the groove

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    the groove - Page 15 Empty the groove

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:32 pm

    First topic message reminder :

    the groove - Page 15 Table-Services


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Sro Cze 17, 2015 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by aggie holtzman Sob Sie 08, 2015 9:09 pm

    wtedy debbie urządzi mu piekło i ksieciem to on raczej nie będzie he he he.
    na pewno tak było i teraz chciała żeby daniel tańczył dla niej! - dobieram słowa tak jak chce, jak cię proszę żebyś przyszedł to nie powinieneś się czepiać - tupnęła bo psuł wszystko okropnie! - zaprosiłam cię tutaj bo nie miałam z kim tańczyć i pić - uniosła kolejnego szota i wypiła - a poza tym po prostu się stęskniłam no - pacnęła go w ramię.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by daniel roosevelt Sob Sie 08, 2015 9:15 pm

    malin nie była ruda, nie miała u niego szans halo.
    daniel musi się tak bardzo poświęcać dla swoich przyjaciółek...
    - przyszedłem, ale myślałem, że zaraz stąd wyjdę. mówiłem debbie, że niedługo wracam. - spojrzał na zegarek. pewnie miał jeszcze kupę pracy do zrobienia, ale jakże mógł odmówić aggie, która przeżywała świeże rozstanie. dobrze, że nie wiedział, że jego powodem był jego brat. - wyglądasz jakbyś miała z kim tańczyć i pić. - zaśmiał się, bo już na pewno była po paru tańcach, a kolejkach tym bardziej. też wychylił szota. - ja zawsze za tobą tęsknię. - aww.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by aggie holtzman Sob Sie 08, 2015 9:28 pm

    debbie też teraz nie była ruda, halo! ma same przyjaciółki bo z facetami się nie dogaduje to musi się poświęcać ;x
    - debbie nie będzie się gniewać, jak chcesz to mogę ją osobiście poinformować że jesteś tutaj ze mną - już zaczęła do niej pisać smsa. może nie były super psiapsiami, ale przynajmniej teraz w miarę się dogadywały ;x - ale najbardziej chce z tobą tańczyć i pić - pokiwała głową - powinieneś to docenić - podała mu kolejnego szota - kochany jesteś! - zaraz chwyciła jego policzki zrobiła mu puci puci.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by daniel roosevelt Sob Sie 08, 2015 9:36 pm

    była bardziej ruda od malin xd z przyjaciółkami daniela to akurat szczera prawda. z ralfim, alfim i harry'm układało mu się różnie. z dziewczynami nie miał takich problemów.
    - chcesz, żeby była jeszcze bardziej zła? - bo nawet nie ogarnął, że aggie i debbie się pogodziły. daniel jest tak bardzo do tyłu! bardziej się przejmował swoimi własnymi dramami z ralfim niż pogodzeniem wrogów. - nie wiem czy ty docenisz, kiedy zacznę robić ci obciach na parkiecie. - stwierdził. aggie widziała go już kiedyś w tańcu, wiedziała na co się pisze! z tym tańcem pocieszenia był jak nick z new girl ;x
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by aggie holtzman Sob Sie 08, 2015 9:49 pm

    po prostu daniel nie mógł mieć przyjaciół facetów, przykro mi ;x
    - nie bedzie zła, obiecuję - uśmiechnęła się i napisała do niej smsa. obiecała że odstawi daniela do domu. a raczej to daniel odstawi ją he he - prawdziwa przyjaźń jest wtedy kiedy akceptujesz nawet obciachowy taniec swojego przyjaciela - rzuciła filozoficznie i zmierzwiła mu włoski.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by daniel roosevelt Sob Sie 08, 2015 9:56 pm

    dlatego aggie i marylin były na niego skazane.
    - łatwo ci mówić, bo to nie ty będziesz się tłumaczyć. powinnaś jeszcze nagrać video, w którym zapewniasz ją, że to ty kazałaś mi tu zostać. - wymyślił. pewnie sam potrzebował takiego video, żeby obejrzeć to jutro rano, jak będzie na kacu moralnym, że praca nie jest dokończona. - to chyba będzie największy test dla naszej przyjaźni. - stwierdził więc. wypił kolejnego szota i patrzył chwilę na aggie ukradkiem. - jak się trzymasz? - spytał w końcu.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by aggie holtzman Sob Sie 08, 2015 10:12 pm

    ups!
    machnęła ręką - mogę nawet jutro przyjść i osobiście ją w tym utwierdzić - pokiwała główką bo już nie bała się spotkań z debbie halo! daniel taki niepoinformowany - nasza przyjaźń już przeszła miliony testów i jest wieczna głuptasie - przybiła mu żółwika, a potem znów wlała do buzi kolejnego szocika - przecież widzisz że dobrze - uśmiechnęła się wesoło.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by daniel roosevelt Sob Sie 08, 2015 10:15 pm

    - zapraszam. - pokiwał energicznie głową. - powinnyście się wreszcie zaprzyjaźnić. - zarządził, bo już wystarczająco długo przyglądał się ich potyczkom. sam chciał się pogodzić z harry'm, ale teraz na to już za późno. właśnie ogarnęłam, że daniel i aggie oboje byli wrogami z partnerem tego drugiego xd to pewnie przez to, że dla siebie nawzajem byli najlepsi i nikt nie mógł temu dorównać. - specjalnie cię prowokowałem, żebyś to powiedziała. - przybił jej piąteczkę do tego żółwika, bo nie zgadł w porę jej intencji. - picie na umór nie oznacza, że dobrze się trzymasz. - zaczął ze swoimi mądrościami.
    aggie holtzman

    aggie holtzman

    berlin
    mechatronika
    grown up now?
    29

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by aggie holtzman Sob Sie 08, 2015 10:24 pm

    byli najlepsi to dlatego nienawidzili partnerów tej drugiej osoby ;x powinni być ze sobą i tyle xd
    - wcale nie pije na umów - mruknęła średnio zadowolona bo co on będzie zwracał jej uwagę - nie potrafisz się bawić - zdenerwowała się i zgarnęła swoje rzeczy po czym od niego uciekła he he. zaczynam faye.
    daniel roosevelt

    daniel roosevelt

    st. albans
    prawo
    pracoholik
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by daniel roosevelt Sob Sie 08, 2015 10:26 pm

    no sorry, ale w przypadku bloo i andrew tak było. tyle że bloo była początkującą wariatką. czyli w sumie się zgadza xd
    pobiegł za nią, żeby dopilnować, że dotrze bezpiecznie do domu i od razu mu wybaczyła ;x
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by cornelius mahony Wto Sie 11, 2015 9:06 pm

    był tu z benem, ale teraz sobie obczajał męskie tyłki. pewnie majka xd
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by mike whittemore Wto Sie 11, 2015 9:09 pm

    pewnie tak, bo majk szalał na parkiecie z jakimiś duperkami ;x jednak zmęczył sie i ruszył pod drinka. stanął obok corneliusa i zagadał się z barmanem. nawet nie zwrócił na niego uwagi.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by cornelius mahony Wto Sie 11, 2015 9:15 pm

    wzdychał do niego po cichu i ucieszył się nawet, że do niego podszedł. nie na długo jednak się tak cieszył bo majk nawet nie zwracał na niego uwagi ;c odważył się więc, żeby się do niego bardziej zbliżyć. poprawił tylko włosy i chuchnął sobie w dłoń, żeby zobaczyć czy nie wali mu z gęby. - majk, w końcu się spotykamy - pogładził go po ramieniu, żeby znowu poczuć jego mięśnie xd
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by mike whittemore Wto Sie 11, 2015 9:17 pm

    ta bluza w hamburgery i pączki bardzo mi się podoba, ech. corny to się raczej swoją posturą w oczy nie rzucał, dlatego majk go nie zauważył. kiedy jednak już kupił sobie piwo i dzierżył je w dłoni odwrócił się i uśmiechnął do niego nieco od niechcenia - corny, cześć - przywitał się nieco oschle.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by cornelius mahony Wto Sie 11, 2015 9:21 pm

    kup sobie taką też. corny rzeczywiście za wielki to nie był i pewnie zasłoniły go te wszystkie wysokie laski na obcasach ;c - jak tam? - on się za to uśmiechał szerzej i nie od niechcenia. przypominał sobie w myślach co kiedyś robili i pewnie dlatego tak się cieszył.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by mike whittemore Wto Sie 11, 2015 9:31 pm

    to pewnie musiałabym zamawiać w aloha from deer, a nie stać mnie tam jeszcze xd - w porządku - wzruszył ramionami i napił się piwa. to ona pewno on był facetem w ich związku - jesteś tutaj z kimś? - zapytał. miał nadzieję że z całą grupą znajomych którzy go zaraz porwą xd
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by cornelius mahony Wto Sie 11, 2015 9:36 pm

    to zbieraj jeszcze na taką bluzę oprócz ajfona xd - tak, chwilowo zostałem sam - też się napił swojego drinka. pewnie się podniecił na jego widok, więc miał sucho w gardle. na pewno majk był facetem, a corny mu się podporządkowywał. - dalej pracujesz w tamtym klubie? myślałem, żeby cię odwiedzić - zaśmiał się, kontynuując rozmowę.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by mike whittemore Wto Sie 11, 2015 9:42 pm

    zbieram już też na inne rzeczy, a bluza mi najmniej potrzebna xd kup mi na urodziny ;x kto by sie nie podniecił na jego widok? twoje postacie się nim jarają po prostu he he - no tak, pracuję - zaśmial się - zapraszam, ale wiesz ten klub jest zdecydowanie adresowany do kobiet - próbował go odwieść od tego pomysłu jednak.
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by cornelius mahony Wto Sie 11, 2015 9:47 pm

    mopsy, jednorożce i a teraz jeszcze bluzy hamburgery ;x całą listę najlepiej spisz. tak, moje postacie mają coś najwyraźniej na jego punkcie, że tak ich do niego ciągnie xd dramki ech. - nic nie szkodzi. dobrze się czuje między kobietami - stwierdził rozbawiony. chociaż przy nim nie musiał się ukrywać. pewnie poprosi bree, żeby go pomalowała i tak powstanie neely xd
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by mike whittemore Wto Sie 11, 2015 9:52 pm

    żebyś wiedziała że spiszę bo wydaje mi się że jeszcze trochę może się tego nazbierać do listopada ;x
    dramki najlepsze, to nie wzdychaj! jezu, zapomniałam o neely - to świetnie, że się przy nich dobrze czujesz - poklepał go po ramieniu - ja mam tak samo, więc sorry ale muszę wracać - zaśmiał się odstawiając pustą butelkę na bar i poszedł do duperek z którymi wcześniej tańczył go wołały!
    cornelius mahony

    cornelius mahony

    rushden
    marketing
    so gay
    31

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by cornelius mahony Wto Sie 11, 2015 9:54 pm

    do świętego mikołaja napisz list, to ci prędzej to wszystko zafunduje. trochę dłużej poczekasz, ale coś za coś. jak mogłaś o niej zapomnieć...
    westchnął tylko i pił dalej, przyglądając się majkowi.
    regan van der gale

    regan van der gale

    bazylea
    turystyka
    kopciuszek
    31

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by regan van der gale Pią Sie 28, 2015 7:51 pm

    zdenerwowała się przez tą akcję z sukienką, więc musiała się odstresować, ukraść kolejną sukienkę i wymknąć się z domu "do hotelu". chyba nie myślała zbyt racjonalnie, ale cóż. usiadła przy barze i zamówiła zestaw kamikadze, żeby szybko się upić i szybko znaleźć jakiegoś chętnego chłopca.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by harry windsor Pią Sie 28, 2015 7:57 pm

    miała szczęście, bo harry zawsze był chętny, więc daleko szukać nie musiała. był zdezorientowany nadal akcją z aggie, więc najlepszym rozwiązaniem było się upicie jak zwykle. skąd miał wiedzieć, że to ona czekała aż się do niej odezwie. podszedł do baru i zamówił sobie szkocką. zauważył regan, ale nic nie mówił tylko się na nią gapił z uśmiechem.
    regan van der gale

    regan van der gale

    bazylea
    turystyka
    kopciuszek
    31

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by regan van der gale Pią Sie 28, 2015 8:01 pm

    miała szczęście, bo ruchała się już z różnymi chłopcami, ale z księciem jeszcze nie miała okazji. niezłe życie prowadziła, szkoda tylko, że w ukryciu. oboje z harry'm najwyraźniej chcieli się odstresować, więc dobrze na siebie trafili. w sumie regan nie była tak bezduszna jak gigi, więc na widok księcia od razu jej się nogi ugięły, dobrze, że siedziała i nie spadła ze stołka.
    - nie jestem księżniczką. - odezwała się, bo zauważyła, że tak na nią patrzy. - księżniczki tyle nie piją. - stwierdziła i wychyliła dwa szoty.
    harry windsor

    harry windsor

    londyn
    mechanika
    książę
    32

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by harry windsor Pią Sie 28, 2015 8:10 pm

    teraz będzie miała okazję, tyle wygrać. ciekawe czy o tym media też się dowiedzą tak szybko. będzie miała niespodziankę jak macocha wyczai co robiła zamiast przesiadywać w hotelu.
    - wiem, ale co to ma wspólnego? - zapytał rozbawiony. nie ruchał tylko księżniczek, więc regan miała równe szanse na seks z nim nawet jeśli jedną nie była. - zdziwiłabyś się - zaśmiał się. jego kuzynki na pewno nieźle chlały a też były księżniczkami xd

    Sponsored content

    the groove - Page 15 Empty Re: the groove

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 6:39 am