skate park

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    skate park - Page 8 Empty skate park

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:48 pm

    First topic message reminder :

    skate park - Page 8 Bike-blog-bmx-cute-germany-Favim.com-426264_large
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by teddy carlson Nie Sie 02, 2015 9:07 pm

    nie ważne. ważne że już się znali! nie musieli znać swoich imion. dla tediego marysia była po prostu księżniczką. dobrze, że nie miala takich paranoi jak rosalie na przykład, bo ta juz na pewno krzyczałyby bo miałaby przed oczami gwałt - a jak na nich jest jakieś życie? - mamrotał dalej zapatrzony w gwiazdki i na prawdę czuł się zafascynowany. może to przez ilość alkoholu którą wyżłopał.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by marylin larsen Nie Sie 02, 2015 9:09 pm

    taaaak, to prawdopodobnie alkohol. maryśka nic nie wypiła i nie zastanawiała się nad takimi rzeczami. a przynajmniej nie robiła tego dopóki tedi jej nie wypalił z takim pomysłem. przyglądała się więc uważniej tym gwiazdom po czym się zaśmiała. - nieee... gdyby na tych gwiazdach było życie to ci wszyscy zwariowani naukowcy na pewno by już to odkryli. - powiedziała z przekonaniem. wyciągnęła przed siebie rękę i sunęła palcem po tych gwiazdach tworząc jakieś esy floresy.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by teddy carlson Nie Sie 02, 2015 9:19 pm

    była trzeźwa to nie rozumiała jego toku myślenia. jakby byli pijani to by wymyślali jakieś niestworzone historie - skąd masz pewność? - zerknął na nią - może naukowcy odkryją to dopiero za sto lat? - stwierdził wzruszając ramionami. chwycił jej łapkę i zaczął suwać tym jej palcem razem z nią po gwiazdkach - a jak na jednej z nich żyje mały książę z oswojonym lisem? - zapytał.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by marylin larsen Nie Sie 02, 2015 9:23 pm

    och maryśka i bez alkoholu potrafiła wymyślać dziwne historie, ale to tylko kiedy była z danielem.... musiałą go wtedy rozweselać, więc wymyślała różne dziwne rzeczy i zazwyczaj udawało jej się wywołać na ustach tego ponuraka uśmiech. - jeśli odkryją to za sto lat to nie będzie mi przykro bo ja już żyć nie będę. - stwierdziła marszcząc brwi i przyglądając się co robi z jej ręką. - jeśli tak rzeczywiście jest, to sama chciałabym żyć na takiej planecie. - powiedziała. - chciałabym oswoić lisa. - dodała zaraz.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by teddy carlson Nie Sie 02, 2015 9:37 pm

    robiła się wariatką dla daniela xd ale i tak nie byla krolową wariatek jak aggie. ta to dopiero odpierdalała. ech, nic dziwnego że się przyjaźnily. chyba gdzieś o tym ostatnio wspominałam - a może do tej pory odkryją lek na śmierć i wcale nie umrzesz co? - zadawał coraz to dziwniejsze pytania - ja bym wolał oswoić niedźwiedzia, misie są takie pocieszne, na przykład taki kubuś puchatek - zaśmiał się na samą myśl o uzależnionym od miodku misiu.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by marylin larsen Nie Sie 02, 2015 9:41 pm

    ej właśnie! wiesz o czym przed chwilą pomyślałam, ale zapomniałam kompletnie cię o to zapytać? jak to jest w ogóle możliwe, że elsa z mikem są na muzykologii i chyba nawet są w tym samym wieku a nie mają żadnych relacji ;xxxxx och maryśka na pewno nie dorastała aggie do pięt... nawet nie próbowała! - misie? przecież to niebezpieczne! liski są jak małe pieski, trochę połączone z kotami, wręcz idealne, ale niedźwiedzie... przecież niedźwiedzie nie są jak kubusie puchatki, chociaż to by było fajne... - pacnęła go w czoło bo gadał głupoty. przekręciła się na bok i przyglądała mu się chwilę. - jaką postacią z kubusia puchatka byś był? - zapytała. - bo ja to na pewno maleństwem. - zaśmiała się.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by teddy carlson Nie Sie 02, 2015 9:54 pm

    jak nie mają to mogą mieć, żaden problem halo xd ona może o jego sekrecikach wiedzieć i w przeciwieństwie do ariany nie hejtować go za to xd nikt pod względem szaleństwa nie dorastał aggie do pięt. no może pandora dorastała, ale jej już nie ma. aggie zastanawiająca sie nad swoimi uczuciami to szalona aggie ;x - jak są oswojone to chyba nie są niebezpieczne - popukał ją po czole bo nie myślała - poza tym wyglądałbym majestatycznie chodząc z niedźwiedziem u boku - stwierdził wypinając dumnie klatę - pewnie tygryskiem, on był taki szalony i żądny przygód - zaśmiał się.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by marylin larsen Nie Sie 02, 2015 9:58 pm

    wiem, że mogą mieć, zastanawia mnie tylko dlaczego nie mieli xd elsa pewnie go lubi bo jest przystojny... eh. hehe czytałam to szaleństwo. chwilami aggie jest chyba bardziej szalona od pandzi. ;o - ale to cały czas jest dzikie zwierze, które ma to wszystko w genach... wiesz, widziałam kiedyś taki program o lisach, które oswajali i to wcale nie jest takie proste. - stwierdziła kiwając głową. - były tam też małe wilczki... - dodała, bo może tedi nie uważa, że lisy są groźne. - tez jesteś żądny przygód jak on? - zapytała
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by teddy carlson Nie Sie 02, 2015 10:03 pm

    bo sie pewnie z relki nie wpisałaś, dlatego nie mieli. tadam! oto odpowiedź na to pytanie! ;x jezu muszę za niedługo iść spać bo jutro w końcu do pracy ;o sugerujesz, że aggie to najbardziej zwariowana wariatka na forum? ale za to jaka słodka ;x
    patrzył na nią ze zdziwieniem i zachwytem jak o tym opowiadała - ale jesteś mąąąądra - pochwalił ją zaraz i zaśmiał się. on nic nie studiował, nie był taki ogarnięty życiowo jak ona xd - no jasne, że tak. zawsze jest pora na przygodę - stwierdził z entuzjazmem.
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by marylin larsen Nie Sie 02, 2015 10:06 pm

    ja właśnie miałam skończyć bo wstaję po 4 do pracy xd tak... to całkiem możliwe xd i taaak, aggie jest największą i najsłodszą wariatką na forum xd
    - ja za to jestem równie słodka jak maleństwo. - roześmiała się. pogadali o różnych głupotach jeszcze, pewnie przesiedzieli tu prawie do rana o ile tedi nie zasnął i było bardzo fajnie, na pewno się pośmiali i powygłupiali. a potem się rozeszli w swoje strony. no to pa.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by teddy carlson Nie Sie 02, 2015 10:11 pm

    myślałam, że masz nocki ;oooo
    he he, wcale sie nie rozeszli tylko tedi ją odprowadził do domu bo był kochany!
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by matt caplan Pią Sie 07, 2015 11:57 pm

    jeździł sobie po nocy na desce, bo kto mu zabroni.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by carly luddington Sob Sie 08, 2015 12:00 am

    awww, welcome back matt!
    carly robiła sobie nocne eskapady. a tak serio to pewnie wracała od mamy. nie chciała brać taksówki bo była ładna pogoda więc postanowiła że się przejdzie, a pewnie tędy prowadziła droga na skróty. najlepszy skrót! pewnie rosła w oczach i już było widać jej brzuszek. nie spuchła jednak jak jakaś krowa i całkiem uroczo wyglądała. no to pędziła tędy do domu co nie.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by matt caplan Sob Sie 08, 2015 12:08 am

    cieszę się, że się cieszysz. dobrze, że ją dałaś, bo mieli być ziomeczkami i pomimo jej wielu gier z cody'm, nimi nigdy nie zagrałyśmy. on jeździł na desce, a ona pędziła do domu i się nie zauważyli, koniec, dobranoc. ech. przejechał jej drogę, bo stwierdził, że jednak czas już wracać do domu.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by carly luddington Sob Sie 08, 2015 12:10 am

    chcesz się bawić w najszybsze gry ever? xdddd dobrze, że jej przejechał drogę to jednak go zauważyła, a skoro go zauważyła to zaraz zamachała mu przed nosem lub prawie przed nosem skoro przejechał jej drogę - cześć przystojniejszy bliźniaku - he he, skomplementowała go na wstępie nawet.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by matt caplan Sob Sie 08, 2015 12:19 am

    nie jestem jak patka, która potrafiła zagrać mijanie się na ulicy z mówieniem sobie cześć. takie interakcje z ludźmi to ja mam w życiu xdd
    - cholera, carly, znowu nas pomyliłaś. - zawiódł się. wsadził sobie skręta do ust. nadrabiał jaranie za ten cały czas, kiedy chodził trzeźwiutki w belfaście. - to ja matt - wyjaśnił jej. skromniś hehe.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by carly luddington Sob Sie 08, 2015 12:23 am

    hahahahahahaha, takie ekspresówki były najśmieszniejsze xd
    - wiem, że to ty - popukała go paluchem po klacie uśmiechając się przy tym zawadiacko - dlatego powiedziałam 'przystojniejszy' - ale lizuska he he, mrugnęła do niego wesoło - co ty robisz? nie pal - wyjęła mu skręta z ust. miała teraz obsesję na punkcie zdrowia z powodu dziecka które hodowała w brzuchu, dlatego wszystkim zabraniała palenia przy niej.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by matt caplan Sob Sie 08, 2015 12:39 am

    nigdy nie było wiadomo co się wydarzy xd
    - ale jesteś kochana. - wysłał jej buziaczki w powietrzu. - eeeej! - zawołał i aż się zatrzymał i pochylił, żeby pozbierać skręta z ziemi. - one nie rosną na drzewach! - zbliżyła jeszcze tego skręta do jej twarzy, żeby jej pokazać. schował go do kieszeni, zapali potem. - nie wiem czemu cię dziwi, że palę. zresztą sama nie jesteś lepsza. - przypomniał jej, bo ona chyba też paliła? albo matt tak myślał przynajmniej.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by carly luddington Sob Sie 08, 2015 12:43 am

    taka nieprzewidywalność hahahaha!
    - najlepsza - złapała te buziaczki i przyłożyła sobie do policzków, aww. bez przesady z mordki mu go nie wytrąciła tylko wyjęła. wiedziała jaką to ma wartość i nie pomiatała tym choć sama palić nie mogła. i oczywiście, że kiedyś jarała co innego miałaby z bliźniakami robić? xd - nie nie nie, mój drogi - pomachała mu paluchem przed nosem - już nie palę, wysypiam się i zdrowo odżywiam, zobacz jaka fit jestem! - zaśmiała się prezentując profilem swoje ciało. szkoda że nie była wcale fit xd
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by matt caplan Sob Sie 08, 2015 12:47 am

    mogę też tak z tobą grać, jeśli ci tego brakuje xd
    - naj naj. - przytaknął jej. dobra tam, wytrąciła czy nie, i tak zamachał jej skrętem przed twarzą i schował go sobie na podwieczorek. z bliźniakami można tylko jarać, żeby znaleźć się na tym samym poziomie intelektualno-metaforycznym co oni. - to chyba coś ci nie wychodzi. - przekręcił głowę, żeby jej się przyjrzeć, bo jemu to się wydawało, że brzuch ją urósł, więc nawet dźgnął ją w niego palcem, bo nie wiedział, że w środku rozwija się fasolkowy człowiek.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by carly luddington Sob Sie 08, 2015 12:53 am

    nie wiem czy jestem godna ;c
    jasne że tak. pewnie nawet poznali się jakoś jarając wspólnie w kółeczku, czy po studencku i tak rozwinęła się ich jarająca znajomość. pewnie była jedną z nielicznych dziewczyn która nie była ani żadną ex jednego z nich, ani żaden z nich z nią nie spał wow. to godne podziwu! - ej, nie tak mocno! - aż odskoczyła od niego - dobra to jestem prawie fit, nie licząc tego - wskazała na swój brzuch.
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by matt caplan Sob Sie 08, 2015 12:57 am

    ja pewnie też nie jestem.
    carly nie była w paczce, więc nie sypiała z jego członkami, nie miała na to przepustki. trochę gorzej, że wprowadziła madeline do życia cody'ego, ale na szczęście wszyscy już o tym zapomnieli i żyli dalej.
    - nie licząc wszystkiego. - zaśmiał się, chamek. żeby mu wybaczyła zaraz ją objął z deskorolką w drugiej ręce. - musisz kiedyś wpaść, żebym ci coś ugotował, mam parę nowych przepisów. - zaczął gadać swoje.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by carly luddington Sob Sie 08, 2015 1:07 am

    ech ;c
    żadna z moich postaci prócz leo nie była w tej paczce. jakie dramaty. carly pewnie wcale nie chciała być w paczce bo uważała leo za przygłupa xd i to jej najbardziej przeszkadzało. kto by się teraz maddie i codym przejmował skoro ich drogi się rozeszły? no właśnie ;x - wszystkiego? - zmierzyła go wzrokiem, miała naburmuszoną minkę i szturchnęła go z lekka kiedy ją objął - taaaak? - zaśmiała się - to ciekawe. jak znowu spróbujesz mi wcisnąć szpinak tłumacząc że jest smaczny to nie żyjesz! - bo pewnie tak ją oszukiwał ;c
    matt caplan

    matt caplan

    belfast
    college dropout
    mądry, ale leniwy
    29

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by matt caplan Sob Sie 08, 2015 1:11 am

    dlatego musisz zrobić jutubera hahaha, teraz się nie wykręcisz. połowa osób w paczce była przygłupami, ale kto by się tym przejmował. na pewno nie jej członkowie. carly miała swoją paczkę z madeline i essie. ta druga zresztą też miała koneksje z paczką jakby nie patrzeć. świat jest mały!
    - wyglądasz świetnie. - zapewnił ją i ubuział w czoło. dawno jej nie widział, więc się stęsknił i nawet nie pamietał jak wyglądała wcześniej. - przecież nigdy nie powiedziałem nieprawdy! - zaśmiał się. na pewno gotował jeszcze dziwniejsze rzeczy, skoro był wegetarianinem.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by carly luddington Sob Sie 08, 2015 1:22 am

    nie chce jutubera xd świat jest zdecydowanie za mały, albo paczka jest za duża....... lub zbyt popularna! ach!
    - no - odparła zadowolona kiedy przyznał jej rację i zaraz poczochrała jego czuprynę bo robiła to zawsze kiedy tracił czujność i był blisko - jasne, miałam traumę i przez tydzień nie chciałam jeść nic zielonego - powiedziała z wyrzutem. na prawdę nie znosiła szpinaku!

    Sponsored content

    skate park - Page 8 Empty Re: skate park

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 3:30 pm