|casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by st. albans Nie Kwi 05, 2015 8:30 pm

    First topic message reminder :

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Prince-maurice-family-suite-1
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 10:17 pm

    przecież ja nawet ejmi od peggi nie odróżniać to co się mam bać xd
    leoś był chyba po prostu ciągle za głupi na miłość, a nie za głupi na ninę. bo halooo przecież wbrew wszystkiemu był całkiem kochany, uroczy i nawet czasem romantyczny! jak się tak zaczęła drzeć to przestał i wrócił do niej gapiac się na jej buzię i lekko przytykając jej usteczka - chcesz żeby wszyscy pomyśleli że robię ci krzywdę? - zafalował brewkami.
    nina miller

    nina miller

    johannesburg
    prawo
    dziewczyna renesansu
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by nina miller Pon Kwi 06, 2015 10:23 pm

    a to fakt, dzisiaj przeszłaś samą siebie xdddd
    leo był kochanym facetem, nie ogarniał świata, nie wiem jakim cudem oni w ogóle stworzyli jakikolwiek związek xd widocznie ich związek polegał głównie na zabawie. lubili razem się bawić, pić, szaleć, chodzili na imprezy, ona zaprzyjaźniła się po drodze z bliźniakami i z całą ekipą. było fajnie! jak przestał, miała już zacząć protestować i błagać żeby wrócił do tego co robił, więc tylko pokręciła głową, że nie. obiecała mu, że będzie już cicho i tak było już do końca.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Pon Kwi 06, 2015 10:29 pm

    jeszcze nie raz cię zaskoczę ;x
    tak, ich związek był na pewno jedną wielką zabawą, bo sorry ale ani nina, ani on nie byli poważni! skoro obiecała że będzie cicho to robił jej tam jeszcze dobrze, a potem się wyruchali jak króliczki i jeszcze długo pili, by potem razem zasnąć ;x elka-john, zaczynasz he he. niech się o piper pokłócą ;x
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Sro Kwi 08, 2015 8:09 pm

    leżał na łóżku i gapił się w sufit xd
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by casper williams Sro Kwi 08, 2015 8:11 pm

    casper właśnie wrócił z randeczki z jakąś przypadkową dziewczyną, wyrwał ją na kilka drinków, potem poszli do niej do pokoju, ruchali się a on obiecał jej że jeszcze jutro się zobaczą. podśpiewywał pod nosem, był zadowolony ogólnie z życia. postanowił poszukać któregoś z ziomeczków. a konkretniej swojego braciszka leosia xd wszedł do pokoju i skoczył mu na łózko - siema, szukałem cię - walnął go poduszką żeby się obudził - co ty taki niemrawy? - zapytał.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Sro Kwi 08, 2015 8:17 pm

    z caspra jaki lowelas, kto by pomyślał! leo pewnie się zjarał, jak to miał w zwyczaju od jakiegoś czasu. leżał więc tak i patrzył zafascynowany na ten sufit! kiedy nagle zjawił się casper uniósł łebek i z otwartą buzią na niego spojrzał - coooo? - mruknął bo nawet nie ogarnął co ten do niego powiedział xd
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by casper williams Sro Kwi 08, 2015 8:19 pm

    położył się obok niego na łóżku, musiał chyba z nim w końcu poważnie pogadać - co co, znowu się zjarałeś i nie ogarniasz... co się dzieje, stary? przez cały dzień siedzisz w pokoju, izolujesz się na imprezach, nic nie mówisz - westchnął niezadowolony - co się dzieje braciszku, co? - zapytał poważnie.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Sro Kwi 08, 2015 8:28 pm

    wszyscy musieli leo ogarniać bo on sam siebie nie ogarniał. pewnie od kiedy dostał od edie to leżał w tej samej pozycji na łóżku, wstając jedynie na siusiu ;x leoś wcale nie chciał gadać o tym co mu jest, dlatego stworzył kolejnego skręta - chcesz? - zachichotał i zaraz go odpalił po czym zaczął śpiewać - maaaaaaaam tęęę moc, mam tęęę moooooc! - pewnie naoglądał się od razu krainy lodu.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by casper williams Sro Kwi 08, 2015 8:31 pm

    oczywiście, że zabrał od niego skręta i nawet się porządnie zaciągnął. od razu wyluzował. widział, że coś jest nie tak, szkoda mu go było. edie go unikała od wczoraj, nie wyszedł z pokoju na imprezkę, potem się nie odzywał. biedny leo, przeżywal swoje załamanie nerwowe. spojrzał się najpierw w sufit a potem na niego - zamknij się, nie jesteśmy w x factorze - trzasnął go poduszką, oddając mu skręta - wiesz, spotkałem dzisiaj świetną laskę. długie nogi, niezła buźka... szkoda tylko, że jest okropnie zazdrosna - zaśmiał się.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Sro Kwi 08, 2015 8:40 pm

    dobrze, że go nie umoralniał w związku z tym, że jeszcze bardziej się zjara he he. zaśmiał się kiedy dostał poduszką - a może x factor to moje powołanie co!? - mruknął i zerknął zaraz na niego - laska jest stąd? - zamrugał oczyskami - po co ci laska stąd? przecież nie będziesz tutaj wpadał na weekendy na obiadki do teściów - zachichotał zabierając mu skręta żeby się zaciągnąć.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by casper williams Sro Kwi 08, 2015 8:43 pm

    - błagam cię, ja ją tylko przeleciałem jeden raz, nie zamierzam się przecież od razu z nią związać! nie jestem jakimś cholernym długodystansowcem, związki to nie dla mnie. bardziej ty jesteś od tego - zaśmiał się z niego, bo mu się to teraz wydawało zabawne. zabrał mu skręta, on uwielbiał palić zioło, nie ogarniać świata. szczególnie z takim leosiem - x factor nie jest twoim powołaniem. ty to się bardziej nadajesz na ciasteczkowego potwora w ulicy sezamkowej - zrobił sobie kilka kółeczek z dymu.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Sro Kwi 08, 2015 8:47 pm

    - ja jestem od związków? - zaśmiał się wskazując na siebie - przecież żadna dziewczyna nie chce ze mną być - a mówiąc o dziewczynach myślał tylko wyłącznie o edie, bo to przecież był dla niego temat numer jeden - sugerujesz, że jestem uzależniony od ciastek? - nabrał powietrza w buzię i chciał go pogilgotać czy coś, ale się zaplątał i w efekcie spadł z łóżka xd
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by casper williams Sro Kwi 08, 2015 8:51 pm

    zaczął się z niego chichrać, próbował mu pomóc wstać ale sam też spadł z łózka a na dodatek wylądował na nim. sam zaczął go gilgotać, musieli się powygłupiać jak te dwa debile w końcu - żadna, czyli edie jak mniemam... wow, świetnie rozumiesz pojęcie dziewczyn, nie ma co - zażartował z niego - jesteś typowym ciasteczkowym potworem, sorry leo. oddawaj mi skręta - zabrał mu go, zrobił kilka buszków - więcej ci nie dam, tobie już wystarczy - wystawił język.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Sro Kwi 08, 2015 8:58 pm

    pewnie jak na niego spadł to tylko usłyszał jęk leosia bo nie był takim twardzielem jak seba i nawet to że przygniótł go taki chuderlak jak casper bolało! - przecież edie to dziewczyna - wyswobodził się w końcu z jego gilgotania - jak to mi wystarczy? - spojrzał na niego smutnymi oczyskami, bo co go ten ograniczał. leo mógł jarać bez przerwy!
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by casper williams Sro Kwi 08, 2015 9:00 pm

    - nie dostaniesz już dzisiaj więcej, bo potem znowu będziesz siedział tylko w pokoju i nie ogarniesz świata - zaśmiał się. to prawda, caspar jest sporo większy od joe, ale joe wygląda na bardziej przypakowanego jak dla mnie ;x to nic, nieważne z resztą xd - aa więc to o to chodzi, jak zwykle chodzi o tą całą edie. weź, idź na randkę z jakąś laską, poderwij kogoś, wyruchaj a nie smęcisz. tylko ona i ona. wiecznie ona - wywrócił oczami. dokończył jego skręta, nie mieli więcej, ups!
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Sro Kwi 08, 2015 9:06 pm

    nie wiem czy sugg jest mniejszy czy większy, nie ogarniam tego jak ty stalkerko xd wiem tylko że leo bolało to, dobrze że casper go nie połamał bo byłby przypał - i tak nie ogarniam - zachichotał wdrapując się na łóżko. zaraz jednak się naburmuszył bo co ten się bedzie edie czepiał! - nie chce podrywać kogoś tam! - burknął - edie jest najfajniejsza i najładniejsza i w ogóle nie odzywaj się bo nie wiesz jak to jest być zakochanym - znowu rozjebał się na łóżku!
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by casper williams Sro Kwi 08, 2015 9:09 pm

    wrócił również na łóżko, żeby mu trochę poprzeszkadzać. ciekawe czy bywało tak, że po prostu spali w jednym łóżku, jak się schlali i nie ogarniali już świata. zaśmiał się z niego - z tego co wczoraj słyszałem, u edie nie masz już żadnych szans. weź to ogarnij - dźgnął go w żebro - co z tego, że jest najładniejsza i najfajniejsza, coś ty się tak jej uczepił stary... naprawdę potrzebujesz porządnego bzykania z jakąś miejscową laską. ewentualnie zostaje ci jeszcze twoja współlokatorka. jutro zabieram cię w takim razie na podryw - poklepał go po ramieniu.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Sro Kwi 08, 2015 9:15 pm

    pewnie chciał się rozryczeć bo ten mu powiedział, że u edie nie ma szans, ale nie zrobił tego bo ile on może płakac jezu xd zabrał mu za to skręta i zjarali się jak świnki, a potem właśnie zasnęli w jednym łóżku, awww. dawaj elka john i zaczynaj he he.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by edie davenport Czw Kwi 09, 2015 8:24 pm

    edie wróciła z wieczornego spaceru z mattem, było milusio. matt poszedł na chwilę gdzieś coś załatwić, zioło znając życie a ona teraz usiadła na werandzie, rozkoszowała się widokiem.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Czw Kwi 09, 2015 8:28 pm

    na werandzie siedział też leo, który właśnie jarał siszę. pewnie zakupili ją tutaj do spółki z casprem. leo jak zawsze był w swoim świecie, dlatego nawet nie zauważył edie. choć z drugiej strony to się do niej nie odzywał przecież, typowe xd
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by edie davenport Czw Kwi 09, 2015 8:31 pm

    casper jarał razem z nim, bo oni nigdy się nie rozstawali, wszędzie dosłownie razem chodzili. dzisiaj jednak nie wyrwał go na żaden podryw, bo leo stanowczo odmówił, mamrocząc coś pod nosem o edie i jej pięknie. edie spoglądała od czasu do czasu na leosia, był niedaleko niej - leo? - zaczęła niepewnie - ja... ja nie chciałam, wiesz, wtedy w tym klubie nie chciałam cię uderzyć - powiedziała cicho, ale tak, żeby usłyszał to leo.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Czw Kwi 09, 2015 8:38 pm

    casper pewnie wyrwal kolejną dupę do wyruchania, a leo owszem upierał się że nie chce iść na podryw i posiedzi tutaj gapiąc się w gwiazdy ;x pewnie leoś przez chwilę się nie odzywał tylko dalej pociągał powolne buchy z sziszy - spoko, nic się nie stało - mruknął w końcu nawet nie patrząc na nią, bo mu się nie chciało.
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by edie davenport Czw Kwi 09, 2015 8:41 pm

    - aha - mruknęła rozglądając się dookoła. spojrzała się w gwiazdy, było piękne bezchmurne niebo. uśmiechała się do siebie przez cały ten czas, bo to były jej wymarzone wakacje. no dobra, prawie wymarzone, bo pokłóciła się z leo, dała mu w twarz, nie odzywał się do niej, nie chciał jej widzieć, na dodatek myślała, że nie są już przyjaciółmi. matt długo nie przychodził, to edie przesiadła się na jego leżak - dasz spróbować? - zapytała - skoro się już nie gniewasz... - zagaiła. edie robiła wszystko, żeby było okej.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by leonard mayhew Czw Kwi 09, 2015 8:50 pm

    dalej się przyjaźnili, tylko na chwilę obecną leo to ją za przyjaciółkę nie uważał, tylko za dziewczynę, w której się bujał! i to był jego podstawowy problem - trzymaj - podał jej rurkę, którą sam przed chwilą się zaciągał - jak było na spacerze? - zapytał po chwili, pewnie casper uświadomił go, ze matt i edie poszli na spacer. nie podobało mu się to, ale co miał poradzić! biedaczek!
    edie davenport

    edie davenport

    sydney
    jazz i muzyka estradowa
    she fucked up. again.
    30

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by edie davenport Czw Kwi 09, 2015 8:55 pm

    edie było strasznie przykro, że go uderzyła ale miała wrażenie, że już opada wtedy z sił żeby mu tłumaczyć jedno i to samo tysiąc razy. zrujnował też jej występ, niestety panowie z klubu powiedzieli, że nie będzie mogła tam już nigdy więcej zagrać przez te wszystkie akcje z leosiem, aż przykro ;x zaciągnęła się porządnie, niby nie paliła, ale kilka razy się jej zdarzyło z mattem zajarać - na spacerze? fajnie, koniecznie muszę jutro coś ci pokazać - klasnęła w dłonie - a ty jak spędzałeś czas? - zapytała wpychając się pod ramię leosia.

    Sponsored content

    |casper, cody, edie, essie, leo, matt| - Page 2 Empty Re: |casper, cody, edie, essie, leo, matt|

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » matt - edie
      » essie
      » essie
      » essie
      » cody

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 9:28 am