park przyszpitalny

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    park przyszpitalny - Page 5 Empty park przyszpitalny

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:51 pm

    First topic message reminder :

    park przyszpitalny - Page 5 DSC02632-1024x576
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    park przyszpitalny - Page 5 Empty Re: park przyszpitalny

    Pisanie by john singleton Wto Sie 18, 2015 8:31 pm

    piper zawsze była sprytniejsza w tej rodzinie ;x johna nie lubił nikt z rodziny dlatego go nie wpuszczali - no byłem, na chwilę - wyjaśnił. ale nie chciał tam siedzieć widząc elkę w takim opłakanym stanie, to sprawiało że miał jeszcze większą depresję.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    park przyszpitalny - Page 5 Empty Re: park przyszpitalny

    Pisanie by harper carden Wto Sie 18, 2015 8:40 pm

    jasne, że była sprytniejsza ;x jej nikt nawet nie znał oprócz elki, więc musiała się postarać, żeby ich wszystkich wykiwać. - tak w ogóle to słuchaj - dopaliła papierosa, po czym wywaliła niedopałek na ziemię i go przydepnęła. - sam dobrze wiesz, że z eleanor jest źle, więc masz się zachowywać jak prawdziwy facet, a nie jakiś dzieciak - dźgnęła go palcem w klatę. - jeśli tylko zobaczę, że nie zajmujesz się nią tak jak na to zasługuje to tego pożałujesz - zagroziła mu.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    park przyszpitalny - Page 5 Empty Re: park przyszpitalny

    Pisanie by john singleton Wto Sie 18, 2015 8:58 pm

    była jak ninja. tylko jak lepszy ninja niż john. bo john to był kiepskim ninja xd otworzył buzię ze zdziwienia - jak w ogóle możesz zakładać że nie będę się nią zajmować tak jakby na to zasługiwała? - o co ona go oskarżała - okropna jesteś - burknął i włożył kolejnego papierosa do buzi, nawet go odpalił i jakoś koślawo się zaciągnął. ale dym go szczypał w oczyska.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    park przyszpitalny - Page 5 Empty Re: park przyszpitalny

    Pisanie by harper carden Wto Sie 18, 2015 9:04 pm

    bo ona się nie przebierała w głupie stroje i nie robiła z siebie pośmiewiska xd zamiast tego całą energię skupiała na wykreowanie sprytnego planu. - po opowieściach, które słyszałam na twój temat można się po tobie wszystkiego spodziewać - wyjęła z torebki gumę do żucia i ją wsadziła do buzi. - dla jej dobra mam zamiar cię tolerować, więc lepiej nie działaj mi na nerwy bo się to dla ciebie źle skończy - zastrzegła mu.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    park przyszpitalny - Page 5 Empty Re: park przyszpitalny

    Pisanie by john singleton Wto Sie 18, 2015 9:11 pm

    ejej, przebranie to połowa sukcesu, halo! - i co niby takiego słyszałaś? - burknął. przecież nie zdradzał elki ani nic z tych rzeczy. co takiego złego mógł zrobić? nie ogarniał tego! - to moja dziewczyna i mam prawo się z nią widywać, a to czy mnie tolerujesz czy tez nie w tym momencie mało mnie obchodzi - postawił się jej.
    harper carden

    harper carden

    las vegas
    sexy mama
    queen of the drama
    33

    park przyszpitalny - Page 5 Empty Re: park przyszpitalny

    Pisanie by harper carden Wto Sie 18, 2015 9:21 pm

    - brawo - powiedziała obojętnie. przynajmniej nie był taką ciotą, żeby nie umieć się jej postawić i siebie samego bronić. - lepiej się naprawdę postaraj, wolisz mnie mieć po swojej stronie. to nie ja ci tak utrudniam dojście do eleanor, a mia ci w niczym nie pomoże - zmierzyła go wzrokiem. - lepiej zmężniej i udowodnij reszcie, że nie jesteś tylko zwykłą ofermą. czeka cię duża próba i lepiej żebyś nie pękł - poradziła mu o dziwo szczerze i nie mówiła już takim wrednym tonem.
    john singleton

    john singleton

    tokio
    informatyka
    geek
    30

    park przyszpitalny - Page 5 Empty Re: park przyszpitalny

    Pisanie by john singleton Wto Sie 18, 2015 9:22 pm

    - dam radę! - zapewnił ją a potem uciekł żeby jeszcze raz jakimś cudem zobaczyć się z elką. każda sekunda się liczy!!

    Sponsored content

    park przyszpitalny - Page 5 Empty Re: park przyszpitalny

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 2:14 am