Basen

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Basen - Page 2 Empty Basen

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 1:43 am

    First topic message reminder :

    Basen - Page 2 4391183863_77c00921f7_z_large
    avatar

    Gość
    Gość

    Basen - Page 2 Empty Re: Basen

    Pisanie by Gość Sro Maj 21, 2014 2:01 pm

    zazdro, chciałabym mieć jasne włosy na nogach najbardziej! moja kumpela była ciemną blondynką, a miała takie ciemne włosy na rękach, że laserami je usuwała, a i tak wróciły jej po roku, przerąbane!
    - nie wiem jak ty - tutaj tajemniczo się uśmiechnęła - ale ja nie lubię wosku i bólu - oczywiście klapsy w tyłeczek podczas dzikiej orgii się nie liczą. to nie ból! no ale nie miała takiej psychozy jak bohaterka "nimfomanki" na przykład! dalej nie rozumiem larsa von tiera xd sama też wypięła cycki, kiedy flynn przechodził, jednak nie miała takich wielkich balonów jak cherry to wypadła przy niej słabo! - co? - zmarszczyła czoło, była zdziwiona jej słowa - kenny ostatnio tylko odprowadził mnie do akademika - wyjaśniła zaraz żeby rozwiać wszelkie wątpliwości przyjaciółki.
    avatar

    Gość
    Gość

    Basen - Page 2 Empty Re: Basen

    Pisanie by Gość Sro Maj 21, 2014 2:08 pm

    serio jej po laserze wróciły? ; ooooooooo to smutek. ja akurat na rękach nie narzekam, jasne, rzadkie i nie golę, bo ogółem mi na rekach nie przeszkadzają ; o ale w lo miałam jedną laskę, co na plecach miała włosy, fujfujfujfuj xd
    ja nimfomanki nie widziałam i nie wiem, czy chcę bo słabe recenzje są. usiadła sobie na progu basenu, bo wcześniej stała i udawała, że coś robi, a teraz jej się nawet tego nie chciało. - nigdy nie bawiłaś się z ciepłym woskiem w łóżku? - zapytała zdziwiona, ale zaraz się roześmiała tajemniczo. cherry w sumie byłaby do tego zdolna. pewnie benjamin miał wybitnie udane życie seksualne z nią, bo lubiła wszelkie zabawy, nawet przebieranki! hoho. kto wie, czy raz nie przyprowadziła nawet koleżanki, by mogli się zabawić. zmrużyła oczy. - tak? czytałam na woof woof co innego, ale wiadomo że to bzdury - przewróciła oczami. tak naprawdę wierzyła we wszystko, co tam było bo o niej pisali tylko niechlubną prawdę, hehe!
    avatar

    Gość
    Gość

    Basen - Page 2 Empty Re: Basen

    Pisanie by Gość Sro Maj 21, 2014 2:26 pm

    no wróciły jej! i była bardzo niepocieszona z tego powodu, bo wydała kupę kasy na to! musiałam nałożyć tapetę na ryj, bo jedziemy za niedługo z kumpelą do kfc po hot wingsy hehehehe, bedziemy dziś filmy oglądać i wtryniać skrzydełka!
    ja widziałam i jestem niepocieszona z tego powodu, dobrze że tak jak moje koleżanki nie wybrałam się na to do kina. strata kasy i wyszły w połowie bo ich obrzydzał film! xd
    - cooo? nie? - wytrzeszczyła oczy i spojrzała zdziwiona na cherry - nie chcę wiedzieć jak ty się w łóżku zabawiasz - zaśmiała się. tak benek musiał mieć z nią udane życie seksualne pewnie mu tego bardzo brakowało! - przecież woof wypisuje same brednie, nie sypiam znowu z hollywoodem. zresztą on ma dziewczynę - wytłumaczyła szybko siebie i kenniego.
    avatar

    Gość
    Gość

    Basen - Page 2 Empty Re: Basen

    Pisanie by Gość Sro Maj 21, 2014 2:40 pm

    grubasy xd jak to w połowie wyszły? AHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA xd
    - a widzisz - mrugnęła do niej z uśmieszkiem na buzi, który w sumie jej z twarzy nie schodził. zwykle nie lubiła się szczerzyć, bo wolała siać grozę. poza tym bała się o swoją twarz, czy czasami nie powyłażą jej w jednej chwili zmarszczki mimiczne. no ale teraz chciała jak najbardziej zabawiać ophelię, bo aż jej głupio było, że tamta została zgwałcona. bidulka. - nigdy mu to nie przeszkadzało, więc uznałam to za wielce prawdopodobne - wydęła ustka i zacmokała w powietrze. - kurewska bea... - prychnęła widząc ją, jak wlazła na basen, a zaraz szybko z niego wyszła. pewnie kogoś szukała albo przyszła po dziennik czy coś. cherry aż zmrużyła oczy, bo tak jej ciśnienie podeszło. chociaż mogło być też tak, że wybuchnęła śmiechem bo bea po klątwie cygańskiej mogła się na przykład poślizgnąć i wpaść do wody w ubraniu xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Basen - Page 2 Empty Re: Basen

    Pisanie by Gość Sro Maj 21, 2014 3:00 pm

    spadówka! no wyszły bo je obrzydzały niektóre sceny :d
    pewnie jak zaczną jej wychodzić zmarszczki to zacznie się faszerować botoksem i będzie wyglądać jak donatella versace xd ofelia to ogólnie jest teraz biedna bardzo i pokorna, a wszyscy naokoło i tak nazywają ją podłą szmaciurą smutek!
    - niee, czasy frywolnego hollywooda już dawno minęły - zaśmiała się. kenny był teraz taki kochany, słodki i chyba faktycznie musiał coś czuć do tej całej abi skoro tyle z nią wytrzymał i to bez seksu! zmarszczyła brwi widząc beatrice - e, a co z nią nie tak? - bo nie ogarnęła, że ta ruchała się ablem, albo i nie ruchała a woof tak napisała. no i ogólnie nie wiedziała, że cherry nie znosi jej!
    avatar

    Gość
    Gość

    Basen - Page 2 Empty Re: Basen

    Pisanie by Gość Sro Maj 21, 2014 3:09 pm

    bo jest xd
    jak to bez seksu, skoro ją naćpał i wyruchał... xd cherry zgromiła ją spojrzeniem, bo jak w ogóle śmiała takie głupie pytania zadawać. - to samo co z tobą - prychnęła wkurwiona i wskoczyła do wody jak delfinek i pływała prężąc się przed flynnem, he he.

    Sponsored content

    Basen - Page 2 Empty Re: Basen

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » basen
      » Basen
      » basen
      » basen
      » basen

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:57 pm