Pracownia plastyczna

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Pracownia plastyczna - Page 2 Empty Pracownia plastyczna

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 12:25 am

    First topic message reminder :

    Pracownia plastyczna - Page 2 Academy_of_Fine_Arts_by_ionicus_large
    avatar

    Gość
    Gość

    Pracownia plastyczna - Page 2 Empty Re: Pracownia plastyczna

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 10:03 pm

    ja sama nie wiem! u zary to zawsze mi w każdym poście coś dziwnego wpada do głowy, tu nie ma co planować. xd
    skoro w nią wszedł, to teraz złapała jego pośladki, żeby dokończyć cały ten body art. myślę, że zara to z tych, co to jednak są głośno podczas seksu, a skoro jeszcze ją tak ostro pieprzył, to nie było miejsca na żadne ciche pojękiwania, tylko właśnie krzyczała. zaraz woźny ich znajdzie i tyle z tego będzie. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Pracownia plastyczna - Page 2 Empty Re: Pracownia plastyczna

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 10:07 pm

    to jest dopiero ciekawe jak sama nie wiesz co sie zaraz stanie xd
    a jaki woźny o tej godzinie jest w szkole? xd na pewno oboje dostali się tu jakims oknem. z resztą kto by teraz o tym myślał. bo nie sądzę, żeby cesar albo zara skupiali się nad tym czy ktoś ich nakryje. a nawet jeśli to pewnie by mieli ubaw. no przynajmniej ces. także ten, młody był to to chwilę trwało, po za tym wyćwiczony co nie, ale w końcu nic nie trwa wiecznie, więc oni też skończyli a cesar ją na koniec pocalował jeszcze raz bo w trakcie nie miał na to czasu.
    avatar

    Gość
    Gość

    Pracownia plastyczna - Page 2 Empty Re: Pracownia plastyczna

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 10:16 pm

    mówię ci! dziewczyna mnie zaskakuje na każdym kroku.
    jakiś dozorca czy inny cieć! taka szkoła elitarna, to ktoś musiał chodzić i chronić mury. pewnie od czasu kiedy kenny zorganizował wielką imprezę-demolkę w szkole na poprzednich wolfsach!
    pocałowała go przeciągle, jakby nie chciała, żeby to się kończyło, po czym jeszcze przekręciła ich, żeby teraz to cesar leżał, a ona teraz ułożyła się tak, że głowę oparła na jego klacie i malowała na niej jakieś wzorki palcami. tak jakby znowu były czasy, kiedy byli razem, a teraz leżeli w łóżku któregoś z nich i nadszedł czas na poseksowe przytulaski. nic nie mówiła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Pracownia plastyczna - Page 2 Empty Re: Pracownia plastyczna

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 10:25 pm

    fajna sprawa. ja nie wiem czy mnie ktoś zaskakuje. simon cierpliwością do zary na pewno xd no niby tak, to brzmi sensownie. ale zanim ten ktoś się wyśpi i obejdzie całą szkołę to pewnie mija trochę czasu xd
    no ja podejrzewam, że to bardziej on nie chciał, żeby się to skończyło jednak. na pewno był bardziej ogarnięty od zary, więc wiadomo.... kiedy się do niego przytulała smyrał ją po plecach ale bał się odezwać bo pewnie by zwiała... tego nie chciał bo było mu przyjemnie. zaraz smyral ją też po karku drugą dłonią. ogólnie bylo strasznie miło!
    avatar

    Gość
    Gość

    Pracownia plastyczna - Page 2 Empty Re: Pracownia plastyczna

    Pisanie by Gość Czw Maj 22, 2014 10:58 pm

    dobra! zagapiłam się trochę, bo nie umiem jednocześnie pisać na fejsiku i ogarniać odpisów. xd
    oczywiście, że było bardzo miło. za miło! przyjemnie i romantycznie. tak nie mogło być. w końcu to zara, halo! więc tak sobie leżeli i się miziali, kiedy nagle ona się ocknęła. jakby nagle ktoś ją walnął cegłą w głowę i powiedział, że przecież to cesar, co ty wyrabiasz. szybko się podniosła i spojrzała na niego z góry, takiego nagiego, całego w farbie.
    - spierdalaj. - wycedziła przez zęby i pewnie spierdolił.

    Sponsored content

    Pracownia plastyczna - Page 2 Empty Re: Pracownia plastyczna

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:08 am