rodzina cruz joyce

    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Pią Mar 27, 2015 11:55 pm

    First topic message reminder :

    rodzina cruz joyce - Page 8 Design-modern-loft
    rodzina cruz joyce - Page 8 Modern-loft-5
    rodzina cruz joyce - Page 8 Interior-modern-loft
    rodzina cruz joyce - Page 8 Modern-loft-3
    rodzina cruz joyce - Page 8 Modern-loft-83
    rodzina cruz joyce - Page 8 Traditional-nursery


    Ostatnio zmieniony przez madeline cruz dnia Sro Sty 13, 2016 11:55 pm, w całości zmieniany 2 razy
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Wto Sie 25, 2015 7:59 pm

    oczywiście, że od razu poczuła się lepiej! oboje mieli ostatnio ciężkie dni, blaise przez swoją pracę, a maddie przez dylana. najważniejsze, żeby dla siebie byli opokami i żeby żadne z nich nie musiało szukać u kogoś kanapy tak jak carly.
    - a ty musisz się przyzwyczaić, że kobieta zawsze ma ostatnie zdanie. może nam to powiedzą na naukach przedmałżeńskich. - zaśmiała się i pstryknęła go w nos. - też cię kocham, panie joyce. - ucałowała go. roześmiała się jak ją wziął na ręce i prowadził do sypialni. kiedy rzucił ją na łóżko, zaraz przyciągnęła go do siebie za koszulę, żeby znów go pocałować.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Wto Sie 25, 2015 8:03 pm

    jak go tak do siebie przyciągnęła, to już wiadomo o co chodziło. zamknął wcześniej drzwi na klucz, bo tym razem nie byli sami, a nie chciał żeby im ktokolwiek przeszkadzał. a właśnie, były idealne plusy pojawienia się carly w ich życiu. mogła robić im za niańkę, pozdrawiam. szkoda tylko, że niedługo tutaj pojawi się connor i zrobi im jeszcze większy pierdolnik niż mieli w tej idylli. już nic nie mówił tylko zabrał się za ściąganie z niej ciuchów, całowanie i mizianie.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Wto Sie 25, 2015 8:07 pm

    byle tylko connor ich nie zabił i nie porwał annie, a będzie dobrze xd ruchali się jak króliki, pewnie tak głośno, że carly słyszała ich jęki, ups. ja idę teraz ;x
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Sie 26, 2015 8:41 pm

    udawała dobrą panią domu i prasowała.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Sro Sie 26, 2015 8:43 pm

    carly przez pół nocy nie spała z powodu miłosnych igraszek blejsa i maddie. była jednak wdzieczna że nie wyrzucili jej. pewnie ucięła sobie drzemkę i teraz dopiero wstała. szła do kuchni mając nadzieję że znajdzie w lodówce coś super i oczywiście nie mogła nie spiknąć się z przyjaciółką - relaksujesz się? - zapytała ziewając przy tym.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Sie 26, 2015 8:49 pm

    lepiej słuchać jak baraszkują niż jak się kłócą! tym bardziej, że kłócili się też o carly i jej pobyt w ich mieszkaniu. na szczęście póki co była grzeczna i blaise nie zmieniał zdania.
    - żartujesz? nic mnie nie denerwuje jak to. - podniosła żelazko, z którego buchnęła para.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Sro Sie 26, 2015 8:55 pm

    carly była grzeczna dlatego zasłużyła na pobyt w ich mieszkaniu! nie oszukujmy się, ale był to niezly pomysł żeby ja przygarnąć bo ta uwielbiała bawić się z annie i dawała maddie i blejsowi trochę wytchnienia! - na prawdę? - zaraz wepchała się jej przed deskę do prasowania. pewnie wygoniła ją stamtąd szturchając ją brzuchem xd - mnie to relaksuje - i zaczęła prasować slodkie sukienki annie i gacie blejsa xd
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Sie 26, 2015 8:58 pm

    madeline uważała, że carly może z nimi zostać ile chce (no dobra, może jednak póki nie urodzi, bo maddie nie chce przeżywać tego wszystkiego jeszcze raz).
    - chcesz dostać posadę gospodyni domowej, żeby zostać tu na dłużej? - zaśmiała się. ucieszyła się, że carly postanowiła ją wyręczyć, bo wszelkie obowiązki domowe doprowadzały ją do szału.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Sro Sie 26, 2015 9:02 pm

    hahahaha, pewnie maddie bedzie odbierać poród bo nie zdążą do szpitala ;x a potem carly ucieknie do matki żeby jej pomagała z maleństwem ;x
    - nie - zaśmiała się - po prostu lubię to robić - wyjaśniła składajac jakiś wyprasowany ciuch na kupkę - jednych odpręża gorąca kąpiel, a drugich prasowanie - wzruszyła ramionami - czy to nie cudowne że każdy z nas jest inny? - miała dziwne przemyślenia przez ciaże.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Sie 26, 2015 9:09 pm

    w którym ona jest miesiącu tak w ogóle? bo tu ciąże lecą w jakimś innym tempie xd
    - czyli ty należysz do grupy dziwaków. okej, warto wiedzieć. - zaśmiała się. przeczłapała do kuchni, żeby wyciągnąć dwa kubełki lodów, które dzisiaj nabyła na wypadek babskich zwierzeń. - tak, tak, tak. - zamachała ręką, bo nie interesowały ją takie przemyślenia. - to opowiesz mi w końcu co się stało? - rozsiadła na kanapie, postawiła dwa kubełki i jeden przesunęła w stronę carly. spojrzała na nią wyczekująco.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Sro Sie 26, 2015 9:16 pm

    nie wiem, pewnie w szóstym albo siódmym jakoś tak myślę ;x skoro szturchała maddie brzuchem to tak musiało byc.
    to dobrze, że zaplanowała babskie pogaduchy bo carly tego potrzebowała. w końcu skusiła się na te lody i usiadła obok maddie. oczywiście najpierw zaczęła jeść - po prostu faceci to idioci - westchnęła. pewnie trochę jej opowiedziała, ale nie wszystko bo sama też mało wiedziała. po prostu wyszło na to ze jej mąż ma przed nią wiele sekretów i to ją niepokoiło najbardziej. na koniec zasnęły we dwie na kanapie z tego obżarstwa ;x
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Wto Wrz 01, 2015 6:57 pm

    kurier przyniósł przesyłkę dla carly więc ją odebrał w jej imieniu, bo ta nie wiem zajęta była czymś mega. nie był wścibski, ale widział, że pismo z sądu raczej nie brzmi dobrze. zawołał ją do salonu i czekał.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Wto Wrz 01, 2015 6:59 pm

    pewnie brała prysznic ;x ubrała na szybciora jakieś ogrodniczki bo na pewno przecudownie w takich wyglądała z tym brzuszkiem - no co tam wołałeś mnie? - oparła się o framugę drzwi i przyglądała blejsowi.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Wto Wrz 01, 2015 7:02 pm

    - nie było cię, więc odebrałem to w twoim imieniu. nie zaglądałem oczywiście do środka, ale to jakieś pismo z sądu. trzymaj - podał je jej. sam sobie nalał soku i przy okazji czekał na to co tam kto do niej wystosował xd
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Wto Wrz 01, 2015 7:11 pm

    - aha - chwyciła to pismo i zaraz je otworzyła. przeczytała je od a do z i aż się w niej zagotowało - och - pewnie zgniotła od razu do pismo ze złości - najwyraźniej zostanę dziewiętnastoletnią rozwódką z dzieckiem - wzruszyła ramionami i udawała że co ją to obchodzi w sumie.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Wto Wrz 01, 2015 7:17 pm

    podszedł do niej i ją do siebie przytulił - przykro mi carly. nie wiedziałem, że to się tak skończy, tak czasem bywa. nie przejmuj się, nie zostaniesz sama. jesteśmy tu dla ciebie - próbował ją pocieszyć xd a ja zrobiłam z konora palanta w tym momencie. no cóż, jak mówiłam, każde ma cierpieć ;x - chcesz obejrzeć jakiś film? czy raczej zostać sama? - zapytał.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Wto Wrz 01, 2015 7:26 pm

    konor to największy palant na świecie. to ona miała się nad ty zastanowić, ale to on podjął decyzje. niech tak będzie. miała go oficjalnie za szmatę i teraz to na pewno nie będzie się widywał z ich córką - nic mi nie jest - odparła uśmiechając się blado i odsunęła się od niego - idę się położyć, głowa mnie rozbolała - wyjaśniła i poszła do gościnnego czy gdzieś. tam pewnie zrobiła laleczkę voodoo przypominającą konora i dźgała ją szpilką.
    blaise joyce

    blaise joyce

    miami
    szef wszystkich szefów
    dad, husband and whatever.
    33

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by blaise joyce Wto Wrz 01, 2015 7:29 pm

    no cóż xd trudno, to niech przynajmniej jej imię zmieni skoro tak. konor widocznie miał już wszystkiego dość i zrezygnował z ich małżeństwa. nie będzie tak kolorowo. poszedł do siebie, żeby popracować.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Sro Wrz 02, 2015 5:44 pm

    miała ochotę na naleśniki więc właśnie je smażyła. próbowała też poprawić sobie humor muzyką więc w całym domu rozbrzmiewało 'walking on sunshine' ;x
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Wrz 02, 2015 5:48 pm

    wróciła właśnie ze spacerku z annie.
    - jesteśmy! - zawołała od progu, zupełnie jakby była mężem wracającym do swojej żony. na pewno w całym domu pachniało naleśnikami i maddie miała nadzieję, że też coś dostanie. annie poleciała się bawić, a madeline do kuchni. - ktoś tu jest w dobrym humorze. - stwierdziła, podśpiewując pod nosem.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Sro Wrz 02, 2015 5:53 pm

    madeline i carly były bardziej jak małżeństwo aniżeli maddie i blejs, którzy faktycznie takowe planowali xd
    - heeeeeeeeeej - dała jej buziaczka w policzek - jak zawsze jestem w dobrym humorze - zaczęła jej machać drewnianą łopatką którą przewracała naleśniki przed nosem - chcesz trochę prawda? zwabił cię zapach? - zachichotała i zaczęła nakładać jej naleśniki - syrop do tego? - uprzedzając jej odpowiedź chwyciła syrop czekoladowy. jednak zamiast jej go podać to ten spadł na podłogę i rozbił się, a carly miała przestraszoną minę bo zaraz jej coś chlusnęło po nogach ahahaha - co sie dzieje? - zrobiła się blada jak ściana.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Wrz 02, 2015 6:02 pm

    takie rzeczy to możesz mówić tylko o danielu i aggie albo danielu i ralfim xd
    - koniecznie muszę cię zatrudnić jako pomoc domową, zawsze będziesz nam gotować - zaśmiała się i dźgnęła ją w boczek. madeline bardziej przestraszyła się rozbicia syropu niż chluśnięcia po nogach xd zabrała się za zbieranie odłamków, żeby annie w nic nie wdepnęła, ale po podniesieniu wzroku zobaczyła co się dzieje. - o boże, carly?!?! - zawołała. - odchodzą ci już wody?!?! - zapomniała, że carly powinna lada chwila rodzić w ogóle.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Sro Wrz 02, 2015 6:06 pm

    nie mów mi jak mam żyć!
    fajnie, ze maddie chciała swoją przyjaciółkę zatrudnić jako pomoc domową xdddddddd normalnie carly by się obraziła, ale teraz miała większe problemy na głowie - boże, nie wiem........ może po prostu nie panuję już nad zwieraczem - zaczeła panikować, ale zaraz dostała skurczy i oparła się łapką o stolik bo ją bolało - o maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatko, rozrywa mnie od środka - pewnie wyobraziła sobie, że zaraz wyskoczy z niej obcy tak jak w 'obcym' he he.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by madeline cruz Sro Wrz 02, 2015 6:13 pm

    mogłaby wtedy z nimi mieszkać na zawsze, halo! to było przemyślane i carly powinna być wdzięczna. madeline nic nie robi całymi dniami, a jeszcze pomoc domową chce zatrudniać xd
    - carly, ty rodzisz!!! - zawołała odkrywczo. zaczęła latać po całym pomieszczeniu w tę i we w tę. - już dzwonię po taksówkę! jedziemy do szpitala! gdzie twoja torba? gdzie annie? gdzie mój telefon!? - latała wszędzie w panice. - trzymaj się carly! - wołała.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by carly luddington Sro Wrz 02, 2015 6:21 pm

    madeline by robiła carly testy białej rękawiczki taka z niej perfekcyjna pani domu ;x
    no to obie były w panice, a carly to się schylała przytrzymując swój wielki brzuch bo ją tak bolało - to się pośpieeeeeeeeeeesz - warknęła z przypływie emocji - nie chce żeby moje dziecko urodziło się na kuchennych płytkach - tak, była wredna jak rodziła. jak na chwilę jej minęły skurcze to ruszyła na kanapę, ale nie zdążyła na niej usiąść dlatego padła na kolana wtulając twarz w poduszkę i jęknęła na cały dom - o bożeeeeeeeee gdybym wiedziała że to tak boli to pamiętałabym o zabezpieczaniu się!!! - hahahahahahahahahahaha.

    Sponsored content

    rodzina cruz joyce - Page 8 Empty Re: rodzina cruz joyce

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 4:01 am