balkon

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    balkon - Page 2 Empty balkon

    Pisanie by st. albans Sob Maj 24, 2014 4:49 pm

    First topic message reminder :

    balkon - Page 2 Balcony09LRG
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 6:55 pm

    bo tworzysz same puszczalskie :c ej, ofelka się nie puściła tak w ogóle! dobrze ci idzie z tą zmianą na lepsze! jakby chciał skoczyć to chyba tylko komuś na ratunek, bo nie wiem, żyć mu się raczej chciało. no i pewnie było jak mówisz, ona go tu macu macu, a on sobie nawyobrażał nie wiadomo co! ja nie wiem co on zrobi jak hazel nie rzuci dla niego grace! :c może właśnie skoczy z dachu - teoretycznie tak, praktycznie nie - zaśmiał się, mrużąc oczka - ale nie chodzi o to - mruknął, łapiąc ją za ramionka - chyba się w tobie zakochałem - stwierdził. oczywiście wiadomo, że się zauroczył, ale on był takim debilem, że.. mój komentarz jest chyba zbędny. ale ja się mu nie dziwię, hazel to taki uroczy piegusek!
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 7:03 pm

    ej spadówa, nie tworzę puszczalskich! xd mówiłam, że ophelia się zmieni, ale przecież nikt mi nie wierzył! chociaż trzeba będzie coś tam zadramować, żeby sielanki za długo nie było. minnie mówiła, że chce w końcu zagrać isaac-percy więc no, słodko!
    to grace ją rzuci bo się dowie, że jest podłą, nie myślącą szmatą! kiedy usłyszała jego wyznanie to o mały włos nie zemdlała. pewnie zrobiła taką minę:
    balkon - Page 2 What-reaction-gif_1
    hehe, lubie wstawiać gifki w posty ;x - ale przecież my się w ogóle nie znamy.... - wymruczała zawstydzona z powodu jego słów i podrapała sie po piegowatym nosku. do balu nie wiedziała, że roman ma brata, faktycznie nie znali się! po za tym to odważne mówić takie słowa lasce, która ma laskę xd
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 7:19 pm

    to niedługo zagram z nią w takim razie! ej, w ogóle to ajzak może trochę podjudzić ofelkę hehehe. powie jej, że jego androlog zalecił mu częstsze uprawianie seksu, bo będzie miał prostatę w wieku 30 lat i co, i ofelka mu pomoże, nie? czemu hazel zrobiła takie zdziwko? :c najpierw go całuje, smyra, daje swoje majteczki, a teraz takie coś! sory, ale on był odważny, więc.. poza tym jeszcze najebany, to już w ogóle! na trzeźwo by jej tego nie powiedział. xd - nie podobam ci się, tak? - westchnął żałośnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 7:34 pm

    hahahaha, tak! niech jej tak powie i się pokłócą o to, że on ją namawia na siłę do seksu! i ciekawe jak ona mu pomoże! ;c no żeby ofelkę namawiać do seksu, takiej dramy jeszcze nie było! o jaki masz ładny gifek u romana, hehehe. miałam dziś szukać jakiś fajnych gifków z ofelką dla ciebie, ale zapomniałam. zaraz to zrobię!
    hazel zrobiła takie zdziwko, no bo kto by nie zrobił jak ktoś po trzecim spotkaniu mu mówi, że jest zakochany! tak jak ted i robin z himym! <3 zrobiła smutną minkę widząc jego żałosną minkę - ejej! to nie tak! - zaraz zaczęła wszystko naprawiać! była w tym mistrzem! chwyciła jego buzię w łapki i uśmiechnęła się w jego stronę - podobasz mi się no! słodziak z ciebie i w ogóle - musnęła usteczkami jego nosek - ale ja mam dziewczynę - wyjaśniła.
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 7:49 pm

    nic na siłę przecież, lekko zasugeruje tylko! no bo wolałaby, żeby chodził do daisy? no chyba nie! no fajny, fajny, nie? trochę dużawy, poszukam jeszcze innych. szalona ja, ostatnio i ajzaczkowi wstawiłam i teraz romanowi hehe. okok, to mi podeślij jak coś znajdziesz.
    właśnie, eureka! roman to taki drugi ted <3 pewnie marzył o zostaniu architektem i w ogóle! - wiem, jestem idiotą, przepraszam - mruknął, wciąż przybity - co ja sobie myślałem.. - pokręcił główką. a ja wiem co sobie myślał hehe: "dziewczyna nie ściana, da się przesunąć!".
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 7:55 pm

    tak, a ofelka będzie wtedy przed okresem więc na pewno opacznie to zrozumie i bach! kłótnia gotowa! o nie, tylko nie daisy! wystarczy, że effie ma przez nią milion problemów! ;cc no zaraz będe szukać, tylko sobie obejrze nowe zwiastuny filmów hehe!
    teddy westside był słodki! chociaż i tak z nich wszystkich to wymiatał tam barney, no i związek lily i marshalla! marshmallow i lilypad <3
    - pierniczkuuuu.......... - wymruczała słodziutko. roman pierniczek! w sumie pasuje do niego, on taki słodki polany czekoladą! - nie smuć się - posłała mu buziaczka w powietrzu! było jej teraz bardzo głupio, że przez nią zrobiło mu się przykro, przecież to bal! nie powinien chodzić przybity - nie chciałam ci popsuć balu, przepraszam - teraz to ona się obwiniała, och!
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 8:39 pm

    kłótnia musi być <3 poza tym jeszcze zobaczymy co wyjdzie z percim hehehe! biedna effie, ale przecież daisy nawet nie wiedziała, że vincent ma dziewczynę :c nooo, najlepszy serial ever! no i jeszcze gra o tron! pierniczek, ale uroczo, o ja! zachichotał, gdy go tak nazwała, była taka kochana! - nie popsułaś - oznajmił, łapiąc ją za rąsię - bawiłem się wyśmienicie i tylko dlatego, że tu ze mną byłaś! - oznajmił. pewnie bal niedługo miał się kończyć, więc zdążyli się wybawić wcześniej! w ogóle zapomniałam o zakładzie, a pisałaś o nim wcześniej hehe! zaraz o nim wspomnę coś.
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 8:47 pm

    no właśnie minnie jest, ale coś się nie odzywa chamówa, pewnie się uczy i tylko na chwilę wpadła! ;c zapomniałam ogólnie, że daisy twoja jest xd spoko, effie dziś wyruchała luke'a więc ogólnie z vincem i eff będzie drama na koniec, hihihi! o muszę ci thomasa dla dejzi jeszcze dać ogólnie! ja mam tyle najlepszych seriali, że jak zacznę wymieniać to ponad pół posta zajmie! xd - ale, ale........ - zapowietrzyła się, bo nie wiedziała co powiedzieć, a potem dostała od niego ten wielki i wspaniały komplement! - o matulo, ale ty jesteś kochany - zachichotała i dała mu buziaczka w usteczka. pewnie smakowała truskawkami, bo taki miała błyszczyk. w ogóle zachowywała się jakby nie miała laseczki, równie dobrze mogłaby tak biednego romka nie zwodzić! ;c
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 9:10 pm

    spoko, a thomas miał ją bzyknąć (czy tam ona jego), tak? ale z effie szmata, hehe! pół posta jak twoje gifki <3 ależ ona go zwodzi, no! znowu go całuje... nie ogarniam... i roman na pewno też! - dlaczego to robisz? - spytał, ściągając brewki. ale oczywiście mu się podobał buziaczek, jakże by inaczej. pyszniutki!
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 9:21 pm

    tak dokładnie! specjalnie ci wymienię seriale które oglądam/oglądałam i są najlepsze zobaczymy czy zajmują tyle ile moje gifki:
    jak poznałem waszą matkę, chirurdzy, teoria wielkiego podrywu, czas honoru, hart of dixie, family guy, gossip girl, skins, walking dead, supernatural, rodzina borgiów, trzech muszkieterów, czysta krew, sherlock............................. ej chyba tyle. to wcale nie tak dużo! nie jest ze mną tak źle, hehe!
    - robię co? - zamrugała oczętami i uśmiechnęła się. myślała, że nic takiego nie robiła! a ona łamała serce romkowi mówiąc, że ma dziewczynę, a potem całując go! pewnie stała tak blisko, twarzą w twarz z nim, że mógł policzyć wszystkie piegi na jej buzi!
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 9:35 pm

    fajne seriale oglądasz, pjona! i w sumie zajęły mniej niż gifek, o - jak to co? - spojrzał na nią i zrobił taką minkę: balkon - Page 2 Tumblr_lmot3itrza1qafrh6_by_dreamscometrue711-d6a7jy1ode mnie też masz gifa hehe - najpierw mnie całujesz, potem mówisz, że masz dziewczynę, a potem znowu mnie całujesz.. - teraz to dopiero miał mętlik w głowie - nie wiem czy wiesz, ale nie całuje się ludzi ot tak - oznajmił, marszcząc czółko. a przynajmniej jego się nie całowało bez powodu, o!
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 9:42 pm

    http://dear-indies.tumblr.com/post/63565303906/ebba-zingmark-gif-hunt
    łap tu gifki z ebbą cwaniaczku, chyba że je widziałaś i żaden ci nie pasował, bo ma tak chujowy ryj, hehe!
    - bo mam dziewczynę i lubię cię całować - zrobiła taką super smutną minkę w dzióbkiem nawet i wzruszyła ramionkami. mogliby sobie zrobić trójkącik hazel/roman/grace <3 ale zaraz chwyciła go za rączki (jedną pewnie ciągle miał obitą z powodu ostatniej bójki!) i znów dała mu buziaczka! kokietka z niej! zatrzepotała rzęskami i przygryzła dolną wargę - i co chcesz żebym zrobiła? mam przestać cię całować? - miała nadzieje, że powie "nie"!
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 10:03 pm

    widziałam, ale teraz wyhaczyłam tam jednego i chyba go zaraz ustawię hehehe! pewnie ci się nie spodoba :c a ryjek ma śliczny, ale na gifkach jakiś taki chujowy! taaaa, grace ze zmasakrowaną mordką na pewno ich podnieci <3 chyba, że do tego czasu wypięknieje! odpowiedział na jej pytanie glośnym westchnięciem - mam wrażenie, że tylko mnie wykorzystujesz - jęknął, wyrywając się z jej objęć - nie jestem twoją zabawką - dodał, ze smutną minką.
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 10:07 pm

    w sumie na tumblrze jest multum, ale jakbym miała go teraz przeszukiwać to bym do trzeciej nie wyrobiła się, hehehe. nie wiem patka się zawsze śmieje, że ebba ma ryj jak szczur. ale od zawsze była ofelką i nigdy jej nie zmienię, mwahahaha!
    zrobiła smutną minkę - nie wykorzystuje cię - spuściła głowę i gapiła się teraz w podłogę. pociągnęła żałośnie noskiem. pewnie chciało jej się płakać, bo nikt nigdy nie zarzucił jej że kogoś wykorzystuje! cios w jej serduszko normalnie! - jak w ogóle mogłeś pomyśleć, że traktuję cię jak zabawkę co? - zaczęła strzykać swoimi paluchami z nerwów, nie lubię tego dźwięku ;x
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 10:33 pm

    no dokładnie, tam można siedzieć i siedzieć. jak ci się podoba gifek u ajzaka teraz? hyhy! trochę ma racji patka. xd i dobrze, nie zmieniaj, już się przyzwyczaiłam! głupio mu się zrobiło nagle, bo nie chciał jej niczego zarzucać i żeby mu się tu zaraz rozpłakała. tym bardziej, że nie miał podejścia do kobiet! - postaw się na moim miejscu - powiedział, łapiąc ją za łapkę. pewnie też nie lubił tego dźwięku, więc musiał jej przerwać - aha, to dla ciebie - wyciągnął z kieszeni zmielony banknot w postaci stówy. w ogóle teraz ogarnęłam, że ona mu powiedziała, że ma dziewczynę, a ten debil nie zajarzył nawet, że może być lesbijką! <3
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 10:40 pm

    typowa ofelia u ajzaka <3 nie zmieniam jej, bo ophelia alighieri jest tylko jedna i jest nią ebba zingmark właśnie xd
    pewnie umiała płakać na zawołanie żeby wywołać w kimś litość. ;x ale tym razem tak nie było, na prawdę było jej przykro z powodu romka! w ogóle jak ona się dowie, że jest prawiczkiem to umrze ze zdziwienia, że taki się uchował. - dobra, w porządku - mruknęła zerkając na ich złączone łapki - mam cię nie całować - pokiwała głową. nie zrobi tego nigdy więcej! przewróciła oczyskami i zaśmiała się nagle - zgłupiałeś!? nie chcę kasy za ten głupi zakład - wymruczała. ona w przeciwieństwie do niego szybko ogarniała i wiedziała, że chodzi o zakład. haha, ona też do jakiegoś czasu nie wiedziała, że jarają ją dziewczynki. ale chłopcy też ją jarali ciągle, więc bardziej bi, niż lesbijka. ale roman tego też pewnie nie ogarnął!
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 10:50 pm

    łysy słodziak z niej! tak w ogóle to.. dziesięć minut do końca balu <3 hehehe, uchował się pod piersią matek lesbijek, pozdrawiam! - a gdybym temu zaprzeczył, całowałabyś mnie nadal? - zerknął na nią pytająco. bo on jej naprawdę nie ogarniał! ma dziewczynę, a całuje innego! ale tak czy siak, chciał żeby go nadal całowała... - ty i twoja dziewczyna, jesteście w otwartym związku, czy jak? - spytał dla jasności. bo dla niego taki całus to zdrada! - to chociaż daj się zaprosić na kolejną randkę - spojrzał na nią błagalnym wzrokiem, wciąż trzymając ją za rączkę. pewnie właśnie liczył piegi na jej nosku!
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 10:56 pm

    bal się kończy, od jutra trzeba uskuteczniać nowe dramki! <3
    uniosła prawą brew, cały czas gapiła się na niego - a zaprzeczysz? - tak, nie ma to jak odpowiedzieć pytaniem, na pytanie. większa intrygantka niż ofelia, tamta to się przynajmniej nie kryła. a hazel? hazel udaje takie niewiniątko. może robi to nieświadomie! - nie wiem w jakim związku jestem - hehe, no chyba nie sądził, że mu powie: "nie jestem w otwartym związku, ale i tak będę cię całować". poza tym ona i grace, to wszystko wyszło super dziwnie. najpierw się wyruchały, potem były ze sobą. to zupełnie tak jakby dalej się przyjaźniły i oprócz tego macały sobie cycki, hihi! - no okej - przytaknęła - ale na randce chce iść na lody i to nie byle jakie bo czekoladowo-miętowe! - zastrzegła z uśmiechem. czekolada i mięta są najlepsze!
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 11:07 pm

    przełknął gulę w gardle, bo zadała mu ciężkie pytanie, które wymagało zastanowienia i skupienia! - zaprzeczę - odparł, wzruszając ramionami - lubię gdy mnie całujesz - odpowiedział szczerze. no co! - a co na to twoja dziewczyna? chyba mnie nie pobije, co? - spytał żartobliwie. pewnie nawet nie myślał wtedy o trójkącie, bo chciał mieć hazel dla siebie - zgoda - odparł wesoło. agnes też chyba lubi czekoladowo-miętowe lody. xd
    avatar

    Gość
    Gość

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 11:12 pm

    BO JA KOCHAM TE LODY! mogłabym tylko je jeść i nic więcej! a jakbym utyła do dwustu kilogramów to wkładaliby mnie na wielki dźwig tylko po to, żeby pojechać do sklepu i żebym kupiła te lody <3
    - nawet jeśli spróbowałaby to miałaby marne szanse z tobą - zachichotała. pamiętała pewnie jak romek uderzył tego gościa przed szkołą! umówili się więc, że roman odezwie się w sprawie randki. potem jeszcze zatańczyli parę szybkich kawałków na parkiecie i roman odprowadził ją do domu pod którym jeszcze trochę się całowali!

    Sponsored content

    balkon - Page 2 Empty Re: balkon

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » balkon
      » balkon
      » balkon
      » balkon
      » balkon

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 2:39 pm