sala wykładowa

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    sala wykładowa - Page 3 Empty sala wykładowa

    Pisanie by st. albans Pią Lis 19, 2021 12:16 am

    First topic message reminder :

    sala wykładowa - Page 3 Giphy.gif?cid=790b76118788c6fdb2a726c2ea039b4da5dffda9ecb37abb&rid=giphy
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    sala wykładowa - Page 3 Empty Re: sala wykładowa

    Pisanie by ashley whittemore Nie Lis 21, 2021 4:43 am

    - skad mam miec pewnoc, ze mnie nie zostawisz? - zapytala powaznie. ilosc alkoholu I emocje jakie teraz czula wziely gore I nie miala sily udawac tak zdystansowanej jak zawsze. - tak - pokiwala glowa. wydawala sie teraz pewnie taka bezbronna. to byla dla niej nowosc!
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    sala wykładowa - Page 3 Empty Re: sala wykładowa

    Pisanie by ben wonder Nie Lis 21, 2021 4:46 am

    zamrugał słysząc to pytanie. prędzej spodziewał się, że to ashley go zostawi, a nie, że obawiała się, że on miałby zostawić ją.
    - chyba udowodniłem juz wiele razy, że nigdzie się nie wybieram, nawet jakbyś miała mnie dość - uśmiechnął się lekko. może jednak był trochę świadomy swojej natarczywości, brawo benek! przełom dla nich obojga xd - chodź - wstał i podał jej rekę, żeby pomóc jej zrobić to samo.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    sala wykładowa - Page 3 Empty Re: sala wykładowa

    Pisanie by ashley whittemore Nie Lis 21, 2021 4:52 am

    spojrzala na niego I pokiwala glowa. mial racje. to ona zawsze probowala sie go pozbyc, a on dzielnie byl przy niej niezaleznie od tego co mu mowila. chwycila jego reke I dala mu pomoc sobie wstac. podeszli do okra I obserwowala jak wyrzuca przez nie kardigan. - mowie to tylko dlatego, ze jestem pijana, ale ciesze sie, ze jestes w moim zyciu - przytulila sie do niego. pewnie bedzie jutro zalowac tego, ze tak sie przed niz uzewnetrznila, ale teraz naprawde cieszyla sie z jego obecnosci.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    sala wykładowa - Page 3 Empty Re: sala wykładowa

    Pisanie by ben wonder Nie Lis 21, 2021 4:58 am

    ben nie cieszył się z jej kiepskiego humoru, ale cieszył się z jej wyznań i z tego, ze w końcu zaczął do niej docierać. myślał, że to on tak na nia podziałał swoim ostatnim obrażeniem się i że zrozumiała, że powinna się bardziej przed nim otworzyć. wcale nie miało to nic wspólnego z alexandrem i alkoholem xd
    - możesz mi to mówić też na trzeźwo - odpowiedział obejmując ją. - uwielbiam cię. jesteś najsilniejszą i najodważniejszą babką jaką znam. - zarzucił jej komplementem, żeby podnieść ją na duchu.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    sala wykładowa - Page 3 Empty Re: sala wykładowa

    Pisanie by ashley whittemore Nie Lis 21, 2021 5:05 am

    chociaz tyle benek z tej relacji mial xd
    - nie przyzwyczajaj sie - zasmiala sie. mogl byc dumny z tego, ze poprawil jej humor. gdyby nie on pewnie nadal siedzialaby w kacie ryczac jak ostatnia sierota. - dzieki - dala mu buziaka w usta. to nic ze przed chwila calowala kogos innego xd - jestem zmeczona - usiadla sie I pociagnela go za soba. mial okazje wykorzystac to, ze byla w humorze na przytulanki. usneli tak pewnie a jak tylko poczula mozliwosc ucieczki to zwiala.

    Sponsored content

    sala wykładowa - Page 3 Empty Re: sala wykładowa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 12:09 am