• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

willows activity farm

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

willows activity farm Empty willows activity farm

Pisanie by st. albans Sob Lip 16, 2022 11:25 am

willows activity farm AF1QipNlqaIXqtUAbXacyymPE7N3XVGPmsiwNK7CYwDk
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by sally randolph Sob Sie 20, 2022 4:08 pm

chciałam zacząć na placu zabaw, ale to przecież nie miejsce dla dzieci xd przyszła tu z dzieciakami, które biegały za kozami. ona stała z boku i sprawdzała w telefonie czy przyszedł mail zatwierdzający czy się dostała na studia.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by rosie anderson Sob Sie 20, 2022 4:13 pm

rosie zgodzila sie isc z nia dla towarzystwa. ostatnio miala writters block I potrzebowala jakiejs inspiracji. miala nadzieje, ze kozy jej to zapewnia xd czytala, ze przebywanie w naturze dobrze robi. - ale tu smierdzi - marudzila bo nie tak to sobie wyobrazala xd
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by sally randolph Sob Sie 20, 2022 4:16 pm

westchnęła na narzekania rosie, która była trzecim dzieckiem, którym musiała się tu zajmować. liczyła na pomoc siostry i że będzie miała chwilę dla siebie, ale wyszło inaczej.
- jak zmienisz tyle pieluch co ja to twój węch się znieczuli - zażartowała chowając telefon do torebki.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by rosie anderson Sob Sie 20, 2022 4:28 pm

rosie nie czula sie dobrze w roli opiekunki (moze dlatego, ze sama jej potrzebowala xd) wiec nie wiedziala, ze byla tu po to by jej pomoc. skrzywila sie na wspomnienie o pieluchach. mial traume po tych, ktore sally kazala jej zmieniac xd - nie mow mi nawet, nie bede miala dzieci - zdecydowala. chciala miec swojego mini me, ale nie chciala obowiazkow xd
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by sally randolph Sob Sie 20, 2022 4:33 pm

wszyscy tak bardzo przyzwyczaili się do tego, że sally się wszystkimi opiekowała, że nie przychodziło im do głowy, że potrzebowała przerwy. już widzę jak będą myśleli, że przechodzi załamanie nerwowe albo kryzys wieku średniego xd
- teraz tak mówisz, ale zmienisz zdanie - mówiła jak każda madka i nie dopuszczała do siebie myśli, ze można nie chcieć dzieci. - popatrz ile z nimi radości - wskazała na dzieciaki, ale to był zły moment, bo corey akurat tarzał się w koziej kupie, a millie ciągnęła króliki za uszy.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by rosie anderson Sob Sie 20, 2022 4:51 pm

haha beda jej musieli zrobic intervention xd
- watpie. nie chce zeby mi sie wszystko.. wiesz.. rozszerzylo - pomachala rekoma w okolicach krocza. nie pomyslal, ze mogla tym urazic siostre. widac bylo, ze nie uwazala na lekcjach biologii xd myslala, ze jak sie wypchnie dziecko to zycie jest juz skonczone. - zrobisz cos z tym? - szkrzywila sie wskazujac chlopca.
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by sally randolph Sob Sie 20, 2022 4:58 pm

wkurzy się, że chcą, żeby tylko stała przy garach i rozwieszała pranie i że nie pozwalają jej się bawić xd
rosie miała już alarm ciążowy, więc prawie zaliczyła wpadkę jak siostra. tylko ojciec jej dziecka nie byłby tak wspierający jak mąż sally. roześmiała się słysząc argumenty rosie.
- jedyne co ci się rozszerzy to twoje serce - gadała farmazony. poza tym myślała, że z jej sióstr to właśnie rosie marzy o mężu i rodzinie. - nie, nauczyłam się, że lepiej jest jak się go puści wolno - machnęła ręką. trochę zazdrościła młodemu tej wolności. tym bardziej, że to ona musiała mieć oczy dookoła głowy.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by rosie anderson Sob Sie 20, 2022 5:13 pm

ups xd
zywe dzieci to najlepsza antykoncepcja xd moze dlatego spedzala z siostra teraz tyle czasu zeby sobie przypomniej jak sie bala kiedy eden ja zaciazyl.
- moje serce juz jest rozszerzone - nie byla przekonana. mazyla o mezu, kiedys o dzieciach tez. ale teraz przechodzila faze gdzie myslala, ze to juz nie jest w jej planach. jak znajdzie chlopaka to moze jej przejdzie I znowu zacznie planowac slub I laczyc ich zdjecia zeby zobaczyc jak beda wygladac ich dzieci xd - nie bede siedziec obok niego w taksowce - shotgunowala miejsce z przodu. haha sally zazdroscila, ze nie moze sie turlac w kupie xd
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by sally randolph Sob Sie 20, 2022 5:17 pm

haha na wszystkie sposoby musiała sobie przypominać, żeby trzymać się z dala od edena.
- na wszystkich chłopaków, którzy ci się podobają? - zaśmiała się. wiedziała, że rosie ma duże serce jeśli o to chodzi xd rosie dopiero co przechodziła krótką fazę przerzucenia się na dziewczyny, więc nie wiadomo co za kilka dni wymyśli xd - dobrze się składa, i tak chciałam wrócić na piechotę - czekałby ich długi spacer, ale chciała wymęczyć dzieciaki tak, żeby padły po powrocie do domu.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by rosie anderson Sob Sie 20, 2022 5:25 pm

nie tylko od edena. on byl w stanie sam ja zniechecic do siebie. wystarczylo jej powiedziec, ze nie jest seksi xd
- moze kiedys - skrzyzowala rece na cyckach. - teraz jest tylko otwarte dla rodziny I przyjaciol - poinformowala ja o swoich struggles. starala sebie sama przekonac, ze nie potrzebuje facetow, ale jak tylko jakis okazywal jej zainteresowanie zapominala o swoich nowych priorytetach. - wracamy na piechote? - jeknela niezadowolona. spojrzala na swoje buty. nie byly stworzone do pokonywania dlugich tras.
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by sally randolph Sob Sie 20, 2022 5:33 pm

czyli po prostu przypominała sobie, żeby się zabezpieczać.
- bardzo ładnie to brzmi, ale co z chłopakami? - zaczęła dopytywać. wydało jej się to podejrzane. poza tym chciała żyć pośrednio przez rosie skoro dla niej etap randkowania i przebierania w chłopakach zamknął się dziesięć lat temu. - tak, po drodze pojdziemy na lody - planowała. myślała, że rozproszy młodszą siostrę lodami tak jak dzieci.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by rosie anderson Sob Sie 20, 2022 5:40 pm

najlepiej dla wszystkich byloby zeby w ogole jej sie odechcialo seksu, ale dobre I to.
- wole dziewczyny. vicky mowi, ze tez sa wredne, ale na pewno nie az tak jak chlopacy - opowiadala o swoich nowych wyborach zyciowych. wszyscy najlepsi kolesie mieli juz zony I dzieci. zabraklo dla niej! - na te gdzie pracuje ten blondyn z niebieskimi oczami? - zainteresowala sie. dobrze jej szlo interesowanie sie tylko dziewczynami xd
sally randolph

sally randolph

ottawa
pielęgniarstwo
modern mom
30

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by sally randolph Sob Sie 20, 2022 5:45 pm

hahah widok corey'a tarzającego się w odchodach jeszcze tak na nią nie podziałał.
- niech wam będzie. wy młodzi całujecie się z kim popadnie - podrapała się po policzku. nie nadążała za dzisiejszą młodzieżą i seksualną płynnością, była za stara na takie rzeczy xd - jasne, że tak - wymsknęło jej się. była matką i żoną, ale to nie znaczyło, że nie mogła popatrzeć i specjalnie zabierać tam dzieciaki xd - mają tam najlepsze smaki - poprawiła się, żeby wymyślić powód swojego entuzjazmu.
rosie anderson

rosie anderson

ottawa
liceum
devil in disguise
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by rosie anderson Sob Sie 20, 2022 6:41 pm

smak lodow jej nie zachecil tak jak spotkanie blondyna. zgodzila sie isc z buta, ale marudzila dopoki nie dotarli na lody.
augustus goodman

augustus goodman

st. albans
-
best babysitter in town
29

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by augustus goodman Pon Sty 09, 2023 9:24 pm

karmił kozy z przedszkolakami, ale jedna ugryzła go w tyłek xd
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by ivy rallakis Pon Sty 09, 2023 9:28 pm

ivy przyszla sie zrelaksowac w towarzystwie zwierzat. widziala cala sytuacje I zaczela sie smiac. - chyba cie polubila - poklepala koze po glowie.
augustus goodman

augustus goodman

st. albans
-
best babysitter in town
29

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by augustus goodman Pon Sty 09, 2023 9:35 pm

gus wiecznie pokrzywdzony, jak nie wybity ząb (wstawili mu już to nie straszył) to ugryzienie kozy - myślisz, że można mieć od tego wściekliznę? - zapytał niby żartując ale mówił na serio xd
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by ivy rallakis Pon Sty 09, 2023 9:45 pm

nie mial szczescia.
- trzeba jej zapytac czy ma wscieklizne - pochylila sie do kozy I oparla rece o kolana. - masz wscieklizne? - zapytala I przygladala sie jej przez chwile. - powiedziala, ze nie wiec jestes bezpieczny - zasmiala sie.
augustus goodman

augustus goodman

st. albans
-
best babysitter in town
29

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by augustus goodman Pon Sty 09, 2023 9:50 pm

nikt w tym mieście nie miał xd
przyglądał się jak gadała z kozą i uznał, że to całkiem urocze dlatego zagapił się na nią. najwyraźniej najlepiej wyglądała ze zwierzętami xd - dzieki, jestem spokojny - podszedł i chciał znowu pogłaskać kozę, ale próbowała go ugryźć więc odskoczył - chyba masz lepszą rękę do zwierząt niż ja - zasmiał się nerwowo.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by ivy rallakis Pon Sty 09, 2023 9:56 pm

ups xd
z ludzmi nie potrafila sie tak dobrze dogadac jak ze zwierzetami. moze dlatego, ze nie rozumialy co do nich mowi xd zasmiala sie jak gus prawie zostal ugryziony po raz drugi. - moze kiedys skrzywdzil ja jakis mezczyzna I teraz ma uraz - wyciagnela reke w strone kozy. jej dawala sie glaskac. - psy czesto tak maja, widzialam na tiktoku - wyprostowala sie.
augustus goodman

augustus goodman

st. albans
-
best babysitter in town
29

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by augustus goodman Pon Sty 09, 2023 10:00 pm

albo sama sobie odpowiadała co mówią te ze zwierzęta, a z ludźmi nie było tak łatwo.
- jestem miły i uroczy, nie rozumiem dlaczego miałaby mnie nie lubić - przedstawiał się w samych superlatywach. może po to żeby zaimponować ivy - jakie jest twoje ulubione zwierze? - zapytał nagle. może jej kupi. gorzej jeśli to byłoby coś egzotycznego xd
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by ivy rallakis Pon Sty 09, 2023 10:07 pm

bardzo mozliwe, ze tak wlasnie bylo. moze tez slyszala glosy w glowie I myslala, ze to zwierzeta jej odpowiadaja xd
- moze ma traume - wzruszyla ramionami. - ale ja zgadzam sie z tym, ze jestes mily I uroczy - zasmiaal sie. - w zeszlym tygodniu myslalam, ze krowy, ale jednak bardziej uwielbiam jaszczurki. te przypominajace smoki sa najfajniejsze - rozmarzyla sie. zalowala, ze nie sa wieksze I nie lataja. chciala byc jak daenerys xd
augustus goodman

augustus goodman

st. albans
-
best babysitter in town
29

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by augustus goodman Pon Sty 09, 2023 10:10 pm

brala jakieś leki czy była wariatką która po prostu chodziła po mieście i zostanie drugim eustachym?
- dzięki - trochę się zawstydził i odwrócił głowę żeby nie widziała tego. mało męskie xd zmartwił się, bo nie kupi jej jaszczurki smoka, ale wymyślił co innego - możemy iść kiedyś obejrzeć jaszczurki do zoo - zaproponował - chyba, że byłaś tam tyle razy że ci się znudziło - i zaraz zwątpił w swoje możliwości.
ivy rallakis

ivy rallakis

ateny
socjologia
wildflower
21

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by ivy rallakis Pon Sty 09, 2023 10:18 pm

nie byla agresywna! moze juz sie przyjaznila z eustachym xd
szkoda, ze nie widziala jak sie zawstydzil bo uwazalaby to za urocze. - bylam tam duzo razy, ale jeszcze mi sie nie znudzilo - chetnie sie zgodzila. podobal jej sie jego pomysl na randke. bo uznala, ze to randka.

Sponsored content

willows activity farm Empty Re: willows activity farm

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 3:39 pm