polana

    jude hurd

    jude hurd

    paryż
    lotnictwo i kosmonautyka
    niezdara
    28

    polana - Page 3 Empty polana

    Pisanie by jude hurd Czw Sie 06, 2015 4:18 pm

    First topic message reminder :

    polana - Page 3 Tumblr_n2j5ugoIrI1qa7gx5o1_500
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by hannah darling Czw Sie 13, 2015 11:32 pm

    bo miała różowy kolorek i była słodka, dlatego sztywniała! dobrze, że nie zaczął jej tłumaczyć dlaczego jej sposób nie działał. jude, albo taka faye pewnie by się nad tym rozwodzili, ale jeremy miał głowę na karku i wiedział jak nie spartolić sytuacji. ech hanka to jakaś pedofilka bo woli młodszych chłopców..... - nic? - spojrzała na niego zdezorientowana - całuj mnie dalej - stwierdziła, ale zaraz zeszła z niego i padła w trawę ;x
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by jeremy hurd Czw Sie 13, 2015 11:37 pm

    ech. jak wybierała chłopców, którzy nie wiedzą co robią, to nic dziwnego, że dawno jej nikt nie dotykał i tak reagowała. jasne, że jeremy miał głowę na karku. nie miał zamiaru jej wszystkiego tłumaczyć, bo to było bez sensu i nie warto było zaczynać takich tematów. nic nie odpowiedział i zawisnął nad nią gdy ułożyła się na trawie. znów ją pocałował i tym razem tylko ją pomiział po brzuchu. na razie przez koszulkę.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by hannah darling Czw Sie 13, 2015 11:46 pm

    sugerujesz, że daniel nie wiedział co robi? he he, chyba chcesz od dagny minusa ;x po prostu jeremy nie chciał rozmawiać tylko się ruchać. pewnie dawno tego nie robił to jajka mu spuchły do rozmiarów arbuzów xddddddddd dobrze, że zaraz przystąpił do je całowania. hania miziała go chwilę po karku, a potem postanowiła że jednak woli włożyć łapki pod jego koszulkę. dobrze, że on przynajmniej nie sztywniał od jej dotyku xd
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by jeremy hurd Czw Sie 13, 2015 11:51 pm

    dagny nie ma to nie ma jak minusikować xd chyba, że szpieguje nas po cichu specjalnie ;x weź xd aż tak bardzo raczej nie było. zawsze mógł sobie zrobić dobrze ręką jakby już nie miał kogo bzykać. no nie wiem, może lepiej żeby jednak sztywniał xd całował ją dalej namiętnie. sam zaraz postanowił spróbować jeszcze raz i pomacać ją tym razem pod koszulką.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by hannah darling Pią Sie 14, 2015 12:01 am

    pewnie potem bedzie czytać z opóźnieniem minusikować ;x nie sztywniała już bo przyzwyczaiła się do jego dotyku. jednak nie dała mu się wyruchać na tej trawie bo miała swoją godność xd nie to co elsa! ;x dlatego pomiziali się jeszcze trochę, a potem pewnie ją odprowadził he he.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by holly coleman Wto Sie 18, 2015 8:59 pm

    przywlokła go tutaj. wzięli ze sobą jakiś kocyk, na którym zaraz wszystko rozłożyli. alkohol, jedzenie, co tam tylko chcieli. holly ściągnęła z siebie kurtkę bo jej było gorąco i założyła mu swój kapelusz na głowę - to opowiadaj, cody, co tam u ciebie - poklepała go po kolanku.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 9:07 pm

    klapnął sobie wygodnie na tym kocu i wziął jakieś czipsy, które kupili. - co ci mam opowiadać? korzystam z ostatnich dni wakacji. bawię się, jaram i cieszę się życiem - odpowiedział i wpakował sobie całą garść chrupek do buzi.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by holly coleman Wto Sie 18, 2015 9:09 pm

    wzięła blanta, zapaliła go sobie i zaciągnęła się mocno. zabrała garść chipsów z paczki i powoli je jadła - no dobra, to już wiemy. jakaś dziewczyna na horyzoncie może jest? - zapytała poważnie. ona tam nie lubiła związków, wolała być sama jak palec. albo mogła być też z jakąś dziewczyną, dla niej to wszystko jedno było - czy mi się wydaje, czy ty się zrobiłeś jakiś taki, przystojniejszy? - zapytała macajac go po twarzy.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 9:24 pm

    - nie, nie szukam żadnej na siłę - powiedział z pełną buzią. wystarczyło mu już, że miał nauczkę po maddie i w dodatku obserwował związek chociażby jego brata. u niego też nie było za ciekawie, więc już wolał się zająć swoim życiem niż szukaniem miłości. - sugerujesz, że przedtem byłem brzydki? - zapytał poważnie, ale się roześmiał zaraz.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by holly coleman Wto Sie 18, 2015 9:27 pm

    - to dobrze. a jak będziesz szukał i żadna ci się nie będzie podobała to możesz mi jakąś podesłać, nie pogardzę - puściła mu oczko. holly nie obchodziło to, jakiej płci będzie jej przyszły partner. dla niej liczyła się osobowość i to, żeby się świetnie bawić. pomacała go jeszcze raz po twarzy - nie, ale dawno cię nie widziałam, zmężniałeś cody. jestem z ciebie dumna - cmokneła go prosto w usta. dawno nikogo nie całowała. a cody był blisko xd
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 9:36 pm

    - na pewno tak zrobię - obiecał jej. - teraz bardziej jednak wolisz dziewczyny od kolesi - spojrzał na nią. nic ostatnio nie ogarniał, bo się musiał odstresować przez całą sytuację z matką, więc pewnie zapomniał, że kręcą ją wszyscy, bez względu na płeć. - zawsze byłem męski - naprężył muskuły i się roześmiał. jak był blisko to czemu nie skorzystać xd
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by holly coleman Wto Sie 18, 2015 9:40 pm

    - ja tam kocham wszystkich ludzi na świecie. nieważne czy to chłopak czy dziewczyna, mnie to obojętne. bylebym się z nią albo z nim idealnie dogadywała i świetnie bawiła przez całe życie - roześmiała sie. spoglądała tak na niego i postanowiła, że usiądzie sobie na nim okrakiem - oo tak, zawsze byłeś męski - zaciągnęła się znowu ziołem. złapała go za policzki i znowu go pocałowała. tym razem dłużej. holly widocznie lubiła się całować z młodszymi, no bo co jej szkodzi.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 9:45 pm

    - to najważniejsze. szkoda, że nie podniecają mnie faceci, bo bym miał większe pole do popisu i wyboru - powiedział rozbawiony. nie był nietolerancyjny, więc nie obrzydzali go geje ani lesbijki. zaciągnął się i podał jej skręta jak usiadł na nim. położył sobie dłonie na jej udach i wcale nie marudził gdy go pocałowała. odwzajemnił pocałunek. skoro dla niej nic nie miało znaczenia, to wiek tym bardziej. to w końcu tylko numer.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by holly coleman Wto Sie 18, 2015 9:49 pm

    pewnie, że nie liczył się dla niej wiek. poza tym był cholernie przystojny, bo na bliźniaków leciała połowa dziewczyn tutaj z miasteczka. pogłębiła pocałunki, nie przejmując się tym czy właśnie rozmawiali czy nie. ważniejsze było teraz coś innego. cody dawno nikogo nie wyruchał a holly tym bardziej, należy im się jak psu buda mówię ci xd wsunęła łapki pod jego koszulkę i go wymacała po brzuchu.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 9:59 pm

    nic dziwnego, że leciało na nich pół st albans, skoro tak wyglądali. w dodatku byli uroczy, więc to kolejny bonus. też uważam, że mu się coś należy od życia xd całował ją namiętnie, macając ją chwilę po udach. zaraz jednak przeniósł ręce na jej tyłek i po nim ją teraz dotykał.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by holly coleman Wto Sie 18, 2015 10:05 pm

    tym bardziej, że nie wiązali się od razu w bezsensowne związki, tylko po prostu się ze sobą ruchali. ściągnęła z niego koszulkę i rzuciła gdzieś w bok. jak już był bez niej to zabrała sie za rozpinanie jego spodni, które już mu nie były potrzebne. przynajmniej nie w tym momencie.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 10:09 pm

    szybko się zabrała do akcji, ale codiemu się to oczywiście jak najbardziej podobało. był zjarany, ale nie głupi, żeby ją odrzucać. również pozbył się jej koszulki i stanika, po czym zaczął się bawić jej cyckami i ją po nich całować. w końcu pomógł jej pozbyć się swoich i jej spodni.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by holly coleman Wto Sie 18, 2015 10:11 pm

    byłby naprawdę głupi gdyby odrzucił taką ładną dziewczynę. holly nie uważała się za jakąs piękność, ale wiedziała, że faceci widzą ją taką. dziewczyny też zdawały sobie sprawę, że była ładna. jak już się pozbyli swoich spodni i bielizny, to holly po prostu na niego wskoczyła i sobie po nim tak skakała dopóki nie dała mu tego, czego chciał.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 10:20 pm

    nie był takim debilem, więc oboje na tym skorzystają. oboje doszli, a potem wypalili resztę trawy, pośmiali się i uciekli do siebie.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by rosalie berube Wto Sie 25, 2015 5:26 pm

    rudy pewnie biegał xd więc allie wyprowadzała peach.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by rudy berube Wto Sie 25, 2015 5:31 pm

    oczywiście, że biegał! zatrzymał się na polanie, żeby się porozciągać, ale jakiś pies zaczął go obwąchiwać, więc machał ręką, żeby go odgonić.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by rosalie berube Wto Sie 25, 2015 5:33 pm

    zaczęła ją wołać i biec w jego stronę. skapnęła się że to rudy po chwili więc się ucieszyła. miał po wczorajszej randce dobry humor. - cześć bracie - powiedziała do niego i zamachała dłonią.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by rudy berube Wto Sie 25, 2015 5:41 pm

    jak tylko właścicielka zbliżyła się, na jego twarzy od razu pojawił się grymas. rozejrzał się naokoło.
    - nie mów tak na mnie publicznie. - mruknął. spojrzał na peach. - i zabierz to ode mnie. - dodał, bo już wcześniej zauważyłam, że nie lubił zwierząt.
    rosalie berube

    rosalie berube

    stoke-on-trent
    weterynaria
    słodziak
    29

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by rosalie berube Wto Sie 25, 2015 5:47 pm

    w ogóle ten rudy jest chyba ładniejszy xd
    - dlaczego nie? - zmarszczyła nosek i się po nim podrapała. - to jest peach i chyba się polubiła - powiedziała spokojnie. zaraz jej jednak rzuciła kijek bo rudy nie wyglądał na zadowolonego.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by rudy berube Wto Sie 25, 2015 5:50 pm

    tamten rudy był ładny na gifkach, ale nie na awkach xd ten jest bardziej męski!
    - bo nie jestem twoim bratem, już tyle razy ci to tłumaczyłem. - mruknął. nawet w plebiscycie dałam tylko allie z alfonsem, a nie z rudy'm xd bo wtedy to już zupełnie inna dynamika. - nie lubię psów. - oznajmił od razu. pewnie specjalnie, żeby jeszcze zrobić przykrość rosalie.

    Sponsored content

    polana - Page 3 Empty Re: polana

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » polana
      » polana

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 9:24 am