Sala #1

    avatar

    Go??
    Gość

    Sala #1 - Page 4 Empty Sala #1

    Pisanie by Go?? Czw Lut 09, 2012 3:23 pm

    First topic message reminder :

    Nicole (oczywiście zaczęłam do napisania "Bloo") leżała w szpitalu od jakiś trzech dni, pogrążona w śpiączce. Lekarze walczyli wcześniej o jej życie, a teraz tylko czekali, aż się obudzi. Prawda była taka, że ona nie chciała się obudzić, nie chciała, żeby uratowano jej życie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala #1 - Page 4 Empty Re: Sala #1

    Pisanie by Gość Pon Lut 20, 2012 8:40 pm

    Ja spadam na siłownie, więc nie będzie mnie ponad godzinę, a potem już nie wracam. Więc, no.
    W ogóle chciałam ci coś pokazać! xd https://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk&feature=related widziałaś? xd
    On najchętniej odpiąłby się od tego wszystkiego do czego był podłączony i rzuciłby się na nią. Zablokowali by jakoś drzwi albo coś. Kamer raczej nie było. Zresztą mogli też iść do kibla. On pewnie tam sam sobie robił dobrze xd.
    - Gorzej być nie może - uśmiechnął się. Biedny byłby gdyby to takiego napalonego zostawiła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Sala #1 - Page 4 Empty Re: Sala #1

    Pisanie by Gość Pon Lut 20, 2012 8:44 pm

    Pokazywałaś mi to jeszcze na msa kiedyś! okropne to było i nie wiem dlaczego mnie tak katujesz ;x Dlatego właśnie nie zostawi go tak napalonego bo jej samej byłoby przykro widząc jego minkę.
    - Jasne, że może. Nie kuś losu, Robert. - powiedziała siadając na brzegu jego łóżka i całując go namiętnie.
    - Jak mi ciebie brakuje. - westchnęła opierając swoje czoło o jego i przymykając oczy.

    Sponsored content

    Sala #1 - Page 4 Empty Re: Sala #1

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 09, 2024 3:53 am