• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

strip club

sena bennett

sena bennett

lille
malarstwo
no hard feelings?
23

strip club - Page 4 Empty strip club

Pisanie by sena bennett Pią Kwi 01, 2022 9:26 pm

First topic message reminder :

strip club - Page 4 Tumblr_moi25reqmw1soxpo4o1_500
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by vicky anderson Nie Mar 05, 2023 7:39 pm

była, ale był zbyt dumny żeby przyznać się do błędu. lepiej jakby miał cechy po mamusi, była ideałem. fakty z karty xd
- świetnie, to zadzwoń teraz - nakręcała go bo wkurzał ją takimi odzywkami - czy może ci pomóc? - specjalnie dalej macała gościa. sam wywoływał w niej takie zachowania.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by archie holtzman Nie Mar 05, 2023 7:46 pm

haha tak xd
- zadzwonie - nie chcial sie z Leah widziec teraz, ale skoro go namawiala. spojrzal na jej dlonie macajace kolesia, po czym wyciagnal portfel. wsadzil banknoty w majtki striptizera I pokazal na jakas laske, ktora sie mu przygladala. - tamta pani na ciebie czeka - pokazal na dziewczyne, za ktora dal mu kase. wystarczajaco zeby go przekupic zeby sobie poszedl xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by vicky anderson Nie Mar 05, 2023 7:58 pm

zmierzyła wzrokiem striptizera który przyjął kasę i odszedł - mi też postawisz jakiegoś? - skoro tak chętnie sponsorował inne laski xd skoro nie mogła macać tamtego gościa, ni jego to powinien o nią zadbać w inny sposób xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by archie holtzman Nie Mar 05, 2023 8:12 pm

- twoj nowy chlopak juz sie toba znudzil? - nie chcial jej stawiac striptizerow, ale w sumie to by chyba bylo latwiejsze do zniesienia niz jego obsesja na punkcie oscara xd moze sie zastanawial czy moze siebie podstawic xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by vicky anderson Nie Mar 05, 2023 8:19 pm

- możesz w końcu przyznać na głos że wymyślanie sobie, że kręce z kimś na boku było tylko pretekstem do zerwania ze mną bo się znudziłeś? - ona teraz interpretowała to inaczej xd może rozmawiała o tym z rosie i przyjęła jej wersję hehe. mógłby siebie podstawić, ale nie wiadomo czy vicky by nie uciekła.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by archie holtzman Nie Mar 05, 2023 8:26 pm

- gdybym sie toba znudzil to nie meczylbym sie z toba tyle czasu - wkurzyl sie, ze go o to oskarzalo I nie przemyslal tego co wyszlo z jego ust, ups. skapnal sie jak to zabrzmialo wiec od razu chwycil ja za ramie zeby nie uciekla. - zle to powiedzialem - dodal szybko.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by vicky anderson Nie Mar 05, 2023 8:32 pm

- dobrze, że powiedziałeś to na głos, teraz przynajmniej wiem jaka jestem męcząca i nudna - powiedziała wkurzonym głosem - nie, bardzo dobrze to powiedziałeś, dzięki - nieświadomie zaniżał jej samoocenę. albo świadomie! strzepnęła dłoń ze swojego ramienia bo jednocześnie ją nakręcała i wkurzała, a potem uciekła bo już nawet nie miała ochoty na macanie striptizerów!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by archie holtzman Nie Mar 05, 2023 8:36 pm

bylo mu glupio. tez poszedl I zastanawial sie cala noc jak to naprawic. nie chcial celowo obnizac jej samooceny!
mikkel glücksburg

mikkel glücksburg

kopenhaga
książe-pilot
i'm selfish, i know
25

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by mikkel glücksburg Sob Paź 14, 2023 9:59 pm

mieli z gabkiem lożę vip i mikkel odkrywał właśnie uroki st. albans wkładając jakiejś lasce funty w majtki xd
gabriel marichalar borbon

gabriel marichalar borbon

madryt
królewski kuzyn
zawód: książę
29

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Paź 14, 2023 10:01 pm

gabriel dbał o to, żeby mikkel dobrze się bawił na obczyźnie. lepiej o niego dbał niż windsorowie, niech to sobie zapamięta! gabek na każdym kroku mu to powtarzał.
- z george'm nie mógłbyś się tak dobrze bawić - przypomniał mu ponownie.
mikkel glücksburg

mikkel glücksburg

kopenhaga
książe-pilot
i'm selfish, i know
25

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by mikkel glücksburg Sob Paź 14, 2023 10:07 pm

musiał na kogoś przelać swoje potrzeby dbania o innych i teraz dostawał to mikkel xd
- george'a wiecznie nie ma, bawi się w przyszłego króla - zaśmiał się. tak jakby on nie powinien robić tego samego. ten wyjazd i tak traktował jak wakacje, a nie naukę, ups.
gabriel marichalar borbon

gabriel marichalar borbon

madryt
królewski kuzyn
zawód: książę
29

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Paź 14, 2023 10:10 pm

dobrze, że nie wysyłał mu prezentów. głównie dlatego, że nie miał fernando, a nowy asystent nie ogarniał tak jak on.
- bo on jest nudziarzem, a ty jesteś najlepszym przyszłym królem i pokazujesz, jak należy się bawić - słodził mu. o jego tron nie był zazdrosny jak o george'a. może uważał, że takie małe państewko jak dania w niczym mu nie zagraża.
mikkel glücksburg

mikkel glücksburg

kopenhaga
książe-pilot
i'm selfish, i know
25

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by mikkel glücksburg Sob Paź 14, 2023 10:14 pm

nowy asystent czy asystentka? trzeba imię wymyślić xd
o jego tron nie był zazdrosny bo pewnie myślał, że dania to jakaś wymyślona kraina xd - wszyscy są tam nudziarzami, george nie chciał zrobić imprezy powitalnej w swojej willi - pożalił się, a powinien na jego cześć xd
gabriel marichalar borbon

gabriel marichalar borbon

madryt
królewski kuzyn
zawód: książę
29

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Paź 14, 2023 10:22 pm

nie wiem, czy wytrzyma na tyle długo, by było warto wymyślać imię. to już pewnie trzeci asystent w tym tygodniu, bo gabriel wszystkich zwalniał i płakał za fernando xd
bardzo możliwe xd
- ja ci zorganizuję imprezę powitalną! - oznajmił bez żadnego namysłu. dobrze, że potwierdzały się jego przypuszczenia, że windsorowie nic nie organizowali wcześniej, bo inaczej myślałby, że nie został zaproszony. - poza tym powinieneś przyjść mieszkać u mnie, byłoby ci znacznie lepiej - już go namawiał. będzie walczyć z george'm o to, kto ma mikkela.
mikkel glücksburg

mikkel glücksburg

kopenhaga
książe-pilot
i'm selfish, i know
25

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by mikkel glücksburg Sob Paź 14, 2023 10:29 pm

haha, jeszcze będzie wielki come back fernando!
- a będzie tam striptiz? - to był jego warunek, george się nie zgodził na to i na inne pomysły, ale ten był kluczowy i ważny dla mikkela, który cóż... lubił traktować laski dość przedmiotowo xd - jestem uziemiony u windsora, to mój warunek bycia tutaj - przypomniał mu po raz kolejny.
gabriel marichalar borbon

gabriel marichalar borbon

madryt
królewski kuzyn
zawód: książę
29

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Paź 14, 2023 10:34 pm

gabriel nie przeżyje bez niego xd
- za kogo mnie uważasz? - prychnął na niego. - oczywiście, że będzie! - doprecyzował, że jego reakcja oznaczała odpowiedź pozytywną. będzie tez orgia, jeśli będzie chciał. zamachał na nowego wafla, co było znakiem, żeby już zaczął planować imprezę powitalną, ale ten źle odczytał sygnały i podszedł do gabriela z nowym kieliszkiem szampana. gabek już wkurzał się, że asystent jest bezużyteczny, ale w sumie dostał szampana xd - możesz być u niego oficjalnie, a nieoficjalnie u mnie - proponował mu trójkącik z windsorem i własną rolę sekretnego kochanka xd
mikkel glücksburg

mikkel glücksburg

kopenhaga
książe-pilot
i'm selfish, i know
25

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by mikkel glücksburg Sob Paź 14, 2023 10:38 pm

hahahaha ups.
- sprawdzam czy tutaj nie zmiękłeś - znali się pewnie jeszcze długo sprzed st. albans i miel za sobą dużo szalonych imprez. wiadomo że przeprowadzki zmieniają ludzi, szczególnie do tego przeklętego miasta xd - a dla mnie? - prychnął na wafla gabka kiedy ten podał tylko jemu szampana. faktycznie tragicznie się sprawował xd - okej, ale dopiero po tym jak prześpię sie z jego asystentką - bo potem zrobi się niezręcznie xd
gabriel marichalar borbon

gabriel marichalar borbon

madryt
królewski kuzyn
zawód: książę
29

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Paź 14, 2023 10:43 pm

- wręcz przeciwnie, uwielbiam striptizerki jeszcze bardziej niż wcześniej - pochwalił się, o ile to powód do przechwałek. faktem było, że to miasto go popsuło i wszystkie jego nieudane małżeństwa sprawiły, że znów chylił się ku roli bawidamka. i tak był tak postrzegany, więc po co walczyć z etykietką. - przynieś szampana, a potem wypisz sobie wypowiedzenie - odgonił asystenta jak muchę. - jeszcze tego nie zrobiłeś? to ty zmiękłeś - zaśmiał się z jego słabych podbojów.
mikkel glücksburg

mikkel glücksburg

kopenhaga
książe-pilot
i'm selfish, i know
25

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by mikkel glücksburg Sob Paź 14, 2023 10:53 pm

- w takim razie musisz to udowodnić bo na razie ani jednej nie zapłaciłeś - wskazał na laski, które wokół nich tańczyły, on już włożył paru funty w gacie. czyli dani czeka kolejny zawód kiedy ona postanowi otworzyć swoje serce na niego, musi poszukać nowego męskiego zainteresowanego xd - tylko szybko - jeszcze pogonił eks sługusa - pracuję nad tym, wkrótce zmięknie - szczególnie po wszystkich bezczelnych tekstach jakie jej rzucał. zaraz dostali szampana i zamiast rozmową zajęli się laskami, które tańczyły nad nimi xd

Sponsored content

strip club - Page 4 Empty Re: strip club

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 6:55 am