• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

miejski stadion

vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion - Page 2 Empty miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Wto Lis 22, 2022 8:13 pm

First topic message reminder :

miejski stadion - Page 2 560eeea3ae3111449e9519d8d0ea41ae
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion - Page 2 Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Sob Mar 16, 2024 9:52 pm

mogła albo grać piłkę, albo grzebać w maszynach. typowo męskie zawody raczej!
kopnęła jeszcze parę razy ścianę aż zerknęła na niego - fajnie, że wpadłeś - pochwaliła go, zawsze doceniała jego doping - ale nie masz koszulki z moim numerkiem i nazwiskiem - wytknęła mu to zaraz śmiejąc się i próbując rozładować ten gniew gdzie indziej.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

miejski stadion - Page 2 Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Sob Mar 16, 2024 10:02 pm

z nia mial best of both worlds xd
patrzyl na nia i zastanawial sie kiedy wkroczyc i ja zatrzymac zeby nie polamala sobie nogi, ale zaraz sie uspokoila. - nie moglem tego przegapic - usmiechnal sie. - jest w praniu, moze powinienem kupic druga zeby nosic na przemian - zasmial sie.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion - Page 2 Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Sob Mar 16, 2024 10:05 pm

prawda!
na szczęście nie miała zamiaru łamać nogi, która kopała takie ładne gole xd
- wiesz, że za tydzień też gramy i w tej sytuacji oczekuję, że znowu się pojawisz? - zaśmiała się, wymagania! - albo powinnam ci przynieść moją z szatni, byłaby trochę obcisła ale miałbyś na zmianę - już zaznaczała teren nieświadomie xd ciekawe czy archie pokazałby się w tym!
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

miejski stadion - Page 2 Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Sob Mar 16, 2024 10:14 pm

powinna ja ubezpieczyc xd
- mam juz zapisane w kalendarzu - obiecal, ze bedzie. - zawsze dobrze wygladalem w obcislych strojach - odpowiedzial z rozbawieniem. mial do siebie dystans i wiedzial, ze musi ja udobruchac wiec wlozylby na siebie za mala koszulke xd
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion - Page 2 Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Sob Mar 16, 2024 10:21 pm

jak już będzie więcej warta, to dlaczego nie!
włożyłby nawet sukienkę gdyby poprosiła, był tak zdesperowany. to ją nawet rozczuliło więc poklepała go po ramieniu - cieszę się, że tu jesteś - zrobiło się jednak trochę niezręcznie kiedy go tak klepała więc w końcu nie wiedziała co zrobić to pochyliła się i cmoknęła go w policzek, spontanicznie xd
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

miejski stadion - Page 2 Empty Re: miejski stadion

Pisanie by archie holtzman Sob Mar 16, 2024 10:29 pm

osmieszyl sie w gorszy sposob narkotykami wiec sukienka to bylo nic. zalezalo mu na niej i zrobilby wszystko zeby jej to udowodnic.
- ja tez - milo bylo czuc jej dotyk i jeszcze miliej mu sie zrobilo kiedy dostal buziaka w policzek. usmiechnal sie szerzej. - mozemy sie widywac tylko na meczach? - ten calus go zachecil. wiedzial, ze potrzebuje czasu i nie mial zamiaru nalegac, ale zawsze warto bylo sie upewnic.
vicky anderson

vicky anderson

ottawa
mechanika
little freak
22

miejski stadion - Page 2 Empty Re: miejski stadion

Pisanie by vicky anderson Sob Mar 16, 2024 10:33 pm

w końcu do tego doszedł, chyba że leah coś pokrzyżuje xd
już się rozochocił buziakiem xd - no właśnie czekam aż gdzieś mnie zaprosił - palnęła bez zastanowienia, ale faktycznie na to czekała, choć reakcja mogła nie wskazywać bo walnęła go pięścią lekko w klatę niczym kumpla. typowa vicky! zaraz dziewczyny ją zawołały do szatni więc musiała wygłosić jakąś motywacyjną mowę niczym ted lasso i skupić się na nich!

Sponsored content

miejski stadion - Page 2 Empty Re: miejski stadion

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Sob Maj 11, 2024 7:45 am