stołówka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    stołówka - Page 13 Empty stołówka

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:21 am

    First topic message reminder :

    stołówka - Page 13 Tumblr_mol384SbXW1sp9fcho1_500
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by patrick bowman Nie Sty 14, 2024 7:19 pm

    - nie - pokręcił głową. wczoraj jeszcze pewnie mimowololnie posłuchał to i owo dotyczące chłopaków - podobają im się inni faceci, ale nie powiedziały sobie o tym, co jest dziwne zważywszy na to, że jak się spotykają to wymieniając tysiąc słów na minutę - wczoraj się przekonał o tym trajkotaniu xd
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by robin wilson Nie Sty 14, 2024 7:30 pm

    biedny patrick, pewnie wolał, kiedy były pokłócone i nie musiał słuchać trajkotania za ścianą. chociaż wtedy musiał znosić chaotyczne trajkotanie tiffany skierowane prosto na niego, a to chyba było jeszcze trudniejsze do przetrwania.
    - produktywniejsza byłaby rozmowa o globalnym ociepleniu, a nie plotkowanie o chłopakach - podsumował i napił się swojego soczku. - tym bardziej że moja siostra się z nim nie spotyka - był pewny swego. powiedziałaby mu przecież!
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by patrick bowman Nie Sty 14, 2024 7:35 pm

    tak źle i tak niedobrze xd nie było dobrego wyjścia z tej sytuacji, chociaż chyba jednak wolał jak byłby pogodzone i nie musiał słuchać chaotycznego trajkotania tiffy, za którym nie nadążał - rozmawiały chwilę o egzaminach, ale przecież mają jeszcze czas na naukę więc uznały że nie jest to aż tak istotne - relacjonował mu wszystko - w takim razie thomas musi być jej wyimaginowanym przyjacielem, z którym jest umówiona na spotkanie w tym tygodniu - powiedział ironicznie. nie wiedział, że to jakaś tajemnica xd
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by robin wilson Nie Sty 14, 2024 7:40 pm

    jakie braterskie ploteczki, musieli pilnować młodszych sióstr xd jeszcze tylko brakowało tu nate'a, który był przypisanym bratem leili xd
    jadł sobie spokojnie swój lunch, kiedy usłyszał o thomasie! oczywiście od razu wiedział, o którego thomasa chodzi, bo wątpił, żeby jo zainteresowała się drugim facetem o tym samym imieniu.
    - mówiła, że jest umówiona z thomasem? - po jego tonie było słychać, że nie jest z tego powodu zadowolony. można tylko dziękować cienkim ścianom w domu bowmanów, dzięki którym robin poznawał sekrety jo!
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by patrick bowman Nie Sty 14, 2024 7:45 pm

    haha, to prawda! gorsi plotkarze niż laski, wiadomo xd
    dobrze, że sie nie zadławił! faktycznie szanse na drugiego thomasa były niewielkie, ale nie było to niemożliwe. patrick i robin byli w podobnej sytuacji, nie chcieli żeby ich siostry spotykały się z facetami, z którymi chciały się spotykać. powinien powstać sojusz thomasa i blake'a!
    - mhm, a potem rozmawiały o chłopakach w innych kontekście i nie chciałbyś wiedzieć między innymi w jakim kontekście go chwaliła - na pewno seksualnym i tym że był o wiele bardziej doświadczony niż faceci w wieku dziewczyn xd - nie wyglądasz na zadowolonego - dostrzegł to i zagapił sie na niego - nie możesz sie wkurzać że twoja siostra spotyka się z facetami, jest całkiem hot i dodatkowo jest mądra to już dwie ogromne zalety - zamachał widelcem. nie miał w planie jej podrywać, ale porównywał do swojej siostry no i cóż... tiffy nie była dla niego hot, na szczęście xd
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by robin wilson Nie Sty 14, 2024 7:56 pm

    leila też spotykała się z kimś, z kim nate nie chciał, żeby się spotykała. wszystkie zielone wybierały kandydatów, którzy nie odpowiadali ich braciom. dobrze, że to nie były dawne czasy i mężczyźni nie musieli dawać im aprobaty albo decydować, kogo mają poślubić xd
    - musiałes mi to mówić? - skrzywił się i odechciało mu się jeść. wolał nadal postrzegać jo jako dziewczynkę, którą może bronić na placu zabaw. - nie mam nic przeciwko temu, że spotyka się z chłopakami... po prostu ten już kiedyś ją zranił, a ja muszę ją chronić. rozumiesz to, na pewno też chcesz chronić tiffany - zauważył. dobrze, że patrick nie obawiał się ze strony robina zagrożenia, że też mógłby się zainteresować jego siostrą. już jego brat louis się tym zajął wcześniej xd
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by patrick bowman Nie Sty 14, 2024 8:01 pm

    tylko nayę czeka wybór kandydata xd
    wilsonowie już zbrukali tiffy, a robin na szczęście miał narzeczoną. patrick czuł się w miare bezpiecznie w tym temacie xd
    - dla uściślenia to praktycznie nic ci nie powiedziałem, ja też nie chciałem wczoraj tego słuchać - ale nasłuchał się i pewnie miał jakąś traumę bo swoją siostrę też wolał postrzegać w kategorii małej dziewczynki - w takim razie pogadaj z nią, choć jest tak samo uparta jak tiffany czy leila... - zaczął dumać - więc może pogadaj z nim, powinien przynajmniej czuć respekt wobec starszego brata - nie wiedzial, że thomas to dziad xd
    robin wilson

    robin wilson

    aberdeen
    pracuje w zoo i wykłada
    golden boy
    28

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by robin wilson Nie Sty 14, 2024 8:05 pm

    ona akceptowała ten los, a zielone by się nie dały.
    - na pewno pogadam sobie z obojgiem - powiedział stanowczo, budując swój autorytet. był wdzięczny patrickowi za doradztwo, ale nie chciał o tym dyskutować, więc zaraz zmienił temat na jakąś sprawę uczelnianą i tak im minął lunch.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by luca ackerman Sro Lut 07, 2024 7:56 pm

    stal w kolejce po jedzenie.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by tiffany bowman Sro Lut 07, 2024 8:04 pm

    a ona stanęła w kolejce za nim. jedzenie było ważniejsze od wszelkich niezręczności.
    - nie zabieraj ostatnich sajgonek - zaczepiła go, ale zaraz się zrefektowała. - ale jeśli chcesz, to bierz, przecież nie decyduję o tym, co bierzesz i z kim się spotykasz - już dostrzegała metafory we własnych tekstach. może nieporozumienia z blejkiem nauczyły jej jasnej komunikacji.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by luca ackerman Sro Lut 07, 2024 8:07 pm

    poczul sie niezrecznie gdy dolaczyla, ale skoro ona normalnie sie zachowywala to on tez musial. - zostalo jeszcze kilka, mozemy sie podzielic - zerknal na nia. - nie spotykam sie z nikim - jego nadzieja na to, ze zapomna o sytuacji zniknela.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by tiffany bowman Sro Lut 07, 2024 8:11 pm

    - tak, mogę się tobą dzielić... to znaczy z tobą - odchrząknęła. brak niezręczności nie istniał w słowniku tiffy. - nie musisz mnie o tym zapewniać, nie chcę się z tobą spotykać - zaśmiała się głupio. luca był poza sytuacją i nie wiedział, że w międzyczasie tiffany przepracowała kilka innych kroków. teraz chciała odzyskać kolegę, ale ostatnio zachowywała się jak zaborcza, zakochana dziewczyna.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by luca ackerman Sro Lut 07, 2024 8:15 pm

    zasmial sie niezrecznie I patrzyl na jedzenie zeby unikac wzroku tiffy. pokazal na jakas papke zeby pani kucharka mu nalozyla troche na talerz. - och.. okej - niby to zaakceptowal, ale cos mu nie dawalo spokoju. - myslalem, ze ostatnio mowilas inaczej - przypomnial jej. nie zeby jeszcze na to liczyl po tym jak calowal sie z jo.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by tiffany bowman Sro Lut 07, 2024 8:20 pm

    - wiem, że trochę zamotałam - zaśmiała się, dalej tak samo niezręcznie. - nigdy nie byłam najlepsza w spotykaniu się z chłopakami. zwykle kończyło się na całowaniu po pijaku - zaczęła opowiadać swoją historię życiową. - potem byłam w poważnym związku, ale to nie wyszło i nigdy nie miałam okazji tego przepracować, bo kilka dni później... - zawiesiła się i pokazała kucharce, że chce sajgonki. - tak czy siak, moja reakcja na ciebie i jo była wyolbrzymiona - dokończyła.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by luca ackerman Sro Lut 07, 2024 8:29 pm

    spojrzal na nia gdy zaczela opowiadac. nie wnikal co sie stalo kilka dni pozniej po jej zwiazku bo uznal, ze jesli chcialaby o tym mowic to by kontynuowala. - mialas prawo byc zla, ja tez nie powininem byl sie tak zachowac - przyznal sie do bledu. nie wspomnial, ze obydwie byly rownie seksi I nie potrafil sie zdecydowac, ktora by wolal xd
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by tiffany bowman Sro Lut 07, 2024 8:35 pm

    - nic sobie nie obiecywaliśmy - broniła go. miała czas wszystko sobie poukładać i chyba zaczynała dochodzić do jakiś dojrzałych wniosków. luca miał największe dylematy na forku xd - myślę, że ja też chyba, prawdopodobnie, możliwe, że lubię kogoś innego, więc też nie byłam fair. wobec ciebie i siebie - przyznała. bardzo dojrzałe wnioski. brawo, tiffy!
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by luca ackerman Sro Lut 07, 2024 8:39 pm

    wow, tiffy!
    pokiwal glowa. - mozemy zostac przyjaciolmi czy ta sytuacja popsula na to szanse? - spojrzal na nia z nadzieja. lubil ja jako kolezanke I nie chcialby jej tracic przez nieporozumienie. inaczej mogloby byc niezrecznie kiedy wroca na wies xd
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by tiffany bowman Sro Lut 07, 2024 8:43 pm

    - już dawno się całowaliśmy i pozostaliśmy po tym przyjaciółmi - przypomniała mu ze śmiechem stare wiejskie dzieje i szturchnęła go biodrem. gorzej będzie, jak wyjdzie na jaw, że z jej bratem też się całował, bo to może być too much xd usiedli do stolika i wspólnie zjedli lunch. nawet podzieliła się z nim sajgonką, a to był największy dowód, że powrócili do przyjaźni.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by martine rabiou Pią Mar 15, 2024 8:40 pm

    ruby stała przed nią i ograniczała jej możliwość nałożenia zdrowych owocków - przesuń się - mruknęła niemiło!
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by ruby fletcher Pią Mar 15, 2024 8:42 pm

    ignorowala tine i nie chciala sie do niej odzywac, ale nie mogla jej pozwolic na takie traktowanie. - poczekaj na swoja kolej - specjalnie wybierala jedzenie powoli zeby jej zrobic na zlosc.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by martine rabiou Pią Mar 15, 2024 8:46 pm

    a tina nie mogła sobie pozwolić na to, żeby ruby ją tak traktowała. zdrowa siostrzana rywalizacja xd - myślisz, że jak zjesz jabłko to zmieścisz się w mniejszy rozmiar? - już ja wyśmiewała. tina była gimnastyczką więc na pewno miała smuklejsze ciało niż ruby xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by ruby fletcher Pią Mar 15, 2024 8:49 pm

    nie ma to jak zdrowe rodzinne relacje. - to, ze ty masz kompleksy to nie znaczy, ze ja tez - nie przejela sie jej komentarzem. nie miala problemu z tym jak wyglada. byla w zwiazku i nie musiala sie starac zeby sie komu innemu podobac xd
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by martine rabiou Pią Mar 15, 2024 8:56 pm

    nie ma chyba takich tutaj xd
    nie musiała się starać, a i tak inni do niej podbijali! - kompleksy? spójrz na mnie mikrusko - wyśmiała ją, była wyższa niż przeciętne dziewczyny i normalnie tego nie lubiła, ale teraz chciała to wykorzystać jako atut.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by ruby fletcher Pią Mar 15, 2024 9:00 pm

    ups xd
    zasmiala sie pod nosem z jej slow. - gdybys ich nie miala to bys nie czepiala sie innych - nie odwracala wzroku od jedzenia. moze i wzrost tiny byl jej atutem, ale nie porownywala sie do niej.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by martine rabiou Pią Mar 15, 2024 9:08 pm

    jaka poważna ruby na awku, pewnie to jej identyfikator z pracy xd
    - błąd, po prostu czerpię ogromną przyjemność z wyśmiewania ludzi mniejszych i cóż... mniej atrakcyjnych ode mnie - dalej podkreślała jaka jest cudowna. szturchnęła ją lekko tacą żeby w końcu się ruszyła.

    Sponsored content

    stołówka - Page 13 Empty Re: stołówka

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 6:11 am