skate park

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    skate park - Page 3 Empty skate park

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:48 pm

    First topic message reminder :

    skate park - Page 3 Bike-blog-bmx-cute-germany-Favim.com-426264_large
    daisy bieber

    daisy bieber

    st. albans
    kosmetologia
    z domu hollywood
    31

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by daisy bieber Nie Lis 23, 2014 1:19 am

    on powinien zrobić dochodzenie o romeo i próbować go wsadzić za prochy xd
    - dla odprężenia to można się napić albo zapalić jointa - powiedziała odrzucając włosy przez ramię. skąd miała wiedzieć, ze to glina?! gdyby wiedziała to by nawet do niego nie podchodziła, bo miała ich za największe szuje. poza tym nie wyglądał na policjanta. był raczej słodki. no i w miarę szczupły. policjanci jej się z wielkimi brzuchami i pączkami kojarzyli.
    aaron eklund

    aaron eklund

    sztokholm
    -
    kryminolog
    34

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by aaron eklund Nie Lis 23, 2014 1:23 am

    to jest dobry motyw ;p
    - zapalić jointa to może niekoniecznie - powiedział krzywiąc się, bo warga go trochę bolała jak mówił. spojrzał na dziewczynę, musiał się ogarnąć bo na desce wiecznie nie będzie jeździł a do domu też musi trafić - napić się zawsze można. co ty tutaj w ogóle robisz o tej porze sama, co? nie za młoda jesteś żeby być o tej porze poza domem? - był przekonany, że chodzi do liceum xd
    daisy bieber

    daisy bieber

    st. albans
    kosmetologia
    z domu hollywood
    31

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by daisy bieber Nie Lis 23, 2014 1:32 am

    zaraz kogoś wytypuję ze swoich, kto zaniesie mu torbę z prochami na posterunek, a on zrobi z tym porządek. dobra, już wiem. serena xd i będzie mógł go przesłuchać w szpitalu, HEHEHEHHE.
    - czemu nie? - zapytała zdziwiona, bo nawet jej stara (hehe, grace na starość odbija, kiedyś była chyba przeciwna dragom xd) sobie popalała z wujkiem kennim, jak ojciec jechał w delegacje. ciekawe czy nie bzykali się później... i tak powstała daisy. xd dobrze, że o tym jeszcze nie wie. roześmiała się na jego tekst i przewróciła oczami. - a co ja? mam dziesięć lat? - dalej się chichrała.
    aaron eklund

    aaron eklund

    sztokholm
    -
    kryminolog
    34

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by aaron eklund Nie Lis 23, 2014 1:36 am

    heheheszki xd
    - wyglądasz na góra siedemnaście, dlatego się zastanawiam czy nie powinnaś iść już do domu - powiedział poważnie - rodzice cię będą szukać - mruknął - a potem ja bym miał przez ciebie same problemy - westchnął - chodź, odprowadzę gdzieś. jest w sumie środek nocy, nie powinnaś tutaj siedzieć - zarządził - chyba, że chcesz zostać bo ja spadam do domu - ustawił sobie znów deskę, będzie na niej wracał na chatę xd
    daisy bieber

    daisy bieber

    st. albans
    kosmetologia
    z domu hollywood
    31

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by daisy bieber Nie Lis 23, 2014 1:43 am

    skate park - Page 3 Selena-gomez-surgery
    wybałuszyła oczy. - co! SIEDEMNAŚCIE?! - roześmiała się zaraz i rozpięła kurtkę, żeby zobaczył jakie ma cycki, bo przecież sobie zrobiła na osiemnastkę. tak jak selena teraz sobie. chociaż udaje, że dojrzała i jej urosły, z tego co czytałam xd - dobry komplement, koleś. spokojnie, mam już dowód i mogę robić co chcę. rodzice mają mnie od zawsze w dupie, więc tym bardziej nie ma problemu. - uniosła brew. - pewnie tak mówisz, bo sam jesteś jakimś zbirem, gwałcicielem i chcesz mnie zabić. - odsunęła się od niego na krok.
    aaron eklund

    aaron eklund

    sztokholm
    -
    kryminolog
    34

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by aaron eklund Nie Lis 23, 2014 1:48 am

    - niezłe cycki - musiał to przyznać, była całkiem całkiem, mógł ją przelecieć ale był w przekonaniu że jest niepełnoletnia xd też to czytałam, ale to widać że je sobie zrobiła i wypchała a nie że jej urosły bo nagle zaczęła dojrzewać, bzdura :p - cieszę się, że jesteś pełnoletnia. a widzisz, bo się mylisz, jestem policjantem z wydziału kryminalnego co raczej wykluczałoby moją osobę z kręgu przestępców, zbirów i nie wiadomo kogo - wywrócił oczami - czyli zostajesz, tak? - upewnił się
    daisy bieber

    daisy bieber

    st. albans
    kosmetologia
    z domu hollywood
    31

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by daisy bieber Nie Lis 23, 2014 1:53 am

    - a ja jestem elżbieta druga - przewróciła oczami chichocząc, wyminęła go tylko i poszła w siną dal.
    aaron eklund

    aaron eklund

    sztokholm
    -
    kryminolog
    34

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by aaron eklund Nie Lis 23, 2014 1:55 am

    pojechał na desce do domu albo do kathy xd
    dixon scavo

    dixon scavo

    filadelfia
    fizyka atomowa
    doktorant z usa
    33

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by dixon scavo Nie Lis 23, 2014 1:56 am

    jak do kathy to daisy się nie pomyliła i faktycznie jest gwałcicielem... xd
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by sebastian echer Nie Lis 23, 2014 11:13 pm

    o seba tutaj zaruchał jewell na śmierć ;o
    no to jeździł sobie, bo przeszedł wszystko w asassinie i nie miał co robić. był trochę podpity, ale nie stłukł sobie jeszcze kolanka, ani nic.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by serena churchill Nie Lis 23, 2014 11:20 pm

    jewell <3
    assasyni teraz ssią. w sensie ci nowi, unity. wiec seba nie ma się czym chwalić, że w ogóle w to grał. no a serena chodziła sobie tutaj ze swoim pieskiem gdzieś obok skate parku w towarzystwie dwóch goryli, bo to taka jej kara za coś tam. i jej pilnowali, a ona uwadała, że to wcale nie z nią i przystanęła sobie na chwilę, by pogapić się na sebę. ale był przystojny!
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by sebastian echer Nie Lis 23, 2014 11:26 pm

    podejrzałam u ojca na pulpicie w co gra, a ty się ciskasz. ja na gierkach się nie znam! oglądałam ostatnio to "if i stay" z chloe....... chciałam ci powiedzieć, że średnie bardzo xd
    a seba przystanął w końcu i napił się piwa, bo gdzieś tam jego puszka stała. zauważył blondyneczkę, a że raczej był nieskrępowanym typem to puścił jej oczko, hehehe. na pewno się w majty ze szczęścia posikała.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by serena churchill Nie Lis 23, 2014 11:27 pm

    ja nie oglądałam xd i pewnie tak z tym sikaniem było. a w dodatku zagryzła wargę i się zarumieniła. jej serce zabiło mocniej i od razu wiedziałą, że go kocha.
    skate park - Page 3 3712517270
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by sebastian echer Nie Lis 23, 2014 11:35 pm

    ej a ta chloe się spotyka z synem beckhama no nie?
    widząc jak przygryza wargę to od razu wiedział, że jest jego. był typowym łowcą więc zaraz do niej podjechał. pewnie goryle coś tam zaczęły się stawiać - spokojnie, spokojnie - zaśmiał się - chciałem tylko powiedzieć, że nic dziwnego że ochraniacie taką ładną dziewczynę - i jasne, że to było zagranie, którym chciał się podlizać.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by serena churchill Nie Lis 23, 2014 11:41 pm

    hahahah, nie wiem xd ale ten jego syn brzydki ; o
    - co? - spojrzała za siebie, bo przez to wszystko zapomniała o tym przypale! boże. jaki wstyd. nienawidziła swoich rodziców! - ach, to.. - przełknęła ślinę ale chyba się przesłyszała, bo coś miłego usłyszała! jezu. miała kisiel w gaciach i tylko się głupio uśmiechała do sebastiana, a tamci łypali na niego jak na intruza.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by sebastian echer Nie Lis 23, 2014 11:45 pm

    skate park - Page 3 Article-2731045-20B0BD4700000578-175_634x709
    chyba tak ;o
    pewnie seba zaraz dostanie od nich wpierdol i na tym się skończy - eeeee - postukał jednego goryla po ramieniu - mogę porozmawiać z nią na osobności - przeczesał swoje zniewalające włosy - obiecuję że jej nie porwę, ani nie przeprowadzę żadnego ataku terrorystycznego - zaśmiał się i podszedł do dziewczyny - to trochę ssie co nie? zero prywatności - zagaił.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by serena churchill Nie Lis 23, 2014 11:48 pm

    - to przez te ataki terrorystyczne... moi rodzice stali się naodpiekuńczy. - prychnęła odchodząc kawałek z sebastianem i nie zwracając uwagi, ze jej pies właśnie zesrał się nad chodnik. pewnie tamci byli od sprzątania gówien, wiec na coś się przynajmniej przydadzą. - muszę opracować jakiś plan ucieczki.. - obejrzała się przez ramię.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by sebastian echer Nie Lis 23, 2014 11:55 pm

    włożył ręce do kieszeni spodni, nie zwrócił uwagi na srającego psa, bo sorry, ale laska była dla niego ważniejsza ;o - z chęcią pomógłbym ci uciec, ale tamci - wskazał na goryli - pewnie mają broń, a ja nie jestem aż tak hardkorowy żeby oberwać - zaśmiał się i gapił się bezczelnie na blondynkę, może go czymś przekona żeby ją wyrwał stąd.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by serena churchill Nie Lis 23, 2014 11:59 pm

    zaśmiała się. była totalnie nim zauroczona i pewnie nawet jakby ją obrażał to by mu przytakiwała. - jestem serena. - przedstawiła się przy okazji i gapiła na niego. pragnęła go pocałować. albo iść z nim do łóżka. miała dość bycia ostatnią w szkole dziewicą. poza tym on był tak męski, że robiło się jej słabo. - i możemy po prostu udawać, że ich nie ma. - wzruszyła ramionami. dla niej to nie było takie ciężkie. i tak istniał w tej chwili tylko sebastian.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by sebastian echer Pon Lis 24, 2014 12:04 am

    zupełnie jak brendon i ruby, serio xd
    - sebastian - przedstawił się zaraz i nawet teatralnie ukłonił. zerknął jeszcze raz na tych goryli - więc jesteś kimś ważnym, albo twoi rodzice są co? - uniósł brew - no bo wiesz, z reguły dwójka ochroniarzy nie chodzi za dziewczyną ze średnio zamożnej rodziny - zgadywał trochę co nie, w sumie nic o niej nie wiedział - chcesz może piwo? bo mam, hm? albo może wolisz pojeździć na desce? mogę ci pożyczyć swoją? - podrapał się po policzku - nie mam za wiele do zaproponowania tutaj - co innego u niego w domu xd jezu, on tylko fiutkiem myślał ;c
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by serena churchill Pon Lis 24, 2014 12:12 am

    bo tak miało być, heloł heloł.
    zaśmiała się. - w zasadzie to nawet nie... nie wiem. może trochę. - wzruszyła ramionami. przecież nie będzie mu tłumaczyć swojego drzewa genealogicznego. dla niej to nie było nic godnego chwalenia się. nie była żadną gwiazdą, jej rodzice to nie aktorzy ani nikt sławny, więc bez sensu. - nie, nie... dzięki. mam się w porządku. - posłała mu łagodny uśmiech. - nigdy nie jeździłam na desce... nie mam zbyt dobrej koordynacji ruchowej. - zaśmiała się. pewnie nawet nie umiała jeździć na rowerze. a deska wyleciałaby jej spod nóg, jakby chciała na niej stanąć. to nie dla niej.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by sebastian echer Pon Lis 24, 2014 12:24 am

    no wiem, ale i tak się z tego śmieje xd
    - nie można być trochę znany - bo albo jest się znanym albo nie xd taka blanca jest znana, a gilbert już nie, to taki przykład ilustrujący założenie seby xd - przecież nie chwiejesz się jak chodzisz, więc masz dobrą koordynację ruchową - zaśmiał sie - po prostu za mało ćwiczyłaś - wzruszył ramionami - mogę cię nauczyć, albo ci pomóc, nie wiem... - rozejrzał się wkoło.
    serena churchill

    serena churchill

    londyn
    liceum
    słodki cukiereczek
    28

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by serena churchill Pon Lis 24, 2014 12:27 am

    he he he xd nie ma z czego ;c brendon zniszczył ruby i teraz historia się powtórzy xd no i ćwiczyli trochę, a później się wymienili telefonami czy tam ich numerami i było kjut, a ona o nim śniła i się onanizowała w nocy. a ja teraz zw, to albo myśl kogo mi dasz albo nie, nie wiem. xd
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by sebastian echer Pon Lis 24, 2014 12:29 am

    nie dam ci nikogo bo spać idę. seba był zadowolony bo w sumie kolejną duperkę wyrwał, hehehehe
    polly hollywood

    polly hollywood

    st. albans
    -
    pogodynka
    31

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by polly hollywood Wto Gru 30, 2014 1:18 am

    polly jeździła po ciemku na wrotkach. miała jedną małą latareczkę, paliła sobie papierosa mentolowego bo takowe lubiła i kręciła sztuczki jakieś.

    Sponsored content

    skate park - Page 3 Empty Re: skate park

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 13, 2024 1:26 am