neil

    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty neil

    Pisanie by neil fairbrother Pią Sie 07, 2015 12:52 am

    First topic message reminder :

    neil - Page 4 Architecture-small-home
    neil - Page 4 Design-small-home
    neil - Page 4 Small-home-6
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Wrz 02, 2015 10:34 pm

    wywróciła oczami. musiała korzystać z seksu póki nie miała wielgachnego brzucha i nie uformowało się jej jeszcze porządnie dziecko. - też nie wiem, na początek powinniśmy chyba zaakceptować to co się stało - wzruszyła ramionami. przykro jej było, że teraz zostanie z tym pewnie sama, ale co się dziwić.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sro Wrz 02, 2015 10:37 pm

    roześmiał się ironicznie na jej słowa, bo najwyraźniej nie potrafił sobie nawet wyobrazić możliwości zaakceptowania tej sytuacji. potrząsnął głową.
    - jesteśmy w czarnej dupie. - oznajmił. pewnie się obraziła i poszła, bo ja idę xd
    kylie williams

    kylie williams

    hamsburg
    blogging > jogging
    modnisia
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by kylie williams Sro Wrz 02, 2015 10:43 pm

    - tak i lepiej się z tym pogódź - ubrała na siebie kurtkę i wyszła bo już miała wszystkiego dosyć.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 2:51 pm

    siedział w domu ze wszystkimi kotami naraz na głowie i przeżywał, że życie mu się zawaliło. miał obitą mordę, policyjne zarzuty i dziecko w drodze. gorzej być nie mogło!
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 2:53 pm

    temu się za to układało wszystko jak najlepiej xd to nic, że właśnie wyszedł z kicia, bo żadna z dziewczyn nie chciała ich z leo odebrać i nina musiała to robić. przyszedł do niego zmęczony ale zadowolony wow. zapukał milion razy i czekał aż mu otworzy.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 2:58 pm

    casper najwyraźniej dobrze się bawił lądując w areszcie w przeciwieństwie do neila, który mógł utknąć w więzieniu na parę lat i nikt go wtedy nie mógłby wyciągnąć niezależnie od chęci. zwlókł się z hamaka i otworzył casprowi z dwoma kotami na rękach, które głaskał jak ojciec chrzestny. dwa pozostałe uczepiły się jego nóg.
    - o, cześć. - nie planował się dzisiaj z nikim widzieć, więc wyglądał jak milion nieszczęść.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 3:05 pm

    on siedział tylko za zakłócenie porządku publicznego, a ten za narkotyki, dwie zupełnie różne sprawy! poza tym wczoraj miał urodziny, musiał świętować z którymś z nich, bo neil najwidoczniej na świecie zapomniał o jego urodzinach smuteczki kluseczki. spojrzał na niego i się tylko roześmiał - cześć kupko nieszczęścia - odebrał od niego ze dwa koty i wszedł do środka.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 3:07 pm

    neil wcale nie zapomniał o jego urodzinach, zresztą skoro wczoraj był z paczką w klubie, to chyba po prostu casper olał imprezę i sobie gdzieś poszedł z leo. pewnie świętowali właśnie jego urodziny, skoro nawet neil się wywlókł i poszedł imprezować.
    - coś się stało? - spytał na wstępie, bo nawet nie zaprosił caspra do środka, a ten się już władowywał. neil był zbyt przejęty końcem swojego życia, żeby pamiętać, że przyjaciel zawsze przychodzi bez uprzedzenia i wchodzi jak do siebie.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 3:13 pm

    widzisz jacy oni są xd nawet wyszli razem z imprezy na jakąś polanę, żeby tam się samemu schlać xd brawo oni xd położył koty na podłodze i walnął sie na hamak. obaj są jednego wzrostu to raczej nic sie nie stało takiego. położył wygodnie głowę na poduszce i mu się przyglądał - nic, a co się miało stać. przyszedłem sprawdzić czy w ogóle żyjesz, bo jakoś marnie wyglądasz. to ja chyba powinienem zapytać czy coś ci się nie stało - zauważył, poprawiając sobie włosy.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 3:23 pm

    nie zabrali ze sobą neila, a gdyby zabrali, to przynajmniej nie pobiłby się z sebą i ze wszystkich jego problemów odeszłaby obita morda.
    - pewnie przyszedłeś opijać dalej swoje urodziny. nie chciałeś wczoraj z nami świętować, to twoja strata. ominęła cię świetna zabawa. - powiedział ironicznie i od razu wyciągnął z lodówki dwa piwka i jedno podał casprowi, a sam usiadł na pralce.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 3:26 pm

    niestety, nie załapał się na leżenie na sobie na trawie i na konkurs picia piwa na czas. - mnie nie ominęła żadna świetna zabawa, ja tam się świetnie bawiłem. zapomnieliśmy cię zabrać z leo na polanę, jakoś tak wyszło że zniknąłes mi w klubie a potem leo to już mnie ciągnął i poszliśmy. właściwie to wracam z kicia teraz - podrapał się po policzku. otworzył sobie piwo - nasze zdrowie stary. obyśmy żyli jak najdłużej - wyszczerzył zęby.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 3:38 pm

    bójka z sebą wydaje się bardziej ekscytująca, ale neil zdecydowanie wolałby wybrać leżenie na trawie.
    - taaaak? a co się stało? - prawie podskoczył na wieść o areszcie, bo teraz bardzo go to stresowało. wiadomo. może to i dobrze, że z nimi nie poszedł, jeśli miałby wylądować znowu za kratkami. wtedy go już nawet za kaucją by nie wypuścili, tylko zostawili tam do zakończenia procesu. - może ty. ja to wolałbym żyć jak najkrócej. - stwierdził pesymistycznie. miał nadzieję, że jak dostanie dożywocie, to przynajmniej szybko umrze i nie będzie się męczył xd chociaż groziło mu do osmiu lat maksymalnie.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 3:42 pm

    seba widocznie ma mało emocji w życiu, chyba mu je zapewnię niedługo xd
    - zakłócanie ciszy nocnej. właściwie to nie pamiętam co się stało bo się obudziłem po prostu w środku nocy w areszcie i już. potem przyszła po nas nina, bo ona jako jedyna zgodziła się nas stamtąd wyciągnąć. dobra z niej kobieta - napił się powoli piwa. - dlaczego tak mówisz? masz przecież dla kogo żyć. masz dziecko, kylie, nas. całą paczkę. koty... wszyscy cię kochają. - zrobił się strasznie zmartwiony bo na przykład nina tylko wygadywała się mattowi i wiadomo jak to się skończyło xd może neil skończy tak samo ;c
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 3:48 pm

    seba się bawi kosztem neila, to ma dużo emocji.
    - eee, to nic takiego. nie będziecie mieli z tego powodu żadnych problemów. - zamachał ręką, bo ostatnimi czasy jak siedział zamknięty w domu z kotami na głowie, to naczytał się wszelkich kodeksów karnych ze stresu i teraz wiedział wszystko. - nie będę miał tego wszystkiego jak wyląduję za kratkami. co to za życie. - wzruszył ramionami. neilowi wystarczy na razie obita morda, nie potrzebuje żadnych wypadków.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 3:53 pm

    connor też pobawi się kosztem seby bo mało mi pobić xd
    - jak to za kratkami? w coś ty się znowu wpakował stary? mogę ci jakoś pomóc? - dopytywał. jego stać było na dobrych prawników, szczególnie, że teraz zarabiał sporo kasy na swoje utrzymanie w kawiarni. pochodził też z dobrej rodziny, która miała sporo kasy. casper zawsze do usług. - jeżeli potrzebujesz prawnika albo kasy na prawnika, to daj mi znać. ja już coś załatwię. tylko nie odmawiaj, bo nie chcę cię odwiedzać potem w więzieniu. moja siostra liczy na ciebie... - pogroził mu śmiesznie palcem. ale nie bylo mu do śmiechu.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 4:02 pm

    neil się ucieszy, że sebie coś się stało xd
    - kurwa, caspeeeer - zawył i odchylił się do tyłu, żeby oprzeć się o ścianę szafy, skoro siedział na tej pralce. w sumie myślałam, że casper już wie o jego zarzutach. może neil jednak nie powiedział tego wszystkim, ale wszyscy widzieli, że ostatnio chodził jakiś smętny. może myśleli, że to przez ciążę kylie xd - będzie musiała zacząć liczyć na leo. mam nadzieję, że to naprawdę jego dziecko, bo ja je zobaczę jak będzie już dorosłe. - walił od tyłu głową w ścianę. wyolbrzymiał trochę, no ale sens pozostawał.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 4:05 pm

    ja też się ucieszę xdddd
    nikt mu nie powiedział, kylie też mu nie chciała nic mówić. jakby to była jakaś wielka tajemnica, naprawdę. a on zawsze chciał wszystkim bez względu na wszystko pomagać, taki już miał charakter. zeskoczył z tego hamaka i podszedł do niego, żeby zaraz wziąć go za ramiona i spojrzeć mu w oczy - kurwa, neil, ogarnij się z łaski swojej, co? nie pójdziesz siedzieć. ja o to zadbam. wynajmę ci najbardziej zajebistych prawników, jakich tylko znam, dostaniesz co najwyżej zawiasy. nie możesz pójść siedzieć! masz dziecko! - telepał nim w te i we wte.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 4:12 pm

    może powiedział tylko kylie i leo, żeby nie stresować całej reszty paczki. kylie i leo musieli wiedzieć, że może go nie być, kiedy dziecko przyjdzie na świat. musieli się na to przygotować. a cała reszta... no cóż, nie chciał, żeby się nad nim litowali, bo to, co się stało, wynikało tylko i wyłącznie z jego wrodzonej głupoty.
    - nawet nie wiesz co się stało! - zauważył. sam miał jakiegoś prawnika z urzędu, który nieszczegolnie przejmował się jego sprawą. - nie mam jeszcze dziecka, tego też nic nie wiadomo... kurwa, ojciec mnie zabije. - przetarł twarz. rodzice to nawet nie wiedzieli, że może kogoś zapłodnił.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 4:18 pm

    chyba powinien wiedzieć też casper, skoro to była poniekąd jego sprawa. on tez się przejmował swoim przyjacielem, który nie może przecież iść za kratki. - malo mnie to interesuje co się stało. jutro mój prawnik zgłosi się do ciebie, pomoże ci i wyciągnie cię z tego całego bagna w którym powoli się topisz. - powiedział spokojniejszym tonem. - termin porodu już niedługo, musisz się przyzwyczaić. poza tym, leo jest nieodpowiedzialny na tyle, żeby zająć się dzieckiem, to skup się do cholery, zepnij dupę i walcz o swoje, tak? - poklepal go po policzku. - nikt cię nie zabije, tak? nikt. obronię cię - poklepał go po ramieniu.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 4:28 pm

    na pewno chciał mu powiedzieć, ale nie w jego urodziny xd a to był pierwszy dzień od aresztowania, kiedy neil wyszedł do ludzi zamiast siedzieć z kotami.
    - umręęęęęę. - wyolbrzymiał i marudził cały czas w ramach podziękowania za pomoc caspra w znalezieniu prawnika. doceniał to oczywiście bardzo, ale póki co za bardzo się bał o swoją przyszłość, żeby się ekscytować na zapas. bał się, że potem się zawiedzie! zresztą wiedzial, że odsiadka jest nieunikniona. - też jestem nieodpowiedzialny i nie nadaję się na ojca. wszyscy cały czas mi to powtarzają, z kylie na czele. - przypomniał mu, popijając piwko. - przed moim ojcem? - roześmiał się nawet, bo wyobraził sobie caspra siłującego się z panem fairbrotherem.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 4:33 pm

    w jego urodziny byłby spory przypał. casper przesiedziałby całą imprezę smutny i zmartwiony a tak to leo, któremu nawet wyznawał wczoraj miłość (swoją drogą, nie wiem dlaczego moje postaci tak bardzo kochają leo xd), porwał go na polanę i chlali na umór. poklepał go po policzkach, tym razem porządniej. - nie umierasz, spójrz na mnie do cholery. czy ty wyglądasz na człowieka, który umiera? raczej nie. jutro masz być w domu, przyjdzie do ciebie taki młody facet, niewiele od ciebie starszy. mój prawnik. pogadacie, tak? ale powiedziałem skup się kurwa - bo tamten pewnie walił głową w ścianę znów xd - kylie cię kocha przecież, skądś ty wytrzasnął ten motyw. leo jest wielkim dzieciakiem, a ty masz przynajmniej perspektywy, halo... ja pierdolę, neil! - potrząsnął nim znów. - tak, przed twoim ojcem też cię obronię. - mruknął.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 4:39 pm

    bo każdy kocha leo, to oczywiste. neil nie chciał psuć humoru casprowi w jego urodziny ani w ogóle w jego życiu. tak samo jak nie chciał psuć humoru paczce w ich życiu. dlatego nic im nie mówił. powtórka z rozrywki z matta uciekającego bez pożegnania, żeby nikogo nie martwić xd neil nauczony doświadczeniem na pewno powie wszystkim co się dzieje już jutro, żeby potem się nie zdziwili.
    - ałaaa, nie bij mnie po twarzy. - złapał się od razu za twarz, która była cała obolała, bo miał wielkiego siniaka, przez którego nie mógł otworzyć prawego oka, a poza tym musieli go jeszcze pozszywać, bo cała twarz by mu się rozpadła przez sebę. jak casper stwierdził, że kylie kocha neila, to ten roześmiał się jak z najlepszego żartu. - przesadzasz z tymi żartami na pocieszenie. - już by go mniej bawiło jakby casper wymyślił, że corny jest gejem xd bo teraz neil był zacofany i nie wiedział co się dzieje nawet. taaa, miał perspektywy. pójścia do więzienia xd
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 4:45 pm

    tyle, że ani casper ani kylie ani leo nie pozwolą mu na tą ucieczkę. nie tym razem. matt miał pewne prawo ucieczki, bo tak po prostu wyszło a neil nie ma takiego prawa, bo ma tutaj mnóstwo przyjaciół a na dodatek kogoś, kto go kocha. i on też kogoś kocha. no cóż, casper jak się uprze to zamknie go u siebie w domu i już. i będzie tam z nim siedział. no i z essie, skoro ten się wprowadził do własnej dziewczyny. - przepraszam, tylko nie płacz przez przypadek. nie lubię jak ludzie przy mnie płaczą a ja ostatnio spotykam sporo takich ludzi, płaczących - westchnął żałośnie. - mówię poważnie. a ty chyba jesteś ślepy. widziałem się ostatnio z nią, martwiła się o ciebie... - napił się piwa, bo mu w gardle zaschło z wrażenia. - to co, spotkasz się z tym prawnikiem? - zapytał. - dla mnie? proszę? - zrobił słodkie oczka.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by neil fairbrother Sob Paź 17, 2015 4:52 pm

    neil wcale nie zamierzał uciekać z własnej woli. może na początku ciąży kylie przeszła mu taka myśl przez głowę raz czy dwa, ale potem zaakceptował wieści i nawet zaczął się starać. a potem jego wrodzony pech jak zawsze postanowił skomplikować mu życie jeszcze bardziej. masz rację, neil nie miał prawa ucieczki, bo kochał swoje koty, a koty kochały jego xd neil chce żyć na wolności, a nie być zamykanym w więzieniu albo w domu caspra xd
    - chłopaki nie płaczą. - powiedział od razu, bo casper go urażał, że nie uważał go za twardziela. neil był twardzielem, skoro dilował, miał kartotekę i bił się z innymi dilerami. tylko badboye mają takie przygody xd a badboye nie płaczą! - martwi się o mnie, bo nosi dziecko, które może być moje. też byś się martwił. poza tym hormony buzują i coś tam. - nie pamiętał już dokładnie o co chodziło z tymi hormonami, ale też coś czytal do poduszki na ten temat. - nie będę się spotykać z żadnym prawnikiem dla ciebie, tylko dla siebie, żeby nie zgnić w więzieniu do konca życia. - zauważył i dopił piwo. odstawił pustą butelkę obok siebie.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by casper williams Sob Paź 17, 2015 4:57 pm

    - no w końcu zacząłeś mówić do mnie z sensem fairbrother - poklepał go po kolanie na zachętę. dopił całe piwo i wrócił na hamak. - jutro, tylko przypadkiem nie uciekaj, bo jak uciekniesz to cię znajdę i sam cie zaciągnę do tego prawnika. perspektywa zgnicia w więzieniu jest dużo gorsza od perspektywy wychowywania dziecka. wspólnie z leo i kylie i ze mną, jakoś sobie poradzimy. nawet jeżeli będzie źle to i tak potem musi byc dobrze - próbował go pocieszyć jak tylko mógł. - albo ty jesteś kolejnym głupkiem, albo urodziłeś się mało kumaty. neil. jej naprawdę zależy. na pewno bardziej na tobie niż na leo. leo jest kochany ale niedojrzały - westchnął.

    Sponsored content

    neil - Page 4 Empty Re: neil

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 12:56 am