begrade club

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    begrade club - Page 19 Empty begrade club

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:31 pm

    First topic message reminder :

    begrade club - Page 19 Begrade-Night-Club
    tyler derose

    tyler derose

    st.albans
    informatyka
    gentelman
    31

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by tyler derose Czw Sty 07, 2016 1:46 am

    skoro sawyer była taka zwariowana to na pewno się z tylerem kumplowali. - ci ludzie pożrą cię żywcem z radości zaraz. - powiedział kiedy już przepchnął się przez tłum ludzi wiwatujących na jej cześć.
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by sawyer hawk Czw Sty 07, 2016 1:50 am

    no pewnie!
    - nie cieszą się aż tak bardzo, liczyłam na to, że będę płynąć po tłumie rąk jak na koncertach. - opowiedziała mu zawiedziona, ale szybko się roześmiała. nie potrafiła nawet udawać smutnej, to nie była znana jej emocja.
    tyler derose

    tyler derose

    st.albans
    informatyka
    gentelman
    31

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by tyler derose Czw Sty 07, 2016 1:55 am

    - zwariowane marzenia. jeszcze ktoś by cię upuścił i byś się poobijała. tego chcesz? bo w takim razie to ja cię chętnie chwilę po podrzucam..... - powiedział upijając łyk piwa. a trzeba dodać, że pewnie ledwo stał na nogach.
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by sawyer hawk Czw Sty 07, 2016 1:57 am

    - pozwoliłabym ci się popodrzucać, ale za dużo wypiłam. - dźgnęła go w ramię. nawet nie miało znaczenia to, że on też za dużo wypił i zaraz oboje leżeliby na ziemi. - za to powinieneś kiedyś spróbować popłynąć na rękach na koncercie, marudo. - zadecydowała za niego, że niedługo zabierze go na koncert i pokaże mu jaka to frajda, ale jeszcze nawet mu nie powiedziała. powie mu godzinę przed koncertem.
    tyler derose

    tyler derose

    st.albans
    informatyka
    gentelman
    31

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by tyler derose Czw Sty 07, 2016 1:59 am

    nie wiem czy tyler na to pójdzie. to nie jest chyba jego wymarzona rozrywka. nie to, żeby nie lubił koncertów, ale jakby faceci go macali po tyłku to na pewno by się nie cieszył. - ooo... to może rzeczywiście lepiej nie. - skrzywił się. jeszcze by go obrzygała a planował wyrwać jakąś lasencję. - masz tu jakieś koleżanki, których nie można tykać? - zapytał rozglądając się. nie chciał, żeby potem na niego krzyczała niepotrzebnie! nigdy nie wiadomo co jej strzeli do głowy.
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by sawyer hawk Czw Sty 07, 2016 2:05 am

    też by się upili przed i nawet by nie zauważył xd
    - głupek - obraziła go i pokazała mu język bez większego powodu. śmiała się cały czas i popijała swoje piwko. znała się na życiu i nigdy nie rzygała. miała wypracowany system. albo nadprzyrodzone moce. - myślałam, że cieszysz się na mój widok, a jak zawsze tylko rozglądasz się za moimi koleżankami. - potrząsnęła głową.
    tyler derose

    tyler derose

    st.albans
    informatyka
    gentelman
    31

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by tyler derose Czw Sty 07, 2016 2:08 am

    możliwe. ale musiał by jakieś 0.7 machnąć sam xd
    - jak możesz? - udawał obrażonego i westchnął ciężko. prawie mu się smutno zrobiło, że tak mu mówi! ja też mam opracowany system jak chce mi się rzygać po alkoholu, dziadek mnie nauczył xd robisz z siebie takiego żółwia jak uczą przy obronie przed psami tylko dajesz tyłek wyżej, nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. i działa! sprawdzone xd - skoro wiem, że nie mogę mieć ciebie to za kimś się muszę rozglądać, nie sądzisz? - zaśmiał się. - okej, mogę spędzić z tobą chwilę czasu, ale potem pomożesz mi znaleźć odpowiednią kandydatkę na tę noc. - wyszczerzył się
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by sawyer hawk Czw Sty 07, 2016 2:15 am

    dałoby się zrobić xd
    - to był komplement. - potargała go po włosach, bo miał takie fajne, że nigdy nie mogła się oprzeć. hahaha pierwsze słyszę o takim sposobie, może się kiedyś przyda xd ja mam tylko sposób na pijacką czkawkę, że trzeba usiąść z głową w dół między nogami i zatkać nos xd - mógłbyś wytrzymać jedną noc bez ciumkania, wiesz. - zaśmiała się. ona wytrzymywała xddd - uwielbiam być skrzydłową! - zaklaskała i zaczęła się już rozglądać za panienką. - ta na godzinie piątej? - uniosła brew, sugestywnie zerkając w tamtą stronę, żeby tyler wiedział gdzie w ogóle patrzeć.
    tyler derose

    tyler derose

    st.albans
    informatyka
    gentelman
    31

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by tyler derose Czw Sty 07, 2016 2:19 am

    w to nie wątpię xd
    - ah. - podrapał się po karku bo tego to nie załapał. i trudno mu było sobie to wyobrazić jako komplement, ale skoro tak mówiła xd nie będzie się przecież sprzeczał. a ja właśnie mam słaby żołądek więc jak za dużo wypije i zaczynam mieć helikopter w głowie to wiadomo, że muszę przestać albo zaraz skończę imprezę nie tak jakbym chciała xd - może i bym mógł, ale kto mi każe? - zaśmiał się. na szczęście nie miał nad sobą nikogo kto mógłby to zrobić. spojrzał w tamtą stronę i zmarszczył nosek. napił się, bo się musiał zastanowić a przecież alkohol bardzo w tym pomaga. - wydaje się głupia. - bo chichotała teraz a on nie lubił chichotania.
    sawyer hawk

    sawyer hawk

    kota kinabalu
    fotografia
    free spirit
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by sawyer hawk Czw Sty 07, 2016 2:24 am

    dla niej bycie głupkiem było komplementem. sama nim była, więc ciągnęło ją do swoich xd ja nie mogę mieszać, bo wtedy umieram.
    - ja ci każę! - roześmiała się od razu. - dobra, dobra, bo wiem, że ci uschnie tam na dole od razu. - poklepała go po ramieniu, tym samym dając mu przyzwolenie na wyrwanie jakieś panienki. tak jakby potrzebował jej zgody xd - aaa, to przepraszam. nie wiedziałam, że wolisz kogoś bardziej w takim stylu. - wskazała dyskretnie jakąś okularnicę, co to wyglądała na inteligentkę, która od razu chciałaby z nim przedyskutować temat globalnego ocieplenia i uchodźców z syrii. oczywiście takiej nie chciał, więc żarty się skończyły i wspólnymi siłami znaleźli mu odpowiednią kandydatkę, z którą skończył wieczór, a ona pewnie zasnęła na jakiejś wygodnej kanapie w klubie.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by hans rothbauer Czw Lut 25, 2016 9:15 pm

    przyszedł tu ze znajomymi, ale właśnie wszyscy ruszyli tańczyć i zaraz dobrali się w pary, a hans nie chciał zaczepiać żadnej nieznajomej dziewczyny, skoro nadal nie mógł sobie poradzić ze swoimi pokręconymi uczuciami do skylar. siedział więc samotnie przy stoliku ze swoim piwkiem.
    vesper cunningham

    vesper cunningham

    st albans
    -
    ściemniara
    25

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by vesper cunningham Czw Lut 25, 2016 9:18 pm

    jedna z koleżanek vesper rzuciła jej wyzwanie, żeby podeszła i spróbowała poderwać hansa. normalnie by tego nie zrobiła, ale wyzwanie to wyzwanie. chwyciła swojego drinka i poszła usiąść obok niego. - cześć - uśmiechnęła się uroczo.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by hans rothbauer Czw Lut 25, 2016 9:21 pm

    odwzajemnił uśmiech kiedy dziewczyna do niego podeszła. nigdy żadne nie podrywały go w barze, więc zupełnie nie uznał tego za taką sytuację. każda okazja była dobra do zdobycia przyjaciół!
    - cześć. jak się bawisz? - zagaił.
    vesper cunningham

    vesper cunningham

    st albans
    -
    ściemniara
    25

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by vesper cunningham Czw Lut 25, 2016 9:25 pm

    - szczerze mówiąc średnio - westchnęła teatralnie, spoglądając w stronę koleżanek. zaraz jednak powróciła wzrokiem do hansa, dalej uśmiechając się do niego. - przydałby mi się ktoś kto dotrzyma mi towarzystwa - upiła łyka, nie odrywając od niego wzroku.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by hans rothbauer Czw Lut 25, 2016 9:30 pm

    popił trochę piwa.
    - to podobnie jak ja. może razem uda nam się trochę poprawić swoje humory. - zaproponował, tym bardziej, że nowa towarzyszka już wywoływała uśmiech na jego twarzy. pewnie dlatego, że poczuł w serduszku nową misję, by dzięki niemu lepiej się bawiła. każdy powód do pomagania innym jest dobry.
    vesper cunningham

    vesper cunningham

    st albans
    -
    ściemniara
    25

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by vesper cunningham Czw Lut 25, 2016 9:35 pm

    uśmiechnęła się jeszcze szerzej na jego słowa. jak na razie szło jej całkiem nieźle. szkoda tylko, że hans nie był wcale nią zainteresowany w takim sensie o jaki jej chodziło. - mam nadzieję. właśnie dlatego tu podeszłam - założyła nogę na nogę.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by hans rothbauer Czw Lut 25, 2016 9:37 pm

    uśmiechnął się szerzej, bo to oznaczało, że już sam jego wizerunek emanował ciepłem i empatią i wszyscy wiedzieli, że mogą się do niego zgłosić w każdej sprawie, a on na pewno coś po przyjacielsku zaradzi.
    - to chcesz mi o tym opowiedzieć? - uniósł brwi pytająco.
    vesper cunningham

    vesper cunningham

    st albans
    -
    ściemniara
    25

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by vesper cunningham Czw Lut 25, 2016 9:40 pm

    - oh, to za długa historia - machnęła ręką. nie przyszła tu po to, żeby rozmawiać o swoich problemach. a tym bardziej wymyślać powód, przez który nie może się dobrze bawić. - jesteśmy w klubie. powinniśmy się trochę rozerwać i dobrze bawić - odstawiła pustą szklankę na stolik i ponownie na niego spojrzała.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by hans rothbauer Czw Lut 25, 2016 9:45 pm

    - możesz mi opowiedzieć, ja mam czas i nie będę cię oceniał, obiecuję. a może pomogę? - wzruszył ramionami i popił swoje piwko. najwyraźniej wysłuchiwanie długich historii o cudzych problemach było dla niego lepszą zabawą niż tańce hulańce w klubie. - ja też właśnie sobie próbuję poradzić z pewną długą historią, ale nie chcę cię nią zamęczać. - machnął ręką, chociaż tak naprawdę bardzo chciał vesper nią zamęczać xd
    vesper cunningham

    vesper cunningham

    st albans
    -
    ściemniara
    25

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by vesper cunningham Czw Lut 25, 2016 9:58 pm

    próbowała się dalej uśmiechać, ale w końcu musiała się na chwilę odwrócić, żeby wywrócić oczami i nabrać więcej sił. żałowała, że w ogóle zgodziła się, żeby podejść do hansa. inaczej już dawno temu wiła by się na parkiecie w towarzystwie jakiegoś przystojniaka. - wieczór jest za krótki, żeby myśleć w tej chwili o problemach - próbowała go dalej przekonać.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by hans rothbauer Czw Lut 25, 2016 10:05 pm

    westchnął ciężko. on nie żałował, że do niego podeszła, bo myślał, że właśnie nawiązują znajomość, a nie, że ona chce od niego uciekać.
    - nie jestem w stanie o tym nie myśleć. - zaczął. - wszystko zaczęło się już dawno temu, kiedy poznałem przez internet angielską partnerkę do podszkolenia języka i pisałem z nią tak długo i długo, że zacząłem się w niej zakochiwać... postanowiłem, że przyjadę tutaj na wymianę studencką, specjalnie dla niej. to szalone, prawda? od początku powinienem był wiedzieć, że to szalone. - potrząsnął głową.
    vesper cunningham

    vesper cunningham

    st albans
    -
    ściemniara
    25

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by vesper cunningham Czw Lut 25, 2016 10:11 pm

    - zostawiłeś wszystko, żeby przyjechać tu specjalnie dla niej? - zapytała szczerze zdziwiona. to było dla niej idiotyczne. może dlatego, ze nie wierzyła w miłość i nigdy w życiu nie poświęciłaby się tak dla nikogo. - głupia decyzja - podsumowała zmęczona całą rozmową z nim, po czym wstała i sobie poszła.
    hans rothbauer

    hans rothbauer

    norymberga
    chemia
    chłopak z sąsiedztwa
    30

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by hans rothbauer Czw Lut 25, 2016 10:11 pm

    ALE ŻAL, NIE DAŁAŚ DOKOŃCZYĆ HISTORII ŻYCIA HANSA. opowiedział komuś innemu kto się nawinął.

    Sponsored content

    begrade club - Page 19 Empty Re: begrade club

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 5:23 am