klub tenisowy

    avatar

    Gość
    Gość

    klub tenisowy - Page 2 Empty Re: klub tenisowy

    Pisanie by Gość Sro Mar 21, 2012 5:44 pm

    First topic message reminder :

    zahaczyli o jakąś kawiarnię po drodze, no i jej dom. zostawiła okropny mundurek w szafie, a sama ubrała się jakoś fajnie, a jak znajdę to wstawię. teraz jednak byli już na korcie i antoinette odbijała piłeczkę rakietką, by zaraz zagrać. starała się nie krzyczeć, jęczeć, ani nic takiego, co by nie pobudzać lenniego, który mogłby się podnieć na ich dźwięk. no i sobie odbijali.
    avatar

    Gość
    Gość

    klub tenisowy - Page 2 Empty Re: klub tenisowy

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 7:32 pm

    - całe szczęście nie! ale moje przyjaciółki były zachwycone tym. - zaśmiała się pod nosem. tak naprawdę to wcale tak nie było. wszystkie jęczały, że barbra to kretynka i lepiej jakby jej się tam podpisał jej były mąż. ale ona miała to w dupie. one nie miały autografu nawet babrby więc niech się pieprzą. - dlaczego? chyba ci to nie umniejsza, prawda? w koncu jesteś gwiazdą na cały świat! - zimno jej było w cycki więc założyła stanik, a na to jakąś sukienkę.
    avatar

    Gość
    Gość

    klub tenisowy - Page 2 Empty Re: klub tenisowy

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 7:36 pm

    śmiała się dalej.
    - to się cieszę. ja nigdy nie miałam autografu na cycku, więc nie wiem, jak to jest. - stwierdziła z rozbawieniem. chyba że carter jej się podpisywał bitą śmietaną, ale to już inna sprawa. w ogóle barbra cały czas stała w samej bieliźnie, nie zabierając się do przebierania. - nieee, bardzo mi to pochlebia. - założyła włosy za ucho. chyba jej się odechciało na dzisiaj tenisa. - hej, wiem, że ostatnio zapraszałaś mnie na piwo, ale co byś powiedziała na drinka? - oparła rękę na drzwiach od szafki.
    avatar

    Gość
    Gość

    klub tenisowy - Page 2 Empty klub tenisowy

    Pisanie by Gość Sob Maj 19, 2012 7:40 pm

    o dziwo holly nie gapiła się jakimś wygłodzonym wzrokiem na jej ponętne ciało. może wcale takiego nie miała? nie... to niemożliwe. - drinka? ty mnie? o kurcze! - aż pisnęła zachwycona. - jasne! z wielką przyjemnościa. tylko wysuszę włosy... - oblizała usta i pobiegła się szykować. pojechały do klubu albo gdzie tam sobie barbra chciała. zacznij

    Sponsored content

    klub tenisowy - Page 2 Empty Re: klub tenisowy

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 4:06 am