lodowisko

    avatar

    Go??
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Go?? Pon Lut 20, 2012 7:25 pm

    First topic message reminder :

    Przegrał jakiś zakład z kumplami i teraz musiał śmigać wśród bachorów na łyżwach, na których nawet nie potrafił jeździć. Chwiał się jak jakiś szaleniec i praktycznie cały czas odbijał się od barierki. Już wolałby im kupić skrzynkę piwa, aniżeli się tak kompromitować, biedaczek!
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 8:10 pm

    a co takiego mu się stało? xd
    - dzięki, alex, też cię uwielbiam! i prześlicznie wyglądasz! - przesłała mu buziaka w powietrzu. wszyscy zawsze jej powtarzali, że była głupia! musieli mieć chyba w tym trochę racji. dla niej to chyba był komplement? cóż, minnie nie brała nic na poważnie, jak powszechnie wiadomo. - taranujesz drogę, bo pijesz za dużo piwa i urósł ci brzuch! - stwierdziła i zaczęła układać stopy, żeby dać radę wstać, chociaż sama chyba nie potrafiła. - chodź, wstaniemy razem. - wyciągnęła w jego kierunku łapkę.
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 8:13 pm

    chciał się zabić, bo wszyscy uważają, że jest gejem, a nie jest xd takie jego problemiki!
    wiedział, że to źle się skończy, jeśli będą próbować wstać razem, ale i tak chwycił jej rączki. - dzięki, też chcę takie zdjęcie na fejsa! - zaśmiał się potrząsając głową. - no dzięki, dzisiaj nie piłem, wiec po lodowisko możemy zahaczyć o jakiś pub - zaśmiał się gardłowo. i spróbowali wstać.
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 8:19 pm

    haha, rzeczywiście.
    - jasne, nowe profilowe. - dalej się śmiała, bo niezwykle bawił ją obrazek alexa w tej czapce i na pewno później mu zrobi jakieś fotki, których z wiadomych powodów nie będzie na fejsie, chyba że się okaże, że takowe znajdziesz gdzieś. xd - a myślałam, że już piłeś, że tak krzywo jeździsz! - roześmiała się głupkowato i akurat w tym momencie spróbowali wstać, co nie było dobrym pomysłem, bo oboje się śmiali, on ją pewnie spróbował w tym momencie walnąć w bok, że go obraża, no i skończyło się na tym, że tylko przewrócili się po raz kolejny, zresztą minnie wylądowała na alexie tak, że stykali się nosami.;x
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 8:34 pm

    chyba nie ma takich ;/ popatrzył na nią trochę zaskoczony tym, że wylądowała tak na nim i była tak blisko....... od razu mu się przypomniała tamta noc, omg. ale zaraz uśmiechnął się niemrawo trochę jednak i pewnie z niego zeszła, chyba, że była taka gruba, że nie mogła się teraz podnieść. to by nie było fajne. - w ogóle wjebaliśmy dzisiaj takiemu kolesiowi dzisiaj, razem z theo - pochwalił się, dumny z siebie, jakby odkrył co najmniej jakiś nowy pierwiastek!
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 8:39 pm

    szkoda! dorób w photoshopie. przeklej jego twarz do zdjęcia minnie. xdddddd ta bliskość z nim też od razu jej przypomniała tamtą noc, ale jakoś się wygramoliła z niego i w końcu udało im się podnieść z ziemi i ruszyli przed siebie, dołączając do fali ludzi jeżdżących w kółko.
    - za co? - zainteresowała się. - pewnie go walnęliście i myślał, że dwoi mu się w oczach! - wymyśliła z rozbawieniem.
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 8:47 pm

    hahaha, nie mam ps :<
    roześmiał się słysząc jej słowa - no, na początku był zdziwiony, jak wszyscy - bo pewnie bracia johnson lubili się bić i obijać mordy innym facetom, a najbardziej lubili to robić razem! - przystawiał się do ruby, mały chujek - mruknął, nie mogąc powstrzymać się od przekleństwa! i o mało się nie wywalił o czyjąś nogę, jakiejś ofiary, która nie potrafiła jeździć na łyżwach. dokładnie jak on.
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 8:58 pm

    smuteczek!
    - no tak, starsi bracia ruszyli na ratunek. - zaśmiała się. theo i alex zawsze byli mega opiekuńczy wobec ruby, która przez to wydawała jej się właśnie taką małą, niewinną dziewczynką. - tak jakbyście nie byli tacy sami i nie przystawiali się do czyichś młodszych sióstr! dziwne, że was nikt nie bije. - dodała ze śmiechem. pewnie starczyło im to, ze minnie ich wiecznie atakowała. minnie sobie jeździła płynnie, teraz nawet tyłem, więc mogli rozmawiać patrząc na siebie. ależ się popisywała! pewnie piruety też robiła.;d
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 9:03 pm

    ale pozory mogą mylić! - eeej, nie mów tak nawet! my, a ona to coś zupełnie innego.. - mruknął. - poza tym my umiemy się bronić. nie to co on - zaśmiał się szyderczo. i naciągnął sobie jej czapkę bardziej na głowę, bo minnie chyba miała większą głowę od niego i mu ona spadała. - nie popisuj się tak! - zaśmiał się - bo jeszcze spodobasz się jakiemuś łyżwiarzowi, a jak wiadomo wszyscy łyżwiarze to pedały. poza tym z kim pójdę na piwo? - bo to już było ustalone, że po lodowisku idą do pubu!
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 9:13 pm

    - no dobra, dobra! tylko uważajcie na wszystkie cnotki, bo one zawsze mają starszych braci! - roześmiała się. w ogóle tak się dzisiaj zastanawiałam i stwierdziłam, że minnie jest chyba największą cnotką na forum, kto by pomyślał. xdddddddddddddd - no i dobrze, przynajmniej ktoś by mnie wziął w obroty, nie to co ty! - odparła, rozglądając się, chodziło jej oczywiście o piruety. xddddddd - poza tym wiadomo, że wolę iść na piwo! - dodała, jakby to była oczywista oczywistość. w sumie była. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 9:16 pm

    no w sumie tak, pewnie jej ostatni seks był z alexem xdddddddd ech. - no właśnie i to jest ten problem, ale nie takie pokonywaliśmy - zaśmiał się. uwielbiał się bić, może nawet specjalnie wybierał te młodsze, żeby potem mieć okazję do bicia sie z ich starszymi braćmi. ale głupek. ale starsze też lubił, zresztą lubił wszystkie. oprócz czterdziestek i wzwyż. - ok, dobra jest! chciałem postawić ci piwo, ale chyba się rozmyśliłem w tym momencie... - skrzyżował ręce na piersi i zgrabnym ruchem zjechał do wyjścia, już bez tych skrzyżowanych rąk..
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 9:22 pm

    też mi się tak wydaje. poza tym alex był jej jedynym partnerem w łóżku oprócz gabrysia. ;o no to sorry, cnotka roku! roześmiała się na jego słowa. rzeczywiście głupek. ale cóż, to w końcu alex!
    - czeeeeeemu? - zajęczała, robiąc przy tym słodką i niewinną minkę i ruszyła za nim oczywiście.
    avatar

    Gość
    Gość

    lodowisko - Page 3 Empty lodowisko

    Pisanie by Gość Czw Lut 23, 2012 9:30 pm

    ;oooooooooooooooo no nie pierdol! xd
    - bo mnie obraziłaś - przewrócił oczami, bo to było oczywiste dlaczego! i poszli do pubu czy gdzieś, gdzie zacznę.

    Sponsored content

    lodowisko - Page 3 Empty Re: lodowisko

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 5:26 am