• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

miejski stadion

vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion Empty miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Wto Lis 22, 2022 8:13 pm

miejski stadion 560eeea3ae3111449e9519d8d0ea41ae
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Wto Lis 22, 2022 8:13 pm

miała jakiś ważny mecz i nie widziała archiego z transparentem przez co nie strzeliła gola więc szła teraz wkurzona do szatni xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Wto Lis 22, 2022 8:17 pm

hehe ted.
archie tez byl na nia wkurzony, ale byl na tyle dobrym chlopakiem, ze pojawil sie na meczu. trzymal sie z boku i stal niedaleko szatni z nosem w telefonie. nie wypatrywal jej specjalnie, ale chcial zeby wiedziala jaki jest laskawy, ze przyszedl.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Wto Lis 22, 2022 8:20 pm

teraz hehe, a wcześniej meh!
faktycznie łaskawy xd a mógł oglądać jak biega w piłkarskim wdzianku cała spocona, seksi!
zauważyła go jak opierał się o ścianę, dobrze że mu nie walnęła w telefon żeby wypadł z jego rąk. nie była aż tak chamska, ale była wkurzona. więc przystanęła przy nim odchrząkując i zaznaczając swoją obecność.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Wto Lis 22, 2022 8:24 pm

za pierwszym razem mi sie nie podobalo xd
moze specjalnie nie chcial patrzec na nia spocona w sportowym wdzianku bo by sie jeszcze pzypadkiem za szybko odbrazil. osobiscie uwazal, ze to on mial wiekszy powod zeby byc dla niej chamskim. - czesc - przywital sie bez entuzjazmu, kontynuujac odpisywanie na wiadomosc. nie spojrzal na nia, ups.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Wto Lis 22, 2022 8:31 pm

uprzedziłaś sie xd
kręcił go pot hehe, każdy książę miał jakiś fetysz.
wkręcił sobie, że ma większy powód do obrażania, a tak na prawdę uwierzył w wersję summer (albo rosie), a nie zapytał o nic vicky - byłeś dziś kiepskim kibicem - skrytykowała go na dzień dobry. udzielił jej się jego nastrój.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Wto Lis 22, 2022 8:40 pm

ale sprobowalam jeszcze raz xd
haha nawet z archiem nie jest inaczej.
za bardzo sie wkurzyl po tym jak ona byla obrazona, ze probuje miec bonding z jej rodzina, a ona byla zainteresowana innym facetem. poukladal sobie wszystko tak, ze specjalnie nie chciala zeby sie zaprzyjaznial z sally bo nie wierzy, ze ich zwiazek bedzie dlugoterminowy. - nastepnym razem zapros oscara, moze on bedzie lepszym kibicem - mruknal do niej ciagle kilkajac w telefonie. zachowywal sie teraz jak typowy krolewicz, a vicky mogla poczekac zanim dostanie jego pelna uwage, ups.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Wto Lis 22, 2022 8:46 pm

nie uwierzyłaś w nasze rekomendacje xd
no jest jakiś genetyczny błąd w dna królewiczów i u każdego inaczej sie objawia.
nawymyślał sobie, a nie poukładał bo nic nie trzymało się kupy. prawda była taka że vicky nie chciała niańczyć dzieci sally kiedy ta bawiła się w najlepsze xd nie miała ręki do dzieci, sama była jeszcze trochę dzieciakiem jednak xd - skąd nagle takie zainteresowanie oscarem? - zdziwiła się i zaraz powiedziała kąśliwie - czyżby podobał ci się, ale nie wiesz jak go zaprosić na randkę? - nie zapomniała, że leciał na chłopaków też.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Wto Lis 22, 2022 8:51 pm

ups xd
moze przez inbreeding xd
dla archiego wszystko mialo sens xd po co mial o tym rozmawiac z vicky skoro mogl sie nakrecac wersja nieogarnietej summer xd - to samo moge zapytac ciebie - schowal telefon do kieszeni i w koncu podniosl na nia wzrok. - probujesz mnie teraz przekonac zebysmy byli w otwartym zwiazku wmawiajac mi, ze to ja na niego lece? - zapytal wkurzony, ze zwalala wine na niego.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Wto Lis 22, 2022 8:57 pm

i musiała poczytać o tym xd
summer to taki autorytet że faktycznie warto się jej słuchać haha.
- hm? - zdziwiła się jego oskarżeniami - nie pomyliłeś mnie z rosie? - burknęła - nie jesteśmy aż tak podobne - ale ona leciała na oscara - ja na niego nie lecę więc to musisz byc ty w takim razie - obwiniała jego. nie wiedziała w sumie o co chodzi.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Wto Lis 22, 2022 9:05 pm

haha xd
za bardzo przejal sie, ze byla taka mozliwosc i uwierzyl summer, zapominajac, ze powinien posluchac strony vicky, ups.
- wszystkich probujesz w to wciagnac zamiast sie przyznac? - oskarzyl ja. oscar mogl rosie sie tez podobac, ale to go malo obchodzilo. interesowalo go to, ze jego dziewczyna oglada sie za nim. - wszystko wiem, nie musisz juz udawac - oczywiscie nie wyjasnil co wie xd myslal, ze skoro rozmawiaja o oscarze to bylo oczywiste co mial na mysli.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Wto Lis 22, 2022 9:08 pm

czyli nie ufał jej wystarczająco, ups!
archie taki wszechwiedzący, a vicky dalej nie rozumiała o co chodzi i to nie dlatego że była głupia xd
- tak, okej - westchnęła - specjalnie sfaulowałam tamtą laskę, nie powinnam, ale inaczej strzeliliby nam gola - chyba nie o takie przyznanie chodziło. mógł pomyśleć że sie z niego zbija, ale wcale tak nie było xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Wto Lis 22, 2022 9:14 pm

ups!
prychnal kiedy zmienila temat. zrozumial to tak, ze vicky nic nie robila sobie z tego, ze byl urazony jej zachowaniem. - nie bede z toba rozmawial jesli bedziesz ze mnie zartowala - poinformowal ja obrazony i poszedl xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Wto Lis 22, 2022 9:20 pm

zostawił ją ze zdziwkiem na twarzy, ale nie pobiegła za nim. była zbyt dumna. teraz będzie psioczyć rosie. ciekawe czy będzie miała poczucie winy (chyba wiem) xd
napoleon love-setterfield

napoleon love-setterfield

st. albans / nowy jork
prowadzi motel
back to my hometown
28

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by napoleon love-setterfield Sro Kwi 12, 2023 7:28 pm

przypadkiem przechodził obok, kiedy trey grał jakiś mecz. został, żeby obejrzeć mecz, ale dopiero po dłuższym czasie skumał się, że trey tam gra xd oczywiście wyglądało to tak, jakby mu kibicował, bo usiadł w pierwszej ławce (tylko tam było miejsce) i dopingował drużyne wraz z tłumem.
trey jackson

trey jackson

new york
fizjo
friendly jock
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by trey jackson Sro Kwi 12, 2023 7:33 pm

byl skupiony na grze wiec zauwazyl leona dopiero jak jego druzyna zdobyla punkt i akurat spojrzal w strone miejsca, w ktorym siedzial. podszedl do niego podczas przerwy skoro specjalnie przyszedl mu kibicowac. - mam nadzieje, ze dostarczamy ci dobrych emocji - zazartowal.
napoleon love-setterfield

napoleon love-setterfield

st. albans / nowy jork
prowadzi motel
back to my hometown
28

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by napoleon love-setterfield Sro Kwi 12, 2023 7:37 pm

uśmiechnął się do niego szeroko, co było odruchem, kiedy widział, ze do niego podchodzi i wcale nie miało podtekstu, że tak bardzo cieszy się na jego widok.
- mhm, tak, zdecydowanie dostarczasz mi wiele różnych emocji - wypaplał od razu. jego mętlik w głowie zaczynał się wylewać i gadał już nie tylko do siebie, ale też za dużo do innych xd
trey jackson

trey jackson

new york
fizjo
friendly jock
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by trey jackson Sro Kwi 12, 2023 7:44 pm

z jednej strony milo bylo, ze tak sie cieszyl na jego widok, ale nie jesli byl w tym jednak podtekst. zasmial sie na jego slowa. nie wiedzial jak ma to rozumiec i czy brac to doslownie xd - nie wiem czy to dobrze - podrapal sie niezrecznie po wlosach.
napoleon love-setterfield

napoleon love-setterfield

st. albans / nowy jork
prowadzi motel
back to my hometown
28

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by napoleon love-setterfield Sro Kwi 12, 2023 7:51 pm

zawtórował mu niezręcznym śmiechem.
- ja też nie wiem - przyznał. ich interakcje sięgały szczytów niezręczności. każda kolejna była coraz gorsza, bo napoleona nękało jedno pytanie, które w końcu postanowił zadać, żeby uniknąć nieporozumień, wow: - ciągle nie rozumiem, dlaczego tu przyjechałeś, a nie spędzamy razem czasu - nadal myślał, że to było dla niego, ale to nie miało sensu, nawet dla leona xd
trey jackson

trey jackson

new york
fizjo
friendly jock
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by trey jackson Sro Kwi 12, 2023 7:57 pm

wow, brawo leon.
zaskoczylo go to pytanie bo myslal, ze nie dawal mu znakow, ze przyjechal tu dla niego. - dostalem stypendium, tylko dlatego tu przyjechalem - wytlumaczyl w koncu. zrobilo mu sie glupio, ale zaraz go zawolali i musial kontynuowac gre wiec leon dostal duzo czasu zeby to przemyslec xd
napoleon love-setterfield

napoleon love-setterfield

st. albans / nowy jork
prowadzi motel
back to my hometown
28

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by napoleon love-setterfield Sro Kwi 12, 2023 7:58 pm

to nadal nie wyjaśniło, czy specjalnie ubiegał się o stypendium w st. albans, żeby być bliżej napoleona xd mimo wszystko zrobiło mu się dziwnie po wypowiedzi treya, bo nawet nie próbował proponować spędzania razem czasu, więc poszedł i nie oglądał reszty meczu.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Sob Mar 16, 2024 9:32 pm

dziewczyny miały tu jakiś mecz! vicky strzeliła gola, ale mimo to przegrały i schodziły strute do szatni!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Sob Mar 16, 2024 9:38 pm

przyszedl jej kibicowac, ale trzymal sie z boku. nie wiedzial czy jej rodzina tez jest obecna i nie chcial wkurzac sally. podszedl do niej i zagadal zanim weszla do szatni. - swietnie ci szlo - pochwalil ja.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Sob Mar 16, 2024 9:43 pm

wiadomo że spocona i śmierdząca po meczy vicky to coś co go kręciło!
pewnie sally z dzieciakami kibicowali, ale jednak nie wchodzili do śmierdzącej szatni - przegrałyśmy - burknęła na słowa archiego i nawet zatrzymała się żeby kopnąć ścianę.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
24

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Sob Mar 16, 2024 9:47 pm

wkladala duzo pasji w pilke, a on lubil na to patrzec.
- nie zawsze mozna wygrywac - zazartowal. nie musiala kopac sciany zeby widzial, ze jest zdenerwowana. - nastepnym razem na pewno sie uda - probowal ja jakos pocieszyc.

Sponsored content

miejski stadion Empty Re: miejski stadion

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 5:45 am