmować i że lepiej dla wszystkich będzie jeśli będziesz trzymać się od niej z daleka. - odpowiedział, bo już planował wychowywać dziecko brata jako swoje. - kurna! od samego początku miałeś się trzymać od niej z daleka. mówiłem ci? mówiłem! ale nieee, musisz wsadzać swojego kutasa we wszystko co się rusza - prychnął. nawet nie przejmował się krwią na twarzy brata. był wkurzony.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Pią Lis 19, 2021 10:50 pm

skoro nie chciał mu oddać duszy xd
- ja też się z nią widziałem - mówił spokojnym chłodnym tonem - i ustaliliśmy że pozbędziemy się problemu - nic nie ustalili oczywiście, ale w głowie edena nie było innej opcji. dlatego sam ustalił, że rosie zmusi do tego! - to ona tego chciała i mnie zachęcała, ja tylko spełniłem jej zachcianki - wytłumaczył. na prawdę przez chwile się opierał! - nie mogłem jej odmówić, jest taka urocza - zaśmiał się na wspomnienie jak się ruchali u niego.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Pią Lis 19, 2021 11:00 pm

hehe głębokie.
- tak, pozbędziecie się problemu, a problemem jesteś ty! - powiedział bojowo nakręcony. wiedział, że nic nie ustalali, bo jak był na joggingu to rosie pisala do niego o planowanej wizycie u lekarza. pewnie napisała z zastrzeżeniem, że nie ma mówić edenowi. normalnie w ogóle nie rozmawiał z bratem, ale to aż go sprowokowało do zlożenia wizyty braciszkowi. teraz też nie wytrzymał jak gadał i znowu mu przyłożył. - zamknij mordę! będę ci dokładać za każdym razem jak tylko o niej wspomnisz - pogroził mu palcem. a potem tatuś będzie zły i znowu powie, że to rafe jest tym gorszym.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Pią Lis 19, 2021 11:06 pm

- nie sądzę - odpyskował zaraz bezczelnie. nie miał zamiaru być dłużny bratu. szczególnie że był dla niego szczylem i głupkiem! eden byłby wdzięczny gdyby załatwili wszystko bez informowania go, tylko poinformowali że jest załatwione. chujek xd chyba największa chujkowa postać u mnie! znowu złapał się za nos kiedy dostał - pojebało cię?! - zatrzasnął drzwi przed nosem rafe'ego i zamknął szczelnie, ale krzyknął jeszcze przez nie - będę wspominać jej kształtny tyłek i to co zrobiła mi tymi niewinnymi usteczkami - podjudzał do przez drzwi, a tak na prawdę zadzwonił już do ojca na skargę i ten tu jechał na pełnej kurwie.
rafe hollywood

rafe hollywood

st. albans
fizjoterapia
work hard, play hard
25

eden Empty Re: eden

Pisanie by rafe hollywood Pią Lis 19, 2021 11:14 pm

potwierdzam poziom chujkowości edena. oboje z rafe'm byli wychowani przez ojca, żeby nie okazywać swoich uczuć. pewnie tatko w ogóle ich nie przytulał jak byli mali! to dlatego teraz eden miał serce z kamienia, a rafe kompleksy i potrzebę przytulanek. 
- dostaniesz za to następnym razem jak się spotkamy! - walnął jeszcze wściekle w drzwi, więc eden mógł się już zacząć barykadować i unikać brata. rafe nie chciał dyskutować z drzwiami, a osiągnął swój cel przywalenia mu, więc poszedł.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

eden Empty Re: eden

Pisanie by eden hollywood Pią Lis 19, 2021 11:15 pm

tak, to wina hollywooda który i tak przyjechał ratować edena, ale pojechali do szpitala w londynie bo w albans ludzie mogli gadać xd

Sponsored content

eden Empty Re: eden

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 1:31 pm