|casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by st. albans Nie Kwi 05, 2015 8:30 pm

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Prince-maurice-family-suite-1
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 7:36 pm

    był super obrażony, nie przeczytał nawet smsa od niny i siedzial z tą maseczką glinianą na ryju bo nie wiedział jak ją zmyć. fochał się wszystko i wszystkich.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 7:38 pm

    nina siedziała sobie w salonie. jak tylko leoś wrócił, przyszła zobaczyć co się dzieje. akurat robiła kolejnego drinka, smakował jej. usiadła sobie blisko leosia - widzę, że byłeś w spa... może ci pomóc? - zapytała popijając pinia coladę.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 7:49 pm

    leoś był za to obrażony o wszystko, na wszystko, na wszystkich, o wszystkich. ogólne był dziś jak wrzód na tyłku - nie potrzebuje niczyjej pomocy! - warknął na ninę i zaczął zdrapywać tą maseczkę paluchem, ale że ta przykleiła się bardzo to cały ryj go bolał i pewnie jęczał przy tym.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 7:54 pm

    nina wzięła jakąś szmatkę, nasączyła ją wodą i powoli ściągnęła leo, napisałam przez ciebie lou xd maseczkę. jak już skończyła, wywaliła ścierkę do kosza - proszę bardzo. sam sobie nie poradziłeś jakoś - mruknęła niezadowolona, popijając drinka - chcesz może? - zaproponowała. poprawiła się na kanapie, bo z niej spadała - chyba, że chcesz zostać sam, to ja sobie pójdę na spacer - przygryzła wargę.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 8:02 pm

    to nie moja wina, że o lou myślisz!
    faktycznie nie poradziłby sobie bez niej. pewnie jakby za długo trzymał na buzi tą maseczkę to jakoś fatalnie by mu ją pokiereszowało! - chce - chwycił szybko jej drinka bo nie chciał czekać na to aż mu zrobi i napił się - nie zostawiaj mnie! - jęknął - wszyscy ode mnie uciekają - pochlipał. edie to pewnie cały dzień go unikała xd
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 8:05 pm

    edie siedziała gdzieś z essie albo innymi swoimi kumpelkami, ewentualnie z casperem mogła siedzieć skoro wszyscy w tym pokoju się ze sobą przyjaźnili ;x przytuliła go do swoich cycków, pocałowała w czoło i pogładziła po pleckach - już dobrze, będę z tobą siedzieć. zrobię ci świeżego drinka, poczekaj chwilę - poszła do kuchni, gdzie zrobiła mu nowego drinka, sobie też bo jej wypił pół. wróciła na kanapę. w ogóle ona chodziła w bikini, to mógł popaczeć na jej ciało - co się dzieje, hm? co to była za akcja z mattem? - zapytała.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 8:27 pm

    dopiero zczaiłam się, że nina w ogóle nie mieszka z nimi. brawo ja. tak bardzo! awww. to się tylko bardziej w nią wtulił! to było urocze, że się nim tak zajmowała, a on kochał się w edie. głupia nina ha ha ha. kiedy dostał drinka to wypił pół na raz i odstawił. widział ją nago to w bikini go tak nie zachwycała, chociaż fakt miło było popatrzeć na zgrabną ninę - nic takiego - mruknął lakonicznie.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 8:32 pm

    edie też nie będzie się nim zajmowała, będzie zajmowała się mattem, sorry xd nina postanowiła, że przeprowadza się tutaj, bo towarzystwo w jej pokoju nie było jakieś zbyt szczególnie ciekawe. była aggie, ale co z tego jak ona zajmowała się swoim chłopakiem, olewając ninę. nina wolała siedzieć z chłopakami, rzucać się z nimi jedzeniem i żartować - nic takiego powiadasz, no to skoro nie chcesz mi powiedzieć, to będziemy milczeć - westchnęła, wypijając drinka.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 8:37 pm

    ale żal że wolała caplana, leo był sto razy fajniejszy! ale cóż, edie była ślepa. jeszcze kiedyś przejrzy na oczy, ale będzie za późno ;x aggie wcale tak bardzo jej nie olewała! pewnie piły dzisiaj razem drineczki i się opalały bo aggie chciała stąd wrócić brązowa jak czekoladka! - opowiedz mi jakąś wesołą historię - poprosił nagle gapiąc się na jej buzię. było mu smutno, musiała go czymś rozweselić!
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 8:42 pm

    to, że jest sto razy fajniejszy to ja wiem, ale edie była zakochana w caplanie a nie w leosiu. nie wiem czy przejrzy na oczy, może jak ją zacznie oszukiwać albo co to wtedy tak, ale wcześniej nie ma na to szans. tak myślisz? może i tak było, ale wolała swoją ekipę od aggie, która i tak ciągle jej nawijała o tym jak jest szczęśliwa, w kółko jedno i to samo. nina wymyśliła jakąś fajna historię, a na koniec pocałowała go w nos - już humorek lepszy? - zapytała miziając go po szyi.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 8:46 pm

    wtedy to edie bedzie się uganiać za leosiem, a on bedzie miał ją gdzieś! ;x
    jakby nina była tak zafascynowana nowym związkiem jak aggie to też ciągle by o tym nawijała. ale czaję, mnie też denerwują moje koleżanki które ciągle gadają o swoich facetach i nie mają nic innego do powiedzenia. też wtedy wolę z kumplami się wygłupiać xd wysluchał historii i pewnie nawet się wciągnął bardzo więc kiedy się skończyła to westchnał smutno - trochęęęę - zaśmiał się. pewnie bawił się jej sznurkami od majtek, które miała po bokach tak jak w porządnych bikini i prawie je rozwiązał. może robił to specjalnie!
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 8:50 pm

    nie wiem czy będzie się uganiać za leosiem, oj nie wiem nie wiem ;x
    nina nie była zafascynowana nowym związkiem aggie, kochała ją jak siostrę, ale bez przesady. aggie nie miała już innych tematów, jak nie daniel to harry. po dziurki w nosie miała historyjek na temat tego jak się ostatnio całowali albo jak to wyznawali sobie miłość. ona nie nawijała o swoich związkach, przynajmniej starała się mówić niewiele, bo szanowała nie tylko swoją prywatność ale też prywatność innych. spojrzała się na to co robił w tym momencie leoś - trochę? leeeo. w takim razie trzeba znaleźć inny sposób żeby cię rozweselić - zaśmiała się.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 9:00 pm

    jeszcze o williamie nawijała nie zapominajmy. poza tym związek aggie był bardziej publiczny niż prywatny he he - tylko alkohol może mnie rozweselić - stwierdził biorąc kilka kolejnych łyków drinka. nagle jednak wstał bo wpadł na genialny pomysł - zróbmy sobie trawiaste spódniczki i wykonajmy taniec hula! - zaproponował. co z tego że seszele pomylił z hawajami i naoglądał się za dużo króla lwa ;x
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 9:03 pm

    no to już miała podwójnie dość jak jej zaczęła nawijać dodatkowo o tym williamie. wzięła wszystkie manatki i wprowadziła się do pokoju którejś z dziewczyn, bo nijak jej nie pasowalo towarzystwo. co z tego, że powinna siedzieć grzecznie na miejscu, trudno. jej paczka była tutaj! - nie jesteśmy na hawajach, ale dobra, wszystko jedno przecież. chodź - chciała wstać, ale miała rozwiązane majty ;x - specjalnie to zrobiłeś, nie? - zaśmiała się. zawiązała ponownie sznureczek.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 9:07 pm

    robisz z aggie jakąś szurniętą, zakochaną wariatkę, wcale nią nie była xddddddddddddddddd
    roześmiał się kiedy prawie spadły jej majteczki. pewnie zerknął i zobaczył co nieco - nic nie poradze na to, że wiecznie musze mieć zajęte ręce - spojrzał na nią niewinne i zamrugał oczyskami - to co? gibamy? - zaczął majtać tyłeczkiem na prawo i lewo nie czekając na trawiasta spódniczkę.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 9:11 pm

    ty zrobiłaś z elki wariatkę, która gryzła pielęgniarki, to mogę sobie na to pozwolić ;x
    zaczęła gibać tyłeczkiem razem z nim, jej lepiej to szło bo była bardziej wprawiona w taniec. poza tym, mógł ją sobie popodziwiać teraz, jak ruszała zgrabnie bioderkami. złapała go za ręce, przyciągnęła do siebie i zaczęli tańczyć w rytm jakiejś miłej muzyczki - tak to się robi, proszę bardzo - próbowała go nauczyć.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 9:18 pm

    hahaahahaha, zemsta najlepiej smakuje na zimno prawda? ;x
    gibał się z nią i śmiał. nawet miział ją po bioderkach bo tam ją macał na bank. oburzył się jednak na jej słowa - sugerujesz, że sam nie potrafię odpowiednio kręcić tyłkiem? - zaraz odwrócił się do niej pupcią i zaczął nią kręcić śmiejąc sie przy tym do rozpuku - jestem królem kręcenia pupcią! - odparł dumnie.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 9:23 pm

    jeszcze mam kilka asów w rękawie ;x
    klepała go w tyłeczek, którym śmiesznie gibał - dawaj dawaj, ale ja robię to i tak znacznie lepiej od ciebie. lata praktyki, słońce - chichrała się z jego tańców. kręciła się dookoła, właściwie to też jej się trochę kręciło w głowie od alkoholu i od słońca. zaraz zarzuciła mu ręce na szyję - no to, leoś, teraz czas na coś innego - klasnęła w dłonie. wskoczyła na niego.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 9:32 pm

    hahahahaahahahaahaha, nie!
    klepała jego tyłek jak bębenek ale jemu wcale to nie przeszkadzało. ba, nawet podobało mu się! - a ja robię to piąty raz w życiu i robię to prawie tak samo dobrze jak ty - wytknął jej zaraz pokazując język, a kiedy na niego wskoczyła to chwycił ją zaraz za tyłek żeby przytrzymać i żeby mu nie spadła - coś innego, to znaczy co? - nie zapominajmy że był mało domyślny.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 9:39 pm

    oj tak mam, xd
    - hmm, no nie wiem... jesteś jakoś mało domyślny. co może robić dwoje dorosłych ludzi na wakacjach, jak nie mają żadnych ograniczeń ewentualnie już trochę wypili? rozbierzmy się i pójdźmy się kąpać nago, albo po prostu chodźmy do sypialni, wszystko jedno, każda opcja jest bardzo dobra - zachichotała, całując go zaraz. zamierzała się dobrze bawić, wykorzystywać go w te wakacje. w końcu i tak wybrała jego pokój xd
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 9:46 pm

    no nie wiem, nie wiem...
    leo nie był domyślny, że też nina jeszcze o tym nie wiedziała. ja to wiem, ty to wiesz przecież! - zboczeniec z ciebie! - dziabnął ją delikatnie w cycka i zaraz poszli powoli do sypialni. położył ją na łóżku i nad nią zawisł. zaraz rozwiązał sznurki jej majteczek - a wcześniej się o to czepiałaś! - roześmiał się i zaraz pocałował jej płaski brzuch bo przecież nie usta. czego sie spodziewała xd
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 9:50 pm

    zobaczysz xd
    nina udawała zawsze, no ale czego miała się spodziewać po takim leosiu, który nie ogarniał tego, że ona się w nim kochała, on jej w ogóle nie kochał, żal. dobrze, że podchodziła do wszystkiego na luzie, a nie miała jakiś głupich spin jak edie. zaśmiała się, widząc jak ją rozbiera - no ale wcześniej to było wcześniej... teraz możesz sobie je rozwiązywać - spojrzała na niego zadowolona.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 10:02 pm

    nie boje się i tak.
    skąd wiesz, że jej nie kochał!? może ją kochał, ale o tym nie wiedział bo był zbyt zafascynowany edie co? xd - przecież właśnie to robię! - zaśmiał się ściągając z niej gatki, a potem zaczął jej robić tam na dole dobrze językiem bo pewnie wydepilowała się w końcu przed podróżą i tam kusiła he he he.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 10:05 pm

    ale ejmi to się boisz xdddd
    dobra, nie wiem czy ją kochał, może i ją kochał, bo stara miłość nigdy nie rdzewieje. kiedyś w końcu byli razem szczęśliwi, ale ten idiota ojczym się bez przerwy wtrącał w ich życie, uważając, że leo jest po prostu za głupi dla niej. miała zostać prawniczką a nie siedzieć z leosiem xd cóż, jednak leoś wygrywał xd wplotła palce w jego włosy i przygryzła mocno wargę żeby przypadkiem nie zacząć się drzeć, ale parę jęków się jej wyrwało.

    Sponsored content

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » matt - edie
      » essie
      » essie
      » essie
      » cody

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 4:47 pm