dziedziniec

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    dziedziniec Empty dziedziniec

    Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:22 am

    dziedziniec 71d4ca27d86f492b4ac9fdce589fa4d7
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jack carswell Czw Kwi 15, 2021 7:34 pm

    biegł właśnie spóźniony na jakąś randkę w ciemno, którą ustawiła mu jakaś jego koleżanka ;x zasiedział się oczywiście planując ważne rzeczy!
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by peggy roosevelt Czw Kwi 15, 2021 7:38 pm

    peggy wraz z kółkiem ekologicznym organizowała tu jakąś akcję i performance. wszystko miało zacząć się jutro, ale teraz wieczorem rozwieszali na drzewach wielkie kłódki i inne dekoracje, a jak tak jack biegł przez środek dziedzińca to im prawie porozdeptywał to co leżało na ziemi.
    - hej! uważaj! jeżeli to nie akcja zaplanowana przez przewodniczącego, to jej nie szanujesz? - już stanęła mu na drodze.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jack carswell Czw Kwi 15, 2021 7:44 pm

    jack kompletnie zapomniałam o tym małym performensie jakim była akcja peggy. nie żeby był przeciw ekologicznym działaniom, był przeciwny jedynie działaniom tej rudej despotki.
    - staram się, ale zajęliście cały dziedziniec, mogliście przygotować to gdzieś indziej i przywieźć gotowe instalacje - on zrobiłby to lepiej xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by peggy roosevelt Czw Kwi 15, 2021 7:45 pm

    - dlatego robimy to wieczorem kiedy nikogo na kampusie nie ma. - odpowiedziała przez zaciśnięte zęby, bo jedyną osobą, która przeszkadzała i której to przeszkadzało, był właśnie on, o miłościwie nam panujący. on tego w ogóle nie zrobił, więc ona robiła lepiej i już.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jack carswell Czw Kwi 15, 2021 7:51 pm

    - czy ustaliliście to wcześniej z działem porządkowym i organizacyjnym? - zapytał - zakładam, że nie bo inaczej ogrodziliby i zablokowali teren dzięki czemu uniknęlibyśmy tej sytuacji - wskazał na siebie i peggy (w tej właśnie kolejności!). halo, jack nawet jeśli czegoś nie robił to miał od tego ludzi i oni robili lepiej xd
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by peggy roosevelt Czw Kwi 15, 2021 7:57 pm

    - próbowaliśmy się do nich dostać, ale ktoś - spojrzała wymownie na jacka - odwlekał w nieskończoność wszystkie podpisy. tak więc jesteśmy teraz tutaj. na twoje życzenie. - skrzyżowała ręce na piersi. trzymała w dłoniach wielką dekoracyjną kłódkę, więc układając ręce w ten sposób praktycznie postawiła sobie przed cyckami kłódkę. - jakbyś nie próbował sabotować wszystkich moich działań, to wszystkim nam żyłoby się lepiej, wiesz. - mruknęła. gdyby ona była na jego miejscu, to akceptowałaby działania jacka, byle tylko mieć go z głowy.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jack carswell Czw Kwi 15, 2021 8:02 pm

    rozłożył ręce w geście bezradności - to nie moja wina że złożyliście późno wnioski i miałam na głowie nawał pracy - pewnie miał nawał pracy, ale pewnie też odwlekał czytanie o wszystkich aktywnościach peggy. w ramach kompromisu zaproponował - słuchaj, poproś kogoś twojej ekipy żeby poszedł do woźnego, udostępni wam taśmę i folię do zabezpieczenia tego wszystkiego - zaproponował - ja resztę wytłumaczę jutro - czyli potrafił być dojrzały i nie robić na złość.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by peggy roosevelt Czw Kwi 15, 2021 8:08 pm

    prychnęła. złożyli za późno wnioski właśnie dlatego, że jack nie chciał wcześniej się zgodzić na organizację wydarzenia i potem już było za późno na działania organizacyjne. nie odezwała się jednak, bo nie było sensu teraz o tym dyskutować, skoro on i tak nie przyzna się na głos, że chciał zasabotować ich wydarzenie.
    - i co, myślisz, że tak zrobimy? węszę podstęp. - zmierzyła go wzrokiem. sama przed chwilą próbowała go przekonać, że powinni zakopać topór wojenny od czasu do czasu, a teraz nie wierzyła, że naprawdę może tak być.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jack carswell Czw Kwi 15, 2021 8:12 pm

    wątpie, że sabotował bo miał za dużo rzeczy do roboty żeby skupiać się jedynie na sabotowaniu wydarzeń peggy, ale na pewno je opóźniał. nie był idealny ;x
    - nie wiem czy tak zrobicie, chce po prostu pomóc - wzruszył ramionami - jeśli chcesz się unosić dumą i nie chcesz mojej pomocy to rób po swojemu - jemu było wszystko jedno - ale nie będziesz miała pewności czy ktoś tego przypadkowo nie uszkodzi - wypadki się zdarzą w końcu.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by peggy roosevelt Czw Kwi 15, 2021 8:16 pm

    to na pewno było jedno z jego hobby. peggy była uparta i się nie zrażała. już planowała dziesięć kolejnych wydarzeń, którymi zasypie jacka i niech tylko próbuje ją ignorować!
    - przypadkiem uszkodzi? czy ty mi grozisz? - uniosła brewkę. no chyba o cywilizowanej współpracy i pomocy mogli zapomnieć... nawet jak jack miał dobre intencje, to peggy podejrzewała, że chce tylko wprowadzić konia trojańskiego do ich wydarzenia!
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by jack carswell Czw Kwi 15, 2021 8:25 pm

    peggy myślała, że to było jego hobby. ale tak na prawdę nie była w centrum wszechświata, na pewno nie w jego centrum. swoją drogą jack i archie coś mają między sobą pewnie peggy byłaby niepocieszona jakby się dowiedziała ;x
    - daj spokój - aż pomasował czoło - próbuję ci pomóc, a ty wszędzie widzisz atak - westchnął, nie miał już do niej siły. poza tym jak pisałam na początku... śpieszył się - pędzę na randkę a ty zajmujesz mi czas swoimi teoriami spiskowymi - na które nie miał czasu! - w międzyczasie to twoi współpracownicy psują ci scenografię - wskazał na jakąś dziewczynę, której wypadła gigantyczna kłódka i się rozwaliła.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by peggy roosevelt Czw Kwi 15, 2021 8:39 pm

    wiem, peggy koniecznie musi się o tym kiedyś dowiedzieć!
    spojrzała w stronę gdzie dziewczyna rozwaliła kłódkę. wdech, wydech. naprawdę musiała się powstrzymywać, żeby nie wybuchnąć. nie dość, że jack chciał wszystko zepsuć, to jeszcze... chociaż chwila. przecież to wszystko wina jacka!
    - to ty mnie zagadujesz i powstrzymujesz przed pracą! specjalnie, żebym nie mogła pilnować innych i żeby wszystko się posypało. - zauważyła, bo bez niej wszystko się posypie, to oczywiste. nie mogla zrobić nawet pięciu minut przerwy. - idź na swoją randkę, my tu ratujemy świat! - zamachała rękami, żeby go odgonić i pobiegła do laski, która rozwaliła kłódkę. jak jack poszedł to nawet wysłała kogoś do woźnego zgodnie z jego zaleceniami ;x zacznij next.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by nate berube Czw Kwi 22, 2021 7:09 pm

    stał pod tablicą ogłoszeń i zastanawiał się do jakiego klubu się zapisać. mógł np. dołączyć do samorządu, tatuś będzie dumny! wszyscy ostatnio się go czepiali, że nic nie robi z życiem, to postanowił się wziąć w garść.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by patrick bowman Czw Kwi 22, 2021 7:13 pm

    uzupełniłam listy studentów i inne takie w ogłoszeniach btw ;x
    patrick wracał właśnie z jakiś późnych zajęć, które musiał odrobić ze względu na wczorajszą nieobecność. jakbyś nie wiedziała, chociaż pewnie wiesz to pił cały dzień z ashley.
    pewnie pędził przed siebie i odpisywał na jakieś zaległe smsy. no i nie patrząc na drogę wpadł na nejta - sorki, wybacz - mruknął prostując się o chowając telefon do tylnej kieszeni spodni.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by nate berube Czw Kwi 22, 2021 7:17 pm

    nudziło ci się? xd
    musiał się bardzo przejąć skoro spędził cały dzień na piciu po jednym niewinnym spotkaniu z peggy!
    tym razem nate nie zauważył patricka, bo sam był skupiony na ogłoszeniach. gdyby go zauważył, to próbowałby znowu ukrywać się w stylu ninja, np. za tablicą! na pewno patrick nie zobaczyłby jego nóg. teraz jednak nie dość, że patrick go zauważył, to jeszcze na niego wpadł!
    - o, to ty, cześć. - zmieszał się od razu, tak jakby to on wpadł na patricka i narobił przypału.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by patrick bowman Czw Kwi 22, 2021 7:23 pm

    oglądałam filmy pół dnia, oglądam na tv i mam podzielną uwagę więc muszę jakoś czas ten wykorzystywać xd
    przejął się tym, że chcieli go wepchnąć w jakieś ramy, a on był taki nieszablonowy!
    dobrze, że może jednak nie chował się za tablicą bo patrick mógłby go wziąć za totalnego świra już wtedy - to ja - potwierdził przestępując z nogi na nogę i zarzucając plecak na drugie ramię żeby było mu wygodniej - chcesz zapisać się do klubu pływackiego? - zerknął na tablice z ogłoszeniami.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by nate berube Czw Kwi 22, 2021 7:28 pm

    wykorzystujesz bardzo produktywnie xd peggy powinna być w samorządzie i gazetce i w innych niepodanych kółkach. póki co nikt się nie angażuje w życie uczelni, nawet w akademiku tylko moje postacie mieszkają xd
    biedny patrick!
    - nie, raczej do klubu, w którym się dużo siedzi. - zerknął jeszcze raz na tablicę. cały problem był w tym, że nate lubił spędzać aktywnie czas, ale nie mógł się angażować w żadne zajęcia wymagające wysiłku fizycznego. już nie. dlatego ciężko było znaleźć coś dla siebie! wolałby drużynę pływacką od szkolnej gazetki. powinien się zapisać do klubu czystości heheh.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by patrick bowman Czw Kwi 22, 2021 7:33 pm

    za mało postaci, nikt się nie angażuje. wpisz sobie peggy gdzie chcesz xd
    - może zamiast siedzącego klubu powinieneś częściej siedzieć w kinie? to ciekawsze - zaproponował. on taki robił i czuł się spełniony. szczególnie, ze kiedyś wspólnie chodzili do kina więc wiedział że nate lubi tak spędzać czas i że sprawia mu to radość. patrick chętnie by go zabrał, tak sobie pomyślał ;x
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by nate berube Czw Kwi 22, 2021 7:37 pm

    dopiszę pięć nowych kółek dla peggy xd skoro i tak tylko my to sprawdzamy.
    - spędzać popołudnia w kinie zamiast w studenckim kółku? - brzmiało to kusząco i nawet chwilę się nad tym zastanawiał, ale potem przypomniał sobie te wszystkie głosy, które kazały mu ruszyć tyłek. - to może być dodatkowe zajęcie. teraz szukam czegoś co angażowałoby mnie do wychodzenia do ludzi i robienia czegoś więcej niż siedzenie i oglądanie filmów. - poinformował go. a do dkfu sie nie nadawał, bo nie rozumiał połowy filmów, które oglądali z patrickiem.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by patrick bowman Czw Kwi 22, 2021 7:46 pm

    bardzo proszę!
    już myślal, ze go zachęcił, ale ten dalej uparcie brnął w swoje. patrick nie potrzebował żadnych kółek. sam doskonale sobie organizował czas!
    oparł się teraz o ścianę i uśmiechnął do nate'a - zdajesz sobie sprawę, że nie musisz zapisywać się do kółek żeby móc wychodzić i spotykać się z ludźmi? - zapytał na wszelki wypadek gdyby nate nie zdawał sobie sprawy - chociażby ze mną - wzruszył ramionami.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by nate berube Czw Kwi 22, 2021 7:50 pm

    wszyscy mówili nate'owi, że ma sobie bardziej aktywnie zorganizować czas, a potem przychodził patrick i temu zaprzeczał! i komu teraz nate miał wierzyć co dla niego najlepsze? na słowa chłopaka uśmiechnął się mimowolnie.
    - nie chodzi tylko o wychodzenie z ludźmi, ale też znalezienie czegoś nowego co by mnie zainteresowało. - wytłumaczył mu. - nie mówię, że ty mnie nie interesujesz... - odchrząknął. zaplątał się w swojej wypowiedzi. zauważyłam, że nate przy patricku zachowywał się jak gimnazjalistka, która zapomina języka w gębie. - wiesz co miałem na myśli. - wyprostował się.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by patrick bowman Czw Kwi 22, 2021 7:57 pm

    patrick psuł wszystkie dotychczasowe założenia nejta. był jak taki chaos, który wkradał się w jego skrupulatne i przemyślane plany, ups!
    - i myślisz, że - przejechał palcem po tablicy ogłoszeń patrząc na te kółka zainteresowań - klub czystości będzie strzałem w dziesiątkę? - zaśmiał się - kino jest ciekawsze - można oglądać filmy, ale też się przytulać. patty lubił to miejsce - czyli cię interesuję co? - złapał go za słowo. faktycznie trochę niezręcznie sie przy nim zachowywał, ciekawe jak się wcześniej dogadywali.
    nate berube

    nate berube

    st. albans
    zarządzanie
    dobry chłopak, ale chujek
    23

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by nate berube Czw Kwi 22, 2021 8:05 pm

    nate kilka lat się zbierał do tego, żeby wyjść ze swojej skorupy i jednak coś zrobić ze swoim nędznym życiem, a w momencie kiedy chciał to realizować, to pojawił się patrick i sugerował "a może nie?".
    wcześniej dogadywali się normalnie! niezręczność wkradła się dopiero kiedy nate postanowił zerwać z nim kontakty przez swoją chorobę. gdyby rozstali się z jakiegokolwiek innego powodu i zaczęli sobie działać na nerwy, to też byłoby inaczej. rozstali się, bo nate myślał, że umiera, a minęło parę lat i nadal tu był xd w takim układzie nate ciągle miał poczucie winy i niespełnienia wobec patricka. zaśmiał się na głupi żart chłopaka, ale w głębi duszy pomyślał, że "o, ciekawy klub, muszę potem obczaić, może to coś dla mnie".
    - myślałem o samorządzie. - postukał w inne ogłoszenie. - ale to nie oznacza, że nie mogę chodzić do kina w dni kiedy nie ma spotkań kółka. - wzruszył ramionami. wow, myślał, że zaangażuje się teraz w chodzenie na kilka różnych zajęć. musiał nadrabiać zaległości! - interesuje mnie spędzanie czasu z tobą, tak. - przyznał się do czegoś do czego nie przyznawał się od czasu ich rozstania.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by patrick bowman Czw Kwi 22, 2021 8:14 pm

    patrick jak taki diabełek na ramieniu nejta! on mu mógł zaproponować inne aktywności, chociaż z drugiej strony zastanawiam się czy takie aktywności mogłyby zaszkodzić mu, ciekawe xd
    właśnie! nate pewnie z dnia na dzień zerwał z nim kontakty i pomimo tego, że patrick dopytywał to nigdy nie dostał odpowiedzi. ten po prostu zaczął go zlewać. na początku strasznie go to frustrowało, ale po jakimś czasie dojrzał i zapomniał o tym. ale kiedy nate tak się przewijał i pojawiał czasami to patty też przypominał sobie o nim i tym co ich kiedyś łączyło!
    - daj spokój, do samorządu chodzą same lizusy, nie jesteś taki - dalej go zniechęcał - teraz nie chodzisz jeszcze do żadnego kółka co oznacza, że masz wolne i że w każdej chwili możemy iść do kina? - dalej łapał go za słowa - och doprawdy? - podjarał się jak powiedział, że interesuje go spędzanie czasu z nim. nawet stanął prosto na przeciwko niego, blisko i zaczął mu się przyglądać.

    Sponsored content

    dziedziniec Empty Re: dziedziniec

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 3:46 pm